Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan Club Polonia + Hattrick + BWIN.com
Autor Wiadomość
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-04-2009, 16:25   Milan Club Polonia + Hattrick + BWIN.com

Milan Club Polonia przy współudziale poznańskiego pubu sportowego Hattrick oraz firmy bukmacherskiej BWIN organizuje konkurs.
Do wygrania będą trzy oryginalne koszulki Milanu z sezonu 2008/2009 z nazwiskami piłkarzy. Warunkiem udziału w konkursie jest wniesienie zakładu o wartości minimum 20 zł na dowolny mecz Milanu poprzez stronę www.bwin.com .
Każda z osób, która tego dokona proszona jest o przesłanie na adres: konkurs@bwin.com maila - w tytule wpisując MILAN, a w treści wpisując imię, nazwisko, swoją nazwę użytkownika na www.bwin.com i informację, na który mecz został postawiony zakład. Zgloszenia beda przyjmowane do 03.05.2009. Zakwalifikowane w ten sposób osoby wezmą udział w losowaniu koszulek Milanu oraz innych gadżetów ufundowanych przez BWIN. Losowanie odbędzie się w poznańskim pubie sportowym Hattrick 10 maja 2009 r. przy okazji meczu Milan - Juventus.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i uprzedzamy, że ilość miejsc jest ograniczona, tak więc kto pierwszy - ten lepszy.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które przyjdą na mecz 10.05.2009 do Hattrika otrzymają gadżet BWIN – warunkiem są jednak „barwy” w postaci koszulki, szalika czy innych gaci ;)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Milanistów nie tylko z Poznania i okolic do spędzenia wieczoru w najlepszym pubie sportowym w Poznaniu.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 24-04-2009, 00:06   

Czy zakład ma być tylko i wyłącznie na spotkanie Milanu (tj. na kuponie jedno spotkanie) czy może być (co wydaje mi sie bardziej prawdopodobne) to kupon z wieloma wydarzeniami, a w tym spotkanie Milanu?

Co oznacza kto pierwszy ten lepszy? Czy jest ograniczona liczba zakładów, które wezmą udział w losowaniu nagród?
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-04-2009, 17:29   

Maciek nie sądzę aby BWIN chodziło o jedno spotkanie. Ale zapytam dokładnie.
Co do ilości zakładów... tekst ma wymiar motywacyjny... nikt nie zostanie wykluczony z losowania. Reszta informacji będzie na bieżąco.
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 26-04-2009, 22:43   

1. To jak to w końcu jest z tymi meczami? Może być kilka na kuponie w tym Milan?
2. Rozumiem że nie trzeba być obecnym przy losowaniu. A co za tym idzie czy wyniki będą opublikowane tu na forum/stronie?
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-04-2009, 07:59   

Pytałem wczoraj właściciela Hattrika i powiedział, że warunkiem jest stawka 20 zł na kupon gdzie mogą znajdować się różne mecze - oczywiście musi być i mecz Milanu.

Nie trzeba być na losowaniu koszulek i innych gadzetów. Oczywiście, że wyniki zostaną opublikowane (na obu stronach). Zapewne zostanie napisana mała relacja z "imprezy".

Nie wiem na chwilę obecną jak rozwiążemy sprawę przesyłki upominków... ale to już nasz problem.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-04-2009, 15:35   

Na chwilę obecną nie znam ilości osób, które dotąd wzięły udział w konkursie ale zachęcam niezdecydowanych. Zostały tylko 4 dni. Z tego co wiem zostały tylko 2 typy na Milan - czyli mecze z Catania i Juve.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 11-05-2009, 16:51   

znane sa juz wyniki losowania czy bylo ustawione i Poznan odebral wszystkie gadzety?:)
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 12-05-2009, 09:50   

No dokładnie.. 2 dni po losowaniu i nie ma żadnych wieści.
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-05-2009, 19:11   

Proponuję osobom, które wzięły udział w konkursie uzbroić się w cierpliwość bo... koszulki są nadal we Wiedniu. To nadal jest poza moimi możliwościami.

Nie czuję się aktualnie obecnie (jako organizator) w "super" sytuacji... ale jakiekolwiek insynuacje są poważnie śmieszne (i nie nazwe to bardziej brutalnie).
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 13-05-2009, 00:58   

chrissnail napisał/a:
Nie czuję się aktualnie obecnie (jako organizator) w "super" sytuacji... ale jakiekolwiek insynuacje są poważnie śmieszne (i nie nazwe to bardziej brutalnie).


Nie wiem czy zauważyłeś, ale w mojej wypowiedzi był uśmieszek ( :) ) co w moim mniemaniu jest jednoznaczne i oznacza żart.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-05-2009, 16:02   

Dobrze... inaczej ;)

Info o przesunięciu losowania powinno być w poniedziałek... wybaczcie... obładowanie pracą.

Aby była jasność. O gadżety i koszulki to ja pytałem kolegę z Hattrika prawie codziennie (maile, telefony, rozmowy na żywo). Zapewne ma mnie serdecznie dość ;)
Właściciel pubu wielokrotnie kontaktował się ze swoim kolegą z BWIN. No i ostatecznie tak wyszło, że cześć gadżetów już ma ale nie koszulki (i w tym cały problem)... bo tego typu graty nie lecą ze świata prosto do Polski - tylko przez centralę... stąd też wspominany Wiedeń. I to nie pierwsze takie zamówienie przez pub. Tym razem jednak "posrała się" jakaś poczta... nie wnikam którego kraju.

Ja osobiście nie partycypuję w nagrodach (z oczywistego względu) ale nie oznacza to, że mnie nie interesuję zaistniały problem... bo jest akurat odwrotnie. Jak będę miał koszulki przed oczami to wrzucę foto... a losowanie zrobimy przy świadkach (na meczu czy coś)... z bakerem - o ile ta cholera znów na mecz mi jakiś nie pojedzie ;)

No :)

I pozdrowienia dla ekipy będącej na meczu... podszkolcie się w pokerze bo straszne lamki jesteście :P
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 13-05-2009, 18:34   

chrissnail dziękuje za odpowiedź
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-2009, 18:15   

Po długim oczekiwaniu w końcu jakieś konkrety. Z góry wszystkich przepraszam za znaczny "poślizg" ale w pewnych sprawach nie miałem możliwości ingerencji.
Komentować całej historii nie ma większego sensu, wystarczy, że ja miałem stres. A oto nasze nagrody, które w ciężkich bólach w końcu dotarły:



Są to jak widać obiecane oryginalne koszulki Milanu. Nie miałem wpływu na wybór nazwisk (choć prosiłem o same koszulki z Maldinim - i mam na to świadków ;) ). Rozmiary to: Beckham XL i L oraz Shevchenko L i Maldini XL (choć akurat ta koszulka jest gratis za organizację konkursu i jak wie zapewne już nieistniejące PoznańPato, trafi po remoncie pubu na godne miejsce "za szybkę" ;).

Kolejna istotna rzecz to zwycięzcy. Mimo wstępnych ustaleń to BWIN wylosował szczęśliwców (może to i dobrze) a są nimi: milanek82, PeyterACM, DavidACM (powinniście otrzymać maile z BWIN).

Wygranych proszę o kontakt mailowy na chrissnail@acmilan.pl lub na nr gg 1430287 w celu weryfikacji danych osobowych/adresu.
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 15-08-2009, 09:43   

Chrissnail,
ustalilismy na privie sposob przekazania koszulki i......sie jakos nie moge doczekac, a obiecales wyslac pod wskazany przezemnie w mailu adres.
Moze w koncu zalatwisz ta sprawe??
Czy inni zwyciezcy maja podobne opoznienia w otrzymaniu nagrody czy juz moga sie nimi cieszyc??
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-08-2009, 15:46   

Łukasz... wybacz. Miałem obowiązki w pracy. Jutro wysyłam na wskazany adres do Ciebie i Davida (ten to sobie przypomniał 2 dni temu).

Niestety jak wiem... BWIN nadal Wam nie wysłał potwierdzenia i nie mam adresu pana no. 3. A już mam dosyć tej zabawy więc jak się cudownie nie odezwie do końca sierpnia to koszulka pójdzie na jakiś inny konkurs.

A tak w sumie Łukasz... to mam nadzieję, że siądziemy w przyszłości przy jednym stole z Twoją kobitą i wyjaśnimy sytuację. ;)
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 16-08-2009, 17:59   

po pierwsze: troche szacunku dla czyjejs dziewczyny, to nie "kobita"
po drugie: nie ma za bardzo czego wyjasniac, zostales tylko poproszony o przekazanie jej koszulki ale miales z tym problem i byles zdziwiony ze sie o nia pytala w moim imieniu czego nie rozumiem bo od poczatku taka forme preferowalem w naszych kontaktach
po trzecie: 17 czerwiec 2009 ,wiadomosc e-mail od chrissnail: "...Daj mi normalnie adres i wysle to do Ciebie" ......adres dostales natychmiast tego samego dnia
po czwarte: praca nie jest w takim okresie czasu wytlumaczeniem i troche smieszy mnie taka wymowka...dzis 16 sierpien
po piate: moze nie moja sprawa ale osoba nr 3 wygrala ta koszulke i jako organizator moglbys wykazac troche inicjatywy (np kontakt z bwin) lub dodatkowy post z prosba o kontakt w tej sprawie
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-08-2009, 18:54   

No to wyjaśnię:
1: Kilka telefonów i zero odzewu. I wiesz o tym, Tobie bo pisałem (pytałem bakera czy czasem nie zmieniła nr). A spotkanie planowaliśmy dwa razy... i nie mój stres, że masz problem z obsługą zegarka.
2. Dzień wcześniej pytałem bakera czy Aśka będzie na meczu. Zero odpowiedzi. Aska pyta krótko przed moim wyjściem czy mam koszulkę dla Ciebie. Zmuszała się jakieś 2 ? godziny (sorki Asiu mogłaś zapytać na wejściu). To co się dziwisz że wyśmiałem pytanie. Co to ja jakiś kurier jestem?
3. Praca.
4. up... widocznie mam sporo obowiązków na uczelni i olałem wysłanie koszulek. ;O
5. Widzisz... jesteś typowym ignorantem co nie ma pojęcia. Wejdź do Hattrika i zapytaj Łukasza o konkurs. Zapytaj ile pisałem maili?

I na jakiego wafla mi te koszulki?

Masz chłopcze rozmowę gratis.
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 16-08-2009, 19:23   

jak tak zapracowany jestes to po co bierzesz sie za organizacje rzeczy na ktore pozniej nie masz czasu i ,jak sam napisales,olewasz ich dokonczenie, i to swiadczy to o Twojej ignorancji nie mojej. Ja tylko zasugerowalem opcje jak ta 3cia osobe moznaby "zlapac", jesli probowales to zrobic to masz moje serdeczne gratulacje i powinszowania za ten trud.
Nie jestes kurierem, nie wymagam tego od Ciebie. To kiedy o nia spytala nie ma w tym momencie znaczenia, nie miales ? OK, Ale wysmiewac nie musiales.
A co do ostatniego zdania swiadczy to tylko o Twojej kulturze (jej braku) i arogancji. Po tym co czytam rozmowiac z Toba raczej nie mam zamiaru. Na rozmowe wzywaj sobie studentow nie mnie......oni nie maja wyboru
Wyslij ta koszulke i skonczmy ten temat bo nie ma sensu tego ciagnac.
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-08-2009, 19:43   

milanek82 napisał/a:
i powinszowania za ten trud.
Właśnie dostaję baty za to co robiłem, bez sensu, że robiłem coś takiego. SAM.
milanek82 napisał/a:
Ja tylko zasugerowalem opcje jak ta 3cia osobe moznaby "zlapac", jesli probowales to zrobic to masz moje serdeczne gratulacje i powinszowania za ten trud.
Łukasz... przed chwilą Asia odebrała tel... nadal ten sam nr co wcześniej nie "działał". Ogarnij się.
milanek82 napisał/a:
OK, Ale wysmiewac nie musiales.
Przeprosiłem przez tel. Jak się zobaczymy to zrobię to samo.
milanek82 napisał/a:
A co do ostatniego zdania swiadczy to tylko o Twojej kulturze (jej braku) i arogancji.
I właśnie na to Sobie nie pozwolę. Szczególnie o słowach n/t studentów. A wytłumaczę ci to jak przyjdziesz na spotkanie... o ile będziesz miał odwagę.

milanek82 napisał/a:
Wyslij ta koszulke i skonczmy ten temat bo nie ma sensu tego ciagnac.
Tak jak napisałem wcześniej... i "masz gratisa".
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 16-08-2009, 20:06   

pomysl konkursu byl dobry, tylko jego dokonczenie Ci nie wyszlo. Napisalem ze dobrze zrobiles probujac sie skontaktowac co do 3ciej osoby co sugerowalem nie wiedzac ze to robiles.
Czemu mam sie ogarniac? To jej telefon i numer i ona decyduje z kim rozmawia.
Przeprosiles ja? to dobrze, ciesze sie.
Nie wiem czym zasluzylem na "gratisa" czymkolwiek ma byc, po prostu nie lubie jak ktos mnie obraza nazywajac "chlopcem" i zapowiada mi rozmowe jak sadze dyscyplinujaca tylko dlatego ze upomnialem sie o cos. Odwagi mi nie braknie bo jestem pewien moich racji, watpie tylko czy warto z Toba dyskutowac. Ciao, finito.
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-08-2009, 20:22   

Lukasz... chciałbym aby zakończenie należało do mnie ;) Zrozum ... nie jest. Nadal Tobie i Davidowi wysyłam koszulki na czuja. Bo jestem altruistą i po części ufam, że wygrani to WY. Oficjalnie: i WY i Nie JA... nie otrzymaliśmy maila z BWIN. To moja wina?
milanek82 napisał/a:
Odwagi mi nie braknie bo jestem pewien moich racji,
No to się przekonamy. Widocznie mam bakera i właścicieli pubu za sobą.

Reszta na PW lub maila.

Ciao dramacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl