Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena milanclubpolonia.pl
Autor Wiadomość
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-05-2008, 14:41   Ocena milanclubpolonia.pl

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do oceny strony milanclubpolonia.pl w dotychczasowym kształcie, zgłaszania poprawek, sugestii w jakim kierunku powinniśmy zmierzać pracując nad dalszym rozwojem strony.
 
 
msi 

Nr legitymacji: MCP 360
Wiek: 40
Skąd: Koszalin
Wysłany: 12-05-2008, 19:12   

Strona fajnie się prezentuje. Ogólnie większych zastrzeżeń nie mam. Może poza rozmieszczeniem menu. Mogłoby być z lewej strony albo na samej górze. Uważam że dział aktualności jest zrobiony bardzo dobrze. Jest duża przejrzystość co w pozostałych działach pozostawia trochę do życzenia. Forum - ekstra :-D kolorystyka super. Tak trzymać.
 
 
 
seba2907 


Nr legitymacji: MCP 1514
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2008, 22:30   

Poprostu jeden wielki +
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2008, 14:46   

Jak na początkujące forum, to jestem mile zaskoczona. Respect i tyle ;-)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 12:31   

mnie rowniez forum sie podoba, zwlaszcza dlatego, ze jest wkonane" w popularnym dosc formacie i nowy uzytkownik nie ma problemu by od razu sie w nim odnalezc ;-)

ale mam pytanie natury technicznej (zapewne do kapiego), odnosnie swobodnego przejscia z forum do strony glownej milanclubpolonia.pl, cos w stylu buttona umieszczonego w widocznym miejscu (niektorzy z was zapewne zaobserwowali podobny manewr na jednym z for o tematyce milanowej).
prosze o odpowiedz na ile jest to mozliwe i czy brane bylo to w ogole pod uwage?

pozdro!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
tom_n 

Nr legitymacji: MCP 007
Wiek: 44
Skąd: Świdnik
Wysłany: 21-05-2008, 12:47   

Jest możliwe, ale trzeba zrobić małe zmiany w kodzie forum. Jak znajdę trochę czasu to nad tym popracuję ;)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 21-05-2008, 14:46   

dziekuje za zabranie glosu przez toma :) to on bowiem zna sie na sprawach technicznych, a to forum wlasnorecznie uruchomil i pomoga okielznac, za co w tym miejscu moge ponownie podziekowac!
 
 
MaRcin 


Nr legitymacji: MCP 324
Skąd: RacibóRz
Wysłany: 27-05-2008, 20:31   

Stronka MCP prezentuje się całkiem sympatycznie.Ze swojej strony mogę doradzić umieszczenie w menu odnośnika do galerii z wyjazdów i zlotów.Poza tym spodobał mi się pomysł aby umieścić jak to napisał Kiepura buttona który znacznie ułatwi poruszanie się z forum do stronki.Jak widać sprawa została załatwiona i wielkie dzięki dla toma:)
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-09-2008, 17:03   

coś jest nie tak ze stronką. obojętnie w którego newsa bym nie kliknął i tak wczytuje mi non stop stronę główną z newsami, nie można nic poczytać;) chyba się coś popsuło :P
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-09-2008, 17:40   

w nocy nastapily jakies zmiany na serwerze, na ktorym znajduje sie strona MCP. problem w jej dzialaniu zostal rano zgloszony autorowi skryptu strony i powinien byc wkrotce usuniety. dzieki za czujnosc.
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 01-09-2008, 20:07   

Nazwa.pl zmienila domyslny interpretator z php4 na php5 i stad nie dzialaja niektore rzeczy. Nie ma sensu zawracac glowy autorowi skryptu. Najprawdopodobniej wystarczy wlaczyc rejestrowanie zmiennych globalnych i wszystko wroci do normy.
Edytujcie plik .htaccess i dodajcie w nim taki wpis:
php_flag register_globals 1
Pozdrawiam ;)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-09-2008, 21:07   

a teraz poprosze o tlumaczenie na nasze ;)
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 01-09-2008, 21:11   

Lol :)
Wejdz na serwer, znajdz w folderze glownym plik .htaccess, skopiuj go do siebie, otworz i dopisz tam "php_flag register_globals 1", po czym zapisz zmiany i wrzuc z powrotem na serwer.
Jasniej chyba sie nie da ;)
 
 
 
BarolaACMilan 

Wiek: 29
Skąd: Gorlice
Wysłany: 23-09-2008, 11:51   

Ello wszystkim Jestem nowym uzytkownikiem ACMilanowi Kibicuje juz ponad rok.To FORUM JEST FAJNE!!!!!!!!!!
_________________
BarolaACMilan
 
 
 
cichy 


Nr legitymacji: MCP 347
Wiek: 40
Skąd: Sława/Zielona Góra
Wysłany: 18-10-2008, 16:20   Mapa Google

Witam

Co Wy na to aby wstawić na forum taką mapkę Gogle jaką zobaczyłem na innym forum. Można by zlokalizować każdego członka MCP. Będzie można w łatwiejszy sposób zlokalizować osoby np podczas wyjazdów skąd są i ustalać miejsca startu lub blisko nas mieszka ktoś z nas a my o tym nawet nie wiemy :)

Linka do mapy:
http://www.labview.pl/dfm...p/map_id=1.html

Pozdrawiam :)
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 20-10-2008, 14:40   

Cichy, nasza mapka wygladalaby podobnie bo tez mamy mocna pake ze Slaska ;-)

mnie to trudno zlokalizowac bo sie ustawicznie przemieszczam po kraju ;p
 
 
 
Robcionike 

Wiek: 27
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-05-2009, 20:57   

Strona jest spoko;)
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 15-12-2009, 21:02   

Z okazji zblizajacych sie urodzin MCP oraz Swiat Bozego Narodzenia organizujemy konkurs, w ktorym do wygrania jest czapka Milanu.

Po szczegóły zapraszam tutaj: http://www.milanclubpolon...?id=00&news=165
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl