Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kiepura
12-01-2010, 08:38
Derby...Co gdzie jak...?
Autor Wiadomość
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 11-01-2010, 22:06   Derby...Co gdzie jak...?

Zapewne jak wszyscy wiedzą za dwa tygodnie(24 stycznia 2010) wielkie Derby Mediolanu myślę że większość userów chciała by się dowiedzieć gdzie będzie transmitowany mecz , czy bedą jakieś spotkania w poszczególnych regionach aby razem oglądnąć ten szpil(głównie interesuje mnie Śląsk).Jeśli ktoś ma jakies konkretne informacje dotyczące tego spotkania proszę odpisać w tutejszym temacie lub o podesłanie mi pw.
(Jeśli temat wpisałem w nieodpowiednie podforum proszę moderatora o przeniesienie tematu)
Pozdrawiam aqua
_________________

 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-01-2010, 22:31   

trochę niepotrzebnie zakładasz nowe tematy moim zdaniem :) zajrzyj tutaj: http://www.milanclubpolon...989ddc47e4#7014

forum można dość szybko prześledzić nawet nie używając szukajki, nie jest jakoś mega rozbudowane :)
 
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 11-01-2010, 23:31   

No tak tylko że tamten temacik tyczył się meczu z juve , więc jeśli moderator uzna że to był zły pomysł otwarcie tego tematu niech go zamknie lub przeniesie w właściwe miejsce, ale dzięki za uwage jestem nowy na tym forum więc powoli zapoznaje się ze wszystkimi zasadami jakie tu panują.



***************************
w podanym wyzej linku omawiane sa wszystkie spotkania milanistow ze slaska, niezaleznie od typu imprezy...
jesli chodzi o transmisje, to wiekszosc informacji znajdziesz w tym temacie.
Kiepura
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl