Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2009/10
Autor Wiadomość
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-06-2009, 13:10   

myslalem tylko ze po to jest forum zeby sie wypowiedziec, ja wyrzucalem swoje zale i zostalem za to skarcony i juz nie wiem po co jest forum jak nie po to zeby pisac :P

to nie bede na zlocie, 400 piw to troche duzo :P
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 26-06-2009, 13:18   

bajer napisał/a:
to nie bede na zlocie, 400 piw to troche duzo :P

tylu osób na zlocie to nie będzie, wystarczy że postawisz około 70 piw :P
_________________

 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-06-2009, 14:51   

no to widze musze teraz liczyc ze zadzwonia w koncu do mnie ze mnie przyjeli do pracy :P
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2009, 21:56   

dobre :)

jak sie nie zapiszesz... to nie bedziesz mial okazji
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 27-06-2009, 11:07   

MikoZ poleciałeś :D ale się ubawiłem :P bajer, btw. Twój nick pasuje do wypowiedzi zacytowanych przez Mikoza :D
ja w tym sezonie zapisuję moją lepszą połówkę do MCP, w zasadzie sama się zapisała, nawet bez mojej wiedzy, a ja tylko zrobię przelew :P
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-06-2009, 17:41   

sawczen, nazwiska sie nie wybiera :D

zeby nie bylo ze duzo mowie malo robie, jestem juz zapisany, dostalem potwierdzenie wplyniecia kwoty i mam prawo teraz sie wypowiadac :P jak chce i kiedy chce i wam nic do tego :P
 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 27-06-2009, 20:40   

bajer napisał/a:

a tez spojrzalem na twoj wiek, zapewne pracujesz juz wiec tym bardziej wybaczam ci bo mogles juz zapomniec jak to bylo za czasow kiedy sie uczyles i nie miales jeszcze dochodow ;)

Jeżeli obijanie sie caly dzien mozna nazwac pracowaniem to chyba pracuje ;p a w klasie maturalnej na pewno chodzil do szkoly, być może nawet nie mial dochodow ale ze sie uczyl to troche przesadziles :D
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 28-06-2009, 01:39   

nie temat do tego typu rozmów, ale jeśli chodzi o to, to w kwietniu skończyłem technikum, a pracuję spokojnie od września 2008, weekendy, ale jakaś kasa z tego była, więc dla chcącego nic trudnego ;) na pierwszy wyjazd miałem odłożone pieniądze skądś tam, zawsze jakiś grosz wpadł do łapy, więc jak się chce to się da :) Rute jeździła na mecze jak jeszcze pełnoletnia nie była i co, trzeba pracować? nie trzeba :P
bajer napisał/a:
dostalem potwierdzenie wplyniecia kwoty i mam prawo teraz sie wypowiadac :P jak chce i kiedy chce i wam nic do tego :P

a wczesniej nie miales takiego prawa? a co do tego jak chcesz sie wypowiadac to jeszcze jest regulamin i moderatorzy chyba :D
bez cisnienia, za bardzo sie spinasz cos widze ;) tak jak pisal Krzysiek, browarek dla kazdego na zlocie i bedzie git :P
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-06-2009, 15:24   

a ty swoj "browarek" postawiles swojego czasu, za tak sie wymadrzasz?? ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-06-2009, 16:21   

sawczen, z ta szkola to nie bylo do ciebie :P tylko do MikoZa, aq wszyscy sie teraz chwala gdzie "pracuja" :D i co jak co ale ja sie uczylem w klasie maturalnej bo zeby sie na medycyne dostac bez nauki to chyba niemozliwe :P

w ogole jak mowilem pieniedzy nie dostalbym od rodzicow na wyjazd a z praca jak byla to pracowalem ale ledwo to starczalo na codzienne wydatki ;)

a czy sie spinam, ja tego nie odczuwam no ale skoro tak to wyglada to wybaczcie, koncze OT, gratuluje MikoZowi staran i efektu ktory kazdemu sie spodobal :P
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-06-2009, 19:27   

konczac OT
1. nie kazdemu sie spodobal ;)
2. mikoz nigdy szkoly nie skonczyl :P
3. bajer - nie zrazaj sie... zart byl i sie zmyl... wplaciles skladke, czekamy na zlocie.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Adonim 

Wiek: 38
Skąd: Trzemeszno
Wysłany: 30-06-2009, 11:20   

Jako że wypada inaczej to witam z tej racji że jestem tu nowy. Hej.
_________________

 
 
 
ursusek2000 


Nr legitymacji: MCP 971
Wiek: 42
Skąd: GDANSK
Wysłany: 24-01-2010, 23:54   

witam mam pytanie czy jak sie zapisze do MCP np.w maju 2010 to na mecz Milanu bede mogl pojechac jako czlonek MCP dopiero w sezonie 2011/12 czy juz jest mozliwosc pojechac na mecz w rundzie rewanzowej 2011?? z gory dzieki za odpowiedz
_________________

 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2010, 07:56   

jak sie zapiszesz w najblizszym terminie, to bedzie mogl korzystac ze wszystkich praw czlonkowskich z poczatkiem sezonu 2010/2011
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
ursusek2000 


Nr legitymacji: MCP 971
Wiek: 42
Skąd: GDANSK
Wysłany: 25-01-2010, 11:39   

dzieki bardzo .tylko teraz kiedy beda zapisy??
_________________

 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2010, 12:14   

www.milanclubpolonia.pl napisał/a:
Zapisy do MCP na sezon 2009/2010 zakończyły się 15 lipca. Następne będą miały miejsce po zakończeniu sezonu piłkarskiego (maj-czerwiec 2010).

wiecej szczegolow znajdziesz na stronie glownej -> http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=20
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
ursusek2000 


Nr legitymacji: MCP 971
Wiek: 42
Skąd: GDANSK
Wysłany: 25-01-2010, 23:53   

jeszcze jedno zapisuje sie wszystko tak jak powinno byc ale to nie gwarantuje mi biletu na mecz dobrze rozumiem ze jest powiedzmy przyznanych 25 biletow a chetnych jest 30 osob czyli wtedy organmizuje sie losowanie na bilety?? wiadomo ze trza wszystko wplacic.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2010, 08:36   

dlatego wlasnie wkleilem tobie linka do strony glownej... tam, klikaja w odpowiednie miejsca natknac sie mozna na regulamin dot. wyjazdow MCP
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 26-01-2010, 09:01   

Ursusek, trzeba pamietac jednak ze losowanie mamy tak stworzone, ze nowe osoby, ktore jada po raz pierwszy maja zapewniona swoja oddzielna pulę takze ich szansa na wyjazd znacznie wzrasta.
 
 
 
ursusek2000 


Nr legitymacji: MCP 971
Wiek: 42
Skąd: GDANSK
Wysłany: 26-01-2010, 18:10   

podziekowal.i wszystko juz jasne
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl