Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
JoseJasinho 

Skąd: HSV
Wysłany: 01-06-2009, 09:45   

Ja jeszcze raz ze swojej strony pozdrawiam ekipę Milanu, byliście świetni!!!!!!
Runda honorowa to świetny pomysł, który trzeba przyznać iż został wymyślony podczas sobotniego spotkania taktycznego ;) Zapomnieliście także dodać iż Majk został wybrany Misterem Turnieju!!!! Mam nadzieję ze nie macie do nas żalu za półfinał :)
Oby wiecej takich turnieji:) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś nas (HSV) zaprosi;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-2009, 09:50   

w przyszlym roku niech bedzie to zorgnizowane w jakims lepszym terminie, najlepiej po zakonczeniu rozgrywek ligowych ;) nie moglem wystawic brata do wiatru i musialem z nim isc na Cracovie :) teraz oby finanse mi pozwolily na wyjazd do Brna :)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 01-06-2009, 09:58   

Należą się gratulacje za dobry wynik, może gdyby imprezy integracyjne i sportowe reprezentowały dwa składy MCP było by lepiej :D, dlatego tym większe należą się gratulacje dla naszych reprezentantów :)
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-06-2009, 11:13   

carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

carlo napisał/a:
W zasadzie każdy fan klub, miał swoich kibiców, flagi, race itd itp, my pod tym względem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najgorzej.

można jakieś foty? :)
_________________

 
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 01-06-2009, 11:17   

Elo !
Zdjęcia z turnieju :

http://www.speedyshare.com/577754972.html
http://www.speedyshare.com/359982858.html
http://www.speedyshare.com/967377711.html
http://www.speedyshare.com/760765338.html

ps. Dzięki dla tych co byli, mam nadzieje że za rok wygramy.
Ostatnio zmieniony przez KluchaMO 03-06-2009, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-06-2009, 11:54   

po raz kolejny prosba!!
prosze umieszczac pliki na innych serwerach niz rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Globus 

Skąd: Inter Mediolan
Wysłany: 01-06-2009, 12:12   

krzysiekACM napisał/a:
carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

carlo napisał/a:
W zasadzie każdy fan klub, miał swoich kibiców, flagi, race itd itp, my pod tym względem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najgorzej.

można jakieś foty? :)


Niektórych poniosło trochę po alkoholu i zaczęli na początku "merdować" za co przepraszam. Pamiętajcie też o brawach dla Was i o kulturalnych rozmowach.

http://i43.tinypic.com/25gyryv.jpg
Na razie jedna fotka od Nas. Troszkę słabo w dzień wyszły te race ;)
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-2009, 12:16   

krzysiekACM napisał/a:
carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

Krzysiek, nie było tak jak myślisz - nie pobili nas ;p

Było trochę okrzyków na Milan, ale po włosku więc i tak nic nie zrozumieliśmy ;) Poza tym kilka osób od nich przyszło do nas i sobie koleżeńsko porozmawialiśmy.

A Interiści rzeczywiście akurat mieli zlot w pobliżu i na turniej przyjeżdżali autokarem 40-osobową grupą. Mieli więc szeroką kadrę do grania w turnieju (zasłużenie zajęli 2. miejsce) oraz solidną i głośną grupę wsparcia z flagami i w barwach klubowych.
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-06-2009, 12:31   

Globus napisał/a:
http://i43.tinypic.com/25gyryv.jpg
Na razie jedna fotka od Nas. Troszkę słabo w dzień wyszły te race ;)

lol
te race to z LIDLa? :D
_________________

 
 
 
Globus 

Skąd: Inter Mediolan
Wysłany: 01-06-2009, 12:40   

hehe muszę przyznać, że nie spełniły zbyt dobrze swojego zadania... kupowane na szybko i tylko takie niezbyt drogie były :/ Przy drugiej oprawie ze strobkami wyszły już trochę lepiej! Jak będą zdjęcia to wkleję.
_________________
FANATICI DALLA POLONIA- INTER MEDIOLAN
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-06-2009, 12:45   

jeśli moge doradzić: najlepsze te od Lipca (race.com.pl), ewentualnie morskie (dużo droższe).
takich popierdółek jak na fotce nie warto kupować ;)
_________________

 
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 01-06-2009, 14:15   

A tutaj są zdjęcia z rozdania nagród.
http://ck.kalwaria.intern...cz01/index.html

pozdro
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 01-06-2009, 16:28   

KluchaMO napisał/a:
Zdjęcia z turnieju :
http://rapidshare.com/fil...lwaria.rar.html


Klucha prosze jeszcze raz o fotki, bo:

rapidshare napisał/a:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached


carlo rzeczywiscie swietnie wszystko opisal, ale kazdy dodal cos od siebie, wiec ja tez pokusze sie o dluzsza relacje z mojeg punktu widzenia... a to z bardzo prostego powodu, turniej wywarl na mnie przeogromne wrazenie i bylo podczas jego trwania wiele drobnych momentow, ktore sprawily mi wiele przyjemnosci... kazdemy goraco polecam kolejne edycje, jesli (mam nadzieje) organizatorzy sie o nie pokusza...

a jesli przeszlismy juz do organizatorow to wielkie gratulacje dla nich za pomysl i za jego realizacje. Rzecza warta zaznaczenia jest znalezienie finansowania i dogadanie sie z wladzami miasta (obie rzeczy dosc trudne z punktu widzenia modnego ostatnio "kryzysu"), co pozwolilo kazdemu darmozjadowi pospac i pojesc za symboliczne 20zl, pograc w swietnym turnieju z swietna atmosfera i jeszcze na koniec dostac symboliczna "pilke w torbie" i puchar!! Brawo LFC!

Kolejna grupa ktora zasluguje na wyroznienie odemnie jest oczywiscie skromna liczba, ale ogromna sercem ekipa MCP! Dotarla nas niestety tylko 7 graczy (+Justyna), jednak walczylismy i w zyciu i na macie... ranking imprezowy w mojej subiektywnej opinii wygralismy w cuglach, a na turnieju osiagnelismy (moim zdaniem) dobre 3 miejsce... co trzeba zaznaczyc- wszystko tymi samymi ludzmi (w odroznieniu od innych ekip)! Dzieki Panowie (i Pani)!!! FOOOOOOOORZA!

Moja wycieczka do Kalwarii zaczela sie chyba najwczesniej, bo juz 35 minut po 22 w czwartek bylem w pociagu, ktory rano mial zameldowac sie w Krakowie, pozniej jeszcze troche czasu spedzone w historycznej stolicy Polski i kilka minut po 15 wysiadalem z osobowego pociagu do Kalwarii. Z dworca zostalem odebrany przez wszystkim doskonale znane Panie z LFC i zaprowadzony do "hotelu", gdzie juz dzielil i rzadzil swietlica fanklub Arsenalu i wsrod nich chyba najlepiej rozpoznawalna osoba na turnieju- Madzia, o ktorej przymiotach mozna by opowiadac godzinami (ktora z tego miejsca goraca pozdrawiam). Jakie bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie, ze czesc ludzi przyjechala wlasnie ze Szczecina- Bati (LFC), Madzia i jej brat (Arsenal)... przywitali mnie partyjka "makao" i zimnym piwem i wiedzialem, ze ich "paprykarski rodowod", to zadna sciema.

Julek, carlo, baker i taktyk dojechali w godzinach wieczornych, a ja w tym czasie zdazylem wypic kilka piwek, zintegrowac sie z ekpia Arsenalu i zedrzec gardlo w pojedynku na przyspiewki, broniac solo honoru MCP... naprzeciw... niestety nie pamietam komu... jesli chodzi o przebiego tego wieczoru, wogole nie jestem najlepsza osoba do zdawania relacji, gdyz moje wspomnienia ograniczaja sie do epizodow i klatek- mniej lub bardziej kontrowersyjnych.

Rano, gdy jakims tajemniczym sposobem, znalazleismy sie przebrani na plycie boiska i czekalismy na losowanie, w mojej glowie (przy pomocy relacji roznych osob) zaczynala ukladac sie ukladanka dnia wczorajszego i juz wiedzialem, ze rozpoczecie MCP bylo z wysokiego C... nalezalo ten trend podtrzymac. Samo losowanie okazalo sie dla nas laskawe i dosc pechowe. Laskawe, poniewaz tak jak wszyscy wspomnieli, trafilismy do dwudruzynowej grupy i mielismy juz zapewniony awans, z drugiej strony trafilismy na naprawde mocna ekipe Ajaxu i 1 miejsce (a za tym rozstawienie i teoretycznie slabszy rywal w "drzewku") wydawalo sie odlegle.

Jeszcze bardziej odlegle bylo juz na boisku, gdy przegrywalismy 0:3, pozniej 1:4... jednak rywal popelnil bardzo duzy blad- uznali, ze zwyciestwo juz maja w kieszeni i troszke nas zlekcewazyli, te kilka minut przestoju kosztowalo ich 4 stracone bramki i bylo juz 5-4 dla nas! Niestety nie wytrzymalismy pod naporem, nerwowych atakow przeciwnikow i stracilismy bramke numer 5- a o zwyciestwie zdecydowaly karne- na nasza korzysc! 2 bramki taktyka, 2 bramki bakera i 1 moja... i tutaj 1 swietny moment dla mnie, gdy juz przed wyjazdem postanowilem, ze 1wszego gola, ktorego strzele na turnieju zadedykuje "Il capitano". W tym celu w pracy przygotowalem sobie koszulke z zdjeciem Maldiniego i napisem "Grazie Paolo Maldini". Gdy tylko strzelilem bramke, zaciagnalem trykot na glowe i ile sil w nogach pobieglem w strone "sektora" zajmowanego przez fanow Interu, ktorzy caly mecz kibicowali oczywiscie naszym przeciwnikom. Ja ich min nie widzialem (trykot na glowie), ale Julek okreslil je jednym slowem- "bezcenne"!!

W taki oto sposob rozpoczelismy nasza droge w turnieju. W fazie pucharowej w pierwszym meczu los przydzielil nam ekipe Arsenalu, ktora po przebiegu ich fazy grupowej wydala sie rownie mocna ekpia jak Ajax. Niestety, moze troche nieskromnie, pozwole sobie napisac, ze mecz byl raczej bez historii. Gracze Arsenalu byli szybsci i raczej lepsi technicznie, ale zostali przez nas calkowicie zdominowani z powodu wyraznie slabszych warunkow fizycznych- i potwierdzaja to chyba 2 bramki strzelone przez nas po wyrzutach z autu. Skonczylo sie 3-1, moglo byc wiecej, bo prawie kazdy z nas mial jeszcze kilka dobrych sytuacji (ja pamietam swoj slupek przy stanie 0-0 i zmarnowana setke przy 3-1), do tego zdarzaly sie dluzsze momenty kiedy w zasadzie nie schodzilismy z polowy przeciwnika, a nasz bramkarz zalowal, ze nie wzial ze soba "game boy'a"... rasumujac- zdecydowanie nasz najelpszy mecz na turnieju. Bylismy druzyna, kolektywem i walczylismy o kazdy metr boiska.

Tak zakonczyl sie 1wszy dzien turnieju i z swietnymi nastrojami udalismy sie na spozycie.. ten wieczor przebiegl troche spokojniej, gdyz czesc ekip rozjechala sie do domow, czesc odpoczywala przed kolejnymi meczami... ale nie my... MCP, 2 przedstawicieli zaprzyjaznionego HSV kontynuowalo challange w naszym pokoju. Pozniej nastapila ogolna integracja z reszta ekip, a dla mnie skonczylo sie to noca przespana na stole bilardowym. ;-D

W nocy powstala idea, aby w jakis sposob zamanifestowac "zgode" 2 najmniej licznych ekip na turnieju (HSV i MCP niestety) i pokazac, ze to nie tak mialo byc, bo mielismy sie spotkac w finale, wiec zaraz po gwizdku i kick offie... zrobilismy wspolna runde honorowa. Kibicie innych druzyn byli dosc zaskoczeni, ale nagrodzili nas brawami. I tutaj pojawia sie tamat, ktory "spedza mi sen z powiek", bo idea sluszna, ale patrzac na to z perspektywy czasu, mecz przyjazni zabral nam troche przyslowiowego "zeba", a to wlasnie byla jedyna plaszczyzna, dzieki ktorej moglismy powalczyc z lepszym technicznie i zespolowo HSV. Zaczelo sie dla nas bardzo dobrze, juz na samym poczatku meczu przejalem pilke w polowie boiska, zdziwiona druzyna przeciwna nie zdazyla z powrotem i podoanie na wolne pole idealnie wykorzystal taktyk pokonujac bramkarza HSV. Pojawila sie mysl- wygramy to! Jednak na HSV taki "przytyczek w nos" podzialal bardzo mobilizujaco i juz po 1 polowie prowadzili 2-1. Skonczylo sie 5-1 (chociaz ja myslalem, ze 4-1), co rzeczywiscie nie do konca oddaje przebieg spotkania, bo walczylismy i co lepsze mielismy szanse na strzelenie kolejnych goli, ale rywale byli bezdyskusyjnie lepsi i zasluzyli na final.

Piszac krotko o finale, HSV powinno prowadzic 3-0 juz na poczatku spotkania, ale majac juz 1-0 zaczeli zabawe, ktora o maly wlos skonczyla by sie dla nich tragicznie. Ostatecznie okazali sie lepsi po rzutach karnych i z naszego punktu widzenia nie bylo lepszego rozwiazania. Wygral nasz przeciwnik polfinalowy, a do tego pokonal w finale "gorszego kuzyna". Amen!

Pozniej juz tylko szybciutkie pakowanie i kapiel... rozdanie nagrod w bardzo przyjaznej atmosferze. MCP otrzymalo dyplom za III miejsce, jedna "nagrode specjalna" (heh) oraz torbe gadzetow, ktore mam nadzieje troche nam posluza na zlotach i innych turniejach.

Pomimo iz o 15:40 w niedziele wyjechalem z bakerem z Krakowa do Poznania... do domu trafilem dopiero w poniedzialek o 6:00 i maksymalnie zmeczony, ale tez maksymalnie zadowolony i naladowany energia polozylem sie spac. Weekend pelen przygod!! ;-PP

Konczac moje "wypociny" daruje juz sobie podziekowania, bo umiescilem je na poczatku i nie ma co sie powtarzac, ale napisze napewno jedno- KTO NIE BYL NIECH WIE CO STRACIL I NIECH ZALUJE.. i myslcie powaznie nad Brnem, bo ja wlasnie rozpoczalem proby wcisniecia tej imprezy do kalendarza...!!!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
JoseJasinho 

Skąd: HSV
Wysłany: 02-06-2009, 20:53   

Witam wszystkich Tu JoseJasinho (bramkarz) z HSV. Jeśli ktoś z was został urażony naszą obecnością na turnieju to z tego miejsca chciałbym wszystkich bardzo przeprosić. Całą winę biorę na siebie. W składzie były osoby, które lubią HSV, ale nie są w fanclubie. Zrzeszony byłem tylko ja. Trzem osobom HSV było po prostu obojętne. Stroje w jakich graliśmy zostały nam zapożyczone przez jednego z naszych zawodników. Chciałbym także za nie przeprosić ale na wyjazd namówiłem chłopaków dopiero w czwartek i nie mieliśmy zbyt dużego pola manewru. Stąd nasze barwy. Jeszcze raz chciałbym wszystkich przeprosić i mam nadzieję, iż jeszcze kiedyś spotkamy się na takim turnieju.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 03-06-2009, 22:16   

KluchaMO napisał/a:
http://www.speedyshare.com/577754972.html
http://www.speedyshare.com/359982858.html
http://www.speedyshare.com/967377711.html
http://www.speedyshare.com/760765338.html


jeszcze raz na innym serwerze- dla tych co nie zdazyli...

Pozdr
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 12-06-2009, 14:21   

Po mniej i bardziej oficjalnych relacjach, myślę że przyszła pora na wgłębienie się w szczegóły tej bardzo sympatycznej imprezy.

Z perspektywy czasu, muszę powiedzieć że było naprawdę fajnie. Do Kalwarii wyruszyliśmy w piątek z Krakowa: ja, baker, taktyk i juliuspro, po drodze odwiedzając Żabkę i dokonując niezbędnych zakupów na piątkowy wieczór. Na szczęście kierowca nie posłuchał narzekań kolegi Taktyka o tym że w piątkowy wieczór są potężne korki na Zakopiance i wybrał właśnie tą drogę. Dzięki temu mieliśmy możliwość dłużej porozmawiać i lepiej się poznać, korzystając z uroków jazdy z prędkością 5 km/h, przez 15 km.

Na miejscu przywitały nas rozśpiewane ekipy: Arsenalu, Liverpoolu, kolega z Bayernu Monachium i oczywiście niezastąpiony Dondamajk, który był już mocno zżyty z ekipą znajdującą się na miejscu. Arsenal, Liverpool i Bayern okazały się bardzo fajnymi i sympatycznymi ekipami i integracja przebiegała w sposób wzorowy. Kolega z Bayernu Monachium wyraził nawet podziw, że nasza ekipa wiekowo odpowiadała pierwszej jedenastce Milanu, co było dla niego godne uwagi i skomentowania.

Wszystko układało się z sposób wzorowy, do momentu gdy dołączyła do nas ekipa West Ham United, która sprawiła że impreza stała się jeszcze bardziej dynamiczna. Kolega Dondamajk w pewnym momencie postanowił bardzo głośno zamanifestować swoją miłość do Milanu, a że uczynił do z odległości 20 cm od twarzy kolegi z West Hamu - to między nimi wywiązał się pewien rodzaj specyficznej chemii. Coś między nimi "zagrało". Już do końca wieczoru stali się dla siebie bardzo bliscy;) Co godne odnotowania również kolega Taktyk pozwolił sobie skomentować fryzurę innego kolegi z West Hamu i co ciekawe nie spotkało się to z jakąś pozytywną reakcją drugiej strony. Może ten żal fanów angielskiego klubu wynikał z tego, że Taktyk powtarzał zdanie o fryzurze jak katarynka przez jakieś dwie godziny, a może po prostu mógł użyć innych sformułowań takich jak: "ale masz niewieścią fryzurę" albo coś podobnego. Może wtedy rozczarowanie drugiej strony byłoby mniejsze? Niestety to pozostanie już chyba niewyjaśnioną zagadką. Na szczęście wszelkie mniejsze i większe nieporozumienia udało się wreszcie wyjaśnić i ekipa West Hamu dołączyła do naszych zaprzyjaźnionych ekip.

Po dość wyczerpującej nocy przyszedł czas na stawienie się na boisku. Mimo problemów z dotarciem na czas wyznaczonej zbiórki, na szczęście okazało się że impreza ma pewne opóźnienia więc na szczęście nie zostaliśmy wykluczeni przed samym startem rozgrywek. Największą konsternację wywołały u nas dwie rzeczy: to że wszystkie prawie zespoły (prócz nas) mają osobne ekipy imprezowe i osobne występujące na boisku oraz prawie cyrkowe wyczyny kolegów z Ajaxu z piłką co było nieco dołujące biorąc pod uwagę że na naszej rozgrzewce każde uderzenie kolegi Dondamajka lądowało w budzie u pobliskiego półtorametrowego wilczura, co z kolei powodowało że nasza rozgrzewka nie była zbyt płynna. Do tego mieliśmy spore braki kadrowe, gdyż koledzy: Kargool i KluchaMO mieli problemy komunikacyjne, co stawało pod znakiem zapytania nasz udział w turnieju. Ale koniec końców wszystko udało się prawie perfekcyjnie, co już wiadomo z poprzednich postów.

Kolejnym szokiem był dla nas przyjazd ekipy Interu Mediolan, która całkiem niedaleko miała swój zlot i stawiła się na turniej w bardzo licznym składzie. Początkowo ekipa często i głośno nas "pozdrawiała", przez co kolega Taktyk postanowił po strzelanych przez siebie bramkach pokazywać im różne ciekawe rzeczy, co też nie wiem czemu nie było przez nich odbierane zbyt pozytywnie ;) Generalnie taka postawa Interistów nie podobała się również innym ekipom, czemu dał wyraz pewien nowo poznany kibic West Hamu. W rozmowie ze mną i z taktykiem zapewnił, że jeśli Interiści nie przemyślą swego zachowania to on już rozmawiał z kolegami z Wisły Kraków, którzy w ciągu kilku minut byli gotowi wstąpić do Kalwarii i porozmawiać z nimi w tonie dość poważnym. Był nawet plan żeby zabrać flagi Interu i zaprezentować je na stadionie przy ulicy Reymonta;) Na szczęście koledzy z Interu przemyśleli sprawę i również z nimi udało się dojść do porozumienia. Chciałbym nawet zaznaczyć że podczas wręczania nagród zostaliśmy przez nich nagrodzeni brawami, co było z pewnością bardzo miłe. Z niektórymi z nich - tak jak np z kolegą Globusem udało się nawet dość długo i sympatycznie porozmawiać.

Największymi naszymi sojusznikami podczas turnieju była niezwykle sympatyczna ekipa HSV,z którą wzajemnie się wspieraliśmy i dopingowaliśmy. Niestety los zetknął nas w półfinale, a nam w tym meczu niestety zabrakło charakteru i woli walki, co jest największym rozczarowaniem turnieju.

Ja chciałbym krótko scharakteryzować występ moich kolegów z boiska:

juliuspro - ogólnie bardzo dobra postawa, z meczu na mecz lepszy. Chyba najlepszy występ zanotował w półfinale broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach, ale niestety nie na wiele się to zdało. Dobre warunki fizyczne, pewny chwyt, refleks bez zarzutu. Materiał na naszą gwiazdę w kolejnych turniejach.

Kargool - bardzo dobry zawodnik. Dobra szybkość, motoryka, technika, dobre czytanie gry, ustawianie się. Ma zdolności przywódcze, potrafi zmotywować zespół. No i ten legendarny strzał w poprzeczkę z kilkudziesięciu metrów z rzutu wolnego w meczu z Arsenalem.

KluchaMO - bardzo pewny punkt naszej drużyny. Bardzo dobrze wyszkolony zawodnik, o dobrej motoryce i szybkości, bardzo dużo widzący, grający bardzo odpowiedzialnie taktycznie, dobrze czytające grę. Ogólnie bardzo dobra postawa. Kapitalne odegranie piłki do bakera (albo Donadamajka) w meczu z Ajaxem po akcji całego zespołu, którą można określić mianem "stadiony świata".

Dondamajk - serce i płuca drużyny. Walczak, zostawiający całe serce na boisku. Dobrze czyta grę, nie boi się walki i odpowiedzialności. Świetne wyrzuty piłek z autu. Jego postawa dawała mentalnego kopa całej drużynie.

Taktyk - nasza niekwestionowana gwiazda i jak dla mnie kandydat na MVP turnieju. Świetna postawa, jak to się mówi zawodnik który robi różnicę. Klasa.

Baker - podobnie jak Taktyk robił różnicę w grze ofensywnej, w decydujących i trudnych momentach zadając ciosy przeciwnikowi. Piłka go szuka w polu karnym, do tego dobra szybkość, technika i doskonałą gra głową. Bramka "a la van Basten" z Arsenalem palce lizać.

Sobotniego popołudnia nie potrafię dobrze opisać gdyż, postanowiłem w tym czasie zaglądnąć na krakowski Rynek, na którym odbywała się impreza, która bardzo radowała moje serce :)

Po powrocie do Kalwarii okazało się, że koledzy nie próżnują a integracja częściowo przeniosła się na pobliski festyn/czy coś podobnego. Potem udało się dość dobrze poznać kolegów z Newcastle, którzy mimo spadku swojej drużyny są optymistami i liczą że degradacja wpłynie korzystnie na plany rozwojowe klubu w dłuższym okresie, bo do tej pory nie wyglądało to wszystko najlepiej. Udało się też lepiej poznać fana West Hamu, który sympatyzuje również z Milanem i który był zaprzeczeniem, że wysoki, krótko ostrzyżony i groźnie wyglądający człowiek jest uosobieniem agresji. Niestety potem się okazało, że ma on alergię na słowa "Górnik", "Ruch" a także na frazę: "Było ich dwóch: Widzew i Ruch", ale o dalsze szczegóły trzeba by pytać kolegę Taktyka, który zawarł z nim bliższa znajomość wymieniając się nawet numerami telefonów.

W niedzielę nie działo się już nic ciekawego, po wręczeniu nagród, wróciliśmy do Krakowa, skąd każdy udał się w swoją stronę. Generalnie zachęcam do uczestnictwa w tego typu imprezach bardziej liczne grono Milanistów.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 12-06-2009, 19:02   

carlo widze, ze znalazle troche czasu w dlugi weekend... naprawde fajny tekst... kilka razy sie usmiechnalem... nie tylko z Twojego zabawnego sposobu opisania pewnych sytuacji, ale tez z powodu "ciekawych" wspomnien. ;-D

Widze tez, ze masz w sobie na tyle kurtuazji, ze postanowiles siebie nie charakteryzowac, wiec ja sie o to pokusze:

carlo - pewny punkt obrony, dzieki niemu formacje ofensywne mogly czuc sie naprawde bezpiecznie. Stanowil solidna zapore naszej bramki, a w razie potrzeby asekurowal kolegow z linii obrony, tzw. "ostatni bastion". Od czasu do czasu pokazywal tez inklinacje ofensywne, straszac strzalem lub rajdami pod pole karne przeciwnika.

Pozdro i rowniez zachecam wszystkich do tego typu wyjazdow.. ja Kalwarie bede jeszcze dlugo pamietal! ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 12-06-2009, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 12-06-2009, 19:25   

Co racja, to racja - czytając powyższe sprawozdanie Carlo kilkukrotnie miałem łzy w oczach ze śmiechu. Doprawdy świetny tekst.

A co do "tego typu wyjazdów": Brno już na nas czeka:
http://www.milanclubpolon...php?p=3929#3929
 
 
JoseJasinho 

Skąd: HSV
Wysłany: 12-07-2009, 22:40   

MOglby ktos jeszcze raz wstawic zdjecia z turnieuju bo mam problemy z pobraniem, albo jesli ktos mialby chceci to wyslac mi na maila jasiu3107@wp.pl Z gory dzieki i pozdrawiam w imieniu HSV
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-07-2009, 19:02   

JoseJasinho napisał/a:
MOglby ktos jeszcze raz wstawic zdjecia z turnieuju bo mam problemy z pobraniem, albo jesli ktos mialby chceci to wyslac mi na maila jasiu3107@wp.pl Z gory dzieki i pozdrawiam w imieniu HSV


Siema... no ja niestety narazie Ci nie moge pomoc, bo jestem do poniedzialku poza Szczecinem, a fotki mam juz w archiwum na DVD... jak do poniedzialku nikt Ci nie zUPuje, to to zrobie we wtorek... pozdr!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
JoseJasinho 

Skąd: HSV
Wysłany: 14-07-2009, 21:42   

NO wielkie dzieki:)
Jakby ktos mi dal fotki to napisze jak nie to wstaw, lub wyslij mi na maila jak nie robi ci to roznicy to wolalbym to drugie z gory dzieki:)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-07-2009, 13:11   

JoseJasinho napisał/a:
lub wyslij mi na maila jak nie robi ci to roznicy to wolalbym to drugie z gory dzieki


Mam jakies nieodparte wrazenie, ze 2 opcja nie wchodzi w gre, bo watpie, zeby poczta na wp.pl przelknela 120MB maila.. a z kolei dzielenie i wysylanie w pakietach to glupiego robota... takze masz cale archiwum pod linkiem:

http://www.sendspace.com/file/anpapj

Pozdr!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
JoseJasinho 

Skąd: HSV
Wysłany: 21-07-2009, 23:04   

Wielkie dzieki:)
HSV i Milan Forever and Ever:)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-07-2009, 10:39   

Nie ma za co- ze mna nie ma obiecanek macanek.. powiedzialem, wiec zUPowalem. ;-P

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
WolvesGuard 

Wiek: 42
Skąd: STA
Wysłany: 08-02-2010, 00:16   

carlo napisał/a:
Udało się też lepiej poznać fana West Hamu, który sympatyzuje również z Milanem i który był zaprzeczeniem, że wysoki, krótko ostrzyżony i groźnie wyglądający człowiek jest uosobieniem agresji. Niestety potem się okazało, że ma on alergię na słowa "Górnik", "Ruch" a także na frazę: "Było ich dwóch: Widzew i Ruch", ale o dalsze szczegóły trzeba by pytać kolegę Taktyka, który zawarł z nim bliższa znajomość wymieniając się nawet numerami telefonów.

Fana Newcastle, ale jak i mówiłem na początku, na turnieju Fana Milanu:) Na turnieju wspominałem, ale dodam i tutaj, gdyż nie wszyscy mogą rozumieć:) Zatem: Milanowi kibicuję od zawsze, dokładnie od meczu z Marsylią 26.05.93
Jeśli chodzi o Newcastle lubiłem tą drużynę, jak zapewne każdy lubi inne :) Kibicować zacząłem, gdy przeprowadziłem się do Newcastle:)

Co, do tej alergii:D
Hehe, może alergia jest:D ale, w takich miejscach, przy takich imprezach raczej nie okazuję jej, chyba, że ktoś usilnie chce sprawdzić, czy takową posiadam:) Wyżej wspomniani "koledzy" już od piątku dawali się we znaki innym ekipom:P
Piątek koledzy z West Ham United wytłumaczyliby im kilka rzeczy, ale już spali, o pewnych ekscesach dowiedzieli się w sobotę i żałowali że nie byli obecni:)

W sobotę troszeczkę- jak mi się wydaje (mogę się mylić, bo gruba integracja z Milanem oraz WHU, Arsenalem i Bayernem swoje zrobiła) "koledzy" przesadzali, no i już nie wytrzymałem:P Przeszkadzali zbyt mocno w integracji, ze wspomnianym już kolegą z WHU,
który szykował się do uspakajania Interu, w razie potrzeby:P A na słowo W... też mam pewną alergię, co jednak nie przeszkadzało:) Wszystko kwestia tego jakim kto człowiekiem i jak się zachowuje:)

W każdym bądz razie, dzięki za wspólną zabawę, integrację i mile spędzony czas. Wiem zapłon szachisty na rencie, no ale złożyły się na to różne czynniki, o których już się nie będę rozpisywał:)

Miło było Was osobiście poznać:) Wielkie dzięki i do zobaczenia, przy najbliższej, ku temu okazji:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl