Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc kibicom Jagiellonii!
Autor Wiadomość
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 18-08-2010, 10:52   

MikoZ napisał/a:
dondamajk co masz do słonecznika??:) bardzo zdrowy i bardzo lubię :P

Nic, uważam także, że jest bardzo zdrowy i również go lubię... "ale forma jedzenia go na stadionie i plucia sobie i innym pod nogi tak mnie bulwersuje, że czasami chce wyrwać krzesełko i potraktować nim wcinającego delikwenta"... ;-PPP
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 18-08-2010, 12:51   

Mikoz wcina słonia na Piaście, dziobią tam słonecznik jak kury :D hehe
_________________

 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18-08-2010, 14:19   

i krzyczymy iti patataj żeby śie z wami solidaryzować :P

a tak na marginesie to słonecznik był jest i pewnie będzie :D przynajmniej na śląskich stadionach :D
 
 
Kasia 


Nr legitymacji: MCP 984
Wiek: 37
Skąd: Bytom
Wysłany: 18-08-2010, 15:44   

MikoZ napisał/a:
i krzyczymy iti patataj żeby śie z wami solidaryzować :P

a tak na marginesie to słonecznik był jest i pewnie będzie :D przynajmniej na śląskich stadionach :D

no niestety
_________________
...by z krwi naszej życie wzięła, ta Jedyna, co jeszcze nie zginęła!
 
 
 
LysyACAB 


Nr legitymacji: MCP 948
Wiek: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: 19-08-2010, 12:53   

tobiara napisał/a:
Ale jakie farmazony? We włoszech jest ten sam problem co u nas i pewnie na wielu innych stadionach. W Angli jakoś sobie poradzili.


Tobiara nie siej farmazonów że tak powiem o to kilka filmików jak sobie w Anglii poradzili:

Nanowszy:

http://www.youtube.com/watch?v=NCRH1RtV_LA
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Inne z ostatnich lat:

http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related

To pokazuje że gówno wiesz o kibicach, a próbujesz tu błyszczeć swoją wiedzą z te fał enu.

tobiara napisał/a:
Tylko czy w kibicowaniu chodzi o oddawanie zdrowia na ulicy i meczach wyjazdowych?


Kolejna rzecz czy jak jedziesz w daleką podróż to czy nie kosztuje Cię to trochę zdrowia? Zmęczenie, brak snu itp. Tak samo jest i na wyjazdach.

tobiara napisał/a:
Wiesz ... staram się unikać dostania w "tytę", bo po co mi to? Jeśli jednak dostanę, to nie mam zamiaru rzucać w kogoś racą. Mogłabym zrobić komuś krzywdę. Komuś takiemu jak ja, co byłby zupełnie niewinny.


hehehe nie ma niewinnych ludzi :) a kibicowanie klubowi zawsze wiążę się z pewnymi konsekwencjami i obowiązkami.
_________________
Widzew Łódź
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-08-2010, 13:12   

A Ty Łysy masz problem ze zrozumieniem? Ona pisze o stadionach a Ty wklejasz linki do walk na ulicach (z jednym wyjatkiem)...
Co jak co ale w Anglii na stadionach bija sie bardzo ale to bardzo rzadko i tu nawet nie ma co porownywac do innych lig bo surowe kary skutecznie odstraszaja nawet najwiekszych "fanow"...
LysyACAB napisał/a:
hehehe nie ma niewinnych ludzi :) a kibicowanie klubowi zawsze wiążę się z pewnymi konsekwencjami i obowiązkami.

Czyli jak ide sobie obejrzec w mecz i dostane "w tyte" za nic to i tak mi sie nalezalo bo jestem kibicem?... [']
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Missy 


Nr legitymacji: MCP 970
Skąd: Rzeczpospolita
Wysłany: 19-08-2010, 17:13   

Szkoda, że moje słowa są przez niektórych interpretowane w zły sposób. Pozdrawiam wszystkich i z mojej strony to wszystko:)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-08-2010, 18:39   

Kiepura napisał/a:
reszty nie skomentuje, bo niezla burza sie rozkreci :/
Pepe napisał/a:
I wtedy autentycznie burza gotowa, bo parę osób tu nie wytrzyma zapewne hehe.
Kiepura napisał/a:
koniec z mojej storny!!
rangiz napisał/a:
Dziękuję, dobranoc.
kapi napisał/a:
Z mojej strony tyle. Bez odbioru.
Kiepura napisał/a:
mam nadzieje, ze tym razem uda zakonczyc sie ta beznadziejna dyskusje
Kasia napisał/a:
Dziękuję, dobranoc.
rangiz napisał/a:
To mój ostatni wpis w tym temacie, dobranoc.
Kasia napisał/a:
Tyle w temacie.
Marcu napisał/a:
Koniec. Kropka.
Kasia napisał/a:
To był mój ostatni post w tym temacie ...
Pepe napisał/a:
Ja też kończę temat, bo standardowo doszło do zwady :).
tobiara napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich i z mojej strony to wszystko:)

po tylu zakonczeniach nie wypada sie nie zgodzic ;) w zwiazku z tym, pozdrawiam - wszyskich
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
LysyACAB 


Nr legitymacji: MCP 948
Wiek: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-08-2010, 00:39   

Bubu napisał/a:
A Ty Łysy masz problem ze zrozumieniem? Ona pisze o stadionach a Ty wklejasz linki do walk na ulicach (z jednym wyjatkiem)...
Co jak co ale w Anglii na stadionach bija sie bardzo ale to bardzo rzadko i tu nawet nie ma co porownywac do innych lig bo surowe kary skutecznie odstraszaja nawet najwiekszych "fanow"...
LysyACAB napisał/a:
hehehe nie ma niewinnych ludzi :) a kibicowanie klubowi zawsze wiążę się z pewnymi konsekwencjami i obowiązkami.

Czyli jak ide sobie obejrzec w mecz i dostane "w tyte" za nic to i tak mi sie nalezalo bo jestem kibicem?... [']


Ale jak widać jest pokazane że się zdarzają, czytając słowa Tobiary niektórzy mogą to zinterpretować że czegoś takiego w ogóle nie ma. A jak widać istnie i nie do końca sobie z tym poradzili. Zaznaczę że wybrałem tylko kilka losowo wybranych filmików, nie oznacza to że jest to tylko jedno wyjątkowe zdarzenie.

I tu się nasuwa pytanie czy wiesz co to znaczy być kibicem? I to pytanie nie tylko do Ciebie ale do innych Twojego pokroju także.
Bo bycie kibicem niesie ze sobą także wiele konsekwencji i obowiązków czy się to komuś podoba czy nie. A jest się kibicem nie tylko na stadionie, ale i na co dzień w szarej rzeczywistości. Ważne by godnie jest reprezentować barwy.
_________________
Widzew Łódź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl