Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Werder - Milan
Autor Wiadomość
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-01-2009, 19:26   Wyjazd na Werder - Milan

Mam pytanko do zarządu czy już coś w temacie j.w. zostało poczynione?
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-01-2009, 21:16   

Póki co Zarząd jest pochłonięty organizacją wyjazdu na Violę. Decyzja co do ew. organizacji wyjazdu na Werder nie została jeszcze podjęta. Zapewniam, że wraz z momentem podjęcia jakichkolwiek wiążących decyzji pojawi się na stronie informacja na ten temat.

Pozdrawiam!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 12-01-2009, 21:25   

czado81 napisał/a:
Decyzja co do ew. organizacji wyjazdu na Werder nie została jeszcze podjęta

ewentualnej? żartujesz?:)
to że tam trzeba jechać to wiadomo, kwestia ile biletów dostaniemy...
_________________

 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-01-2009, 23:04   

Dopóki nie dostaliśmy biletów, to o tym wyjeździe mówmy w kategoriach ewentualności ;)
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13-01-2009, 00:11   

mysle ze poki co skupmy sie na meczu z viola , a co do bremy to rzecz jasna bardzo dobry pomysl i licze ze uda sie go zalatwic no i ze uda mi sie pojechac :)
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 13-01-2009, 08:13   

Ja myślę, że możemy ''pomóc'' zarządowi w zorganizowaniu wyjazdu składając wstępne deklaracje chęci udziału w eskapadzie ;)
Ja jestem mocno zainteresowany, jak dobrze pójdzie będzie nas dwóch :)
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 13-01-2009, 09:29   

a czy już w ogóle zostało wysłane zapytanie odnosnie puli biletów, jaką AIMC mogłoby przeznaczyć dla nas na ten mecz? też byłbym bardzo zainteresowany wyjazdem do Bremy ;)

co do załatwiania biletów przeze mnie o czym pisałem w innym temacie, to raczej będzie kłopot, bo kumpla kuzyn już nie mieszka w Bremie i ew. mógłby załatwić bilety na sektor gospodarzy, ale to też nic pewnego...
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-01-2009, 09:49   

1. jak napisal czado81, na dzien dzisiejszy organizujemy wyjazd na viole, na werder przyjdzie czas i w odpowiednim czasie pojawi sie informacja na ten temat;
2. z biletemi nie powinno byc problemow, aczkolwiek moze sie zadarzyc tak, ze wlosi nagle zainteresuja sie meczem w pucharze uefa;
3. sektor gospodarzy nie wchodzi w gre ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
majlech 

Nr legitymacji: MCP 327
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: 13-01-2009, 10:47   

Gdyby ktos jednak chcial kupic bilet na sektor gospodarzy, to juto rusza sprzedaz internetowa: http://www.werder.de/aktu...alle-bestellbar

Mozna sprobowac szczescia, choc ja osobiscie nie wybralbym sie na ten mecz, majac w perspektywie ogladanie tego meczu z trybun gospodarzy.
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13-01-2009, 10:59   

dokladnie jak juz jechac to pokazna liczba osob i oczywiscie na sektor gosci..
Szczerze licze an ten wyjazd no ale zobaczymy czy :
-uda sie dostac biltey
-czy podolam finansowo..

powki co sobota coraz blizej :D
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-01-2009, 21:45   

http://www.milanclubpolon...?id=01&news=115
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 13-01-2009, 22:49   

nie wiem czy sie śmiać czy płakać, 17 biletów, żenada na maxa
skandal!!!

nie no, przecież to jest jakaś kpina, można wiedzieć jaka jest argumentacja AIMC?
dla nas jest to najbliższy wyjazd, trafia sie taki raz na parę lat, i powinniśmy na ten 1 autokar przynajmniej dostać bilety. oni są niepoważni do cholery!
ale się zdenerwowałem...
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-01-2009, 23:41   

oddychaj krzysztof... gleboko i powoli :)
jest jak jest, bedzie jak bedzie... w holandii bylo mniejsze zainteresowanie i mozna bylo sie targowac, a i tak pojechal maly busik!!

nie siej lamentu, bo nawet nie wiadomo, czy zapelnimy busa ;)

ps. juz widze jak aimc siedzi z mapa europy i dzieli bilety kto ma blizej. jakbysmy trafili na lecha w 1/4 (choc nietrafimy) to oczekiwalbys 300 biletow?? przeciez mecz jest w polsce do cholery :P
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-01-2009, 00:01   

Kiepura napisał/a:
nie siej lamentu, bo nawet nie wiadomo, czy zapelnimy busa ;)

żartujesz? zainteresowanie tym wyjazdem było spore, myślę że cały autokar spokojnie by mógł nas jechać, a i jeszcze może losowanie byłoby potrzebne....
Kiepura napisał/a:
ps. juz widze jak aimc siedzi z mapa europy i dzieli bilety kto ma blizej. jakbysmy trafili na lecha w 1/4 (choc nietrafimy) to oczekiwalbys 300 biletow?? przeciez mecz jest w polsce do cholery :P

a co, losują pule biletów dla fc? myslisz ze gdyby sektor na Lechu był otwarty, to przyjechałoby do nas 2000 włochów?
dostaliście informacje ile biletów ogólnie Milan dostał na ten mecz?
a co do MCP i AIMC, to pewnie aimc nawet nie wie gdzie Polska leży, ale w mailu który wysyłaliście do nich, trzeba było napisać konkretną argumentację i prośbe. bo tak jak mówie, te 17 biletów to jest śmiech na sali
_________________

 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 14-01-2009, 00:38   

śmiech śmiechem, ale jutro wpłacam pieniądze, póki je mam, bo jak pojawi się opcja dużego wydatku w ciągu najbliższych kilku tygodni, to pieniędzy może nie być... :) dlatego jutro rzucam wpłatę na konto ;)

może jeśli będzie duże zainteresowanie, to uda się wytargować więcej biletów, tak jak na Violę? :)

pozdro i mam nadzieję do zobaczenia ;)
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-01-2009, 08:18   

Proponuję zainteresowanym wpłacać jak najszybciej zaliczkę, wtedy Sonar będzie widział jakie jest zainteresowanie i ewentualnie będzie można negocjować coś więcej.

Faktycznie troszke mało tych biletów (jak zawsze) biorąc pod uwage że Milan dostanie około 2000 na ten mecz.

ps. jeszcze jedno pytanie, czy mozna podac do wiadomosci co ile kosztowalo w tej zaliczce? tzn. po ile bilety, ubezpieczenie i przejazd?
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 14-01-2009, 08:29   

Ja jestem bardziej zaskoczony ceną niż ilością biletów, miałem nadzieję, że będzie taniej. 2 razy bliżej jest do Bremy niż do Mediolanu, ale mniejszy bus równa się większy koszt :(
Dlatego trzeba się jak najszybciej zmobilizować i może przy większej ekipie spadną koszty.
Mam nadzieję, że jeśli dojdzie do mojego wyjazdu bus zabierze mnie po drodze bo trochę bezsensu będzie cofać się 180km.
pzdr
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-01-2009, 08:56   

krzysiekACM napisał/a:
nie wiem czy sie śmiać czy płakać, 17 biletów, żenada na maxa
skandal!!!

nie no, przecież to jest jakaś kpina, można wiedzieć jaka jest argumentacja AIMC?
dla nas jest to najbliższy wyjazd, trafia sie taki raz na parę lat, i powinniśmy na ten 1 autokar przynajmniej dostać bilety. oni są niepoważni do cholery!
ale się zdenerwowałem...



Krzysiu, a czy ty zamierzasz jechac czy bedziesz mecz ogladal na swoim nowym telewizorze ? Bo widze ze najwiekszy forumowy napinacz a wyjazdy szerokim łukiem omija :)


Święte słowa Mikoza. Jesli bedziemy widzieli ze zainteresowanie jest takie olbrzymie to poprosimy o dodatkowe bilety. Tymczasem niech zbierze sie 17 osób miesiąc po wyjezdzie na który jedzie cały autokar.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-01-2009, 09:11   

Kto tu sie napina to sie napina, takie teksty byś sobie darował, prezesowi chyba nie wypada....
lepiej odpowiedz na pytania które zostały zadane:
1) czemu tak drogo? ile kosztuje bilet itd
2) ile biletów dostał Milan?

Ja zamierzam jechać, ale nie tak sobie wyobrażałem ten wyjazd, liczyłem na cały autokar, i w związku z tym również mniejsze koszty.
Życie nie kończy się na Milanie, każdy ma inne wydatki, ja nie jestem osobą zamożną i nie stać mnie na to abym jeździł na każdy wyjazd MCP,a w ostatnim czasie tak akurat się układało że nie miałem kasy jak były organizowane wyjazdy na mecze albo akurat w tych dniach gdy był wyjazd na mecz, musiałem być u siebie w mieście, tyle. pozdro....

ps. dużo osób nie jedzie na Viole, bo właśnie chciało jechać do Bremy
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-01-2009, 09:54   

1) posluze sie cytatam z prywatnej rozmowy:
Cytat:
Wg strony Werderu najdroższe bilety na "kurvach" (sektory gości są na Westkurve-Osterdeich) kosztują 30 i 40 euro (Milan będzie w cenniku jako mecz kategorii 1) trzeba zatem przyjąć opcję pesymistyczną i założyć, że dostaniemy wyższy krąg za 40 euro.
pozostale koszty to ubezpieczenie (10-15pln) i przejazd (latwo policzyc)

2) tego nie wiemy, nie zostalo to podane do ogolnej wiadomosci

EDIT:
krzysiekACM napisał/a:
ps. dużo osób nie jedzie na Viole, bo właśnie chciało jechać do Bremy
w momencie organizacji wyjazdu na viole, nic nie wiedzielismy odnosnie werderu, wiec... poza tym krzysztof, nie mart sie!! zawsze jest jeszcze szansa w losowaniu \o/
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
Ostatnio zmieniony przez Kiepura 14-01-2009, 10:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-01-2009, 09:54   

dobrze ze jako prezes w ogole jeszcze moge dyskutowac na forum. Dodalem rowniez emotka, ale widze ze w nerwach chyba nie zauwazyles

proponuje odprezyc sie troche. cena wyjazdu jest jaka jest gdyz bilety na mecze w niemczech sa bardzo drogie. Wstepnie cena biletu zostala wyliczona na 160zl, gdyz bilet na mecz werderu z rywalem 1 klasy wynosi 40 euro. dokladna cena jeszcze nie jest nam znana i nie wiadomo kiedy bedziemy ja znali.


to ile dostaje biletow Milan, dla nas nie ma zadnego znaczenia.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-01-2009, 11:32   

Kiepura napisał/a:
1) posluze sie cytatam z prywatnej rozmowy:Cytat:
Wg strony Werderu najdroższe bilety na "kurvach" (sektory gości są na Westkurve-Osterdeich) kosztują 30 i 40 euro (Milan będzie w cenniku jako mecz kategorii 1) trzeba zatem przyjąć opcję pesymistyczną i założyć, że dostaniemy wyższy krąg za 40 euro.
pozostale koszty to ubezpieczenie (10-15pln) i przejazd (latwo policzyc)

dziękuje za odpowiedź
Kiepura napisał/a:
2) tego nie wiemy, nie zostalo to podane do ogolnej wiadomosci

a to dziwne. bo chyba powinniście dostać taką informację
Kiepura napisał/a:
w momencie organizacji wyjazdu na viole, nic nie wiedzielismy odnosnie werderu, wiec...

no daj spokój, po wylosowaniu Werderu było jasne że MCP musi się tam zjawić....
więc pewnie sporo osób odpuściło sobie Fiorentine, czekając na znacznie ciekawszy wyjazd do Niemiec;)
SonaR napisał/a:
dobrze ze jako prezes w ogole jeszcze moge dyskutowac na forum. Dodalem rowniez emotka, ale widze ze w nerwach chyba nie zauwazyles

Sonar, jako prezes powinienes dyskutować i dyskutować, chodziło mi tylko o to, że takie prywatne wycieczki z jakimiś telewizorami są nie na miejscu, jasne? czy pisanie o jakimś forumowym napinaczu- to że mam coś do powiedzenia to źle, lepiej jakby wszyscy siedzieli cichutko jak myszka pod miotłą? głos ludu jest najważniejszy, pamiętaj :)
owszem widziałem emotke, ale masz rację, zdenerwowany dzisiaj jestem :]
SonaR napisał/a:
to ile dostaje biletow Milan, dla nas nie ma zadnego znaczenia.

a mi się wydaję że to chyba powinno mieć duże znaczenie, gdyż w przypadku dużej ilości biletów dla Milanu, są większe szanse na większą pulę dla nas. więcej biletów mogą przeznaczyć dla fan clubów mając 2000 biletów, niż gdyby mieli 500, prawda?
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-01-2009, 11:51   

informacji na temat tego ile milan dostal biletow na dany wyjazd jeszcze nie mialem nigdy. Twoja reakcja Krzysiek była do przewidzenia jednak mysle, ze na razie nie ma co robic problemow. Jesli bedziemy widzieli ze te olbrzymie zainteresowanie o jakim mowisz przeleje sie na ilosc wplat to pomyslimy o reorganizacji tego wyjazdu i zawnioskujemy o dodatkowe bilety. Najpierw zapelnijmy busa.
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-01-2009, 12:01   

krzysiekACM napisał/a:

SonaR napisał/a:
to ile dostaje biletow Milan, dla nas nie ma zadnego znaczenia.

a mi się wydaję że to chyba powinno mieć duże znaczenie, gdyż w przypadku dużej ilości biletów dla Milanu, są większe szanse na większą pulę dla nas. więcej biletów mogą przeznaczyć dla fan clubów mając 2000 biletów, niż gdyby mieli 500, prawda?


chyba że czynnik X=200 i Y=500 przy podziale biletow dla MCP nie ma zadnego znaczenia ( a wydaje mi sie wlasnie ze tak jest)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-01-2009, 12:04   

krzysiekACM napisał/a:
a to dziwne. bo chyba powinniście dostać taką informację
mnie to nie dziwi. patrzac od strony aimc, dlaczego maja informowac poszczegolne fc ile w ogole dostali biletow?? informuja ile daja...
krzysiekACM napisał/a:
no daj spokój, po wylosowaniu Werderu było jasne że MCP musi się tam zjawić....
więc pewnie sporo osób odpuściło sobie Fiorentine, czekając na znacznie ciekawszy wyjazd do Niemiec;)
musi, nie musi... jak napisalem - w momencie wylosowania werderu organizowany byl wyjazd na viole, w zwiazku z czym zadna decyzja odnosnie werderu zapasc nie mogla!!
krzysiekACM napisał/a:
chodziło mi tylko o to, że takie prywatne wycieczki z jakimiś telewizorami są nie na miejscu, jasne? czy pisanie o jakimś forumowym napinaczu- to że mam coś do powiedzenia to źle, lepiej jakby wszyscy siedzieli cichutko jak myszka pod miotłą? głos ludu jest najważniejszy, pamiętaj :)
ochlon, prosze cie!!
jaka wycieczka?? zwykly zarcik
napinacz?? no wybacz, juz od dawna prowadzisz w rankingu :P
pamietaj, aimc nie slyszy glosu ludu, my tak!! wiec niepotrzebnie sie unosisz

co do ostaniego akapitu!! ile razy mozna pisac??!! krzyszfof, to ze milan dostanie nawet 2000 biletow nieznaczy, ze my dostaniemy 500!!
kpw??

EDIT: mikoz, zapewne ma, ale niekoniecznie wprostproporcjonalne ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl