Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Werder - Milan
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2009, 20:42   

tak wiadomo!!
z mojej strony powiem, ze... bedzie ciekawie ;)
jak tylko znajde chwile i wszystko ogarne na pewno dam znac
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 12-02-2009, 19:22   

Ja wraz z Sawczenem będę w Poznaniu na dworcu głównym o 19.30 także zapraszam po nas.Pociąg z Gdyni.
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-02-2009, 19:47   

Mogę się po Was wybrać na Dworzec i podjedziemy do Hattricka bo wygląda na to, że spora grupa się tam spotyka ;-)
Jeżeli ktoś jest wcześniej w Poznaniu i będzie czuł się zagubiony to zawsze może się do mnie odezwać, najwyżej wezmę dzień wolnego w pracy :-)
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 12-02-2009, 21:08   

Jak tak czytam Wasze rozważania na temat wyjazdu to ogromnie żałuję, że nie mogę z Wami jechać bo mam akurat wtedy poprawki egzaminów, których nie mogłem przełożyć:/ Udanego wyjazdu Wam życzę!
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 13-02-2009, 01:58   

miło by było jakbyś podjechała po nas Azra ;) to jak? możemy na Ciebie liczyć? bo w sumie z dworca w Poznaniu to ja znam drogę do starego browaru i to też tak poniekąd.. gdzie hattrick jest, to raczej nie wiem, pewnie odnalazłym się, ale nie wiem na którą byśmy tam wylądowali...

btw. nikt więcej z trójmiasta i okolic nie jedzie? albo nie wsiada w pociąg z Gdyni do Poznania?

forza !
 
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-02-2009, 02:10   

Napisz Agata jak trafic do hattricka z dworca głównego. Przyda się taka wskazówka na pewno.
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 44
Skąd: Koszalin
Wysłany: 13-02-2009, 06:47   

Sawczen, ze starego browaru do hattricka nie jest daleko. Przez trzy miesiące w każdy weekend bywałam w Poznaniu, więc trasa dworzec-browar-hattrick nie jest mi obca. Zumi się przydało :P Doskonale opisało trasę :D O której mniej więcej będziecie w Poznaniu? Jak coś to służę pomocą.
_________________

 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-02-2009, 09:10   

Najlepiej wsiąść w tramwaj nr 6 lub 12 na Moście Dworcowym - jechać w stronę Miłostowa. Tzn jak wyjdziecie z Dworca Głównego i wejdziecie schodami na most skierujcie się w lewą stronę i wsiądzcie na przystanku od strony Targów, nie Dworca. Przejedziecie 2 przystanki Dworzec PKS, Półwiejska (przy Starym Browarze) i wysiądziecie na 3 przystanku (AWF). Przejdziecie przez ulicę (kierujcie się w stronę nowych bloków) i pójdziecie prosto do szkoły, która jest na ulicy Strzeleckiej, za szkołą druga w lewo to ul.Kopernika i tam jest Hattrick. Szyld jest dobrze widoczny. Polecam rónież Zumi.
Sawczen,oczywiście odbiorę Was z dworca, nie ma problemu. Dajcie tylko znać o której dokładnie będziecie.
Pozdrawiam.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 13-02-2009, 12:03   

dzięki za zainteresowanie nami ;) Azra, będziemy w Poznaniu dokładnie o 19:30 (planowo), pociąg pospieszny z Gdyni ;)
zatem do zobaczenia :)
 
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 13-02-2009, 14:47   

Azra, to jaka jest mozliwosc parkowania w okolicach dworca ??
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 44
Skąd: Koszalin
Wysłany: 14-02-2009, 10:59   

Ja będę w Poznaniu po godzinie 17. Od razu zmierzam do Hattricka, gdzie dzięki mojej inicjatywie i pomocy Chrissnaila zarezerwowałam dla nas miejsca. Tam będę już czekała na resztę (pewnie Krzysztof też ;) ). W razie czego to będę pod telefonem i spokojnie możecie do mnie dzwonić. Jeśli ktoś nie zna mojego nr tel., a jedzie do Bremy, to zapraszam na priv :D
_________________

 
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-02-2009, 11:58   

Krzysiu. napisał/a:
to jaka jest mozliwosc parkowania w okolicach dworca ??

Przy samym dworcu zdaje się, że to będzie Cię kosztowało 3,50 zł/godz. W bliskiej okolicy są różne "zakamarki" (np. pod wiaduktem), gdzie można auto postawić, ale nie jestem pewien czy i tam nie skasują za parkowanie.
Jeżeli jeszcze ktoś nie wie "co ze sobą zrobić" w Poznaniu, to piszcie na forum. Tak jak Agata, oferuję swoją pomoc, bo pamiętam jak to było we Wrocławiu przed wyjazdem na Fiorentinę ;)
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-02-2009, 15:12   

Wydaje mi się, że przy Dworcu PKS jest bezpłatny parking a to góra 10 minut spacerkiem od Dworca PKP.
Jeżeli chodzi o parkowanie w Poznaniu to sprawa wygląda naprawdę ciężko. Postaram się dowiedzieć jak najwięcej i jak najszybciej czegoś o parkingach.
Sama poruszam się MPK więc nie za dobrze się w tym orientuję :-(
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 19-02-2009, 18:00   

no i w końcu wylądowałem w domu ;)
dziękuję wszystkim za wspólny wyjazd oraz reszcie, która nie jechała za ciepłe ugoszczenie w hattricku :D

do następnego razu!

pozdrawiam
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-02-2009, 22:19   

wg. Legialive fanów Milanu na sektorze w Bremie około 1000 :)



stara flaga MCP na ziemi?:) a nową mieliście? nie można było jej gdzieś rozwiesić, żeby lepiej było widać?:)
_________________

 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 20-02-2009, 00:01   

na dwóch z trzech fotek które pokazałeś widać, że nowa flaga leży tuż nad starą, pod flagą TORINO :) nie było opcji powieszenia flag, wychodzi na to, że trochę za późno weszliśmy i wszystko było zajęte jak widzisz na fotkach ;)
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20-02-2009, 08:40   

ja tam widze duzo miejsca zeby przynajmniej mala flaga zawisla :)
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 20-02-2009, 09:09   

sawczen, no rzeczywiście dopatrzyłem się
MikoZ napisał/a:
ja tam widze duzo miejsca zeby przynajmniej mala flaga zawisla :)

dokładnie, widocznie mieliście za słabą siłę przebicia :P
wszystko rozumiem,ale żeby na płocie wisiała jakas "flaga" ze zdjęciem shevchenki - patologia
_________________

 
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 20-02-2009, 13:21   

Panowie, trzeba bylo jechac i zawiesic ta flage. Wrzucilam kilka zdjec do panelu
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20-02-2009, 14:07   

zakładałem ze Kiepura sie pierwszy odezwie, ale jestem milo zaskoczony :D
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 21-02-2009, 11:14   

Hehe, ciekawe Krzysiek czy masz odpowiednią "siłę przebicia" i przy najbliższej okazji ściągniesz z płotu flagę z Andrzejem. Ale pamiętaj, że jeśli się nie uda, to po meczu zawsze możesz sobie o tym popisać ;-)
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 21-02-2009, 11:25   

wiem że jest jakaś hierarchia pewnie jeśli chodzi o flagi jak wszędzie, ale tak jak napisałem, jakiś poster z giga sport sobie wisi na płocie zamiast naszej pięknej flagi ;)
ogólnie to oflagowanie włochów tragiczne :)
z tą siłą przebicia to napisałem z przymrużeniem oka ;)

bierzcie przykład z dobrej koleżanki rute, i wrzucajcie swoje foty, chcemy więcej ;)
no i napiszczcie jakąś relacje krótką, jak było ;)
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 21-02-2009, 15:09   

bo to poster z drugim z najlepszych strzelcow Milanu w historii, nie z byle ogórkiem :)

zapraszam do wrzucania zdjęc z wyjazdu.
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-02-2009, 16:29   

Siema.Moje linki do zdjęć w Panelu MCP.W razie problemów ze ściągnięciem piszcie.Dzięki wszystkim za bardzo udany wyjazd.Pozdro i do zobaczenia nanastępnej imprezie
_________________
Per sempre rossoner
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 21-02-2009, 16:59   

Piotrek mógłbyś wrzucić na jakis inny serwer? Ciężko sciągnąć z rapida
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl