Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SonaR
28-05-2018, 20:42
wyjazd na Arsenal-Milan 15/03/2018
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 24-02-2018, 23:12   wyjazd na Arsenal-Milan 15/03/2018

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=447
 
 
 
mkmax 

Wiek: 45
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 25-02-2018, 12:26   

Czy ktoś ze Śląska sie wybiera?
 
 
kermit5b 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 25-02-2018, 14:03   

Najprawdopodobniej będę się pisać na ten wyjazd. Planuje lecieć 15.03 z Katowic a powrót 16.03 również do Katowic. Cena biletu w dwie strony ok. 300zl
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 25-02-2018, 15:28   

Witam. Nie jestem jeszcze członkiem tego Klubu, ale chętnie dołączę. Pytanie, czy jest taka możliwość? Mieszkam w UK i bardzo chciałbym się wybrać z Wami na ten mecz. Do formularza zgłoszeniowego nie mam dostępu niestety... Co zrobić w zaistniałej sytuacji?
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-02-2018, 15:43   

Nie będąc członkiem MCP nie masz możliwości zgłosić się na wyjazd
_________________
Per sempre rossoner
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 25-02-2018, 18:50   

Dlatego wlasnie chcialbym dolaczyc...
 
 
Grzeniu 

Wiek: 35
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-02-2018, 00:37   

Zapisy są raz w roku w wakacje. W ciągu trwania sezonu nie ma możliwości się dopisać.
 
 
jaramilan 

Wiek: 40
Skąd: śląsk
Wysłany: 26-02-2018, 14:32   

kermit5b, jakimi liniami ten lot 15.03 z Katowic, powrót 16.03?
 
 
 
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-02-2018, 15:03   

Hej tez jestem wstepnie zainteresowany lotem z Katowic. Kto by lecial ten 15-16, albo nawet 15-17 zeby ewentualnie zostac i polazic po Londynie to niech sie odezwie na priv. Przelot z biletem jakies 700zl wyjdzie. Gorzej z noclegiem i trzeba by cos pokombinowac chyba, ze w nocke opijemy awans albo smutki na miescie :D
 
 
Corleone 

Wiek: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2018, 21:47   

Również bym się wybrał i został tak do soboty. Ja bardziej z Warszawy. Ktoś też z Wa-wy?
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 26-02-2018, 21:50   

Bardzo kusząca oferta :D

Panowie, o której byście byli w Londynie?
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 27-02-2018, 12:04   

Jestem w stanie zrozumiec, jesli zapisy sa raz w roku, bo jestescie Stowarzyszeniem, wiec musicie byc zarejestrowani, kazdy czlonek ma swoj numer. Nie mozna dolaczyc w trakcie sezonu czy po prostu takie macie zasady?
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-02-2018, 12:55   

Tak stanowi status stowarzyszenia.Oprócz tego wszyscy członkowie zgłaszani są do AIMC w celu rejestracji.Także musisz poczekać do lata wtedy rozpoczną się zapisy na nowy sezon a obecny stan gry naszych piłkarzy powoduje to iż mamy duże szanse na grę w Pucharach a co za tym idzie i ciekawe wyjazdy
_________________
Per sempre rossoner
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 27-02-2018, 13:39   

A jest mozliwosc zgloszenia nowego czlonka do AIMC podczas trwania sezonu, gdyby w statusie stowarzyszenia bylo napisane, ze kazdy moze do owego stowarzyszenia dolaczyc w dowolnym czasie?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-02-2018, 23:52   

Tu nie chodzi nawet o status, ale o to, że takie mamy zasady, że zapisy odbywają się raz w roku. Ma to na celu między innymi wykluczenie masowych zapytań o dołączenie do fan klubu, kiedy są szlagierowe mecze. Do MCP należy się nie tylko kiedy jest Arsenal-Milan, czy Milan-Barcelona, ale również wtedy gdy gra się tylko z Benevento czy z Frosinone.

Gdyby zapisy były otwarte cały rok, to mielibyśmy chętnych do zapisania się tylko przed ważnymi meczami.
 
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 28-02-2018, 16:05   

@tak_o - przecież nie musisz być członkiem MCP żeby jechać na ten mecz. Zapiszesz się po sezonie. Teraz kup sobie bilet normalną drogą i zgadaj się z chłopakami z MCP i tyle.
_________________

 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 03-03-2018, 10:47   

Dzieki, nie mam chyba wyjscia, tak zrobie. Orientuje sie ktos, czy pojawia sie bilety na ten mecz na oficjalnej stronie Milanu?
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 04-03-2018, 17:34   

czy mamy juz jakies informacje odnosnie puli biletow na Arsenal-Milan?? bo mi sie okazja pojawila na bilet za 30F :D oczywiscie wolalbym siedziec na trybunie z naszymi no ale... moze losowanie nas czeka ?
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 04-03-2018, 18:27   

Gdybys jednak nie potrzebowal tego biletu za 30 GBP to ja go chetnie od Ciebie odkupie...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 05-03-2018, 22:43   

niestety nie ma na razie zadnych informacji, poniewaz absolutnie zadne informacje na temat sprzedazy biletow jeszcze sie nie pojawily. Robimy wszystko, by zdobyc bilety dla wszystkich, ktorzy sie zapisali na wyjazd i jak tylko bedziemy mieli konkretne informacje, to poinformujemy te osoby mailowo.
 
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 05-03-2018, 23:00   

Jak komuś mocno zależy na meczu w Londynie to na fb w wyszukiwarce wpisujemy Arsenal tickets, po czym opcja dołącz do grupy. Wysyłamy zaproszenie i czekamy, aż przyjmą do grupy. W grupie tej ludzie sprzedają bilety tylko i wyłącznie po takiej cenie, jaka obowiązuje za bilet bez dodatkowych kosztów. Cena na bilet Arsenal - Milan to 25 funtów.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 05-03-2018, 23:02   

osobiscie przestrzegam przed tego typu grupami
 
 
 
tak_o 

Wiek: 39
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 06-03-2018, 10:29   

Czemu? Osobiscie korzystalem kilka razy i zawsze bylem zadowolony. Nie bojcie sie wlasnego cienia, jestesmy Milanem! Jesli komus zalezy, zeby jechac na mecz to kazda droga jest wlasciwa. Nie kibicujemy Milan Club Polonia, kibicujemy Milanowi! To chyba znaczaca roznica. Sorry, ale jesli ktos nie chce dopisac mnie do Stowarzyszenia w trakcie trwania sezonu, to co mam o Was myslec? (Nie kieruje tego do kazdego z Was, tylko do tych, ktorzy mi odmowili). Nie ma problemu, by dolaczyc, wystarczy wyslac dokumenty, ale komus sie nie chce... Sprawdzilem i wiem, co mowie. Troche jak pies ogrodnika - sam nie wezmie i drugiemu nie da. Bo biletow zabraknie? Wydaje mi sie, ze Stowarzyszenie powinno trzymac sie razem i chciec pozyskac jak najwieksza liczbe czlonkow w kazdym momencie, bo im wiecej ludzi, tym lepiej, wiekszy doping. Wiec pytam jeszcze raz: Komu kibicujecie? Sobie czy Milanowi? Kupilem bilet wlasnie przez FB, jade na mecz, jade kibicowac Milanowi i to jest najwazniejsze! Tyle w temacie...
 
 
AdiMilan 

Wiek: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 06-03-2018, 11:23   

Zapisy są co roku roku i wystarczy wtedy sie zapisać a nie wtedy jak mecz jest i nagle chce się dostać na mecz. Specjalnie dla jednego czy dwóch osób trzeba robic wyjątek? jakoś ponad 800 osób potrafiło się zapisać :)
_________________
Forza Rossoneri!
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2018, 13:36   

tak_o napisał/a:
Sorry, ale jesli ktos nie chce dopisac mnie do Stowarzyszenia w trakcie trwania sezonu, to co mam o Was myslec?
A poza tym wszyscy zdrowi?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl