Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
projekty bluz MCP - ankieta

Którą z bluz najchętniej byś kupił/a ?
Bluza rozpinana z kapturem
15%
 15%  [ 11 ]
Bluza rozpinana bez kaptura
35%
 35%  [ 26 ]
Bluza z herbem kolorowym
39%
 39%  [ 29 ]
Kupiłbym, alę w innym stylu np. kangurka, ninja...?
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 08-04-2009, 22:50   projekty bluz MCP - ankieta

Zapraszamy do głosowania i wybrania jednej z ponizszych bluz jakie chcielibyscie w przyszlosci zakupic.


Bluza rozpinana z kapturem:



Bluza rozpinana bez kaptura:


Bluza z herbem kolorowym:


 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-04-2009, 12:08   

zadna z powyzszych mi sie nie podoba ale pierwsza najlepsza, pamietam ze byly jeszcze inne projekty chyba a tutaj sa tylko 3 i to wcale nie najlepsze
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 09-04-2009, 16:10   

rozpinana bez kaptura jest najlepsza z tych trzech choć z przodu może też by się mały herb przydał, bluza z kapturam była by ok, gdyby nie ten wielki napis z przodu
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-04-2009, 17:07   

bajer napisał/a:
zadna z powyzszych mi sie nie podoba ale pierwsza najlepsza, pamietam ze byly jeszcze inne projekty chyba a tutaj sa tylko 3 i to wcale nie najlepsze


Dokładnie
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 09-04-2009, 17:31   

Marcin64 napisał/a:
bajer napisał/a:
napisał/a:
zadna z powyzszych mi sie nie podoba ale pierwsza najlepsza, pamietam ze byly jeszcze inne projekty chyba a tutaj sa tylko 3 i to wcale nie najlepsze


Dokładnie


I to tylko potwierdza, ze na temat gustów się nie dyskutuje, bo mi się podobają wszystkie 3 opcje, ale najbardziej te dwie bez kapturów... i miałem naprawdę ciężki orzech do zgryzienia na który projekt oddać swój głos...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-04-2009, 11:58   

a jeśli bluza nr 2 i 3 będą miały rozpiętość kilku głosów, to będzie opcja rozpoczęcia produkcji dwóch? takie jakby zamówienia grupowe od razu, że jak sobie życzę taką, to mam taką, a kto inny chce herb kolorowy, to ma herb kolorowy :)

dobrze by było, gdyby była możliwość wyboru zamówienia z dwóch projektów :)
 
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-04-2009, 14:55   

I tak w ogole... mimo iz jak widze mam male szanse przebicia, wklejam moj projekt raz jeszcze, ktory nie wiem dlaczego nie znalazl sie w propozycjach, mimo iz glosowanie juz trwa...
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-04-2009, 16:22   

Myślę Marcin, że jedną z przyczyn dla których Twój projekt nie znalazł się w sondzie może być fakt, iż dopiero teraz wstawiłeś go w tym kształcie :-)
 
 
zienek 

Nr legitymacji: MCP 592
Wiek: 41
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 10-04-2009, 17:52   

Nie da się propozycji Marcina wrzucić do ankiety bo wygląda cacy
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 10-04-2009, 20:01   

A czy nie ma tu przypadkiem konfliktu jezeli chodzi o znaki firmowe? Czy maskotka nie jest Warner Brosa? A herb tez ma chyba jakies zastrzeżenia co do użycia.
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 10-04-2009, 21:55   

Padłem, bez napinki, ale czy myślisz że Warner Bros śledzi forum MCP i będzie z tego afera? :>
dla mnie ten diabełek wygląda dziecinnie, i nie chciałbym czegoś takiego na bluzie ;)
_________________

 
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 11-04-2009, 08:53   

To zacznijmy tu handlować kokainą ...bo przecież kto śledzi forum MCP. Mnie nikt nie musi złapać za rękę żebym wiedział że czegoś tam nie powinno się robić...
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11-04-2009, 09:06   

Gio1899 napisał/a:
To zacznijmy tu handlować kokainą ...bo przecież kto śledzi forum MCP. Mnie nikt nie musi złapać za rękę żebym wiedział że czegoś tam nie powinno się robić...
a masz cos do sprzedania ?;>
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 11-04-2009, 09:11   

Dzisiaj jak pojadę do babci w odwiedziny to ze dwa worki powinny być...
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-04-2009, 17:39   

Temat upadł?
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-04-2009, 21:48   

ankieta skończona więc ja proponuję taki układ, żeby nastąpiła produkcja obu bluz, ale na takiej zasadzie, że robimy zamówienie z góry, lista chętnych i każdy wybierze tę którą chce, oczywiście z dwóch najbardziej notowanych, tylko co na to zarząd?

pozdrawiam
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-04-2009, 16:13   

dla mnie nie robcie zadna z tych 2 wybranych mi sie nie podoba wiec szkoda mi bedzie kasy na cos co mi sie nie widzi :)
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-04-2009, 22:54   

Następnym razem bajer od razu Ciebie będziemy pytać - po co się wysilać z ankietą ;)

A tak serio: Zarząd pracuje aktualnie nad ostatecznym projektem bluzy i wyborem producenta.

Niestety wersja bluzy z czerwonymi paseczkami będzie trudna do wykonania w przyzwoitych kosztach, gdyż takich pasków raczej nie da się nadrukować, a ich doszywanie byłoby bardzo drogie. Ostateczny kształt bluzy będzie wiec raczej bliższy projektowi nr 2 (aktualnie prowadzi w ankiecie).

Pozdrawiam!
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-04-2009, 15:41   

Wlasnie co wyboru producenta... wydaje mi sie że nie ma w tej chwilii lepszej opcji niz www.szaliki.com

Robilismy tam bluzy dzielnicowe z GieKSy - 70 sztuk.
Z tym że robiliśmy ich dwa rodzaje: jedna szara a druga czarna, szarych bylo 17, czarnych 53 - z przodu haftowane logo, napis na rekawie GKS KATOWICE, a na plecach tez spory nadruk, i wyszlo nas to jedynie 75zl...

Do tego w szarych byl jeden jedyny rozmiar S

Gosciu mowil, ze gdybysmy zrobili jeden kolor i bez tego rozmiaru S to bysmy zaplacili nie wiecej jak 50zl (przypominam ze jedynie 70 sztuk) - dlatego tak bardzo dziwi mnie cena szarej bluzy wylacznie z naprasowanka w sklepiku MCP za 80zl... Mam nadzieje, ze teraz traficie/trafimy lepiej z wyborem producenta.

PS. Skoro kazdyd aje swoje uwagi, to... ja nie wyobrażam sobie naszej bluzy bez herbu Milanu... i pamietajcie - siła tkwi w prostocie!
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-04-2009, 15:52   

super modna i czadowa bluza ze sklepiku logo ma "hafotwane", cos w stylu naszywki mcp.
Marcin64 napisał/a:
przypominam ze jedynie 70 sztuk
myslisz, ze bedzie tylu kupcow na bluzy, ktore wygraly w ankiecie??
dobrze bedzie jak chociaz kupia ci co zaglosowali... coz takie moje zdanie

mimo wszystko, dzieki za zainteresowanie ;)
moze ktos jeszcze chialby sie podzielic informacjami dot. producenta??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 24-04-2009, 15:53   

Dostawca, o którym piszesz Marcin64, ma ograniczony wybór krojów. Nie ma np. rozpinanej bluzy bez kaptura. Bluza ze sklepiku MCP pochodzi natomiast właśnie z tej firmy, a logo MCP nie jest na niej naprasowane, lecz wyhaftowane.
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-04-2009, 16:03   

kapi napisał/a:
logo MCP nie jest na niej naprasowane, lecz wyhaftowane.


W takim razie zwracam honor. Po zdjeciach bylem pewien ze to jest naprasowanka.

A co do tego że nie maja krojow odpowiednich - bluzy zawsze mozna kupic i dac im do zrobienia paskow, haftu, nadrukow czy co tam bedziecie chcieli:)

PS. Mysle ze skoro jest niby te 400/450 czlonkow to 40-60 osob przy dobrej progagandzie i projekcie powinno sie znalezc.
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 24-04-2009, 16:34   

Marcin64 napisał/a:
ja nie wyobrażam sobie naszej bluzy bez herbu Milanu...

czyli nie wyobrażasz sobie bluzy Curva Sud Milano bez herbu Milanu? hmm, to wtedy ciężko ;)

w MCP jest to o tyle inaczej, że herb Milanu jest jakby częściowo zawarty w herbie MCP, także nie widzę potrzeby nadruku herbu Milanu na takowej bluzie, wystarczy MCP z przodu i z tyłu duże logo jeśli już ma być rozpinana i bez kaptura, takie jest moje zdanie ;)
Marcin64 napisał/a:
40-60 osob przy dobrej progagandzie i projekcie powinno sie znalezc.

40 to jednak nie 70 ;) myślę, że nie będzie więcej chętnych niż 50 osób... bluzy trafią do sklepiku od razu, czy po prostu będziemy robić z góry zamówienie grupowe, wpłaty i dopiero zostanie rozpoczęta produkcja?
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-04-2009, 17:14   

tego jeszcze nie wiemy... wierz mi, ze mamy obecnie troche na glowie.
jak tylko cos bedzie ostatecznie ustalone, na pewno dowiecie sie o tym pierwsi :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-04-2009, 19:38   

sawczen napisał/a:
Marcin64 napisał/a:
ja nie wyobrażam sobie naszej bluzy bez herbu Milanu...

czyli nie wyobrażasz sobie bluzy Curva Sud Milano bez herbu Milanu? hmm, to wtedy ciężko ;)


A czy napisalem "jakakolwiek bluza kibicowska" czy bluza z MCP?

Porównanie do CSM calkowicie bezsensu, bo oni są tam na miejscu, gadżetów wydają mase, a my wydamy jedną bluze raz na ruski rok... I mi chodzi wlasnie o to, żeby tez dla zwyklych ludzi odrazu bylo wiadomo z czego ta bluza, no i dla mnie najwazniejsze nosic herb Milanu czy to na piersi czy na plecach z duma, a nie logiem MCP gdzies w dole...

Dalsza polemike na ten temat uwazam za zbedna - jak ktos chce jeszcze o czyms pogadac to PW, zeby nie zasmiecac tematu.
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl