Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaże związane z Milanem
Autor Wiadomość
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 14-04-2009, 15:09   Tatuaże związane z Milanem

Temat jeszcze nie przerabiany na tym forum, tak więc chciałbym go zacząć po części ze względu na to, że na jesień mam w planach drugi tatuaż związany z Milanem i szukam jakiegoś ciekawego projektu, wpadam na różne pomysły itd. ;) najprawdopodobniej będzie to jakiś tekst po włosku, pozostaje dobór czcionki i jakiś projekt kogoś ogarniętego :D

temat założony też po to, żeby pokazać co sami posiadamy na ciele związanego z Milanem :)

ja od 20 lipca 2007 noszę coś takiego:

dodam, że tutaj nie wygląda za ciekawie bo to stara fotka, robiona bodajże po 3 dniach od wykonania :)

jeśli macie dostęp do jakichś tatuaży kibiców Milanu spoza Polski, to wrzucajcie fotki, bo ciężko mi cokolwiek znaleźć w necie... niestety dużo jest pokazanych dziar iNTERU...

pozdro!
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-04-2009, 17:23   





_________________

 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-04-2009, 17:24   

a no i przede wszystkim godne uwagi dziarki Milanistów z Bułgarii:)

http://www.acmilan-bg.com/tattoo.php
_________________

 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 15-04-2009, 06:59   

Godne uwagi chyba tylko ze względu na tematykę bo jakość wykonania pozostawia wieeeele do życzenia. Tatuaże Fossy fajne, reszta albo oklepana (same loga) albo koślawo wykonany milanello... Bułgarskie - dramat... jedynie ten diabeł na końcu mi się podoba. Zarówno miejsce jak i wykonanie fajne.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 15-04-2009, 10:55   

Ale zwróćcie uwagę na optymizm na tym damskim chyba ciele - dwie gwiazdki nad herbem! :-)
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 15-04-2009, 13:48   

kuba1899 napisał/a:
Godne uwagi chyba tylko ze względu na tematykę bo jakość wykonania pozostawia wieeeele do życzenia. Tatuaże Fossy fajne, reszta albo oklepana (same loga) albo koślawo wykonany milanello... Bułgarskie - dramat... jedynie ten diabeł na końcu mi się podoba. Zarówno miejsce jak i wykonanie fajne.

dokładnie tak jak mówisz, tattoosy Fossy można znaleźć przez google i je widziałem, są świetne ;) Bułgarskich przez google nie znalazłem, ale mam takie samo zdanie jak Kuba, nie wiem co tam jest godnego uwagi, bo na pewno nie pomysłowość ;)
również podoba mi się tylko ostatni tatuaż :)

kapi napisał/a:
Ale zwróćcie uwagę na optymizm na tym damskim chyba ciele - dwie gwiazdki nad herbem! :-)

haha, osobiście jak to zobaczyłem to stwierdziłem, że ktoś ma coś z głową i wcale nie chodzi o to, że nie zdobędziemy drugiej gwiazdki :D

ja dzisiaj wpadłem na pomysł wytatuowania sobie cytatu jakichś słów wypowiedzianych przez Gattuso, takich, zeby mialy swoje odzwierciedlenie w dalszym zyciu itd.
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 15-04-2009, 20:47   

np. "Panie sędzio, nawet go nie dotknąłem" albo "przysięgam Panie sędzio, wyglądała w tym makijażu na 21 lat!!" ?? :)
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 15-04-2009, 22:11   

hahaha, Ty zwyrol jednak jesteś :D
lepiej pokaż jakieś dokładne foto swojego tattoo tutaj, bo pewnie nie wszyscy widzieli :P
 
 
 
michalchr83 

Nr legitymacji: MCP 582
Wiek: 40
Skąd: Katowice / Newark UK
Wysłany: 04-05-2009, 19:32   

Ja rownież posiadam cos bardzo ciekawego. Postaram sie to dla was tutaj wkleic ,jezeli tylko dam rade. pozdro
_________________
ETERNO AMORE
 
 
 
adamus1977 

Nr legitymacji: MCP 333
Wiek: 46
Skąd: Hajnówka/Warszawa
Wysłany: 08-05-2009, 17:26   

Ultrasowskie dziary najlepsze!! Zwłaszcza Fossa !!!
 
 
arek1985 

Skąd: Polska
Wysłany: 16-04-2014, 10:41   

fajne tatuaże, macie jeszcze jakieś?
 
 
Brytan34 

Wiek: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-01-2019, 12:31   

Sam zrobiłbym sobie chętnie tatuaż, tylko... moja żona jest przeciwna. jak ją przekonać?
_________________
Wszystko płynie...
 
 
likoo 

Skąd: Tarnów
Wysłany: 13-04-2021, 06:59   

jak dla mnie nie warto takich tatuązy jednak robić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl