Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Juve 22.10
Autor Wiadomość
paradyszek 

Wiek: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 12-09-2023, 08:26   Milan - Juve 22.10

Siema!

Pytam tutaj, gdyż na razie nikt na FB nie dawał znać a propos Milan Club Polonia Rzeszów i wyjazdu na mecz z Juve 22 października, czy ktoś się wybiera z podkarpacia? W sumie pierwszy raz w życiu się zapisałem i fajnie byłoby kogoś złapać z podkarpacia na np. wspólny dojazd do Bytomia :) Może ktoś jedzie z ekipy Lychee albo obecnie Texas.

Pozdro.
 
 
Hubo84 

Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2023, 10:39   

Cześć!

Czy ktoś z Warszawy lub okolic zapisał się na wyjazd na mecz z Juve? Może jakiś wspólny przejazd do Łodzi?

Pozdro.
Hubert
 
 
Hubson1208 

Wiek: 39
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 13-09-2023, 09:46   

Siema !
Ja sie zapisalem. Bede jechal z Ostroleki, ale jeszcze nie wiem czy autem czy bede mial jakies dobre polaczenie pociagiem.
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-09-2023, 12:31   

Około tydzień przed wyjazdem zostanie utworzona grupa wyjazdowa na whatsapp więc będzie się można dogadać kto jak jedzie i z kim może jechać itd.
 
 
LudmilaGwozdz 

Wiek: 32
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 29-09-2023, 19:54   

Dzień dobry
Ja mam troszkę inne pytanie. A raczej potrzebuje informacji. Z okazji urodzin męża chciałam go zabrać na mecz Milan-Juventus. Niestety nie jestem zbyt doświadczona w tych sprawach i zaczęłam od złej strony. Zakupiłam już bilety lotnicze ale nie mam biletów na mecz. Czy są jakieś sprawdzone strony, na których mogę zakupić bilety? Wiem, że na oficjalnej stronie acmilan, ale boję się że to już będzie za pozno. Bilety są dla mnie bardzo ważne ( pewnie jak dla wszystkich). Zakładam, że na takich stronach cena jest wyższa ale chyba do ogarnięcia. Widziałam na takich stronach jak : viagogo, olkaekspres, footballticket i pare innych, ale nie wiem na ile są one bezpieczne. Bardzo proszę o odpowiedź, jeśli jest ktoś w stanie pomóc.
_________________
Ludmiła
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-09-2023, 09:44   

Oficjalna sprzedać na stronie Milanu się jeszcze nie zaczęła.
O bilety będzie bardzo trudno. W zeszłym roku na Juventus była jedna z najszybszych sprzedaży w sezonie.
Najlepiej, najpewniej i najbezpieczniej kupować tylko z oficjalnego źródła czyli ze strony Milanu.
Wszelkiego rodzaju pośrednicy ( część sama wymieniłaś ), osoby sprzedające w internecie lub pod stadionem niosą za sobą ryzyko oszustwa, nie otrzymania biletu, brak zwrotu kasy lub problemy z jej odzyskaniem. Pośrednicy czy oferowane ''wycieczki meczowe'' najczęściej ostro również przycinają na kasie za swoje oferty/usługi. Więc jeśli na takie usługi się decydujesz to miej świadomość również o ryzyku żeby później nie było płaczu jak coś pójdzie nie tak.
 
 
sstef96 

Wiek: 28
Skąd: Kalników / Przemyśl
Wysłany: 05-10-2023, 13:41   Re: Milan - Juve 22.10

paradyszek napisał/a:
Siema!

Pytam tutaj, gdyż na razie nikt na FB nie dawał znać a propos Milan Club Polonia Rzeszów i wyjazdu na mecz z Juve 22 października, czy ktoś się wybiera z podkarpacia? W sumie pierwszy raz w życiu się zapisałem i fajnie byłoby kogoś złapać z podkarpacia na np. wspólny dojazd do Bytomia :) Może ktoś jedzie z ekipy Lychee albo obecnie Texas.

Pozdro.


Siema! Ja jadę z Przemyśla 🖐
 
 
paradyszek 

Wiek: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 06-10-2023, 08:04   

Oo, to już spoko, będzie ponoć grupa na whatsapp to się zgadamy jakoś. Nas na pewno jest dwóch wyjeżdzających z Rzeszowa, ale Przemyśl jakoś bardzo daleko nie jest też :D będziemy widzieć jak reszta.
 
 
MacStefi 

Wiek: 37
Skąd: Karolin Wlkp
Wysłany: 06-10-2023, 19:17   

witam.mam pytanie czy ktos juz kupil bilety w wolnej sprzedazy z oficjalnej strony Milanu??
 
 
paradyszek 

Wiek: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11-10-2023, 08:41   

Siema, kiedy będzie utworzona grupka na whatsapp?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-10-2023, 09:16   

W weekend będzie utworzona. Mailem powiadomimy.
 
 
paradyszek 

Wiek: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11-10-2023, 11:13   

Dzięki.
 
 
Hubo84 

Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-10-2023, 11:06   Wyjazd z Łodzi

Hej, ruszyło się coś w temacie?
 
 
paradyszek 

Wiek: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 16-10-2023, 13:46   

No właśnie, nie wiadomo, czy kupować bilety na pociąg, czy co :) Grupki nie ma jeszcze.
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-10-2023, 15:51   

Dzisiaj wieczorem grupa na Whatsapp powstanie. Sorry za opóźnienie. Szczegóły zostaną wysłane mailem.
 
 
acquiesce21 

Wiek: 33
Skąd: Trómiasto
Wysłany: 19-10-2023, 11:31   

Cześć,

mam na sprzedaż bilet na niedzielny mecz (kupiony na acmilan.com).

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany prośba o wiadomość priv

NIEAKTUALNE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl