Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe gadżety
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2009, 23:21   

no to kierownik polecial na wolno :P
rzeczywiscie, moze godlo polski nie pasuje (wg mnie), ale za to flaga a'la wojskowa biel i czerwein juz bardziej... w koncu trzeba walczyc!!

co do wpisywania strony internetowej *mimo, iz sam byle zwolennikiem takich bajerow) - to jestem przeciwny - to ma byc bluza kibicowska, nie slup ogloszeniowy

sorry prezesie, ale nad napisem "MC POLONIA" nie bede sie rozwodzil... mnie to kojarzy jedynie z nowa kanapka w mc'donaldzie na wyspach :D
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 19-03-2009, 09:08   

Z takim uwydatnieniem napisu POLONIA można w niektórych zakątkach Polski dostać w trąbę ;)
Jesteśmy kibicami MILANU a nie Poloni ;) więc to MILAN powinien być 'myślą przewodnią'.
Takie moje skromne zdanie.
Projekt Tomka bardzo ciekawy jak i Stejuka, w którym zmieniłbym tylko napis z tyłu, zamiast tego 'flagowego' poprostu MILAN CLUB POLONIA, prosro lub łukiem.
Pozdrawiam
 
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 19-03-2009, 10:07   

Bardzo lekko przerobiony projekt Tomka. Model indywidualny:)
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 19-03-2009, 11:00   

Gio1899, genialny i pewnie kosztowny pomysł :)
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-03-2009, 11:50   

taaa, pasiaki jeszcze zróbmy i będziemy ponumerowani jak żydzi w obozie :P
_________________

 
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 19-03-2009, 12:20   

To trzeba też usunąć logo MCP bo może się kojarzyć z godłem III rzeszy ;) ...a napisałem że model indywidualny właśnie dlatego że na indywidualne zamówienie jeśli ktoś chce , a jeśli nie to bez MCP***
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 19-03-2009, 13:29   

Mnie osobiście najbardziej podoba się projekt Tomka. Można też pomyśleć nad damską wersją :)
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 19-03-2009, 15:21   

MikoZ napisał/a:
bardzo przyjemna tylko mam pytanie czemu lampas i przeszycie tylko na jednej rece?

Zeby zaburzyc symetrie ;)

Kiepura napisał/a:
(domyslam sie rowniez, ze bialy suwak to tylko niedopatrzenie autora)

Suwak jest bialy, zeby nie bylo watpliwosci, ze tam jest. W produkcie koncowym bylby czarny albo czerwony (o ile bedzie to jakos porzadnie wygladalo).

Kiepura napisał/a:
sklanialbym sie raczej w strone pewnego zamaskowania (badz nawet rezygnacji) z herbu... bardziej "zabawa" pelna nazwa :)

Byle by nie przegiac. Zeby potem nie bylo, ze ktos, patrzac z daleka, bedzie sie zastanawiac, czy na bluzie mamy kotylion czy odbilo nam sie z nawiazka...
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-03-2009, 14:43   

Mnie się również bardzo podoba projekt Tomka (a także niektóre wariacje na jego temat)
- herb MCP można zrobić z naszywki, którą już przecież mamy
- mała flaga polski na prawym rękawie, na lewym czerwony krzyż będący modyfikacją herbu Mediolanu
- duży napis MILAN CLUB POLONIA na plecach
- bluza bez kaptura (żeby nie zasłaniać napisu) z suwakiem
- czerwone wstawki na ramionach, z czerwonych ściągaczy (w niektórych wersjach) bym zrezygnował

Swoją wersję wrzucę, jak tylko znajdę trochę wolnego czasu
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-03-2009, 19:13   

Tak jak pisałem dodam mój projekt:

Przód:


Przód:


Tył:


Na prawym i lewym dole to są kieszenie. Są tu również ściągacze ale można się ich pozbyć.
Oczywiście jest to projekt do przerobienia jakby ktoś miał lepszy pomysł.

Pozdrawiam
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-03-2009, 17:31   

Jak dla mnie tragedia... To ma byc bluza kibicowska? Taki krój kojarzy mi sie z koszulami pracowników OBI czy Castoramy.

Jest tyle mozliwosci teraz... mozna jakos fajnie polaczyc logo MCP z diabłem używanym przez kibiców Milanu, jakas fajna grafike walnac ala bluza z Kaka czy napis jakos fajnie pokminic, z jakims fajnym haslem. Teraz czcionek sa miliardy, wiec mozna kombinować.

Jak dla mnie kaptur, kangurek obowiazkowo.

Ewentualnie taki projekt jak wrzucil GIO1899 ale bez żadnych polskich flag tak jak ktos tam pisał.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-03-2009, 19:40   

Marcin64 napisał/a:


Jak dla mnie kaptur, kangurek obowiazkowo.


Heh osobiscie popieram twoje zdanie w tej kwestii. Jednak moze sam również byś cos zaproponowal, nie jest to trudne. Zachecam wiec jeszcze raz wszystkich do zaproponowania wlasnego projektu bluzy a pozniej wspolnie wybierzemy czy chcemy typowo kibicowska bluze kangurke czy inna bardziej lajtowa.

Projekt TomkaW jest fajny jednak za bardzo przypomina mi bluze Milanu zrobiona przez adidasa dlatego rowniez wole lekko przerobiony projekt Gio.

Trzeba rowniez pamietac, ze nie kazdy projekt bedzie mozliwy do idealnego zrealizowania, dlatego tez mozliwe beda pozniej lekkie zmiany wybranego projektu by umozliwic producentowi jego realizacje.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-03-2009, 22:28   

projektu raczej nie wrzuce, bo nie za bardzo ogarniam tworzenie grafik, ale opisze po krotce...

po1. oczywiscie kangurka, kaptur (tak jak pisze Sonar, projekt TomkaW jest bardzo podobny do produktu Adidasa)
po2. napis Milan Club Polonia z przodu bluzy, tyl raczej czysty,
po3. bardzo podoba mi się motyw napisów 'na czole'.. chodzi o to, by po założeniu kaptura nad oczami osoby był jakiś napis, tak jak to jest z 'oryginalnymi' bluzami CURVA SUD Milano, której zdjęcie wrzucił Krzysiek bodajże na 2 stronie tematu... Oni mają na kapturach bodajże wyhaftowane "CS", u nas mogłoby to byc "MCP", dla chętnych mógłby być numer legitymacji członkowskiej, chociaż lepiej wyglądałoby bez cyferek ;)
po4 (kwestia dogadania) na plecach jakaś grafika jak pisał Marcin64, może diabeł czy coś takiego, ale nie na całych plecach, tylko np. na lewej stronie..

Kiedyś kuba1899 wysłał mi na gadu grafikę diabła, który 'goni' chłopków poprzebieranych w barwy Juve, Interu, Romy, Lazio itd. ;) to byłby dobry motyw na takie 'plecy' bluzy.. Kuba, masz jeszcze gdzieś tą grafikę?


pozdro!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 22-03-2009, 23:31   

sawczen napisał/a:
po3. bardzo podoba mi się motyw napisów 'na czole'.. chodzi o to, by po założeniu kaptura nad oczami osoby był jakiś napis, tak jak to jest z 'oryginalnymi' bluzami CURVA SUD Milano, której zdjęcie wrzucił Krzysiek bodajże na 2 stronie tematu... Oni mają na kapturach bodajże wyhaftowane "CS", u nas mogłoby to byc "MCP", dla chętnych mógłby być numer legitymacji członkowskiej, chociaż lepiej wyglądałoby bez cyferek ;)

no z tym napisem na czole to jednak nie jest dobry pomysł, bo po zdjęciu kaptura napis będzie do góry nogami ;) poza tym jak zakładasz kaptur to nie naciągasz go przecież tak na czoło, tylko napis wtedy byłby widoczny z góry ;)
chyba że mówisz o bluzie ninja :D to wtedy rzeczywiście napis na czole byłby dobrze widoczny hehe
_________________

 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-03-2009, 23:33   

bluza ninja też jest kozak, ale chyba raczej niebardzo pod klimaty MCP, aczkolwiek jeśli wyszłaby taka, brałbym od razu ;)

a jak ubierasz kaptur? tak, że widać Ci połowę głowy? bo ja jak ubieram kaptur, to tak, że napis, o którym mówię byłby mniej więcej nad moim czołem ;)

generalnie gdzieś tam wcześniej ktoś dał projekt z napisem MCP z tyłu kaptura, mniej więcej po lewej stronie głowy - to też niegłupi pomysł, można powiedzieć, że taka alternatywa ;) jestem za!
 
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2009, 23:38   

marcin64 - starałem się nie powtarzać bluz które już były wcześniej. To jest mój projekt i jeśli się nie podoba to ok - mi się taka podoba. Tak jak piszesz jest dużo możliwości (grafik, czcionek itd.) więc jak masz pomysł (a widzę że masz) to zrób coś od siebie.

Pozdrawiam
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23-03-2009, 12:21   

tak trochę z innej beczki... mniej więcej kiedy będą te bluzy wydane:)?
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2009, 13:31   

ktore bluzy?? :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 23-03-2009, 17:07   

stejuk każdy by chciał już mieć taką bluzę z tym, że nie wybraliśmy jeszcze żadnego projektu :), tak więc proszę zdolnych o zamieszczanie kolejnych projektów,jeśli nie będzie nowych pomysłów to jak najszybciej głosujmy, który projekt wybieramy,samo wykonanie projektu też pewnie chwilę potrwa, a jak widać chęć posiadania bluzy MCP jest wielka
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 23-03-2009, 21:15   

Ja widziałbym chętnie bluzę rozpinaną, bez kaptura.



Ewentualnie z kapturem, ale koniecznie rozpinaną.

 
 
suchy 

Nr legitymacji: MCP 110
Wiek: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24-03-2009, 00:19   

Rewelacja, to jest genialne w swojej prostocie :D Pomysl idealnie trafia w moje gusta, oczywiscie zarowno pierwszy jak i drugi projekt \o/
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 44
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 24-03-2009, 08:38   

Szukałem, ale nie mogę się tego zdjęcia doszukać. Mam tylko wersję mini w avatarze:



poszukam gdzieś płyty z nagranymi "dziełami" "fotoszopowymi", może znajdę...

Generalnie ja jestem za bluzą w stylu danym przez TomkaW. Trochę angielski styl, ale mi się podoba:)
 
 
Spidi 

Nr legitymacji: MCP 410
Wiek: 38
Wysłany: 24-03-2009, 10:16   

Patrząc po projektach to jedynie TomekW i Kapi zaprezentował coś na miarę bluzy Mcp. 1 projekt Kapiego rewelacja tez bym poszedł w stronę czegoś rozpinanego i dyskretnego bez tych wszystkich wojskowych flag itp. Bez urazy ale reszta prezentuje się jak jakieś bluzy raczej w stylu '''Pit bull'' ''Lonsdale'' a takich czy podobnych jest mnóstwo.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 24-03-2009, 10:25   

bluza dyskretna to wiadomo że raczej do użytku codziennego, do pracy itp ;)
natomiast jakaś bluza z kapturem, z wyeksponowanym logiem mcp, napisem na plecach itd, z kapturem, to bardziej bluza meczowa, na wyjazdy itd ;)
zależy jaką chcemy zrobić, idealny byłby mix ;)
_________________

 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 24-03-2009, 12:08   

projekt kapiego bardzo interesujący, rozsuwana bluza to fajny pomysł, w drugim projekcie też rzuciłbym herb MCP na plecy, jak dla mnie to bez różnicy czy będzie z kapturem czy bez
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl