Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe gadżety
Autor Wiadomość
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-05-2008, 15:00   Nowe gadżety

W ostatnim czasie linia gadżetów MCP wzbogaciła się m.in. o nowy (trzeci) wzór szala, skarpety, kubek oraz naklejki. Jak oceniacie te produkty, co waszym zdaniem w dalszej kolejności powinno znaleźć się w ofercie gadżetów MCP?
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 12-05-2008, 16:46   

zakupiłem naklejki, skarpety oraz szalik i wszystko bardzo fajne. w dalszej kolejności w ofercie widziałbym jakieś t-shirty, zwłaszcza że zaczyna się okres letni oraz jakąś fajną bluze MCP. wiem że wszystko wymaga zainwestowania środków finansowych, ale możnaby było spróbować pokazać jakiś projekt, zrobić zapisy chętnych na dany produkt, zebrać kasę i dopiero dać dany gadżet do produkcji;) np. właśnie bluzy.
_________________

 
 
 
msi 

Nr legitymacji: MCP 360
Wiek: 40
Skąd: Koszalin
Wysłany: 12-05-2008, 19:18   

jestem jak najbardziej za t-shirtem. Jest piękna pogoda i dobrze byłoby się pokazać w pięknej koszulce ulubionego klubu.

krzysiekACM napisał/a:
...ale możnaby było spróbować pokazać jakiś projekt, zrobić zapisy chętnych na dany produkt, zebrać kasę i dopiero dać dany gadżet do produkcji;) np. właśnie bluzy.


Projekt jak najbardziej. Piszę się na ten pomysł. Postaram się na dniach coś stworzyć.
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2008, 01:01   

Intensywne prace nad projektem nowej koszulki już trwają :)

[ Dodano: 14-05-2008, 10:10 ]
Na wniosek Zarządu zamieszczam do Waszej oceny dwa popełnione przeze mnie projekty nowej koszulki. Napiszcie, czy Wam się podobają, który jest Waszym zdaniem lepszy, co ewentualnie można by poprawić. Zakładam, że oprócz zaprezentowanej wersji w kolorze grafitowym, mogą zostać zrobione inne wersje kolorystyczne (biała, czarna, czerwona?), więc oceniajcie same projekty, a dodatkowo piszcie jaki kolor waszym zdaniem byłby najlepszy.

Projekt nr 1


Projekt nr 2


UWAGA!!!
Zachęcamy także do tworzenia własnych projektów. Grafiki można umieszczać w tym temacie.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2008, 10:16   

dobra robota czado!!
osobiscie podobaja mi sie oba wzory.. ale gdybym mial wybierac, to sklanial sie ku projektowi nr 2 (kolor czarny)
przy projekcie nr 1 w celu urozmaicenia pasowalby wg. mnie kolor czerwony. moze zrobilbys maly pro!! kolor bialy rowniez mile widzieny

pozdro! oby tak dalej
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-05-2008, 12:33   

Swietna robota... obie koszulki bardzo fajne... napewno kupilbym po sztuce.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-05-2008, 13:18   

a mi oba projekty się nie podobają;)

pierwszy: nie podoba mi się ten wielki herb z przodu koszulki. również jeśli chodzi o tył koszulki, wystarczyłby sam herb + najwyżej napis milan club polonia, bez tego "oficjalny itd". również na dole koszulki adres strony internetowej bym wywalił.

drugi: nie podoba mi się ten diabełek i napis AIMC;)

dla mnie super koszulka to np. stara ta czerwona z herbem MCP. bardziej wolałbym coś takiego, jakiś prosty wzór.

pozdro
_________________

 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2008, 14:17   

hehe, widze, ze latwo nie bedzie. ale to dobrze, bo im wieksza i bardziej zazarta dyskusja, tym lepszy produkt finalny powinnismy uzyskac. oczywiscie te dwie pozycje u gory stanowia tylko propozycje i zadna z nich nie musi zostac zrealizowana. szczerze mowiac przyswieca nam celu, by nowy wzor koszulki byl w nieco innym duchu, niz poprzednie (nazwalbym je tradycyjnymi) - bardziej 'mlodziezowy', gdzie logo mcp stanowiloby ewentualnie tylko element pewnej wiekszej calosci. jako, iz z moimi zdolnosciami plastycznymi krucho, nie odwaze sie podjac proby przedstawienia swojego projektu, natomiast tym gorecej zachecam osoby 'ze smykalka' do przedstawienia swoich propozycji.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2008, 14:22   

o to wlasnie chodzi, ze stary, prosty (nota bene bardzo dobry) wzor juz byl. szukajmy nowych rozwiazan, dowiedzmy sie co inni mysla i zobaczymy...

co do twoich ale krzysztofie,
pro.1: moge ewentualnie zgodzic sie z napisem oficjalny", rzeczywiscie nie jest on konieczny. natomiast adres strony internetowej - rewelacja, zawsze bylem za tego typu pomyslem/reklama :-D (zawsze mozesz wpuscic koszulke w spodnie)

pro.2: nie wiem czemu nie podoba sie tobie klubowa maskotka?? wez pod uwage fakt, ze wiek czlonkow jest zroznicowany i kazdemu podoba sie co innego... ja, na przyklad z przyjemnoscia zalozylbym ta koszulke... nawet na imieniny do cioci ;-)
co do napisu AIMC, to powiedz mi kto oprocz kibicow milanu rozszyfruje ten skrot?? uwazam, ze nie znalazl sie tam przez przypadek, nalezymy w koncu do tej organizacji"!
no chyba, ze obraziles" sie na AIMC i nie chcesz firmowac go swoja osoba!

ps. ja domyslam sie, ze najbardziej to chcialbyc biala kominiarke z logo MCP na czole!! ale bedziesz musial troche poczekac :-P
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-05-2008, 14:37   

Mi osobiscie podoba sie 2 projekt znaczy w sumie chodzi o samego "hipka" bo jestem anty AICM i nie chce ich reklamowac, co do adresow www jestem przeciwny bo to ma byc gadzet kibicowski a nie chodzaca reklama :) pozdro walczymy dalej :)

p.s. jestem przeciwny kominiarkom z logo MCP bo mozna bedzie nas zbyt szybko zidentyfikowac :lol:
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-05-2008, 14:52   

sorki Czado za wykorzystanie twojego projektu koszulki mam nadzieje że nie będziesz miał za złe ;-)

o to mój pomysł na koszulkę (proszę o wyrozumiałość pierwszy mój projekt :-D )

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2008, 15:00   

MikoZ napisał/a:
bo to ma byc gadzet kibicowski
hmm, myslalem, ze dyskusja dotyczy gadzetow FANKLUBOWYCH !! (zdefiniuj pojecie gadzet kibicowski!! bo nie za bardzo wiem gdzie zaliczyc smycze, dlugopisy, portfel, czy otwieracz ;-))

JA (mowie o sobie) eksponuje nazwe MCP przede wszystkim jako reklame (zreszta podobnie ma to sie z logo samego milanu), stad pomysl adresu internetowego!
natomiast jesli chodzi o AIMC, znasz moje zdanie... ale tu nie ma to dla mnie zadnego znaczenia :-)

pozdro! walczymy dalej ;-)

EDIT: widzisz krzysiek, decza dal wzor, ktory powinien tobie bardziej podpasowac (chyba o tym myslales), taki elegancki" :-D
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Mości 

Nr legitymacji: MCP 172
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-05-2008, 15:19   

mnie sie podobaja oba wzory Czado, jednak szczegolnie ten 2 :)
"tradycyjnych" koszulek MCP mam chyba z 5, wiec dla odmiany chetnie kupilbym taka "mlodziezowa". na dzien dzisiejszy przyznam, ze wzor mlodziezowy nawet chetniej bym ubieral od klasycznego :>

wiem, ze projekty sa dopiero w fazie wstepnej, ale czy jest moze ustalony jakis deadline, do ktorego nowe projekty zostana wybrane i wcielone w zycie?
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-05-2008, 16:24   

Kiepura napisał/a:
ps. ja domyslam sie, ze najbardziej to chcialbyc biala kominiarke z logo MCP na czole!! ale bedziesz musial troche poczekac

to że wczoraj w żartach Ci tak powiedziałem to nie znaczy że tak bym chciał :P

podobnie jak Mikoz uważam że adres strony to przegięcie. sama koszulka jest reklamą MCP.

projekt DeCza już znacznie fajniejszy;) dla mnie najfajniejszy z tych 3 tu pokazanych.
nie jestem zwolennikiem koszulki z maskotką Milanu, bo wydaję mi się dziecinna;)

można by było coś zrobić na podobizne takowych:

fajnie wygląda czarna koszulka z czerwonym kołnierzem, i wykończeniami rękawków.

dla mnie mistrzowskie polo, wywalamy napis alternativy, logo MCP na piersi, wzór koszulki kozak.

ta też zajebiście wygląda, czarna z czerwonymi rękawami. duże logo MCP i gitara:)

oczywiście nie musimy kopiować w 100% ale może ktoś stworzy jakiś ciekawy projekt wzorując się na tych powyższych koszulkach;)
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-05-2008, 16:28   

dla mnie osobiscie wzory koszulek czado sie nie podobaja (bez urazy) :)

1 nie podoba mi sie dlatego ze te logo z przodu jest po prostu za duze i to w moich oczach juz ja dyskwalifikuje. Z tylu moze byc chociaz logo dal bym na gore, a napis (tez bez "oficjalny") pod logiem.

2 koszulka jest juz lepsza, ale na tej kartce co trzyma maskotka dalbym same logo MCP, bez AIMC.

Co do reklamowania strony na koszulkach jestem jak najbardziej za. Mysle, ze musimy sie jakos reklamowac, a reklama na koszulkach to swietna sprawa.


Jesli chodzi o projekt przedstawiony przez DeCza to koszulka jest calkiem niezla, chociaz z przodu zlikwidowalbym tego bialo-czerwonego malysza, a z tylu ten polski akcencik zamiescilbym na gorze nad napisem milanclubpolonia.pl


w kazdym badz razie brawa za projekty.
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2008, 16:55   

krzysiekACM napisał/a:
zajebiście wygląda, czarna z czerwonymi rękawami. duże logo MCP i gitara:)
Owszem, koszulki łączące dwa kolory wyglądają świetnie - gorzej niestety z dostaniem takich w sensownej cenie (na ogół są mniej więcej 2x droższe od jednokolorowych) i w odpowiednim kolorze - połączenia czerwono-czarne lub czarno-czerwone nie są niestety zbyt popularne u producentów (mnie się jeszcze nie udało takich znaleźć), a łączenie kolorów na zamówienie wchodzi w grę dopiero przy 300-500 egzemplarzach (cena oczywiście jeszcze wyższa). U Fruita oraz tutaj znalazłem połączenie białej koszulki z czerwonymi rękawkami, niestety jak wspominałem ceny x2 w stosunku do jednokolorowych.

Jest zatem prośba - jeśli znajdziecie dostawcę, który w przyzwoitej cenie sprowadzi lub wyprodukuje czerwono-czarne koszulki, to podajcie namiary i zrobi się na ich bazie projekty. Póki co wchodzą w grę jednolite kolory.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 14-05-2008, 22:51 ]
Postanowiłem jednak pokombinować trochę z tą biało-czerwoną koszulką. Adaptowałem pomysł DeCza - wyszło chyba całkiem nieźle :)

PS. Krzysiek masz tu chyba wszystko co chciałeś ;) Tylko www na plecach jednak zostanie ;)
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-05-2008, 22:23   

ta ostatnia koszulka baardzo fajna :) a moze by tak pokombinować z koszulkami z ksywa, nickiem badź imieniem czy kto co zechce dla członków MCP...cos na wzor klanów CS i tego typu rzeczy...dobrze jest miec cos co nie każdy może ;)
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Lutrzyk 


Nr legitymacji: MCP 441
Wiek: 39
Skąd: SZAMOcin* /UE
Wysłany: 14-05-2008, 22:34   

troche zbocze z tematu :P

całkiem ciekawie prezentuja sie odznaki. dostepne sa jednak dla wybrancow (pierwsze iles tam osob :P) czy bedzie mozliwosc zakupienia ich w sklepiku ?

podobne pytanie odnosnie szala - wzor nr 2 ?

na chwile obecna jest niedostepny, czy cos sie w tej kwestii zmieni ?

mozliwe ze czegos nie doczytałem :lol: licze na odpowiedz, dzieki za wyrozumialosc.

pzdr
 
 
 
piterslow 

Nr legitymacji: MCP 514
Wiek: 34
Skąd: Młyny/Wieluń
Wysłany: 14-05-2008, 23:03   

Ten ostatni projekt czado81 jest super. Stylowo i w dobrym guście tylko szkoda, że to trudne w realizacji ;/
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-05-2008, 23:09   

Kiepura napisał/a:
pro.1: moge ewentualnie zgodzic sie z napisem oficjalny

Moze wczesniej podszedlem za bardzo bezkrytycznie... dlatego szczerze musze przyznac racje, ze oficjalny mozna by wyrzucic...

co nie zmienia faktu, ze oba projekty bardzo mi przypadly do gustu i jestem jak najbardziej za mniej klasycznymi (te czerwone o ktorych pisal krzysiekACM mam juz dwie, bo tez mi przypadly do gustu... pozostale z oferty gadzetow sa moim zdaniem lipne... chce czegos innego)

DeCza napisał/a:
o to mój pomysł na koszulkę (proszę o wyrozumiałość pierwszy mój projekt )


ok... ale nic odkrywczego tu nie ma...

krzysiekACM napisał/a:
projekt DeCza już znacznie fajniejszy;) dla mnie najfajniejszy z tych 3 tu pokazanych


Z tym z kolei nie moge sie zgodzic... bardziej klasyczne sa zawsze, maja je wszyscy... ja swoich 2 czerwonych uzywam dosc czesto i dumnie sie obnosze... chetnie bym ponosil tez te bardziej mlodziezowe dopoki do roboty nie bedzie trzeba isc... ;-P

Lutrzyk napisał/a:
całkiem ciekawie prezentuja sie odznaki. dostepne sa jednak dla wybrancow (pierwsze iles tam osob :P) czy bedzie mozliwosc zakupienia ich w sklepiku ?


Zajrzyj do sklepiku to sie dowiesz... ;-)
czado81 napisał/a:
Adaptowałem pomysł DeCza - wyszło chyba całkiem nieźle :)


Jest spoko ale i tak mlodziezowe duzo bardziej do mnie przemowily...!

[ Dodano: 15-05-2008, 00:23 ]
A tak juz poza konkursem... z koszulkami...

To moze zaczniemy produkowac rolety z logiem MCP na wzor tej ktora mam ja? Mam dostep do grafikow, drukarni i mechanizmow... :evil:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Mości 

Nr legitymacji: MCP 172
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-05-2008, 03:33   

dondamajk napisał/a:

To moze zaczniemy produkowac rolety z logiem MCP na wzor tej ktora mam ja?

a do tego dywany, chodniczki lazienkowe i obicia mebli :P
mysle jednek, ze MCP to nie fabryka gadzetow...

trzeci projekt Czado swietny. moze nawet najlepszy. przyznam jednak, ze nadal strasznie podoba mi sie ta wersja mlodziezowa lub jak pisze Sonar "dziecieca" :) takie dzieciece wzialbym z 2 dla siebie i jedna dla 12-letniego brata :] razem paradowalibysmy w takich po ulicy - dla mnie bomba. dzieckiem trzeba byc cale zycie, ze tak napisze poetycko :P

pzdr.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 15-05-2008, 08:04   

Lutrzyk napisał/a:
podobne pytanie odnosnie szala - wzor nr 2 ?
na chwile obecna jest niedostepny, czy cos sie w tej kwestii zmieni ?

jest juz ponownie dostepny:
http://milanclubpolonia.p...=06&product=125
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15-05-2008, 09:22   

dondamajk napisał/a:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg


napisz jest koszt takich rolet i czy sa dostepne do wszystkich rodzajow okien dachowych bo ja np. mam okna "FAKRO" i nie wiem czy pasowalyby z "VELUXa"
 
 
suchy 

Nr legitymacji: MCP 110
Wiek: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-05-2008, 18:50   

Moim zdaniem ostatni projekt zdecydowanie najlepszy. Z tylu koszulki mozna jeszcze dac napis MilanClubPolonia.PL w kolorze czarnym tak jak to jest juz ujete w projekcie nr 2. Reszte zostawic bez zmian, wzor jest ladny, kolorystyka rowniez.
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 15-05-2008, 20:48   

MikoZ napisał/a:
dondamajk napisał/a:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg


napisz jest koszt takich rolet i czy sa dostepne do wszystkich rodzajow okien dachowych bo ja np. mam okna "FAKRO" i nie wiem czy pasowalyby z "VELUXa"


Co do dostepnosci to napewno... bo to jest robione od zera pod wymiar... mechanizm mozna nawet miec tak naprawde swoj (kwestia tylko zeby byla z tymi oslonkami po bokach, bo ten material jest dosc ciezki i bez nich ma tendecnje do zwisania)... a kwestia juz samej rolety, to jest ona drukowana (przynajmniej ja tak robilem) na materiale do robienia banerow w zaprzyjaznionej drukarni i ciezko mi w tym momencie podac koszt... ale dowiem sie i napisze...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl