Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09
Autor Wiadomość
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-05-2008, 15:01   Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09

Trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09. Wszystkie osoby mające pytania związane z procedurą przyjmowania nowych członków, krokami, jakie należy podjąć, zapraszam do dzielenia się swoimi wątpliwościami - chętnie pomożemy je rozwiać.
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2008, 17:18   

Ja się właśnie wczoraj zapisałam...kasiorę nawet wieczorem wysłałam, ale nie wiem czy doszło...hehe...Tak się tylko zastanawiam czy jako niepełnoletnia mogłabym uczestniczyć normalnie w zjazdach. I zapytać się jeszcze kiedy dostanę legitymację członkowską i czy zdjęcie trzeba szybko wysłać czy też nie... Oczywiście przepraszam za nadmierną ciekawość :-) . Pozdro ;-)
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 14-05-2008, 17:48   

witam,

dzisiaj wieczorem powysyłam potwierdzenia wpłat do nowych i starych członków, więc jak doszła Twoja składka na konto (do dnia dzisiejszego) to na pewno otrzymasz takowe potwierdzenie. Będę starała się na bieżąco wysyłać potwierdzenia wpłaty składki (od piątku, 16 maja, do poniedziałku, 19 maja, będę na wyjeździe z MCP, więc nie będę w stanie wysyłać maili, ale zaraz po powrocie nadrobię zaległości).

Legitymacje członkowskie będą wyrabiane w okresie letnim, po zakończeniu zapisów. Ich wysyłka powinna nastąpić do końca września. Zdjęcie należałoby wysłać do 30 czerwca, tak aby zaraz po zamknięciu zapisów, można było przekazać dane osobowe + zdjęcia do firmy, która nam takowe legitymacje wyprodukuje.

W razie pytań pisz / piszcie. W miarę możliwości na bieżąco będziemy odpowiadać na nurtujące Was pytania.

pozdrawiam
_________________

 
 
 
piterslow 

Nr legitymacji: MCP 514
Wiek: 34
Skąd: Młyny/Wieluń
Wysłany: 14-05-2008, 19:07   

A będzie podawana informacja czy jesteś w gronie pierwszych 99 osób? Pytam tak z ciekawości bo zapisałem się i dokonałem przelewu w dzień pojawienia się zapisów ;)
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 14-05-2008, 19:38   

Myślę, że nie będzie problemu. Mogę zamieszczać taką informację w mailu.
_________________

 
 
 
piterslow 

Nr legitymacji: MCP 514
Wiek: 34
Skąd: Młyny/Wieluń
Wysłany: 14-05-2008, 23:07   

Potwierdzenie dotarło, wielkie dzięki :)
 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-05-2008, 14:28   

No tak...rozumiem, ale u mnie się jeszcze coś takiego nie pojawiło... :-/
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-05-2008, 14:44   

proponuje czekac spokojnie!!
czasami tak sie zdaza, wiekszosc opoznien to wina banku/poczty itp.

nastepnym razem, pisz na priv ;-) (do ewy, ewentualnie deza)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2008, 16:05   

Nie no już doszło :-D ...bo ja wpłaciłam następnego dnia po pojawieniu się ogłoszenia na stronce mcp...i tak się lekko zdziwiłam, że nie doszło.
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 16-05-2008, 19:15   

Mam pytanie..czy nie przewiduje sie drobnych upominków dla starych członków? Zawsze była to miła drobnostka
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-05-2008, 22:26   

A ja mam pytanie na jak dlugi okres jest wazna ta legitymacja?
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-05-2008, 22:41   

Sama legitymacja nie ma naniesionego okresu ważności, natomiast wszelkie prawa członka MCP (m.in. możliwość uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie) uzyskuje się na okres opłacenia składki, czyli jednego roku - później należy potwierdzić chęć dalszej przynależności do fanklubu poprzez opłacenie składki na kolejny sezon - w przeciwnym wypadku zostajesz zawieszony w prawach członka.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 17-05-2008, 16:50   

milan85 napisał/a:
Mam pytanie..czy nie przewiduje sie drobnych upominków dla starych członków? Zawsze była to miła drobnostka


myslimy o tym. sam chcialbym cos dostac ;)
paradoksalnie spora bariera jest koszt... wysylek takich drobnych upominkow do kazdego czlonka Stowarzyszenia, stad rozwazamy takze inne warianty.

a w kwestii legitymacji: ma ona w tym momencie bardziej charakter symboliczny, potwierdza fakt wpisania w poczet czlonkow MCP. nie ma natomiast potrzeby okazywania jej np. przy okazji wyjazdu czy zlotu. wszelkie przywileje gwarantuje po prostu coroczne przedluzenie czlonkonstwa w MCP.
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 17-05-2008, 17:40   

kapi napisał/a:
myslimy o tym. sam chcialbym cos dostac ;)
paradoksalnie spora bariera jest koszt... wysylek takich drobnych upominkow do kazdego czlonka Stowarzyszenia


Dzięki za odpowiedź:) Rozumiem problem ale licze że jakoś uda się to rozwiązać. pzdr
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17-05-2008, 23:50   

A jescze jedno pytanie mam zdjecie do legitymacji mozna wyslac w kopercie zwykla poczta?
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 18-05-2008, 10:57   

owszem. stosowne informacje znajduja sie w e-mailu potwierdzajacym przyjecie zgloszenia. korespondencje prosimy kierowac na adres:

Stowarzyszenie Milan Club Polonia
skrytka pocztowa 1696
45-222 Opole
 
 
seba2907 


Nr legitymacji: MCP 1514
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-05-2008, 16:13   

no ja juz w tym tygodniu przeleje pieniazki :-)
 
 
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 19-05-2008, 16:51   

Ja mam pytanie dotyczące zdjęcia i składki. Czy pieniądze za składkę można wysłać razem ze zdjęciem do legitymacji?
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2008, 19:09   

nie za bardzo wiem o co Tobie chodzi ;-)
chcesz wyslac pieniadze w kopercie, czy zdjecie przelewem??

tak, czy inaczej ani jedna, ani druga (jesli to mozliwe) opcja nie wchodza w gre!!

oplate za skladke wysylasz przelewem (na konto podane na stronie) przez bank lub przez poczte, a zdjecie mozesz wyslac w kopercie lub mailem

pozdro!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 19-05-2008, 19:24   

Kiepura napisał/a:
oplate za skladke wysylasz przelewem (na konto podane na stronie) przez bank lub przez poczte, a zdjecie mozesz wyslac w kopercie lub mailem


Aha ok :) Chodziło mi o to, żeby wysłać pieniądze razem ze zdjęciem w kopercie :)
 
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 20-05-2008, 13:12   

fabio napisał/a:
Aha ok :) Chodziło mi o to, żeby wysłać pieniądze razem ze zdjęciem w kopercie :)
najlepiej gołębiem :D
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 32
Skąd: Opole
Wysłany: 20-05-2008, 18:54   

Mam pytanie czy istniała by możliwość dostarczenia zdjęcia legitymacyjnego własnoręcznie? Wiem że podane są dwa sposoby: elektronicznie lub tradycyjną pocztą, ale jeśli mieszkam w Opolu to może jednak była by taka możliwość 8-)
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-05-2008, 22:07   

kapi do konca takiego symbolicznego znaczenia ta legitymacja to nie ma, bo mozna za jej okazaniem otrzymac przeciez znizki (chyba 10%) w Milan Pointach :) takze cos ona jednak daje :)
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 20-05-2008, 22:14   

No i jak sie dobrze dogadasz to i w Biedronce w Opolu dostaniesz rabat:)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2008, 22:16   

z drugiej strony Sonar, to rownie dobrze mozesz powiedziec: "uficiale, uficiale fan club" i mily lysy (nie mylic z adriano g.) pan rowniez da ci owe 10%...
mi sie wydaje, ze oni" maja to poprostu wliczone w cene ;-)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl