Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09
Autor Wiadomość
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2008, 08:56   

SonaR napisał/a:
jak wrocimy do lm to pewnie wroca :)


to sie nazywa na dobre i na złe...

a tak poważnie to nie sądzę że słaby występ Milanu w minionym sezonie spowodował taki skutek. to jak tłumaczyć napływ nowych członków? Przyznam że sam jestem nowy i to czy puchar Uefa czy LM nie miało wpływu na moją decyzje.
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-07-2008, 09:48   

moze podwyzki skladek zachwialy ich budzetem i nie wytrzymali cisnienia :D
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 09-07-2008, 10:17   

a ja myślę że sporo po prostu sezonowców;)
ktoś sie zapiszę, ale potem nie uczestniczy w życiu MCP, przestanie odwiedzać stronę, przegapi zapisy itp;)
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 09-07-2008, 10:45   

dokladnie, moglo byc tak, ze po wygranej w lidze mistrzow hurra zapisy, a potem cisnienie na milanowanie spadlo :-)
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-07-2008, 11:19   

w związku z tym, iż jedna z osób, która terminowo dokonała wpłaty składki członkowskiej w niepełnej wysokości, w dniu wczorajszym uzupełniła płatność, informacja na stronie została zmodyfikowana - tym samym MCP w sezonie 2008/09 liczy sobie 414 aktywnych członków.

więcej zmian w tym względzie nie przewiduje się.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 13-07-2008, 13:18   

chuckydoll napisał/a:
Ale z drugiej strony 40% z 413 to ok. 165 nowych członków (w tym i ja). Wychodzi z moich obliczeń że ok 140 osób nie przedłużyło swojego uczetsnictwa z Stowarzyszeniu. A to trochę dużo.


Jak to wyliczyles??
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-07-2008, 16:13   

Liczba członków MCP przed zapisami wynosiła 386, zatem jeśli z obecnej liczby 414 nowi członkowie stanowią 40%, to jest ich ok. 165.

A zatem...
386 + 165 - 414 = 137

Rzeczywiście sporo osób nie przedłużyło członkostwa, trudno powiedzieć z jakich przyczyn - moim zdaniem może być ich kilka:

1. Ludzie się starzeją, poważnieją, zakładają rodziny - mają mniej czasu i możliwości, by uczestniczyć w życiu fanklubu. A skoro nie mogą skorzystać z przywilejów, jakie daje członkostwo, to nie widzą sensu w jego przedłużaniu.

2. Wzrost składki - zapewne dla części osób była to jedna z przyczyn - choć wg mnie obecne 36zł rocznie (równowartość jednego piwa na miesiąc!!!) to nadal kwota raczej śmieszna.

3. Sezonowcy - chciałbym móc powiedzieć, że wszyscy fani Milanu, to kibice kochający klub od kołyski do grobowej deski, jednak zapewne nie wygląda to tak pięknie. Z pewnością po sukcesie w Atenach pojawiły się w naszych szeregach osoby, które odkryły w sobie Milanistę po tym sukcesie - teraz jednak doszły do wniosku, że lepszym klubem jest ManU i przeszły do konkurencji ;)

Pocieszające jest natomiast to, że po zdecydowanie najsłabszym sezonie Milanu w ostatnich latach, pomimo braku występów rossonerich w przyszłorocznej LM, a nawet pomimo wzrostu składki MCP, dołączyło do nas aż 165 osób! To z pewnością są wierni kibice i zapewne pozostaną z nami na dłużej \o/

Tyle moich przemyśleń, może ktoś jeszcze coś do tego dołoży...
Pozdrawiam!
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-07-2008, 18:42   

Dokladnie TAK! zgadzam sie z przedmowca ja np. zostane w fanklubie do konca i jeszcze dluzej i nic mi nie stanie na drodze ani rodzina ani obowiazki bo dlamnie A.C.Milan jest najwazniejszy!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 13-07-2008, 19:49   

Kiepura napisał/a:
jesli chodzi o tegoroczny zlot, to wszelkie szczegoly dot. terminu, miejsca i kwestii finansowych, pojawia sie napewno przed koncem tygodnia!

koniec tygodnia za kilka godzin :P
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-07-2008, 20:00   

o masz :/
jestes chyba najtrudniejszym czlonkiem calego fanclubu ;)

zlot napewno sie odbedzie!! termin podobny, a kwestia miejsca niema chyba, az takiego wielkiego znaczenia, bilety na pks napewno jeszcze dostaniesz... jak nie to po ciebie przyjade :)

mowiac krotko, szykuj/szykujcie kase... zapisy juz w wkrotce
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 13-07-2008, 20:13   

hehe, spoko spoko;)
pisałeś "na pewno" więc sie upomniałem :P
ja najtrudniejszym?:> po prostu wszystko związane z MCP mnie bardzo interesuje, ciekawy jestem informacji o tegorocznym zlocie;)
kase szykuje;) Ty też szykuj, wiesz na co;)
_________________

 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-07-2008, 12:25   

czado81 napisał/a:
Ludzie się starzeją, poważnieją, zakładają rodziny

No i co z tego??? Dla mnie sam fakt jakim jest należenie do fanklubu jest najważniejszy. No chyba, że na pocztę ma się za daleko... xD
czado81 napisał/a:
Wzrost składki - zapewne dla części osób była to jedna z przyczyn - choć wg mnie obecne 36zł rocznie (równowartość jednego piwa na miesiąc!!!) to nadal kwota raczej śmieszna.

Wg moich obliczeń to bedzie ze 13 Wareczek.

A tak już na poważnie, to bardzo zadowalające, że są ludzie którzy kibicują Milanowi "nawet" wtedy, gdy klub nie jest w najlepszej formie. Pozdro ;)
Forza Milan!!!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-07-2008, 14:20   

czado81 napisał/a:
Liczba członków MCP przed zapisami wynosiła 386, zatem jeśli z obecnej liczby 414 nowi członkowie stanowią 40%, to jest ich ok. 165.

A zatem...
386 + 165 - 414 = 137


Nie znalem liczby przed zapisami... bo zostala zupdateowana... wiec brakowalo mi jednej zmiennej... dlatego zapytalem.. ;-D

Dzieki czado ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 16-07-2008, 08:49   

Gdyby do dzisiaj trwały zapisy podejrzewam że funclub zasiliłoby o wiele wiecej "kibiców"...fanów R10 :)
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
chuckydoll 

Nr legitymacji: MCP 628
Wiek: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-07-2008, 09:33   

Wiadomo :) On gdzie nie pójdzie, przeciągnie za sobą swoich wielbicieli.
Ostatnio zmieniony przez chuckydoll 16-07-2008, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 16-07-2008, 09:41   

Z jednej strony to dobrze bo wielu z nas zapewne zaraziło sie Milanem właśnie poprzez jakiegoś piłkarza który biegał w czerwono czarnym trykocie. Z drugiej jednak strony będzie to wielu sezonowców, którzy teraz opuszczą Barce a w przyszłości Milan..i to jest minus
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
chuckydoll 

Nr legitymacji: MCP 628
Wiek: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-07-2008, 10:28   

Sezonowcy pojawia się w MCP dopiero przy okazji następnych zapisów, czyli w przyszłym roku. Słusznie prawisz, z tym zarażeniem Milanem przez jednego czy kilku piłkarzy. Tak było w moim jak i pewnie w większości przypadków. Niechaj więc przybywają kolejni fani ACM.
 
 
 
pablo_ACM 

Nr legitymacji: MCP 420
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16-07-2008, 21:25   

milan85 napisał/a:
Gdyby do dzisiaj trwały zapisy podejrzewam że funclub zasiliłoby o wiele wiecej "kibiców"...fanów R10 :)


Nie potrzebni sa nam fani Ronaldinho tylko fani ktorzy maja MILAN w sercu!!!
_________________
Arka&Milan po zycia kres!!!
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 16-07-2008, 21:48   

dlatego w moim poście wyraz kibiców jest w cudzysłowie...ale napewno część dzięki niemu może ten Milan w swoim sercu umieścić...z tym się nie rodzisz tylko to nabywasz
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2008, 22:57   

Mają racje ci którzy mówią."MILAN się kocha za to co gra i sobą reprezentuje a nie za to jakich ma piłkarzy"A na myśli mam cały czas lata 80-siąte.Wtedy to się zaczeło w moim przypadku.Pozdro
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Gio1899 


Nr legitymacji: MCP 210
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 16-07-2008, 23:21   

Piotrek napisał/a:
Mają racje ci którzy mówią."MILAN się kocha za to co gra(...)

A to przepraszam Milan to jest orkiestra w dodatku samogrających instrumentów? ;) Milan gra to co jego piłkarze ...Ci aktualni
_________________
MILAN...IERI...OGGI...DOMANI...SEMPRE !!!
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 17-07-2008, 15:33   

sezonowcy, o których piszecie mają rok karencji i jeśli w przyszłym roku zgłoszą się do MCP będą już doświadczonymi kibicami :)
 
 
 
gregor 

Nr legitymacji: MCP 050
Skąd: 4 walls
Wysłany: 02-08-2008, 19:57   

dezali napisał/a:
tym samym MCP w sezonie 2008/09 liczy sobie 414 aktywnych członków.

więcej zmian w tym względzie nie przewiduje się.


na stronie głównej jest jednak 415 :]

ps. dzieki , chyba nosze za słabe okulary ;)
Ostatnio zmieniony przez gregor 03-08-2008, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 02-08-2008, 20:58   

gregor napisał/a:
na stronie głównej jest jednak 415 :]


Czytaj uważnie newsy zamieszczone na stronie głównej http://www.milanclubpolon...d6e94c35ae8a415
 
 
Martinez 

Skąd: Płock
Wysłany: 23-09-2008, 09:12   

chuckydoll napisał/a:
Słusznie prawisz, z tym zarażeniem Milanem przez jednego czy kilku piłkarzy. Tak było w moim jak i pewnie w większości przypadków. Niechaj więc przybywają kolejni fani ACM.

Zapewne więcej fanów przyciągają konkretne sukcesy niż pojedyńczy piłkarze. Są jednak rzecz jasna nawet tacy, którym wystarczył pojedyńczy mecz. I już zostali.

Inna sprawa, że był to Milan - Real z 1989 r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl