Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09
Autor Wiadomość
Exar Kun 

Skąd: Lublin
Wysłany: 10-12-2008, 13:25   

Witam... to jest mój pierwszy post. Moja miłość z tym klubem zaczęła się za czasów Marco van Bastena, potem odkąd zaczął grać Alessandro Nesta i na zawsze czarno-czerwoni pozostaną w moim sercu... I śmieszą mnie osoby, które po sukcesach zaczynają kibicować danemu klubowi..I oczywiście nie mogę się już doczekać następnej możliwości zapisania się do Milan Club Polonia...pozdrawiam
 
 
Pachel 


Nr legitymacji: MCP 237
Wiek: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 27-12-2008, 17:08   

Witam!
dzisiaj założyłem konto na tym forum, wiec dopiero teraz przeczytałem część Waszych postów i (mimo, iż temat jest już trochę stary) myślę, że mogę coś wnieść do dyskusji. Rozmawialiście przypomnę o spadku/wzroście liczby członków MCP w tym sezonie. Otóż ja jestem jedną z osób, które nie przedłużyły członkostwa w MCP. Oczywiście każdy teraz pomyśli, że jestem sezonowcem, albo będzie wysnuwał inne ciekawe teorie. A powody są często dużo bardziej prozaiczne, ja np. nie czuję się zbyt zrzyty z MCP, nie mam tu prawie w ogóle znajomych i właściwie jestem tu (byłem) tylko dlatego, żeby podkreślić swoją "Milanowość" :) a kiedy nadszedł czas zapisów, po prostu jakoś mi to ukmnęło, dostawałem niby maile, przypominające o zapisach, ale jakoś zawsze brakowało mi czasu na ich przeczytanie ;] moja pierwsza sesja w życiu, miłości itd. - miało się inne rzeczy na głowie. A kiedy zorientowałem się, że należało by się w końcu tym zainterseować było juz za poźno :) Teraz oczywiście żałuję, bo chętnie pojechałoby się na Viole ;) (dotychczas byłem tylko na Interze w 06r.). Tak samo jest z tą stronką- niby jestem na stronach Milanu po 10x dziennie, a jakoś nigdy nie miałem ochoty zawitać na to forum, mimo iż wiedziałem o jego istnieniu od początq.
Dobra bo się rozgadałem- w każdym razie, chciałem tylko powiedzieć, że nie każdy, kto odchodzi z MCP jest sezonowcem, albo chce zaoszczędzić na 1 bro w miesiącu ;)

jeszcze pytanko : Czy moja karta traci ważność? tzn jeśli, znowu za rok się zapiszę( a mam zamiar to zrobić), to dostanę nową kartę, czy tą mi przedłużycie? mój nr 237
 
 
Pachel 


Nr legitymacji: MCP 237
Wiek: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 27-12-2008, 17:12   

btw, Sonar! Ty w zarządzie?? :D od kiedy ? : )
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 27-12-2008, 18:21   

Pachel napisał/a:
jeszcze pytanko : Czy moja karta traci ważność? tzn jeśli, znowu za rok się zapiszę( a mam zamiar to zrobić), to dostanę nową kartę, czy tą mi przedłużycie? mój nr 237

W przypadku niezapłacenia składki na kolejny sezon karta nie traci ważności. Członkostwo jest wtedy na rok zawieszane. Zawsze możesz w kolejnym sezonie opłacić składkę, a wtedy Twoje członkostwo jest odwieszane. W razie niejasności pytaj :)
_________________

 
 
 
Pachel 


Nr legitymacji: MCP 237
Wiek: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 27-12-2008, 21:40   

ok tak zrobię .
A Ewcie pamiętam z Milan - Inter .. :)

czy ja napisałem, że nie mam znajomych w MCP? :D właśnie się dowiedziałem, że piłem z obecnym prezesem :P
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-12-2008, 21:43   

obecny prezes pije tylko mleko :)
 
 
 
Pachel 


Nr legitymacji: MCP 237
Wiek: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 27-12-2008, 21:51   

pij mleko, będziesz WIELKIM prezesem!
 
 
Milanista18 

Wiek: 33
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 19-01-2009, 17:21   

Cześć wszystkim jestem nowy powiem tylko tyle,ze kibicuje Milanowi juz 10 lat...i moim marzeniem jest pojechac na mecz Milanu.Chciałbym dołaczyc do was...Moge prosic o wasze opinie i pomoc w zapoznaniu sie z tym wszystkim??? Forza Milan pozdrawiam kibiców i mam nadzieje,ze kaka zostanie pozdrawiam :)
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-01-2009, 17:23   

http://www.milanclubpolonia.pl/index2.php?id=20 tu masz wszystko
_________________

 
 
 
Milanista18 

Wiek: 33
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 19-01-2009, 17:25   

Tak wiem wszystko czytałem tylko czy ta składka to co miesiac??? i czy za wyjazdy trzeba płacic samemu z własnej kieszenie???.tzn podróz,bilet,wyzywienie miejsce pobytu itp? pozdrawiam
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-01-2009, 18:02   

składke płaci się raz w roku, a za wyjazd to chyba normalne że płacisz sam, chyba nie myślałeś że MCP Ci sfinansuje wyjazd do Mediolanu,z biletem na mecz?:>
_________________

 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-01-2009, 18:03   

składke płaci się raz na rok. a jeśli chodzi o wyjazdy to byłoby zbyt pięknie jakbyśmy nie musieli wykładać kaski z "własnej kieszeni":) przedpłata na wyjazd obejmuje transport, bilet na mecz i ubezpieczenie. A ile wydasz na jedzienie, picie i przede wszytskim pamiątki zależy tylko od zasobności Twojego portfela:P
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 19-01-2009, 20:56   

Jeżeli będziesz odkładał 36 zł miesięcznie, to po roku czasu będziesz miał i na roczną składkę MCP - i na jeden wyjazd na mecz Milanu z MCP :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl