Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
TMK
Autor Wiadomość
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-10-2009, 15:30   

W Empikach jest już nowy numer "TMK +", w którym opisany jest wyjazd na derby, krótka wzmianka o zlocie oraz wywiad z dawnym liderem FdL (ten wywiad niestety totalnie zmaszczony, bo powtórzona dwa razy ta sama strona...).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-10-2009, 15:40   

wklej scana, przecież nie bedziemy tego kupowac :P
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-10-2009, 16:35   

Spoko, wkleję jak tylko to dostanę do łapy. Chyba, że mnie ktoś wyprzedzi.
Pisałem o tym tylko, gdyby ktoś miał wolę posiadania tego w oryginale papierowym :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-10-2009, 17:04   

Tymczasem wywiad jest dotępny również tutaj:
http://tomykibice.pl/inde...=show_all&no=51
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-10-2009, 20:56   

tylko albo ten "przywodca" jakis lewy, albo ktos kto z nim rozmawial skoro mowi o derbach w pucharze wloch i zwyciestwie 6-0.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-10-2009, 22:28   

też na to zwróciłem uwagę, a rozmawiał pepe :P
_________________

 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 02-10-2009, 15:35   

Pepe napisał/a:
Spoko, wkleję jak tylko to dostanę do łapy.

Co za swiat, co za ludzie. Nawet najprostszej czynnosci juz nikt nie wykona bez łapówki :P
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 02-10-2009, 17:21   

Hehe i to jeszcze bezczelnie o tym mówi wprost. Co za typ :).
Ładnie mnie złapałeś za słowo ;).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 03-10-2009, 13:02   

Kupiłem gazetke, relacja z derbów jest na 2 stronach, do tego jest zdjęcie 13 osobowej załogi z flagą oraz zdjęcie gupowe z racami ze zlotu :) + oczywiście wywiad z fotkami o którym mowa wyżej. Polecam kupno na pamiątke, tylko 7,5 zł w empikach ;)
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 03-10-2009, 13:10   

no bylem w empiku i wlasnie to zrobilem w takim celu by miec to na pamiatke. rowniez polecam.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-10-2009, 08:55   

eeee, ja tam czekam na scana... oczywiscie na pamiatke ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Edisonek 

Nr legitymacji: MCP 456
Wiek: 44
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 05-10-2009, 15:22   

Widzę, że wykorzystano zdjęcie z racami bez mojej zgody hehehehe
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-10-2009, 12:12   

hmm, tekst, jak tekst, w gruncie rzeczy jest ok, aczkolwiek kilka rzeczy tam przytoczonych mnie osobiscie sie niepodoba!!

w relacji niekoniecznie musialy sie znalezc fragmenty dotyczace "promocji", czy "wczasow" (nota bene dotyczyly one raptem 2 pozostalych noclegow), ktore niedosc, ze nie wnosza nic do tematu, to bija w dobre imie naszego fan clubu.

nie zebym tlumaczyl te zachowania ;) ale uwazam, ze ogolnopolska gazetka, ktora czyta wieeele osob, byla miejscem na takie "przechwalki"...
coz - stalo sie, licze na to, ze nastepnym razem autor okaze sie nieco rozsadzniejszy!!

EDIT: widze, ze dez rowniez popiera moje zdanie w temacie.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 06-10-2009, 13:29   

przede wszystkim nastepnym razem to takie teksty powinny byc koniecznie konsultowane z/zatwierdzane przez Zarzad.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 06-10-2009, 13:38   

a ja uważam że przesadzacie, co to, tekst cenzure musi przejść? następnym razem możemy napisać że nie jest to oficjalna relacja MCP...
choć to nie ja pisałem relacje, to ja na pewno nie zamierzam dawać żadnych tekstów komuś do cenzurowania, najwyżej relacje będą pisane przez polskich kibiców Milanu, nie będzie nic o MCP jeśli nie życzycie sobie takiej "promocji"
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-10-2009, 14:20   

SonaR napisał/a:
przede wszystkim nastepnym razem to takie teksty powinny byc koniecznie konsultowane z/zatwierdzane przez Zarzad.
uwazam, ze nie koniecznie... jest wolny wybor autora o czym i jak pisze, a spowiadac to on sie moze jedynie przed swoim redaktorem!!

gdyby te informacje nie byly prawda, moglibysmy (poprzez rzecznika) szukac "zadoscuczynienia", niestety SA i jedyne co mozemy to zalatwic to we wlasnym gronie, by uniknac podobnych sytuacji w przyszlosci.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 06-10-2009, 14:26   

Krzysiek nikt nie mowi o cenzurze. Nie jestem za tym by tekst byl koniecznie poprawny politycznie, moralnie i nie wiadomo co jeszcze. Nie przesadzajmy, to nie jest Tygodnik Niedzielny tylko gazeta dla kibicow. Mimo wszystko jednak uwazam, ze teksty o nas ktore maja sie ukazac w jakichkolwiek mediach powinny najpierw przejsc przez zarzad.

Nikt tu nikogo nie gardzi a nawet dziekujemy bardzo za promocje ludziom, ktorzy zdecydowali sie tam umiescic artykul na nasz temat jednak jak mowilem cos takiego powinno uzyskac aprobate wladz Stowarzyszenia po to bysmy pewnego razu przypadkiem nie zeszli do poziomu innych niektorych artykulow z tej gazetki jak chocby Pana, ktory z pelnym zachwytem i duma opisuje wydarzenia z meczu West Ham - Millwal.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 06-10-2009, 16:32   

Umówmy się, że w tej gazetce chłopcy przecież chwalili się tymi wydarzeniami. Taki jest zresztą charakter czasopisma, gdzie w relacjach opisywane są "mocne" zdarzenia, które później z wypiekami na twarzy czyta Krzysiek ;-)

Także z pewnością końcówka tekstu pasuje do miesięcznika, a mniej do koncepcji MCP.
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-10-2009, 16:50   

czy wy chcecie zrobic z nas świętych? :D
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 06-10-2009, 17:20   

Ale afera...

Prawda jest taka że nikt nie garnie się do pisania relacji z wyjazdów, co zresztą widać nawet na stronie. Już nie mówię o tym żeby wysłać taką relację do jakiegoś choćby TMK+.
Poszła relacja autorska jednego z członków wyjazdu na derby, fakt- akurat promocjami nie ma się co chwalić, i można było nie pisać tego w relacji. Przyznaję rację po zastanowieniu.
Co do końcówki tekstu o zlocie, przecież nie ma tam "gloryfikacji przemocy i bandytyzmu", tylko stwierdzenie że była na tyle dobra zabawa, że ludzie uciekali stamtąd :) Napisane z przymrużeniem oka.

Co do opisu West Ham-Millwal, to nie wiem Sonar skąd u Ciebie zdziwienie, to jest gazetka która opisuje mecze od strony kibicowskiej, czyli co się działo wokół stadionu, na meczu na trybunach, opisują w relacjach również awantury. Ot taka specyfika pisma. Mecze od strony piłkarskiej są opisane w Piłce Nożnej czy innym Przeglądzie Sportowym.

kapi, nie mam 16 lat żebym podniecał się i czytał z wypiekami na twarzy, ale TMK czy TMK+ czytam, bo interesuję się sceną kibicowska i lubie poczytać relacje z meczów.

Koncepcja MCP- jeśli się nie myle, MCP to stowarzyszenie KIBICÓW, nie miłośników zbierania znaczków czy grania w pasjansa. Są tu różni ludzie, w zdecydowanej większości oglądacze piłki, ale nie rozumiem czemu za wszelką cene chcecie przykleić łatkę jakiegoś grzecznego kółka różańcowego. Ja osobiście staram się promować nasze stowarzyszenie w kręgach kibiców, ta relacja w TMK+ to między innymi moja inicjatywa ( a także pepe), a pisał ją kolega Fifi1906.

ps. tutaj macie linka do mojej relacji z Milan-Juventus, która ukazała się w czasopiśmie "Szalikowiec". Błędy interpunkcyjne to nie moja zasługa, a ludzi którzy zamieszczali relacje w piśmie. Czekam na głosy oburzenia

http://i38.tinypic.com/2nc2lwo.jpg
_________________

 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-10-2009, 20:57   

Relacja napisana bardzo dobrze, komponuje się z charakterem kibicowskim pisma, widzę, żę część Polskich Rossonerich jeszcze musi się przyzwyczaić do takich wydarzeń ;)
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-10-2009, 21:19   

mnie w tym wszystkim (TMK, fotki , filmiki ze zlotu) najbardziej bawi sytuacja, że najbardziej oburzeni są Ci którzy byli na zlocie :) filmików nie pokazywać bo kompromitacja, zdjęcia tylko na prv albo ocenzurować, nie pisać nic nikomu żeby się nie wydało...

Przepraszam bardzo a czy Sonar, Kiepura, Kapi i inni mają aureole nad głowami ? nie chlali na zlocie , nie wrzucali róznych rzeczy do ogniska, nie darli się do białego rana pod wpływem procentów??

Jeśli nie to czemu nie ogarneli towarzystwa, najlepiej teraz p......lić farmazony po fakcie i ukrywać co i jak było.

Jedyny fakt "promocji" nie chce komentować bo jak Krzysiek mam złe zdanie o tej formie "rozrywki", ale o reszcie z checią bym poczytał, pooglądał fotki lub filmiki i pewnie bym się przy tym dość mocno usmiał, a nie robił z tego tragedii.

na marginesie TMK nie czytają osoby postronne, tylko głownie związane z ruchem kibicowskim, a w tych kręgach jak w każdych innych gdzie spotykają się grupy młodych ludzi mocne melanżowanie nie jest dziwnym, więc takie atrakcje nikogo nie dziwią.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2009, 08:42   

rozumiesz co czytasz, czy po prostu jak zwykle p....isz farmazony i karmisz sie sie ta bez sensowna dyskusja??

argument "na marginesie"?? coz, zal i smutek... ale rozumiem i przyjmuje do wiadomosci.

konczac swoje wypowiedzi w temacie, kazdy z nas jest czlowiekiem i dla mnie to mozecie gwalcic, palic i mordowac, byle nie pod szyldem mcp.
jezeli juz cos takiego sie wydarzy, to chyba rosadnym jest, by tego nie reklamowac (nie ukrywac, co by znowu niektorzy niezrozumieli co czytaja) "promujac" wstecznie mcp!!
koniec i kropka.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 07-10-2009, 10:10   

heheh zauwazylem od pewnego czasu ze masz patent na czytanie ze zrozumieniem i kazdego posta zaczynasz tym stwierdzeniem, Ty moja "alfo i omego".

Ale jak widac sam masz z tym problemy.

ad. na marginesie - zal i smutek ze mlodzi ludzie pija, czy ze czytelnicy TMK tez melanzują?

ad. kazdy z nas moze gwalcic, pali i mordowac - gratuluję dość swobodnego podejścia do życia, ale to Twoja indywidualna sprawa, więc nie mój interes, tylko jak już to brakuje w tym zdaniu konsekwencji, bo może temu zapobiegać przez powściągliwość, ale oczywiście lepiej półśrodkiem najebać się na umur i później skrywać wielką tajemnicę. Dla mnie to jest szczyt hipokryzji i "promowanie" wsteczne MCP.

ps. 1 karmic to tu sie nie ma za bardzo czym
ps. 2 zawsze p....dole farmazony , a to dobre :D
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 07-10-2009, 13:23   

MikoZ, tu nie chodzi ani o aureole ani o cenzurę - przynajmniej według mojego toku myślenia. Po pierwsze musimy odróżnić dwie rzeczy - MCP jako całość i osoby prywatne.

Dla wizerunku MCP na pewno nie pisałbym w relacji o jakichś uciekających urlopowiczach. Na pewno nie był to cel, ani koncepcja zlotu. Jeżeli ktoś poczuł się przytłoczony hałasem to jego sprawa, ale też żaden powód do dumy dla MCP i nie widzę powodu, aby musiał o tym dowiedzieć się cały świat. Następnym razem możemy natomiast spróbować zorganizować nasze głośne spotkanie zdala od osób postronnych i tyle.

Drugą rzeczą jest sprawa taka, że obecnie wystarczy, że głośniej bekniesz, a już jesteś na filmiku na Youtube, bo ktoś to nagrał. Ubrałeś koszulkę tył na przód - jesteś na zdjęciu ;-) przykłady śmieszne, ale wiadomo o co chodzi. Nie każdy chce być na fotografii albo filmiku, bo ktoś zamiast bawić się z kolegami odstawia japońskiego turystę :) nie dziwią mnie zatem głosy osób, aby tego zdjęcia czy tamtego filmu nie upubliczniać. Kto chciał być i to oglądać to był. Ja osobiście nie jeżdżę na wyjazd/zlot czy jakiekolwiek inne miłe spotkanie ze znajomymi po to, aby w wystąpić filmie.

Jak dla mnie, wystarczyłyby oficjalne zdjęcia grupy i oficjalna relacja. To co grupa chciała opowiedzieć - a reszcie przecież nic do tego.

Zupełnie jednak osobną kwestią jest koncepcja "TMK" czy innego "Szalikowca", która wręcz wymaga opisywania takich a nie innych wydarzeń, gdyż historia "przybyli-obejrzeli-wrócili" nie wzbudzi tam ciekawości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl