Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2009/10
Autor Wiadomość
DAMIANO 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 22-03-2009, 21:39   

WITAM

PROSZĘ O UDZIELENIE INFORMACJI O TERMINIE NABORU

I CZY JEST SZANSA WYJAZDU NA MECZ JAK JESZCZE NIE JESTEM W MCP?
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-03-2009, 22:51   

termin naboru to pewnie maj - czerwiec, a na mecze mogą jeździć tylko i wyłącznie członkowie MCP :)
 
 
 
DAMIANO 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-03-2009, 10:33   

CZYLI JEST SZANSA ŻE W MAJU ZOSTANĘ CZŁONKIEM I NA MECZ:) ???
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2009, 11:08   

zapisy sa raz w roku PO sezonie!!
lista czlonkow nastepnie zglaszan jest do AIMC i kazdy uprawniony moze smialo (o ile zostanie zakwalifikowany) jezdzic na mecze od nastepnego sezonu serie A...

wszystkie informacje odnosnie zapisow, jak i regulaminu kwalifikacji na wyjazdu organizowane przez mcp znajdziesz na stronie glownej milnaclubpolonia.pl

ps. PROSZE ROWNIEZ UNIKAC PISANIA Z WLACZONYM CAPSLOCKIEM
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SavellACM 

Wiek: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 12-04-2009, 20:50   

Witam. Mam zamiar się zapisać do MCP. Takie moje szczęście, że jestem z listopada... a więc muszę czekać do następnego sezonu. "Obleciałem" cały ten temat i troche mi się pomieszało już to wszystko ;p Po pierwsze chciałem zapytać czy zapisy na sezon 2009/10 zaczynają się w kwietniu i trwają do czerwca, jak jest napisane na głównej stronie, czy tak jak tutaj ktoś napisał na forum, zaczynają się po zakończeniu sezonu? W tym przypadku pod koniec maja. Załóżmy, że zapiszę się w pierwszych dniach zapisów, byłaby możliwość załapania się na jakiś wyjazd w tym samym sezonie? Z góry dziękuje :)
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-04-2009, 21:29   

Obie informacje poniekąd są prawdziwe :)
- zapisy do MCP organizowane są pod koniec trwającego sezonu i zwykle rozpoczynają się na przełomie kwietnia/maja
- zgłoszenia zaktualizowanej listy członków MCP do AIMC dokonujemy po zakończeniu zapisów, co przypada na okres przerwy w rozgrywkach Serie A
Zatem niestety nie jest możliwe, aby po zapisaniu się do MCP w pierwszych dniach zapisów pojechać na wyjazd jeszcze w tym samym sezonie.

Pozdrawiam!
 
 
SavellACM 

Wiek: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 12-04-2009, 22:05   

Aha, no to już wszystko wiadomo. Szkoda tylko tych wyjazdów. Mam nadzieję, że zobaczymy się już w przyszłym sezonie na jakimś zlocie :) Pod warunkiem, że zloty nie działają na takiej zasadzie jak wyjazdy ;)
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-04-2009, 09:49   

W naszych imprezach lokalnych możesz uczestniczyć od razu po zapisach - z wyjazdami jest inaczej ze względu na wymagania stawiane nam przez AIMC.

Pozdrawiam!
 
 
matt 

Skąd: Opolskie
Wysłany: 17-04-2009, 11:30   

Witam. A ile wynosi składka na jeden rok ? czyzby 36 zł ...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-04-2009, 12:46   

na chwile obecna TAK
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
lukaszkoscian 

Wiek: 43
Skąd: Kościan - Poznań
Wysłany: 27-04-2009, 18:33   

Juz się nie moge doczekac zapisów na sezon 2009/2010 pozdrawiam
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-05-2009, 21:46   

a tak w ogole to kiedy beda teraz zapisy??
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 14-05-2009, 21:54   

www.milanclubpolonia.pl napisał/a:
W związku z wieloma pytaniami jakie napływają na skrzynkę kontakt@milanclupolonia.pl odnośnie zapisów do Milan Club Polonia na nowy sezon informujemy, iż zapisy rozpoczną się na przełomie maja/czerwca wraz z końcem obecnego sezonu piłkarskiego
_________________

 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-06-2009, 16:02   

znane są już jakieś szczegóły? termin, wysokość składki...? :)
_________________

 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 10-06-2009, 20:58   

Czy będzie na Panelu Dyskusyjnym coś w rodzaju potwierdzenia wpłat żeby 30 czerwca nie było żadnej niespodzianki wywołanej np. problemami banku?
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 10-06-2009, 21:03   

co przyniesie podniesienie skladki o 25% ? mowie o korzysciach dla stowarzyszenia jak i dla czlonkow
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-06-2009, 16:34   

Po dlugich rozwazaniach za i przeciw zdecydowalismy sie na podniesienie skladki w glownej mierze zeby pozyskac fundusze na zakup karnetow i w to wlasnie bedziemy celowali. Wiaze sie to z korzysciami, ktore przede wszystkim, na co liczymy, poprawi nasza pozycje w hierarchii AIMC, zmniejszy w jakims stopniu nasze uzaleznienie od nich i da nam staly dostep do meczow, co przeleje się pózniej na te same korzysci dla naszych czlonkow. Posiadanie przez MCP karnetow zwiekszy liczbe osob, ktora bedzie mogla zobaczyc dany mecz. Poza tym, przy odpowiednim zarzadzaniu karnetami moga sie one zwracac lub nawet stac sie zrodlem dochodu dla fan klubu, co w takim przypadku mogloby sie wiazac nawet z obnizeniem skladki w przyszlosci. Jest to jednak plan dlugoterminowy i ciezko o nim jak na razie dyskutowac.

Zachecam jednak wszystkich do dyskusji, bo dla nas kazdy pomysl sie liczy.
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 12-06-2009, 14:03   

Maciek napisał/a:
Czy będzie na Panelu Dyskusyjnym coś w rodzaju potwierdzenia wpłat żeby 30 czerwca nie było żadnej niespodzianki wywołanej np. problemami banku?

Nie będzie w panelu dyskusyjnym potwierdzeń. Każdy, który wpłaci składkę dostanie maila potwierdzającego na adres mailowy, który podał przy zapisach (w tym miejscu chciałabym poprosić osoby, którym zmienił się adres mailowy, tudzież jakieś inne dane, typu adres zamieszkania, itp., aby poinformowały mnie o tym na priv).
_________________

 
 
 
SavellACM 

Wiek: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 15-06-2009, 13:05   

W menu na głównej, przy informacji o zapisach przy wypełnianiu formularza jest mały błąd ;) A mianowicie jest napisane "W przypadku trwających zapisów do MCP przystąpić będą mogły osoby urodzone przed 1 lipca 1994 roku." To szczegół, ale jeżeli ktoś nie czyta całej informacji, tylko odrazu przechodzi do wypełniania formularza, wtedy różne rzeczy mogą wyjść ;p Moje nadzieje rozwiały dalsze informacje po cofnięciu strony :D
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 15-06-2009, 19:53   

Przepraszamy, błąd ten został już poprawiony również w formularzu. Chodzi oczywiście o 1993 rok.
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 16-06-2009, 20:24   

W związku z natłokiem spraw zawodowych maile dotyczące wpłat składek z poniedziałku, wtorku oraz środy będą wysyłane jutro, wieczorem. Z góry przepraszam za opóźnienie.
_________________

 
 
 
pela76 

Wiek: 47
Skąd: PT/Warszawa
Wysłany: 19-06-2009, 07:57   

Do kiedy zapisy są?
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 19-06-2009, 10:57   

link do tematu http://milanclubpolonia.p...?id=00&news=136

Zapisy trwają do końca czerwca.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 19-06-2009, 21:38   

Chętnych do ogłoszenia radosnej nowiny nt. trwających zapisów do MCP zachęcamy do zamieszczenia takiego: http://i43.tinypic.com/2hgtr3o.jpg lub podobnego obrazka w serwisach społecznościowych.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 20-06-2009, 10:11   

Nie chcę się czepiać, ale moim zdaniem zapisy powinny trwać minimum 1 miesiąc. News z otwarciem pojawił się 9 czerwca, a zamknięcie wpłat to ostatni dzień miesiąca.
Niektórzy moga przegapić sprawę z wielu różnych powodów...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl