Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2009/10
Autor Wiadomość
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 20-06-2009, 11:49   

Dokładnie, niektórzy mogą przegapić zapisy, stąd też i prośba o pomoc w ich nagłośnieniu.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-06-2009, 14:28   

Ale informacja ze zapisy sa od poczatku czerwca jest caly rok...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 21-06-2009, 11:31   

Ale nie ma potwierdzenia wpłat ze strony MCP, a koniec terminu zapisów zbliża się nieuchronnie.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 21-06-2009, 13:53   

Są potwierdzenia, wysyłam je ja, Ewa ;). Jeśli jeszcze nie dostałeś, a wpłaciłeś to dostaniesz potwierdzenie dzisiaj wieczorem, tudzież jutro wieczorem. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia do jutra wieczorem, to napisz do mnie priva, sprawdzimy.

pozdrawiam :)
_________________

 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-06-2009, 11:34   

takie pytanie co w przypadku gdy ktos wysle pieniadze a te odtra z jakims opoznieniem niezaleznym od danej osoby, np. 1 lipca wplyna na konto MCP? Wtedy nie ma sie juz szans na przedluzenie przynaleznosci do fanklubu na dany sezon?

pytam bo wiem ze najwczesniej 25 bede mogl przelac pieniadze i martwi mnie zapis ze liczy sie data wplywu pieniedzy na konto :)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 22-06-2009, 12:28   

Jeżeli wykonasz przelew bankowy (nie pocztowy, nie z agencji finansowej, nie z żabki itd.) 25 lipca to z pewnością dotrze on na czas.
 
 
acmilan1899 

Nr legitymacji: MCP 133
Wiek: 40
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-06-2009, 16:11   

25 lipca to na pewno nie dotrze na czas : P

Ewa, nie dostałem na razie potwierdzenia : (
_________________
the piçtureş have all been waşhed in ßlaçk
 
 
 
acmilan1899 

Nr legitymacji: MCP 133
Wiek: 40
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-06-2009, 16:24   

Ok, mam. Dziękuję.
_________________
the piçtureş have all been waşhed in ßlaçk
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 22-06-2009, 16:28   

acmilan1899: Dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd. Oczywiście jeżeli wpłata zostanie wykonana 25 lipca to będzie w sam raz na następne zapisy ;-) ale wykonana przelewem bankowym 25 czerwca zdąży nawet na obecne :-)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-06-2009, 14:05   

tak tylko pytalem bo mowie ze 25 to najwczesniej a nie wiem czy i do tej daty sie wyrobie :) mialem po prostu na mysli czy jak dotrze powiedzmy 1 lipca to pies pogrzebany czy da sie dokoptowac jeszcze? :)
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23-06-2009, 15:03   

kolego bajer mam wrazenie ze czynnie uczestniczysz w zyciu MCP, pozwolilem sobie na zrobienie szybkiej "pigułki" z Twoich wypowiedzi cyt.:

w przyszlym roku niech bedzie to zorgnizowane w jakims lepszym terminie, najlepiej po zakonczeniu rozgrywek ligowych ;)

nie moglem wystawic brata do wiatru i musialem z nim isc na Cracovie :)

teraz oby finanse mi pozwolily na wyjazd do Brna :)

matura w poniedzialek zupelnie uniemoliwia wyjazd a zaluje strasznie bo byc moze to jedna z ostatnich okazji by zobaczyc Maldiniego na boisku,

niestety nie bedzie mi to dane ja moge z gory poinformowac ze nie dam rady pojechac ze wzgledow finansowych i calkowitego splukania

gdyby nie matura z biologii dzien po meczu to moze bym to rozwazyl a tak pozostaje poczekac do przyszlego sezonu :)

niestety, teraz przed matura zaden wyjazd nie wchodzi w gre ;) ale gdybym mial decydowac sie na ktorys z tych 2 wybralbym Palermo bo z Torino Milan zawsze zawodzi :)

na Kalwarie pewnie rady nie dam,chcialem tylko poinformowac ze istnieje ryzyko ze jednak termin w ktorym odbywa sie ten turniej nie bedzie mi pasowac,

krotko mowiac poczekajcie na mnie wplacic kase bede mogl dopiero w nowym roku :)

mimo wielkich checi wyjechania na to spotkanie, tego samego dnia Lech gra w Poznaniu z Udine, takze wybiore tansza opcje,

jesli euro spadnie znowu do okolicy 3,3 to moze bede w stanie uzbierac na te dluzsza wycieczke, trzeba liczyc na wzmocnienie zlotego w takim razie i wtedy mozecie liczyc na moja obecnosc przynajmniej w losowaniu :)

hm, jesli koszty zmiescilyby sie w 500zl (wiem ze to nierealne przy 4dniowym wyjezdzie) wtedy moze moglbym liczyc na to ze zrobie sobie taki prezent na swieta w sensie dostane kase od rodzicow z okazji Gwiazdora

wyjazd w srodku tygodnia niestety nie wchodzi w gre, nad czym bardzo ubolewam, ale zycze milej zabawy w Holandii ;)

bardzo chcialem jechac na ten wyjazd jednak takich kosztow sie nie spodziewalem, myslalem ze w 400zl


chyba nie musze tego wiecej komentowac

pozdro
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-06-2009, 15:15   

Ty podly nasmiewaczu :-D
bajer "zalatwienie" 45zl nawet w okresie kryzysu to ine powinien byc problem zwlaszcza ze po 25 masz miec ta kase i wtedy mozesz temu komus oddac.
Problemu nie ma a licznik bije +1 +1
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-06-2009, 20:21   

innymi slowy mniej gadania (pisania), wiecej dzialania;)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-06-2009, 23:20   

O ironio... MikoZ namierzyl kibica gawendziarza... ;-DDD

bajer shame on you.. w pojedynczych postach to az tak bardzo nie kulo w oczy... ale tutaj widac, ze w nawijce jestes mocny... i czasami problemy tez masz duzego kalibru... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 24-06-2009, 07:25   

hahahah MikoZ - napracowałeś się ale exxxxtraaaa :)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 24-06-2009, 17:14   

Ale bajer! :-D
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 24-06-2009, 20:35   

Info:

zaległe potwierdzenia wpłat składek MCP z ostatnich dni przesłane zostaną w dniu jutrzejszym. Za opóźnienia przepraszam.

pozdrawiam.
_________________

 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 25-06-2009, 10:25   

kaska ode mnie poszla, wiec mam nadzieje, ze dojdzie w terminie.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 25-06-2009, 15:19   

MikoZ, powinieneś zmienić nick na "Szpieg z Krainy Deszczowców " :)
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-06-2009, 17:40   

Siano wyslane czekam na dane..;]
 
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 25-06-2009, 19:46   

Właśnie otrzymałem mail'a :) Kasa jest na koncie a juz sie martwilem ze cos nie tak jest :))
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-06-2009, 20:28   

[ironia]po takim poscie odechcialo mi sie jezdzic na wyjazdy Milanu i nalezec do MCP, umre ze wstydu chyba... ;) [/ironia]

nie moja wina ze w klasie maturalnej nie pracowalem i nie mialem kasy, widac nie kazdy potrafi to zrozumiec ;) poza tym zdobycie kasy wcale nie jest takie proste, mi jej nikt nie daje, sam musze ja jakos kombinowac ;) a jak juz zapracowalem to wydalem wszystko na 2 koncerty w tym miesiacu w sumie 350zl, byloby na wyjazd Milanu ale koncerty byly blizej <- dopisz do swojego zestawu moich wypowiedzi jak takie masz hobby ;)

a w ogole MikoZ skomentuj bo tez nie zrozumialem do konca twojego postu i jaki miales w tym cel oprocz zlosliwosci i nudy, bo jakby ci sie nie nudzilo to nie kolekcjonowalbys moich wypowiedzi :P chodzilo ci o to ze czy zaplace czy nie to i tak nie pojade na zaden wyjazd zorganizowany przez MCP? Sprobuje w nowym sezonie udowodnic ze jak mnie bedzie stac to moge jechac, poza tym chciec nie zawsze znaczy moc, jak widzisz w moim wypadku nawet czesto tak jest ;) gdybym mial co bym chcial to bym byl na kazdym meczu na San Siro ;)

a tez spojrzalem na twoj wiek, zapewne pracujesz juz wiec tym bardziej wybaczam ci bo mogles juz zapomniec jak to bylo za czasow kiedy sie uczyles i nie miales jeszcze dochodow ;)

PS. Kasa wyslana czekam na potwierdzenie ;) i prosze bez zlosliwosci nastepnym razem, czlowiek grzecznie pyta, mowi ze nie moze jechac chocby chcial a potem jest za to pietnowany, to nie bylo mile :P
Ostatnio zmieniony przez bajer 25-06-2009, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-06-2009, 20:45   

a dezaliego komentarz Ci nie wystarczy ?:)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-06-2009, 20:46   

nie wystarczy mi poniewaz po to jest forum zeby gadac, ciezko dzialac jak sie bylo bez funduszy albo trafialy sie inne sprawy, moja wina? ;) nie ;)
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 26-06-2009, 10:56   

Bajer wyluzuj. Stawiasz na zlocie każdemu po browarze i jesteś rozgrzeszony :). Nie będzie już kontrolowania Twoich postów-hahaha.
Każdy z nas miał 19 lat i każdy z nas wie, jak w tym wieku ciężko o kasę, mimo, że to wiek na najlepsze plany (albo najmniej realne :) ) i ma się najwięcej czasu. Po prostu dobra rada na przyszłość-nie zwierzaj się tu, tylko działaj. W ten sposób osiąga się najwięcej.
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl