Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Online
Autor Wiadomość
Kaka' 

Wiek: 33
Skąd: Leszno
Wysłany: 06-07-2009, 18:37   Gry Online

Reflektuje ktoś na meczyk 1 vs 1 w FIFĘ 09 przez neta? Może jakiś mały turniej?
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 06-07-2009, 19:30   

Fifa to dziadostwo dla lamusów :P
tylko Pes sie liczy :)
_________________

 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 07-07-2009, 08:25   

Przestań fanboju i przejrzyj na oczy!! :P Modlę się by Konami się opamiętało i nie wypuściło gniota w tym roku jak 2 ostatnie edycje (przynajmniej na konsole) ... Kaka' na co masz Fife?
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-07-2009, 10:04   

to Ty przestań przerzucie :P
PES ile by nie miał błędów to i tak lepiej się w niego gra i sprawia więcej radochy niż ta cała fifa :)
_________________

 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 07-07-2009, 10:38   

w którą nie grałeś oprócz dema :P
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-07-2009, 12:33   

W demie Legii nie mozna bylo wybrac i odrazu gra byla "fe" :P
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-07-2009, 13:00   

Ale za to Milan był w demie Fify, a i tak dziadostwo na maxa :P
Ludzie grają w Pesa, żywi ludzie nie jakieś boty :P
W niedziele byłem z kumplami na 3 fury na turnieju w Koluszkach w PES2009 i było około 90 osób, ciekawy jestem czy fani FIFY też organizują sobie takie turnieje i czy tyle ludzi na nie przyjeżdża (nie licząc oficjalnego organizowanego przez EA).
W gronie znajomych mających konsole (PS, PS2, PS3, xbox, xbox360) wszyscy grają w Pesa, nikt w Fife, amen :)
_________________

 
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-07-2009, 13:38   

pes rzadzi!!!! - fifa nigdy nie dorówna pesowi ;) Kuba ogarnij się...;)
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 07-07-2009, 14:50   

porownywac fife do PESa to jakby duzego fiata do mercedesa porownywal ;)
 
 
 
Kaka' 

Wiek: 33
Skąd: Leszno
Wysłany: 07-07-2009, 15:10   

Dla mnie PES też jest o niebo lepszy od FIFY, ale w PESa przez neta naprawdę gra się bardzo źle. Sam wiem, bo grałem, niekiedy piłkarze wręcz latają nad murawą. :D

To gramy coś?
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-07-2009, 16:19   

z tym graniem w PESa przez neta rzeczywiście nie jest za różowo ale gdy któryś z graczy ma słabe łącze. wtedy rzeczywiście można obserwować mega lagi, ale gdy gra się chociaż na żółtych kropeczkach to nie ma tragedii ;)
mnie najbardziej w graniu online denerwuje to że z kim bym nie grał to zawsze jest to Barcelona albo Man.United, rzygać się chce ;)
_________________

 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-07-2009, 20:14   

moj brat jak gra w necie Juventusem to trafiaja mu sie tylko Milan i Barcelona :D wiec rzeczywiscie ludzie sa dosc nudni :) ale to FIFA ;) wiec Kaka mozesz sie zgadac z moim bratem i zagracie sobie Juve-Milan ;) bo ja nie bawie sie w gry, jak co daj znac, jak wroci to mu powiem co i jak :)
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 08-07-2009, 07:12   

Nie wiem ile osób grało w Fife na konsole obecnej generacji. Fifa na komputerze to zupełnie inna gra niż Fifa na konsole... to po pierwsze.

Po drugie nie będę gadał z Krzyskiem, bo dla niego PES jest jak Legia... może być najgorszą grą świata i "tak będzie w nią grał, bo to PES, grał w pesa zawsze, Fifa śmierdzi i wogóle jest be i ten tego...."

Po trzecie, realizm rozgrywki w nowej odsłonie PES jest do bani... Seabass chyba nie za bardzo rozumie, że piłkarze nie osiągają takich czasów jak Usain Bolt i nie potrafią się przemieścić przez całe boisko w 9 sekund... to co się dzieje w PES2009 to jakiś Sensible Soccer 3d.

Ci którzy grali zarówno w PES2009 i Fife09 na konsolach i dalej twierdzą że PES jest lepszy lubią albo:
a) łatwo zdobywać bramki: holując piłkę z 3 obrońcami na plecach - albo nas skoszą i będzie karny, albo sam na sam kwadrat, krzyżyk, ruch w bok i kwadrat - pewna brama.
b) albo łatwo zdobywać bramki: L1 + trójkąt i zawodnik jest sam na sam... za każdym prawie razem...

Co mnie jeszcze wkurzyło w PES2009 - że zawodnicy sprintują jak Usain, ale czas reakcji mają jak nowe bolidy BMW... zanim przyjmą piłkę, obrócą się w dobrą stronę i zaczną swój sprint, mija tyle czasu, że zawodnicy przeciwnika mogą skoczyć po napoje, zmienić spocone majtki i wrócić by kryć zawodnika.

o Online już nie wspominam!!! Bo mam 15 MB łącze a i tak PES działa jakbym próbował go odpalić na modemie telefonicznym z 1994 roku. W Fifę natomiast udało mi się zagrać 10 na 10 bez chrupnięcia.

By nie było wątpliwości - zawsze grałem w PESa i odsłona 09 jest jedynym wyjątkiem i to dlatego, że grałem w obie. I nie jestem zaślepionym miłośnikiem marki jak niektórzy (a szczególnie jeden), że będę jeździł BMW mimo iż podwozie mi odpada, elektryka nie działa, a zamiast hamulca zamontowali mi gaz... ale widać ewidentną przewagę w tym roku Fify nad Pes... i naprawdę bardzo bym chciał by japończyki wrócili do korzeni i naprawili tą grę. Wtedy zdecydowanie do niej wrócę... a zapowiada się że wreszcie poszli po rozum do głowy.

Trochę odchodząc od tematu - ostatnio skośnoocy mają nieźle wybujane ego... Sony przy wypuszczeniu nowego Playstation "chwalili się" że fani i tak kupią konsolę mimo braku gier, to samo zdawało się myśleć Konami - obojętnie jak kiszkowata jest gra, Krzysiek i tak ją kupi :) Niestety dla Sony zakończyło się to 3cim jak na razie miejscem w rankingu konsol (co najgorsze przed nimi jest xbox bo wii jest dla innych odbiorców) a PES został wyprzedzony przez Fifę... ponieważ ostatnimi czasy można zauważyć drastyczną zmianę podejścia Sony do tematu exclusive's i ogólnej polityki firmy na pozytywną dla gracza, żywię wielką nadzieję że zmieni się również myślenie Seabassa.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 08-07-2009, 07:50   

Zgadzam sie w 100% z kubą1899.
Fifa09 na PC i na PS3 to dwie różne bajki. Konsolowa wersja miażdży.
na PS2 grałem w PESy, ale stety niestety na PS3 w 2009 roku lepsza jest FIFA.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 08-07-2009, 09:13   

Oj Kuba, co Ty chcesz mi uświadomić?
Ja nie jestem zaślepionym maniakiem PESa, gram w tą grę często, podoba mi się i daje dużo radochy zwłaszcza multiplayer z kumplami. Tak jak mówię, nie znam nikogo kto grałby w FIFE i nie dlatego że mamy kose z FIFĄ (:D) tylko dlatego że ta gra nam się nie podoba...
Przyzwyczailiśmy się do rozgrywki, gramy w piłkę od Konami od 1998 roku i nadal nam się to podoba.
W Fife grałem tylko w demo które było udostępnione w PS Store i ta gra wogóle mnie nie wciągła, odpaliłem demo, zagrałem meczyka, i włączyłem z powrotem PESa.
Dla Ciebie lepsza jest FIFA, dla mnie PES, i nie ma co tu pisać o jakimś zaślepieniu bo mnie to tylko śmieszy.
Tobie wydaje się że ja jestem fanboyem, ja to samo mogę napisać o Tobie gdy zachwalasz FIFE a krytykujesz PESa.
_________________

 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 08-07-2009, 11:36   

Cytat:
Ja nie jestem zaślepionym maniakiem PESa


Cytat z rozmowy telefonicznej której może nie powinienem tu przytaczać: "Ja tam nie będę w żadną badziewiacką fifę grał bo zawsze grałem w pesa i tylko pes się liczy".

Ja nie jestem fanbojem Fify bo jest to pierwsza produkcja EA którą kupiłem po tym jak przekonałem się jak Seabass poleciał na kasę i wypuścił niedopracowany produkt. Zresztą od numerku 09 za fifę wzięła się ekipa podkupiona z Konami... czyli de facto ci co robili PESA 4, 5 i 6 - w Konami ostał się jedynie Seabass ze swoim niedopracowanym do nowej generacji kodem... krytykuje tylko i wyłącznie PESy na nowe konsole a szczególnie już 2009... Ja też grałem w ISSa od pierwszej części, więc tego argumentu nie możesz użyć... oczywiście - twój argument na koniec jest mocny - ale to tak jak kłócić się że jednemu bardziej od GTAIV podoba się Saints Row, czy też od Metal Gear Solid woli pograć w ZUME... Ale faktem jest, że bardziej realistyczną piłką nożną jest teraz Fifa... natomiast jeżeli wolisz grać w PESa to twoja sprawa... Wszyscy twoi znajomi grają w PESa to też kiepski argument... bo z kolei moi oprócz 3 przypadków zresztą związanych z MCP, grają w fifę... czy twoi znajomi są lepsi od moich znajomych?? :P

I nie zmienia to faktu, że zobaczę co się w 10 zmieni... jeżeli PES się poprawi (a zapowiedzi szykują się naprawdę niezłę) to z wielką chęcią wrócę do PESa bo faktycznie licencje nie są aż tak istotne jak sama gra.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 08-07-2009, 11:50   

kuba1899 napisał/a:
Cytat z rozmowy telefonicznej której może nie powinienem tu przytaczać: "Ja tam nie będę w żadną badziewiacką fifę grał bo zawsze grałem w pesa i tylko pes się liczy".

nie pamiętam żebym tak powiedzial :P chyba że nagrywałeś rozmowę :D
może i zbyt radykalnie podchodzę do tego tematu, i dlatego wydaję Ci się że jestem ślepym fanboyem który byłby gotów zamordować kogoś tylko dlatego że gra w FIFE hehe
ja też czekam na pes2010, i biore go w ciemno ;)
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-06-2010, 07:48   

http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com/

jak ktos zainteresowany, to zapraszam: 348095-81454

zapisy do piatku, do 15.45
powodzenia
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 09-06-2010, 20:19   

wygrajmundial.pl tez jest dobre i tez do piatku
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 09-08-2010, 17:45   

http://en.predictor.fifa.com/

Gra polega na typowaniu wyników wybranych spotkań z całego świata.

Stworzyłem lige. Nr tej ligi to 47-6. Jeśli ktoś chętny to trzeba go wpisać w JOIN LEAGUE.

Zapraszam!

Ps. Kiepura dawaj dawaj musisz sie odbic za mistrzostwa choc to nie ta sama gra. Miejmy nadzieje ze tamta z kupowaniem zawodnikow tez wypuszcza na ligi europejskie.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2010, 06:33   

wypuscili, ale na serie a juz nie mozna sie logowac :(
pozostaje lm!! na oficjalnych stronach nie ma chyba limitu...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 10-08-2010, 06:41   

jak to nie mozna??!! Przeciez sie nie zaczela??!! Daj linki na serie a i LM i pamietaj ze jak cos takiego masz to odrazu wrzucaj na forum linka :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2010, 09:34   

i co z tego ze sie nie zaczela, jak osiagnela juz limit druzyn/uzytkownikow!!
jak chcesz to dawaj tutaj: http://www.seriealive.com (minus, ze nie mozna za darmo stworzyc wlasnej ligi-chyba, ze mozna i wartosc w nawiasie to wartosc wygranej?? nigdy mi sie nie chcialo przejsc dalej ;)

jesli chodzi o LM, to jeszcze nie ma!!
wiec jak bedzie, dam znac.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-08-2010, 23:48   

Cholera, na ligi espn już się nie można rejestrować.

Mam konto na fantasy premier league i seriealive. Jakby ktoś tworzył ligi czy coś to proszę o info.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-09-2010, 06:31   

http://en.uclfantasy.uefa.com/

i poszlo...

jak bede mial chwile to zaloze lige i dam znac ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl