Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
X Zlot MCP
Autor Wiadomość
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 31-08-2009, 12:36   

A tam powiadasz - spalenie ławki wisiało w powietrzu po zrywaniu konarów drzew :). O jakim żarciu mówisz? Trzeba było drałować tak jak ja i Krzychu na kurczaczka z frytkami do restauracji koło boiska, gdzie rozgrywany był turniej, to byś mówił inaczej, hehe.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 31-08-2009, 13:11   

Pepe ależ ja też tam się stołowałem. Chodzi mi o żarcie na ognisku. Rok temu było lepsze. W piątek załapałem się tylko na czerwoną kapustę i kromkę ze smalcem. Do wyboru miałem jakąś kiszkę i kaszankę ale jakoś nie skusiłem się na takie wynalazki. W sobotę już udało mi się dorwać skrzydełko :)
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31-08-2009, 13:16   

kromka ze smalcem Marcu jakby nie patrzeć nie jest zła ;) a odnośnie dorzucania "alternatywnych" podpałek zamiast chrustu to trzeba się cieszyć... zapędy były większe - przecież nawet grill był przez chwilę w ognisku :P
_________________

 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 31-08-2009, 13:34   

FORZA MCP !!! dzieki piekne za swietny zlot i imprezy, tak sie bawi tak sie bawi eMCePe :)
Maciej - aparat wyczyszczony ale na nastepnym zlocie piwna rekompensata mile widziana ;)
zdjecia juz niedlugo beda do pobrania, filmy raczej na youtubie, przedsmak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nqVD5e0ZP0s
film z turnieju moze nie byc zbyt predko, i tu prosba do Czado o terminarz z wynikami i choc czesciowe sklady zebym mozgl rozpoznac spotkania :)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 31-08-2009, 13:41   

Stejuk kromka ze smalcem była wyborna :) co do alternatywnych podpałek to rzeczywiście trzeba się cieszyć, że tylko na ławce się skończyło.
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 31-08-2009, 14:15   

apeluję!! zdjąć to z jutjuba!!!!!!!!!
 
 
Pepe69 


Nr legitymacji: MCP 073
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 31-08-2009, 14:27   

Za oryginalnie nie powiem jak podziękuję organizatorom za zlot :) Wszystkim co byli za świetną zabawę a Mateuszowi i Kapiemu za transport. Do zobaczenia za rok a z niektórymi osobami to pewnie i wcześniej.

Forza MCP :)



popieram w całej rozciągłości apel Kuby
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 31-08-2009, 14:55   

wedle zyczen juz usuniete, jak oni spiewaja w wersji mcp w takim razie na specjalne zyczenie umieszcze gdzies pod haslem i kontaktowac sie indywidualnie jak ktos chce
Tymczasem zdjecia juz dostepne: http://www.milanclubpolon...opic.php?p=5423
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2009, 15:42   

oczywiscie, jezeli znajedzie sie osoba, ktora posiada moj szalik "paolo maldniego", bede wdzieczny za ujawienie sie na privie... a jaki widzeczny byc moge, kazdy wie :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 31-08-2009, 15:47   

milanek82 napisał/a:
Maciej - aparat wyczyszczony ale na nastepnym zlocie piwna rekompensata mile widziana ;)

Naturalnie browarek bedzie. Ciesze sie ze sie udalo wyczyscic. Kompletnie zapomnialem ze zalal sie sprzet. Ktorego to było dnia? :)

Nie moge dojsc do siebie caly czas. Gardlo boli, miesnie bola. Czuje sie jak trup ale warto bylo:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 31-08-2009, 16:15   

Ja bym natomiast jeszcze chciał się dowiedzieć czy ktoś nie odnalazł czerwonego Jasia Wędrowniczka 0,7 gdzies u siebie w pokoju przy sprzątaniu... został on uprowadzony po imprezie kareoke...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 31-08-2009, 16:20   

Maciek napisał/a:
Ktorego to było dnia?


Pierwszego... czyli w czwartek... tego samego, ktorego wylales jeszcze 2 inne browary i wode z lodowki... ;-DDD

Dziekuje bardzo wszystkim za zlot, zabawa byla na najwyzszym swiatowym poziomie... ;-DD Z dnia na dzien bylo coraz ciekawiej... zaluje tylko, ze nie wytrzymalem psychicznie trudow 3 dniowego picia i patologicznej gry rossonerich i zawinalem sie w sobote tak wczesnie spac...

Wielkie poklony takze dla carlo za to, ze bylem 9h wczesniej w domu niz planowalem!!

snaxkaka22 napisał/a:
Jestem!
dotarłem do słupska o 23.45!!!

chyba mi się trochę przysnęło...


Sorry snax, ze Cie obudzilem, ale biorac pod uwage, ze jeszcze o 7 nad ranem ladowales mi sie do lozka... uznalem, ze nie planujesz wstawac o 10... ;-DD

FORZA MILAN! FORZA MCP!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 31-08-2009, 16:31   

dondamajk napisał/a:
Pierwszego... czyli w czwartek... tego samego, ktorego wylales jeszcze 2 inne browary i wode z lodowki... ;-DDD

I wszystko jasne:)
kuba1899 napisał/a:
Ja bym natomiast jeszcze chciał się dowiedzieć czy ktoś nie odnalazł czerwonego Jasia Wędrowniczka 0,7 gdzies u siebie w pokoju przy sprzątaniu... został on uprowadzony po imprezie kareoke...

Właśnie kto wypił Jasia?!grrrr...

Stejuk z przyczyn oczywistych bardzo sie ciesze ze wrzuciles foty na Panel i nie wszyscy maja do nich dostep:)
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 31-08-2009, 16:48   

Oryginalny nie bede- DZIĘKI wielkie wszystkim za zlot, wymieniał z osobna nie bede, bo nie mam tyle czasu antenowego:P Zlot jak zwykle zayebisty:)
Cytat:
Poza wynikiem i żarciem wszystko było git
Teraz tylko się musze wykurowac z gardłem i wszystko wróci do normy- Homeovox mym zbawieniem:D
P.s w Przyszłym roku Śląsk na Mistrza, tylko musimy ogarnąc myśl taktyczną Glock'a:)
Pozdrawiam Wszystkich, FORZA MCP!!
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 31-08-2009, 17:26   

Ognisko w sobote po meczu grube, jak widziałem z czasem co tam jest wrzucane to bałem sie o wynik końcowy ("pożary lasów na mazurach" na pasku informacyjnym tvn24 :D)
Marcu, trzeba było sie pchać do koryta to byś spróbował kiełbasy :P
Żarcie w tym ośrodku przy boisku było zajebiste, warto było tam iść kawałek drogi :)
Majk- dałeś dupy z tymi racami, mówiłem żebyś nie pił przed meczem...
Stejuk, widzę że nie wrzuciłeś wszystkich fot, nie ma tych kompromitujących pewnego użytkownika forum hahaha :D

Narazie na fotach wrzuconych, słabe ujęcia "oprawy" z racami po meczu, nie ma ktoś lepszych fot, zrobionych na wprost, obejmujących całą grupe pod flagą itd?
Dida może Ty? albo inni co cykali wtedy fotki
_________________

 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 31-08-2009, 17:50   

Byłbym niezmiernie wdzięczny za jakiekolwiek informacje dotyczące piłki meczowej (ADIDAS z logiem MILANU)
zaginęła w sposób tragiczny po piątkowym turnieju kiedy to poszedłem do p.Eweliny na sałatkę grecką...

czy ktoś może zabierał ją z boiska albo wie co się z nią później działo...

nagroda w postaci 4-ro paku na następnym zlocie gwarantowana!
 
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31-08-2009, 17:51   

podziękowania dla wszystkich za wspólną integracje;) w szczególności dla domku nr 24 oraz ekipy karaoke:P

zlocik pierwsza klasa z roku na rok więcej atrakcji:D

PS. Pepe za rok ty kupujesz pieczareczki:P
PS2. Bubu kto miał najlepsze spodnie na turnieju?:D
PS3. mam jedno proste pytanie kto wygra mecz?...;)

pozdro lumpy;)

DeCza
 
 
 
matti 

Nr legitymacji: MCP 015
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 31-08-2009, 19:15   

Podziękowanie dla wszystkich za super zlot, a szczególnie dla ekipy z domku nr 16

pippo popracuj nad skutecznością w piłkarzyki
 
 
Pepe69 


Nr legitymacji: MCP 073
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 31-08-2009, 19:32   

snaxkaka22 napisał/a:
Byłbym niezmiernie wdzięczny za jakiekolwiek informacje dotyczące piłki meczowej (ADIDAS z logiem MILANU)
zaginęła w sposób tragiczny po piątkowym turnieju kiedy to poszedłem do p.Eweliny na sałatkę grecką...

czy ktoś może zabierał ją z boiska albo wie co się z nią później działo...


Myślę, że uda mi się trochę pomóc ponieważ Mateusz coś wspominał, że to nie jego, ale doszliśmy z Bubu do wniosku, że jak wziął ze sobą kilka piłek również biało-czerwonych to może się mylić :-) Odezwij się na priv do Bubu to poda Ci numer do Mateusza i wtedy będzie pewność czy to ta piłka, jeżeli nie to niestety już nie wiem.
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 31-08-2009, 21:31   

Dokładnie, tym bardziej, że wcześniej u nas była więc i później też mogla się jakims dziwnym trafem u nas znaleźć, widzieć jej, już nie widziałem, ale tak jak Pepe69 juz wcześniej wspomnial, najlepiej gdybyś się z Mateuszem skontaktował. Pozdro:)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
Edisonek 

Nr legitymacji: MCP 456
Wiek: 44
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 31-08-2009, 22:01   

"Narazie na fotach wrzuconych, słabe ujęcia "oprawy" z racami po meczu, nie ma ktoś lepszych fot, zrobionych na wprost, obejmujących całą grupe pod flagą itd?"

Ja mam jakieś zdjęcia z racami. Nie wiem czy lepsze, ale to już możecie sami ocenić. Nie mam pojęcia jak je wrzucić na stronkę czy panel, ale mogę kilka z nich komuś przesłać na emaila to ktoś inny je wrzuci.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 31-08-2009, 22:34   

to wyślij do mnie, na PW wysłałem Ci adres maila
_________________

 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 31-08-2009, 22:39   

krzysiekACM napisał/a:
Majk- dałeś dupy z tymi racami, mówiłem żebyś nie pił przed meczem...


Oj Krzysio... nie przesadzaj. Chcialem dobrze, nie narabalem sie tak, zebym nie kontaktowal... poprostu Inter wbil szpilke w moje czerwono-czarne serce i za sprawa impulsu wstalem i wyszedlem... pech chcial, ze akurat nikt mnie nie zgarnal po drodze, bo tak bym pewnie do domku nie dotarl... ale wiem, wiem- moglo byc lepiej. Nastepnym razem sie poprawie. ;-DD
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 01-09-2009, 00:40   

Całe szczęście że lasu nie zjarales tymi racami:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 01-09-2009, 09:05   

No no... nie wiem czy pamiętasz, ale powstrzymałem cię Misza przed odpaleniem racy i wrzuceniem jej do weselników :)

Przyłączam się do apelu o zlot zimowy :) Wiem że była taka rozmowa podczas ostatniego ogniska (więc już po spotkaniu zarządu), dlatego wcześniej na to nie wpadłem:) Niekoniecznie drogie i przepełnione Zakopane, ale jakiś Korbielów, Karpacz, Białka itp... pensjonacik można wynająć cały (co by nie było powtórki z tego roku i ludźmi nie do końca zadowolonymi z naszej obecności) po 35 zł od osoby za noc, atrakcji na pewno nie zabraknie bo dla jeżdżących narty/decha dla niejeżdżących zrobi się kuligi a wieczorkiem bacowa integracja:) Uprzejmie proszę zarząd o rozpatrzenie propozycji:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl