Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2009/10
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 24-09-2009, 23:20   Liga Mistrzów 2009/10

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=154
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-09-2009, 09:01   

jest to bardzo fajna inicjatywa :)
w cenie 1 biletu (ewentualnie 1,5) dostajemy 3 \o/

na zurich juz troche pozno, ale pozostaje real i marsylia... fajnie by bylo zebrac autokar (CR mamy 57 szt. + papierowe bilety) na oba te mecze :)

zachecam do wypowiedzi w temacie!! znacznie ulatwi to planowanie wyjazdu/ow
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 25-09-2009, 10:18   

teraz gryzę się w tyłek, że nie zdążyłem z wpłatą na pierwszą turę CR, wiem, że na pewno brałbym pakiet biletów!

ale w takim wypadku jeśli jakaś przystępna pula biletów będzie na Real, to ja się piszę, zadłużę się a pojadę :P
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 25-09-2009, 16:37   

A ja mam pytania o 2 kwestie techniczne... odpowiedzi wydaja mi sie jasne, ale wole sie upewnic...

1. Czy skorzystac z tych 3 biletow moga osoby nie bedace czlonkami stowarzyszenia?

2. Czy osoby nie bedace czlonkami stowarzyszenia beda mogly skorzystac z transportu organizowane przez MCP czy musza sie przetransportowac we wlasnym zakresie?
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 25-09-2009, 17:00   

Wszystkie "atrakcje" przewidywane przez Milan Club Polonia są dedykowane członkom tegoż Stowarzyszenia. Potwierdzenie tego faktu jest również w przedmiotowym newsie.
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 25-09-2009, 17:56   

Czy jest to tak, ze kazdy kto ma CR ma pewny bilet na mecz(mecze) ?? Wszedlem dzis na acmilan.com i tam mieli jeszcze kilkaset biletow do kupienia na Zurych. Ceny co prawda na ten jeden mecz jak za ten pakiet promocyjny, ale szary ludzik moze chyba sobie kupic tez w przedsprzedazy. Zakladam ze wg obowiazujacych zasad osoba chcaca sama na mecz np z Realem sie wybrac ustepuje i tak zorganizowanemu wyjazdowi. Czy jednak jesli stowarzyszenie dla posiadacza CR jest pewne zdobycia biletu (tak to widze) to czy mozna oddzielnie to zrobic? W przypadku zwyklego wyjazdu wiem ze okresla to regulamin, a w tym przypadku......?
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 25-09-2009, 18:03   

kapi napisał/a:
Wszystkie "atrakcje" przewidywane przez Milan Club Polonia są dedykowane członkom tegoż Stowarzyszenia. Potwierdzenie tego faktu jest również w przedmiotowym newsie.


Sorry, rzeczywiscie nie doczytalem, ale sprawa rozbila sie o to, ze wogole zle zrozumialem "ta promocje"... w tym momencie nie ma tematu.

Dzieki i pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25-09-2009, 20:49   

Ja pisałbym sie na Real choć nie mam CR ( zapisałem sie dopiero w 2 turze), wogole iloma wejsciowkami dla osob które nie maja CR bedzie dysponowało MCP?
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 25-09-2009, 21:08   

milanek82 napisał/a:
Czy jest to tak, ze kazdy kto ma CR ma pewny bilet na mecz(mecze) ?? Wszedlem dzis na acmilan.com i tam mieli jeszcze kilkaset biletow do kupienia na Zurych. Ceny co prawda na ten jeden mecz jak za ten pakiet promocyjny, ale szary ludzik moze chyba sobie kupic tez w przedsprzedazy. Zakladam ze wg obowiazujacych zasad osoba chcaca sama na mecz np z Realem sie wybrac ustepuje i tak zorganizowanemu wyjazdowi. Czy jednak jesli stowarzyszenie dla posiadacza CR jest pewne zdobycia biletu (tak to widze) to czy mozna oddzielnie to zrobic? W przypadku zwyklego wyjazdu wiem ze okresla to regulamin, a w tym przypadku......?


My oferujemy Tobie jako posiadaczowi karty CR mozliwosc nabycia 3 biletow na wszystkie mecze. Jesli chcesz jechac z nami na ktorys z nich, pojedziesz z nami. Jesli nie chcesz jechac z nami, pojedziesz sam. W tym wypadku nie ogranicza nas w zaden sposob ilosc osob z CR, ktore moga sie zglaszac, tak jak ma to miejsce z ograniczona iloscia biletow papierowych jakie dostajemy.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 26-09-2009, 16:14   

Rozumiem, że za 160 zł dostaję wszystkie 3 bilety? Z ograniczeń finansowych raczej tylko jeden mecz mógłbym zaliczyć. Mecz z Realem 03.11. więc byłbym chętny. Ilu było by chętnych na ten mecz? Tak wstępnie?

Sprawa druga: czy osoby nie posiadające CR(ale zapisane już na drugą turę) mają szanse na wyjazd?
 
 
Darkoski 

Nr legitymacji: MCP 692
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-09-2009, 13:15   

ja się piszę na mecz z Realem(nie posiadam karty CR) o ile to nie mission impossible
 
 
Lutrzyk 


Nr legitymacji: MCP 441
Wiek: 39
Skąd: SZAMOcin* /UE
Wysłany: 27-09-2009, 15:25   

na marsylie to sie pisze na sto procent, mam akurat w tym czasie obiecane wolne ;)
mam nadzieje ze bedzie sporo chetnych na ten mecz.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-09-2009, 20:33   

Marcu
1. TAK, bilety dostaje sie na wszystkie mecze grupowe
2. NIE WIADOMO
3. TRUDO OSZACOWAC ilu bedzie chetnych... ci, co sa na forum i sa zainteresowani (a wlasciwie pewni) wyjazdem, powinni sie tym "pochalic". pozostali zapewne beda sie zglaszac kiedy nadejdzie info dot. wspolnego transportu!! (nie, nie wiem kiedy to bedzie ;)
4. OCZYWISCIE, poniewaz jak bylo wspomniane oprocz karnetow, bedziemy starali sie tez zdobyc bilety tradycyjna droga, ale mozna sie domyslec ile ich bedzie :/
pozostaje rowniez szansa, ze osoby z 2 tury otrzymaja CR przed meczem z realem i karnety na LM beda jeszcze w sprzedazy... ale znajac wlochow nie robilbym sobie wiekszych nadziei, niestety...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 27-09-2009, 20:36   

dzięku Kiepura, jak zawsze rzeczowo :)
 
 
ACMkrzysztof22 

Wiek: 32
Skąd: Białystok
Wysłany: 28-09-2009, 12:40   

Co do sprawy wyjazdu to potrzebna jest chyba legitymacja?Kończy się wrzesień,a ja jej jeszcz enie otrzymałem.Czy mógłbym się dowiedzieć,kiedy,mniej więcej,legitymacje członkowskie zostaną rozesłane?Pozdrawiam
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2009, 13:10   

do wyjazdu wystarczy (glownej mierze) bycie pelnoprawnym czlonkiem mcp!!
legitymacja jest dla ciebie, jako portfelowy gadzet ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-09-2009, 18:58   

wyrażam swoje zainteresowanie papierowym bilecikiem na real lub marsylię:)
będę z niecierpliwością czekał na kolejne emaile związane z organizacją wyjazdów na mecze LM! Pozdrawiam
_________________

 
 
doctor20 

Wiek: 42
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-09-2009, 21:12   

Ja również z chęcią zaliczę wyjazd na mecz z Realem. Nie wiem tylko czy jako "świeżak" w tym towarzystwie, bedę miał taką okazję :P
_________________
Forza Milan!!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2009, 21:28   

z wszystkimi kwestiami dot. wyjazdow zapoznasz sie czytajac regulamin "wyjazdowy" (jest dostepny na stronie)!!

biletow w tradycyjnej formie raczej bedzie niewiele, w zwiazku z czym, wlasnie jako "swiezak" nie jestes na straconej pozycji :)

powodzenia
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-09-2009, 22:05   

http://www.milanclubpolon...?id=01&news=156

Pilne!
 
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 33
Skąd: Opole
Wysłany: 29-09-2009, 17:42   

Też był bym zainteresowany wyjazdem na Real z biletem papierkowym.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 29-09-2009, 19:04   

Szlag mnie trafi chyba. Właśnie widzę, że przegapiłem ostateczny termin. :/
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2009, 19:31   

gdyby nie przypadek, to w tym temacie szlag trafil by wszystkich :/
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 29-09-2009, 20:34   

Niestety to nie my ustalalismy ten termin.

Marcu, nie obiecuje, ale jesli jeszcze dzis przeslesz mi na maila potwierdzenie dokonania przelewu i nr karty to moze jeszcze da sie cos zrobic.
 
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-09-2009, 19:50   

Oczywiscie wszystko zalezne od kosztow - ale w duzej grupie Marsylia czy Real, mysle ze baaaardzo powaznie bym sie zastanowil:) Oczywiscie bilecik papierkowy
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl