Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot 2008
Autor Wiadomość
wasiu 

Nr legitymacji: MCP 522
Skąd: Środa Wielkopolska
Wysłany: 01-09-2008, 12:17   

A może byśmy się tak jeszcze napili? Owszem owszem w każdej chwili! Całodobowy sklep monopolowy! Borki bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard. Pozdrawiam zlotowiczów!!!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 01-09-2008, 15:32   

Marcu napisał/a:
jak dobrze pamietam to nie chcial kolega zaakceptowac a moze uwierzyc ze do Michaela jest podobny, a jednak widze ze po dluzszym spogladaniu w lustro dotarlo to do kolegi i nawet swoja fotke umiescil:D co do zlotu to rzeczywiscie bylo super, szkoda ze jakos malo czasu bylo na integracje z wieksza iloscia ludzi, ale to sie nadrobi nastepnym razem :)


To nie kwestia akceptacji... zreszta caly czas srednio widze podobienstwo, a po konsultacji z moja dziewczyna... jeszcze bardziej utwierdzilem, ze to wszystko przez to 3 dniowe picie... anyway... smiesznie bylo i chcialem sprowkowac kilka usmiechow swoim avatarem... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-09-2008, 16:54   

zlot jak zwykle zajebisty!
myślę że nikt nie miał problemów w integracji hehe, a impreza w domku nr 5 z piątku na sobotę - takich baletów na zlocie MCP jeszcze nie widziałem :P
szkoda że w piątek pogoda była do dupy, bo w reszte dni było spoko.
fajna opcja z tymi zawodami na gokartach, fajnie sie jechało.
oprawa przygotowana myślę że też spoko wyszła mimo niesprzyjających warunków pogodowych;) miała być niespodzianka, i chyba była;)
pozdro dla wszystkich obecnych na zlocie, a w szczególności dla moich współlokatorów- Avii i Pablo:)

ps. na zlocie było tylu fotoreporterów, a jeszcze nikt nie wrzucił żadnych fotek:)
wrzucajcie zdjęcia na jakieś serwery i dawać linki;)
zwłaszcza jak ktoś ma dobre zdjęcia oprawy
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-09-2008, 17:46   

prosimy o przesylanie zdjec ze zlotu na adres czado81.mcp@gmail.com i z tych, ktore sie nadaja do publikacji ;) stworzona zostanie galeria na stronie.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-09-2008, 19:35   

oficjalna galeria swoją drogą, a spakowane foty uczestników zlotu wrzucone na jakies rapidy czy inne sendspace swoją :P
_________________

 
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 01-09-2008, 19:38   

i linki do panelu dyskusyjnego albo miedzy soba na priva/gg czy irc :P
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-09-2008, 19:46   

racja Pippo, panel dyskusyjny MCP moze faktycznie byc dobrym miejscem na wymiane fotek, zatem zapraszam: http://www.milanclubpolon...ewforum.php?f=8
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 01-09-2008, 20:35   

Ja może troszeczkę dłużej, a może i nie - zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

Jak zwykle doroczne spotkanie to taki punkt kulminacyjny każdego kolejnego roku. Przynajmniej dla mnie... cały rok czekam z wytęsknieniem i jak zwykle się nie zawiodłem. W tym roku ten zlot był nieco inny niż poprzednie, a może tylko ja go tak postrzegam... znaczy broń Boże nie był gorszy, ale inny...

po pierwsze pogoda była faktycznie do bani.

Po drugie Pomorze prawie wygrało turniej (dziękuję wszystkim chłopakom z drużyny za zaangażowanie - zabrakło nam kurde 20 sekund) a nie zajęło tradycyjne ostatnie miejsce - tym razem byliśmy na drugim.

Po trzecie - co najważniejsze - czułem że ten zlot był mniej hermetyczny niż poprzednie. Nie było grupek, nie było podziałów - kto chciał być z resztą BYŁ. Domek nr 5 zintegrował chyba wszystkich, tak jak DISCO POLO (zawsze wiedziałem że po alkoholu to TA muzyka służy zabawie najlepiej hahaha - dzięki Kamilinho za wsparcie w promocji, chociaż poszło lepiej niż myślałem!!!!!!). Nie chcę i nie mogę dziękować za bardzo imiennie, bo tak naprawdę jakbym nie wymienił wszystkich to by znaczyło że kogoś pominąłem, bo każdy coś do zlotu wniósł. A Ci którym powinienem "specjalnie" podziękować dobrze o tym wiedzą :)

Chciałem tylko nadmienić, że bohaterska postawa Bakera na "weselu" spowodowała u mnie już bezgraniczny podziw do Jego osoby... wcześniej miałem niewielką jeszcze rezerwę - teraz ufam mu już bezgranicznie!!! ;) Kto był - wie o czym mówię ;)

I apeluję o FOTY!!!! Bo sporo tego było!!
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-09-2008, 21:33   

Fot zrobiliśmy bo nie tylko ja robiłem ale jest tego 244 sztuki z czego ok.80 nie nadaje się do oglądania bo są rozmazane ktoś przestawiał aparat.Obiecuje że jutro już będą ogólnie dostępne.Sprawy zawodowe zawaliły mi dzień.Oprawa też jest.Pozdro dla wszystkich
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Gunia 

Nr legitymacji: MCP 641
Wiek: 38
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 01-09-2008, 21:38   

Pokój 5 to historia :) a ja właśnie słucham sobie piosenkę "Sąsiadka" ;))
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 01-09-2008, 21:49   

Picia napisz prawde ze te 160 robili Twoim aparatem inni a 80 rozmazanych jest Twojego autosrtwa ;)
Dzieki wszystkim za wspolny pobyt, milo bylo znowu lub pierwszy raz zobaczyc sie z wami wszystkimi.
Gratuluje osobom wybranym do nowego zarzadu jak i walnemu zgromadzeniu za wytrwalosc przy 6 godzinnym przemowieniu Prezesa Deza Castro ;)
Do zobaczenia za rok w Białymstoku :P
 
 
 
suchy 

Nr legitymacji: MCP 110
Wiek: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-09-2008, 21:50   

Fotki ze zlotu do pobrania w Panelu Dyskusyjnym MCP.
 
 
 
Soja 

Nr legitymacji: MCP 416
Wiek: 36
Skąd: London
Wysłany: 02-09-2008, 12:01   

Kapitalny zlot, pomysł ze spotkaniem o dzień dłuższym w stosunku do poprzednich wypalił w 200%.
Nigdy też nie spodziewałbym się, że w MCP jest tylu fanów disco polo...za rok wezmę całą wieżę, chociaż z drugiej strony mój głośniczek stał się legendarny;)
Ale zobaczyć takie pląsy jak w wykonaniu Pici i Jezusa w domku nr 5...BEZCENNE.
Tak sobie myślę...może przyszłoroczny Zlot połączyć z jakimś zlotem fanów disco polo? Myślę że duża część MCP byłaby za...

Dzięki wszystkim i każdemu z osobna, bo tak jak napisał Kuba, bez chociażby jednej osoby z obecnych, ten Zlot nie byłby już taki sam.

Fajnie by było, gdyby wreszcie pojawiły się materiały archiwalne w nieco większych ilościach(bo wiem, że są nie tylko zdjęcia, ale również filmiki) w Panelu Dyskusyjnym MCP.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 02-09-2008, 12:21   

Soja napisał/a:
Tak sobie myślę...może przyszłoroczny Zlot połączyć z jakimś zlotem fanów disco polo? Myślę że duża część MCP byłaby za...

ja rozumiem jak ktoś jest narąbany i sobie kręci beke bawiąc się na jakiejś imprezie przy tej durnej muzyce, ale zlot fanów disco polo? <lol2> bez jaj:) nie użyłeś żadnej emotikonki, więc nie wiem czy żartujesz czy oszalałeś ;)

***
Krzysiek, bardzo proszę o b. kulturalne wyrażanie swoich opinii.

dez


oki, edit ;)
_________________

 
 
 
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-09-2008, 13:30   

Soja napisał/a:
Kapitalny zlot, pomysł ze spotkaniem o dzień dłuższym w stosunku do poprzednich wypalił w 200%.


To może za rok jeszcze dzień dłużej? :)

W szczególności wielkie dzięki organizatorom za ten zlot. Przez te dwa dni, które byłam było super (choć pewnie następne dni też nie były gorsze). Dzięki wszystkim, którzy byli i moim poznaniakom za pierwsze miejsce w turnieju :))

ps. No i jeszcze dla kolegi-Bartka (jeśli dobrze pamiętam ;)) za pomoc w dotarciu do domku :)
 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 02-09-2008, 16:35   

O ! bylem ciekaw czy mnie bedziesz pamietac ;) Milo ;)
Mam nadzieje ze gdyby za rok bylo o dzien dluzej nie znaczyloby to ze bedziesz 3 dni z 5 ;)

Nalezy sie tez mala korekta. Pierwsze miejsce zajal Poznan z Mazowszem ;)
 
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-09-2008, 16:36   

Zlot rzeczywiście fantastyczny - fajnie było znów spotkać "starą ekipę" i poznać nowe osoby.
Podziękowania dla ekipy "Centrala" za determinacje i walkę do końca, dzięki której wygraliśmy turniej w piłę. Jak widać, gdy Poznań połączy się z Warszawą (plus rozsądne transfery ze Szczecina, Świdnika i Radomia), to może wyjść z tego coś fajnego ;).

Zdjęcia do pobrania w Panelu MCP.

Pzdr.
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 02-09-2008, 17:41   

Cóż można więcej dodać? Zlot perfekcyjny! Można trochę ponarzekać na pogodę, ale przecież na to nie mamy wpływu :) Oprawa, gokarty, turniej piłkarski - super! Ale to czego nie zapomnę to Kiepura w roli maszynisty pociągu!
Wielkie dzięki dla organizatorów no i oczywiście wszystkich uczestników.

Aha, jeszcze jedna rzecz o której bym zapomniał. Kawały w wykonaniu Maćka i "kumający" Kiepura :)

Już czekam na kolejny zlot

Pozdrooo
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 02-09-2008, 18:08   

swietny zlot, co prawda w piatek pogoda troche slaba, ale kazdy to sobie zrekompensowal potem w domku nr 5 :)

jeszcze raz dzieki za glos w wyborach i zapraszam na nastepny zlot gdzies w Wilnie ;)

Piotrek wrzucaj swoje zdjecia, na pewno beda dobre. i Forza Izolator Boguchwała.
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 02-09-2008, 18:36   

Ja dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w zlocie. Nie będę wymieniać z imienia czy nicka, bo mogłabym kogoś pominąć, a tak nikt nie będzie czuł się pominięty.

PS. Domek 5 i 11 rządzą :D
_________________

 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 02-09-2008, 19:24   

Maycka-----> bardzo dziękuję za pochwałę:) W przyszłym roku przyjadę z nowymi ale wcześniej mam nadzieje usłyszycie je w Casablance (to do tych z Wawy).

Z jednej strony chciałoby się kolejnego zlotu jakoś niebawem, ale z drugiej strony to dobrze, że następny jest za rok bo przez ten czas zgłodniejemy na kolejne spotkanie w tak dużym i wspaniałym gronie. Forza MCP!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 02-09-2008, 21:02   

Veerapan napisał/a:
Nalezy sie tez mala korekta. Pierwsze miejsce zajal Poznan z Mazowszem ;)


i Szczecinem... w gwoli uzupelnienia. ;-D

maycka napisał/a:
Ale to czego nie zapomnę to Kiepura w roli maszynisty pociągu!


Tu fakt... szacun dla maszynisty za cieta riposte i nieugiety charakter... z unforgotable moments ja bym dodal jeszcze kolega spiacego na stojaco z mopem i reklamowka... FORZA!!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 02-09-2008, 21:15   

dondamajk, Szczecin to przecież Pomorze...co to w ogóle miało znaczyć :P Jakieś transfery na lewo, przekupstwo itp. :P
_________________

 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-09-2008, 14:22   

ekhm
Pora na mnie :)
Również dziekuje wszystkim za zlot:) Przednie naprawde przednie balety :P
Tak jak Kuba wspomnial (tyle ze u mnie porownanie dotyczy tylko 2 zlotow) w tym roku nie bylo podziałow grupek itd pełna integracja i tak ma byc! Początkowo zalowalismy tej imprezy ale z biegiem czasu chyba kazdy z domku nr 5 (Kamilinho, pepe69 i ja) cieszy sie ze ów wieczór integracyjny stał/stanie się legendarny :) 23 butelki wody ognistej ( w wiekszosci nie te malutkie 0,5L) wizyta około 40 osob (przez cały wieczor rzecz jasna:P) nie wspominajac o napojach chmielowych musza swiadczyc o sukcesie w zjednoczeniu czerwono czarnych dusz:)
Wielkie dzieki dla organizatorow i do zobaczenia za rok!

p.s Rute gdzie masz siostre? :]
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Pepe69 


Nr legitymacji: MCP 073
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-09-2008, 01:40   

Podziękowania dla organizatorów, ten jeden dzień dłużej zrobił różnicę na plus oczywiście :)
Dzięki Bubu za podwózkę tam i z powrotem. Wszyscy chyba dobrze się bawili w częściach oficjalnych (turniej, gokarty) no i w części po za protokołem, ach ta piątkowa impreza :) będzie co wspominać do następnego zlotu. Obudzić się koło Kamilinho, Ewy i Bubu - bezcenne :P Integracja na zlocie była jak ruda Grażyna - ekstraklasa :)
Do zobaczenia za rok.




Milan Club Polonia la la la la la Milan Club Polonia la la la la la
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl