Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Koordynator regionalny - Wyspy Brytyjskie
Autor Wiadomość
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 40
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 22-08-2008, 03:33   Koordynator regionalny - Wyspy Brytyjskie

Kilka dni temu Zarząd Milan Club Polonia oficjalnie powołał do życia funkcję koordynatora regionalnego. W związku z tym zakładam temat poświęcony wszelkim zagadnieniom związanym z działalnością MCP na terenie Wysp Brytyjskich.

Na wstępie pragnę wyrazić swoją wielką radość z faktu powołania koordynatora właśnie na Wyspach. Jest to dla mnie wyraźny sygnał, że MCP nie zamierza rezygnować z osób, które z różnych względów wyjechały z kraju i niejednokrotnie po prostu nie mają możliwości czynnego uczestnictwa w życiu Stowarzyszenia. Jestem przekonany, że to nie tylko zatrzyma w fanklubie aktualnie zapisanych „wyspiarzy”, ale również zachęci nowe osoby do wstępowania w szeregi MCP, a także skłoni do powrotu tych, którzy swojego członkostwa nie przedłużyli właśnie ze względu na wyjazd z Polski.

Obszar Wysp Brytyjskich jest regionem dość specyficznym z punktu widzenia MCP. Obejmuje terytorium Wielkiej Brytanii i Irlandii, co czyni go obszarem niewiele mniejszym od Polski. Jednocześnie grupa mieszkających tu członków Stowarzyszenia nie jest na tyle liczna, by trzeba było dzielić region na mniejsze części. Te dwa czynniki sprawiają, że działalność koordynatora na Wyspach będzie miała nieco inny charakter niż praca koordynatorów krajowych. Duży obszar i niewielka w porównaniu z nim liczba członków znacznie utrudnią regularne organizowanie lokalnych imprez integracyjnych, dlatego głównym obiektem zainteresowania koordynatora będą mecze Milanu. W moim mniemaniu sam fakt powołania koordynatora na obszar Wysp Brytyjskich oznacza, iż Zarząd MCP podejmie w przyszłości starania mające na celu uzyskanie wejściówek na sektor gości na każdy oficjalny mecz, jaki Milan będzie rozgrywał w tym regionie. Koordynator będzie miał więc pełne pole do popisu. Jednocześnie dołożone będą wszelkie starania, by udział MCP w meczach Milanu nie ograniczał się tylko do spotkań oficjalnych, ale obejmował również sparingi rozgrywane na Wyspach.

Pierwszym celem, który sobie wyznaczyłem jako koordynator, jest stworzenie listy członków MCP mieszkających na terenie Wysp Brytyjskich. Na dzień dzisiejszy taka lista nie istnieje, bo zdecydowana większość członków MCP zapisywała się na polskie adresy i to właśnie one figurują w bazie danych Stowarzyszenia. Lista nie tylko pozwoli zorientować się, ilu tak naprawdę jest w MCP „wyspiarzy”, ale także umożliwi mi szybki kontakt z tymi osobami. A szybki kontakt ma czasem fundamentalne znaczenie, o czym dane nam było się przekonać przy okazji prób zdobycia biletów na lutowe spotkanie z Arsenalem w Londynie. Wymagania organizatora sprawiły wtedy, że otrzymane bilety musieliśmy potwierdzić jeszcze tego samego dnia, dołączając przy tym m.in. dokładną listę uczestników wyjazdu. Było to zadanie niewykonalne i w rezultacie musieliśmy zrezygnować z przyznanych nam biletów. Milan w ostatnich latach dość regularnie gościł na Wyspach i również w nowym sezonie będą na to szanse, więc musimy zakładać, że w przyszłości ktoś znów może postawić nam takie wymagania. Baza kontaktów, którą chcę utworzyć, pozwoli nam nie dać się już zaskoczyć. Dzięki niej – zaraz po podjęciu przez Władze Stowarzyszenia decyzji o próbie uzyskania biletów na dany mecz – będę w stanie dość szybko sporządzić wstępną listę wyjazdową. A w momencie otrzymania od AIMC informacji o liczbie przyznanych wejściówek oraz wymaganiach stawianych przez organizatora, będziemy w stanie w krótkim czasie potwierdzić zgłoszenia i ustalić ostateczną listę uczestników wyjazdu. Dlatego właśnie chciałem poprosić wszystkich członków MCP, którzy mieszkają na terenie Wysp Brytyjskich, o pomoc w utworzeniu bazy kontaktów poprzez przesłanie następujących danych:
- imię, nazwisko, numer legitymacji MCP (w celu potwierdzenia członkostwa),
- nazwa miejscowości,
- nr telefonu komórkowego (namiary na GG / Tlen / Skype również mile widziane).
Oczywiście cała akcja ma charakter całkowicie dobrowolny, a zgromadzone dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów związanych z koordynacją działań MCP na terenie Wysp Brytyjskich. Zgłoszenia proszę kierować na adres wyspy@milanclubpolonia.pl .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl