Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zimowy Zlot MCP '2010
Autor Wiadomość
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-09-2009, 18:36   Zimowy Zlot MCP '2010

Witam!

W związku ze sporym poparciem pomysłu zorganizowania zlotu zimowego oraz po rozmowach z poznańskimi Milanistami postanowiłam utworzyć ten temat.
Jest pomysł organizacji takiego spotkania weekendowego w pierwszych miesiącach nowego roku. Odbyłoby się ono pod patronatem MCP tak, aby nie obciążać budżetu naszego stowarzyszenia, a co niestety będzie wiązało się z nieco większymi kosztami niż w przypadku zlotu letniego, ponieważ 100% kosztów musielibyśmy pokryć sami.
Obecnie zastanawiamy się nad wyborem miejsca i terminu, które pasowałyby jak największej liczbie osób chcących się spotkać. Stąd apel do was by przedstawiać tutaj swoje opinie na ten temat oraz czy w ogóle jesteście chętni się na nim pojawić :)

Liczymy również na szybkie odpowiedzi z waszej strony, aby móc rozpocząć poszukiwania ośrodka, który nas przyjmie :)

Pozdrawiam
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 24-09-2009, 20:46   

miejce - Góry - pensjonat jakiś, lub kwatera prywatna (duża) - pomysł popieram :D
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 24-09-2009, 22:25   

Też jestem za. Chciałbym, żeby to był 3 dniowy zlot (2 noce). Byłbym chętny, żeby pojechać.
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 25-09-2009, 13:06   

No a ja z kolei troszeczke sie wycofuje z udzialu w tej incjatywie... chociaz na poczatku bylem bardzo chetny. Myslalem jednak, ze bedzie to jakis dluzszy wyjazd, a osobiscie pociskanie z Szczecina w gory... tylko na weekend jest dla mnie bardzo malo atrakcyjne.

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-09-2009, 13:58   

nierozumiem :/
mozesz pojechac przeciez na tydzien... jedynie spotkanie z milanistami bedzie 2-3 dniowe!!

pamietaj: gory w zimie to nie tylko milan ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Gunia 

Nr legitymacji: MCP 641
Wiek: 38
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 25-09-2009, 14:07   

Mnie pomysł bardzo się podoba i jestem jak najbardziej ZA :)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 25-09-2009, 15:58   

Hehe, dondamajk, Ty chciałeś jechać na kolonie? ;-)

A poważniej, to jest niemała grupa osób, której trudno wyrwać się na Zlot na dłużej niż weekend, chociaż opcja przedstawiona przez Kiepurę jest ciekawa - jeżeli ktoś ma dużo wolnego czasu i pieniędzy można to rozpocząć np. od poniedziałku :) ja natomiast przy opcji weekendowej jestem na tak.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 25-09-2009, 17:06   

kapi napisał/a:
Hehe, dondamajk, Ty chciałeś jechać na kolonie? ;-)


Nie... raczej chodzilo mi o to, zeby podciagnac to pod obowiazkowy wyjazd zimowy... na ktory co roku staram sie wyjechac... a na 3 dni to ciezko bedzie mi ruszyc moja leniwa dupe... ale moze jak sie pojawia jakies szczegoly to sie skusze. ;-DD

Kiepura napisał/a:
Nierozumiem :/
mozesz pojechac przeciez na tydzien... jedynie spotkanie z milanistami bedzie 2-3 dniowe!!

pamietaj: gory w zimie to nie tylko milan ;)


Kiepura dzieki za dobra rade (bez ironii)- jakos tego nie wzialem pod uwage, nie wiedziec czemu nastawilem sie jednotorowo- wyjazd z milanistami na tydzien albo wogole. ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 27-09-2009, 10:14   

Nie wiem czy bede bral w tym udzial ale chcialbym wyrazic swoje zdanie.
Myslac zlot zimowy nasuwa mi sie tylko i wylacznie organizacja takiego spotkania w regionie Tatr lub Beskidu Slaskiego lub Zywieckiego...chyba ze ktos zna osrodki w innych okolicach pagorkowatych. Nie wydaje mi sie fajne spotkanie zimowe w rejonie "plaskim", chyba ze zaklepiemy stok na Malcie w Poznaniu ;) Pewnie czesc bedzie chciala korzystac z atrakcji narciarskich lub po prostu pozjezdzac na tylku na tzw jabluszku ;) i dlatego stawialbym na gory.
Co do terminu to warto zeby miec jak najwieksze prawdopodobienstwo ze bedzie snieg.
Wiadomo ze po swietach i sylwestrze wiekszosc osob bedzie wypompowana z pieniedzy na taki wyjazd wiec rozsadnym wydaje mi sie termin konca stycznia lub poczatek lutego ,wzglednie jego koniec. Marzec raczej pogody zimowej nie gwarantuje choc ostanie pory roku sa zaskakujace i nawet w styczniu moze nie byc sniegu. Wiadomo ze ten okres to wzmozona obecnosc mlodziezy ktora ma wtedy ferie zimowe i to tez trzeba brac pod uwage przy ewentualnych rezerwacjach.
Przyjazd w piatek (ludzie z polnocy np pociag nocny), wyjazd w niedziele to chyba tez optimum.
Wyrazajcie opinie, dawajcie propozycje to bedzie latwiej podjac jakies kroki w tym temcie. Pozdro 4all
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 27-09-2009, 11:44   

Zimowy zlot MCP?
hymmm... myślę ze to świetny pomysł. Dla niektórych (mam na myśli Polskę centralną i północną) to doskonała okazja na połączenie urlopu w górach ze zlotem MCP.

Zgadzam się z milankiem82 że optymalnym terminem byłby koniec stycznia, początek lutego.


PS. na zimowym zlocie problem za małych lodówek nie powinien się pojawić..
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-09-2009, 18:45   

W tym roku bym na taki zlot nie pojechał [w styczniu nowy kibic MILANU ma przyjść na świat] ale w następnych latach to i owszem.Temat na pewno nie jest na jeden rok więc warto iść tym śladem.Pozdrawiam
_________________
Per sempre rossoner
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 28-09-2009, 11:18   

Przełom stycznia i lutego bardzo fajny.

Majk - Ja na pewno zostanę dłużej kilka dni a mam "podobną" odległość co ty:) I to chyba byłoby optymalne dla nas wyjście. Melanżyk + decha w weekend a potem kilka dni odpoczynku i samych nart/deski wraz z delikatnym przejściem w stan normalnego poziomu krwi ;) Bo co nagle to po diable ;P

Picia majster - a było tyle produkować?? :P
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 28-09-2009, 13:34   

kuba1899 napisał/a:
Majk - Ja na pewno zostanę dłużej kilka dni a mam "podobną" odległość co ty:) I to chyba byłoby optymalne dla nas wyjście. Melanżyk + decha w weekend a potem kilka dni odpoczynku i samych nart/deski wraz z delikatnym przejściem w stan normalnego poziomu krwi ;) Bo co nagle to po diable ;P


No to jesli w tym czasie bede jeszcze urzedowal w Polsce, to tanczymy razem w gorach.. takze umowa. Jak mam kompana na prolongate, to juz jestem happy. ;-DD
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 28-09-2009, 23:08   

Kuba i Misza zaczynhacie mnie zachęcać!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 29-09-2009, 10:05   

Maciek, myślę że nie trzeba ciebie za bardzo zachęcać:) Sięgnij wspomnieniami miesiąc wstecz:) I tym razem po prostu naszego Jaśka zabunkrujemy głębiej:)
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-09-2009, 13:44   

co tu dużo gadać... jestem jak najbardziej ZA :)
_________________

 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 29-09-2009, 17:36   

kuba1899 napisał/a:
Sięgnij wspomnieniami miesiąc wstecz:)

Jak sobie przypominam to aż mi dreszcze po całym ciele przechodzą:)
kuba1899 napisał/a:
I tym razem po prostu naszego Jaśka zabunkrujemy głębiej:)

Jaśka w śnieg. Nie dość, że zbunkrowany to jeszcze zimny:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 29-09-2009, 18:05   

Ja też byłbym zainteresowany. Na pewno będzie ciekawie :)
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-10-2009, 14:28   

Stejuk, nie spodziewałem się raczej innej odpowiedzi w Twoim przypadku :).
Jeśli opcja weekendowa wchodzi w rachubę, też byłbym na tak. I tak potem trzeba będzie brać dzień wolnego :D. Chyba, że ktoś lubi jazdę bez trzymanki w pracy.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-10-2009, 18:34   

Ze względów częściowo nie zależnych od nas wyznaczony został termin zlotu zimowego na ostatni weekend stycznia (29 - 31 stycznia). Ośrodek wybrany na nasze spotkanie to Dom Wypoczynkowy „Dunajec” w Białym Dunajcu, który znajduje się 10 min. drogi pociągiem od Zakopanego. Link do strony, byście mogli się zapoznać z ich ofertą: http://wgorach.pl/obiekt.php?id=502

Całkowity koszt tej imprezy wynosi 200 zł. W niej zawierają się m.in.: opłaty za 2 noclegi+ śniadanie i obiadokolacja, kulig oraz wynajęcie kapeli góralskiej na jeden z wieczorów. Termin wpłat ustalamy wstępnie do 10 listopada.

Pieniądze należy wpłacać na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę:
„Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, zlot zimowy”.

Zachęcamy wszystkich do spotkania się w gronie MCP i uczestniczenia w super zabawie!!
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-10-2009, 07:13   

Asia napisał/a:
Ze względów częściowo nie zależnych od nas wyznaczony został termin zlotu zimowego na ostatni weekend stycznia


mozna cos blizej na ten temat?

czy ja dobrze rozumuje ze ktos narzucił nam ten termin, czy tez poprostu sezon/ferie etc. i nie ma wolnych terminów??
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 06-10-2009, 07:31   

ok, pieniążki wpłacone:) W sumie termin może być, czekam na info od innych narciarzy i deskarzy:) Ja już powinienem być z rana w piątek a może już w czwartek mi się uda - to już trochę przed się ustali. Podobnie z zostaniem. Jeżeli będzie śnieg, to kilka dni extra się zostanie.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-10-2009, 09:25   

Mikoz, kiedy zaczęłam obdzwaniać ośrodki okazało się, że na luty praktycznie nie ma miejsc, styczeń też jest już mocno obsadzony więc w sumie to mamy szczęście, że udało nam się coś znaleźć dla większej grupy. Wiadomo, to pełnia sezonu.
 
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 06-10-2009, 10:01   

Ja osobiście jestem zachwycony tym świetnym pomysłem i perspektywą zimowego zlotu. Ośrodek wygląda super, lokalizacja też jak najbardziej ok;) Do zobaczenia w styczniu.
 
 
artimilan 

Wiek: 43
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 07-10-2009, 18:20   

Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.
_________________
1989 Ac Milan-Steaua Bucharest 4-0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl