Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zimowy Zlot MCP '2010
Autor Wiadomość
markus202 

Wiek: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 07-10-2009, 21:05   

W sumie ciekawa propozycja chętnie się piszę, oby śnieg był:)
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-10-2009, 08:07   

czy jacys nie narciarze / nie deskarze wybieraja sie pod katem innych atrakcji;)
co by w trakcie dnia nie okazalo sie, ze wszyscy szusuja na stokach, a nie ma amatorow grzancow i opalania sie na sloncu;)
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 08-10-2009, 09:23   

dez, jestem wybitnie nienarciarski, po gorach chodze nie jezdze, wiec mysle, ze ogranicze sie do zjazdu na tylku jak bedzie gdzie, poza tym Twoja wersja odpoczynku tez jest dobra ;) .....o ile uda mi sie dotrzec we wskazane miejsce o odpowiednim czasie
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2009, 10:06   

Ja ostatni raz zjeżdżałam na nartach w wieku 5 lat, z górki w parku :-) Jak najbardziej piszę się na grzańce...desek na nogi załozyć sobie nie dam :-P

Pozdrawiam
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 08-10-2009, 12:05   

artimilan napisał/a:
Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.

Organizowany jest Zlot Członków MCP, zatem obowiązuje aktualne członkostwo w Stowarzyszeniu.

Dezali: chętnych do grzańca nie braknie, postaram się do nich dołączyć :-}
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 08-10-2009, 15:26   

Asia napisał/a:
ostatni weekend stycznia (29 - 31 stycznia)


Kurde szkoda, ze taki termin... wtedy juz raczej nie bedzie mnie w Polandii... takze raczej nie dam rady dolaczyc... liczylem na jakis grudnowy termin, ale rozumiem, ze juz wszystko pozajmowane.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2009, 15:31   

Tak jak Agata już pisała, problem był nawet z zarezerwowaniem ośrodka na styczeń lub luty..... Ale Dondamajk nikt nie powiedział, że nie możesz przyjechać do Białego Dunajca z zagranicy.... ;)
 
 
 
artimilan 

Wiek: 43
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-10-2009, 18:09   

kapi napisał/a:
artimilan napisał/a:
Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.

Organizowany jest Zlot Członków MCP, zatem obowiązuje aktualne członkostwo w Stowarzyszeniu.

Dezali: chętnych do grzańca nie braknie, postaram się do nich dołączyć :-}

Dzieki za odpowiedz ktos pisal ze uczestnicy pokrywaja caly koszt dlatego myslalem ze sa moze jakies inne zasady
_________________
1989 Ac Milan-Steaua Bucharest 4-0
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-10-2009, 22:51   

Czy liczba miejsc jest ograniczona? :)
Co do szusowania... 19 lat jezdze na nartach ale zlot MCP to nie jest impreza na ktorej priorytetem jest wybranie sie na stok :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 09-10-2009, 14:42   

Asia napisał/a:
Tak jak Agata już pisała, problem był nawet z zarezerwowaniem ośrodka na styczeń lub luty

Wiem wiem... doczytalem... ta koncowka mojej wypowiedzi, to nie bylo pytanie tylko stwierdzenie... moze nie do konca precyzyjne..;-P

Asia napisał/a:
Ale Dondamajk nikt nie powiedział, że nie możesz przyjechać do Białego Dunajca z zagranicy.... ;)

A tak ambitny nie jestem... i srednio lubie "podrozowac"... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 09-10-2009, 18:55   

Podobnie jak bubu mam pytanie do organizatorów czy liczba miejsc jest ograniczona, kiedy jest jakis deadline na zapisy i czy po wplaceniu jest mozliwosc wycofania sie i odzyskania (jesli tak to w jakim wymiarze i kiedy najpóźniej) wplaconej skladki ?

Pytam bo mam prace 7 dni w tygodniu i brak mozliwosci zabukowania urlopu z duzym wyprzedzeniem, ponadto termin mocno sesyjny dla studentow ktorym tez jeszcze na swoje nieszczescie jsetem ;)

Z góry dzieki za odpowiedzi :]
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-10-2009, 07:55   

Tak, liczba miejsc jest ograniczona, mają miejsce na 50 osób, reszta miejsc już jest zarezerwowana. Narazie widzę, że zainteresowanie nie jest zbyt duże i nie sądzę, żeby zapisało się więcej niż 40 osób.
Asia napisała, że do 10 listopada można wpłacać pieniądze. Niestety nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Pozdrawiam
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 10-10-2009, 13:06   

Ja z uwagi na termin również odpadam. Czeka mnie wówczas nie dość, że sesja to jeszcze obrona pracy inżynierskiej (o ile napisze:)). A szkoda:/
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 11-10-2009, 15:17   

Azra napisał/a:
Asia napisała, że do 10 listopada można wpłacać pieniądze. Niestety nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy.


Ja bym jednak ponowil prosbe o przemyslenie tego. Być moze pozwoli to na zapisanie sie wiekszej ilosci osob. Nie mowie tu oczywiscie o kosztach stalych takich jak kulig i atrakcje ktore rozkladaja sie na cala grupe, tylko o koszty indywidualne - noclegi ze sniadaniami. To wlasnie dlatego w poprzednim poscie zapytalem w jakim wymiarze moglaby zostac skladka zwrocona. Mysle ze jest to tylko kwestia podpytania sie w osrodku, wkoncu w tak atrakcyjnym terminie chyba informacja o zmniejszeniu ilosci osob na tydzien, dwa lub nawet trzy tygodnie wczesniej powinna i tak zapewnic im mozliwosc zapelnienia tych miejsc.
Ja np 2 stycznia jestem w stanie podjac ostateczna decyzje majac w reku grafik na nowy miesiac, wiedzac jaki jest plan sesji i mozliwosci obrony pracy inzynierskiej ;)
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-10-2009, 18:41   

Veer, cena noclegu również została skalkulowana dla większej grupy.
Wiem, że tak być może zapisało się więcej osób gdyby można było płacić jeszcze w styczniu etc. ale ciężko było by ogarnąć koszty, całą organizację kiedy zaczną się ludzie wycofywać.
Mam też prośbę aby napisały do mnie osoby, które są zdecydowane na wyjazd ale wpłacą pieniądze na koniec października lub w listopadzie.
 
 
 
tomanonim 

Nr legitymacji: MCP 486
Wiek: 42
Skąd: Łowicz/Warszawa
Wysłany: 23-10-2009, 20:32   

super pomysł z tym zlotem zimowym;
jadę :)
_________________
---
tomanonim
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-10-2009, 22:49   

A jezeli do 10 Listopada nie zapelni sie lista bedzie mozliwosc zapisania sie pozniej? (rezerwacji jest 50 tak?)
pzdr
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-10-2009, 21:41   

Bubu, zapisy trwają do 10 listopada, jest jeszcze sporo czasu żeby zaplanować sobie ten wyjazd. Nie przewiduję przełużenia zapisów. 50 osób to jest max jaki może pojechać na ten Zlot i to nie znaczy, że mamy te 50 miejsc zarezerwowane bezterminowo. Dodatkowo są też zaplanowane atrakcje, o których można przeczytać tutaj: http://www.milanclubpolon...?id=00&news=161 i trzeba je również odpowiednio wcześniej zarezerwować.
Jest jakaś szansa żeby ewentualnie przedłużyć zapisy ale to będzie góra tydzień dłużej i wolałabym tego uniknąć.
 
 
 
Shadow 


Nr legitymacji: MCP 831
Wiek: 33
Skąd: Elbląg
Wysłany: 25-10-2009, 23:14   

Ja podobnie do Maćka, w tym czasie mam sesje =/. Bardzo szkoda bo zapowiada się naprawdę fajnie.

Pozdrawiam.
_________________
Milan! Because we belive!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 03-11-2009, 09:09   

Został tydzień i tylko 6 wpłat?? Mam nadzieję że coś się w temacie ruszy... czy jeżeli będzie małe zainteresowanie to impreza zostanie odwołana czy po prostu spotykamy się w mniejszym gronie?
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-11-2009, 12:52   

Nie wiem jak inni ale ja jeszcze planuje wplacic.
Kameralne grono tez byloby ok :) elyta :P
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 03-11-2009, 13:20   

Ja też oczywiście zamierzam wpłacić :) Co do samego Zlotu, to odbędzie się w takim gronie jakie się zgłosi. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że część wpłat zawsze wpływa na sam koniec, także nie jest to nic dziwnego.
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2009, 22:31   

ja rowniez wplace za kilka dni, a pieniadze, ktore w miedzyczasie pracowaly na lokacie, pozwola przy okazji sfinansowac zakup nowego modelu ferrari;)
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 04-11-2009, 23:15   

Ja juz wplacilem, a jezeli chodzi o te ferrari to na shelu do tankowania daja za 8 zl ;)
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2009, 20:54   

Wiem, że są osoby, które wpłacą po 10 listopada więc jeżeli ktoś jeszcze się wacha to informuję, że wpłaty można dokonać do końca tygodnia (piątek 13 listopada).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl