Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zimowy Zlot MCP '2010
Autor Wiadomość
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-01-2010, 21:33   

Azra napisał/a:
Kuba, ja też nie mogę się doczekać kiedy poznam tego górola :) Cieszę, się, że udało Ci się wszystko załatwić.
Swoją drogą to podziękowania za wybór ośrodka należą się Asi, zrobiła najcięższą robotę selekcjonując wszystkie zaproponowane miejsca.
Pozdrawiam!


Nie przesadzajmy, wyboru ośrodka dokonałyśmy wspólnie :)
Pozdro!
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 18-01-2010, 15:17   

Do osób, które dokonały wpłat na Zlot został wysłany e-mail organizacyjny z informacjami na jego temat. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiej wiadomości, proszę zgłosić ten fakt na adres kontakt@milanclubpolonia.pl - wyślemy jeszcze raz. Zamówienia na gadżety MCP do odbioru na Zlocie proszę składać na e-mail gadzety@milanclubpolonia.pl (dostępne będą tylko zamówione produkty).

Osoby, które jeszcze wpłacą chcąc uczestniczyć w Zlocie (cały czas jest jeszcze taka możliwość), prosimy o wiadomość zgłaszającą ten fakt - również na kontakt@milanclubpolonia.pl
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 20-01-2010, 09:31   

w zwiazku z tym ze jednak nie bedzie mnie na zlocie prosze o kontakt na priva osoby ktore chcialyby pojechac w moje, oplacone juz, miejsce w promocyjnej cenie :)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 24-01-2010, 15:37   

W związku z właśnie otrzymaną informacją, iż mecz Milan-Livorno będzie transmitowany przez Canal+2 można by zorganizować jego obejrzenie np. w Krakowie.

O 12 się wymeldowujemy, a o 15 meczyk w knajpie. Jak grupa krakowska się na to zapatruje (w kwestii rezerwacji miejsc itp.)?
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-01-2010, 17:19   

mysle, ze nie powinno byc z tym problemu. wieczorem podpytamy o ta transmisje w naszym stalym lokalu i juz w tej chwili zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspolne ogladanie:))))
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25-01-2010, 01:23   

Zapowiada sie baaardzo interesujaco :) Odrobienie 3 pkt dobrze wplynie na pracujacy tydzien :P
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 25-01-2010, 13:39   

Mam pytanie do osób które jadą samochodem przez Kraków. Czy ktoś będzie jechał w taki sposób by w okolicach lotniska być koło godziny 13.00-13.30?? Chodzi mi o niedzielę. Proszę o bardzo szybki kontakt!!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 27-01-2010, 13:54   

Informacyjnie: aby odebrać gadżet na zlocie, e-mail z zamówieniem na adres gadzety@milanclubpolonia.pl powinien zostać wysłany najpóźniej do jutra (czwartek), do południa.
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 01-02-2010, 00:36   

Jeszcze niepowracaliscie ? ;)
Warszawa dojechala nawet calkiem szybko :)
Pierwszy zimowy zlot uwazam za zamkniety ;) i bardzo udany ;)
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 01-02-2010, 12:07   

Ja właśnie wszedłem do domu :) Było godnie... nawet bardzo... czekam tylko aż paparazzi Stejuk opublikuje (NIE WSZYSTKIE) foty :)
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 01-02-2010, 13:13   

jak dojdę do siebie to coś tam wrzuce. boję sie tylko, że po dokonaniu cenzury zostaną tylko fotki Wielkiej Krokwi i Giewontu :P
_________________

 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-02-2010, 13:32   

Jeszcze lenox poszedl na calosc i ma uwiecznione na filmach calą gale UFC :) A sama impreza przednia, tyle ze po takich zlotach z urzedu powinno sie miec dzien wolnego na dochodzenie do siebie :)
A co do zamieszczania zdjec to z głową ludzie z głową :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 03-02-2010, 17:42   

no co jest z tymi zdjęciami?:> nikt nie uwiecznił jak pokonujemy z bubu wszystkich w piłkarzyki? ;)

dziekuje wszystkim za milo spedzony czas! i do zobaczenia przy najblizszej okazji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl