Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe koszulki MCP - projekty do ankiety

Którą z zaprezentowanych koszulek najchętniej byś zakupił/a?
Wzór klasyczny (biało-czerwona)
31%
 31%  [ 40 ]
Wzór klasyczny (czarna)
28%
 28%  [ 36 ]
Wzór klasyczny (stalowa)
8%
 8%  [ 11 ]
Wzór klasyczny (czerwona)
14%
 14%  [ 18 ]
Wzór młodzieżowy (Milanello)
17%
 17%  [ 22 ]
Głosowań: 75
Wszystkich Głosów: 127

Autor Wiadomość
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-05-2008, 00:12   Nowe koszulki MCP - projekty do ankiety

Witam!

Prezentowane poniżej projekty nowych koszulek MCP zostały wstępnie zaakceptowane przez Zarząd - poddaję je więc zatem Waszej ocenie w formie ankiety.

Projekty są dwa:
1. pierwszy (który nazywamy roboczo "klasycznym") w którym głównym motywem jest logo MCP na piersi oraz dwa przebiegające pionowo pasy, występuje w czterech wersjach kolorystycznych.
2. drugi (zwany "młodzieżowym") z motywem maskotki Milanello prezentującej kartę z logo MCP oparzoną pieczęcią i podpisem "Certified AIMC member" - występuje w jednej podsawowej wersji - w kolorze czarnym.
UWAGA! Na tylnej stronie w obu projektach planowane jest umieszczenie adresu strony internetowej MilanClubPolonia.pl na wysokości karku.

Do produkcji, ze względu na ograniczony budżet MCP, mają szansę wejść jednocześnie co najwyżej dwa nowe wzory koszulki, zatem w ankiecie możecie zaznaczyć maksymalnie dwie opcje.

Ceny koszulek będą zależne od ilości wyprodukowanych egzemplarzy i powinny się kształtować na poziomie zbliżonym do podobnych pozycji znajdujących już w ofercie gadżetów MCP (cena koszulki ok 30zł). Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, iż ze względu na wyższą cenę czystych koszulek do nadruku, wersja dwukolorowa (wzór klasyczny biało-czerwony) będzie prawdopodobnie nieco (ok 5zł) droższa od pozostałych - proszę to wziąć pod uwagę w głosowaniu.

Bardzo proszę o poważne podejście do sprawy, gdyż Wasze głosy pomogą Zarządowi rozsądnie zainwestować pieniądze (nasze wspólne przecież).

Jednocześnie nadal zachęcamy do zgłaszania uwag do aktualnych projektów oraz przesyłania własnych (dotyczy to szczególnie wersji "młodzieżowej").



Wzór klasyczny:



Wzór młodzieżowy:
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 17-05-2008, 15:24   

jestem pod wrażeniem tych projektów klasycznych!!
naprawdę rewelacja jak dla mnie, ja najchętniej zakupiłbym sobie wszystkie 4 wersje tej koszulki;)
jeśli mam wybrać 2 , zagłosowałem na klasyczną biało-czerwoną, i czarną.
projekt młodzieżowy zdecydowanie odpada:)

pozdro
_________________

 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2008, 20:38   

Mi się podobają: czerwono-biała i czerwona. Są najbardziej milanowskie moim zdaniem :-P ;-)
 
 
seba2907 


Nr legitymacji: MCP 1514
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2008, 23:20   

Czarna i Czerwona jak dla mnie ;-)
 
 
BodzioKSG 

Wiek: 40
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 19-05-2008, 07:39   

Czarna i Czerwona w stylu klasycznym rewelka. Tylko czy bedzie dostepne 4xXL (szerokosc 74cm) watpie a szkoda :/ A bym kupil.

[ Dodano: 19-05-2008, 11:25 ]
Ps. a moze mozna przy zamawianiu (wyrobie) owych koszulek, wyprodukowac dwie w rozmiarze dla mnie (74cm) szerokosci pod pachami.
Wiem ze jak ja zamawialem koszulki dzielnicowe (mojego klubu ligowego) to podawalem w jakich rozmiarach mialy byc i nie bylo z tym problemu.
_________________
FORZA MILAN !!!
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2008, 20:17   

BodzioKSG napisał/a:
a moze mozna przy zamawianiu (wyrobie) owych koszulek, wyprodukowac dwie w rozmiarze dla mnie (74cm) szerokosci pod pachami.

rozmiary zapewne beda standardowe, nie produkujemy" koszulek na zamowienie (przynajmniej dotychczas tak bylo), ale sam nosze duze romiary i nigdy nie mialem problemu z XL'kami wydawanymi przez MCP :->

jesli chcesz zaczerpnac nieco wiecej informacji na ten temat, napisz do kapi'ego na priv
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 19-05-2008, 22:09   

Zdecydowanie dwie pierwsze!
 
 
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 19-05-2008, 22:25   

Mi do gustu przypadły koszulki:

czerwono-biała oraz stalowa :)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 19-05-2008, 23:01   

1. Wzór młodzieżowy
2. Wzór klasyczny biało-czerwony
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 20-05-2008, 09:06   

Kiepura napisał/a:
BodzioKSG napisał/a:
a moze mozna przy zamawianiu (wyrobie) owych koszulek, wyprodukowac dwie w rozmiarze dla mnie (74cm) szerokosci pod pachami.

rozmiary zapewne beda standardowe, nie produkujemy" koszulek na zamowienie (przynajmniej dotychczas tak bylo)


rozmiary zawsze sa "standardowe" - cokolwiek to znaczy ;)

kwestia dostepnosci zas pozostaje temat rozmiarow extra malych czy extra duzych. przy nastepnych koszulkach postaramy sie zamowic rowniez takie bardzo male (XS) oraz bardzo duze (XXXL) - jesli tylko beda dostepne.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 20-05-2008, 12:28   

Moim zdaniem najlepsze dwie to:
Wzór Młodzieżowy oraz Wzór Klasyczny Czerwona
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-05-2008, 15:56   

Tak plus/minus od kiedy mozna sie spodziewac tych koszulek w sprzedazy?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-05-2008, 20:56   

na pewno dostepne beda jeszcze przed zjazdem. biorac pod uwage, ze to jednak wakacyjny element garderoby bedziemy chcieli zamknac caly proces jak najszybciej. determinujacym czynnikiem beda jednak srodki dostepne po zakonczeniu zapisow + okresleniu wielkosci dofinansowania do letniego zlotu.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-05-2008, 23:12   

zaglosowalem za wzorem klasycznym czarna i czerwona. mlodziezowego wzoru nie skreslam, ale ten po prostu nie przypada mi do gustu.
 
 
 
milancsv 

Nr legitymacji: MCP 011
Wiek: 48
Wysłany: 22-05-2008, 17:48   

Jak dla mnie wszystkie z serii klasycznej mają swój urok, jednak wybrałem 2 czerwoną i stalową.
Bardzo dobre projekty gratulacje dla projektanta(ów), proponuję również zamówić kilka wzorów klasycznych z jeszcze lepszej jakości materiału koszt koszulki w granicach 60-70 zł chodzi mi o to aby były bardziej trwałe (oczywiście jak znajdą się chętni na ich kupno jeżeli chodzi o mnie jestem na tak).
 
 
MaRcin 


Nr legitymacji: MCP 324
Skąd: RacibóRz
Wysłany: 22-05-2008, 19:44   

Wyrazy uznania dla projektantów.Jestem za tym aby część koszulek miały lepszą jakość.
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24-05-2008, 01:41   

Czarna klasyczna najlepsza!!!! I NIE MA BATA! ale czy dało by sie przy produkcji troszke skrucic rekawki zeby bardziej prezentowaly sie bicepsy! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) nie lubie luznych koszulek czarna klasyczna wymiata!

[ Dodano: 24-05-2008, 01:44 ]
A co do wersji mlodziezowej wolalbym cala czarna koszulke z bialym herbem milanu z ktorego sciekaja biale plamy wzdluuz koszulki i z tylu solidny napis gotykiem takze bialy A.C.MILAN jak byscie mi taka zrobili moge dac nawet 50zl!!! albo i wiecej!

[ Dodano: 24-05-2008, 01:46 ]
w takich koszulkach czarnych gotyckich jak bysmy wyruszyli na mecz to curvie sud opadly by gały! zaprzeproszeniem!
 
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 24-05-2008, 12:28   

Klasyczna bialo-czerwona bardzo ladna, ale najbardziej przypadla mi do gustu ta w wersji mlodziezowej. Fajnie jakby udalo sie zrealizowac te projekty.
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 24-05-2008, 18:08   

koszulki fantastyczne!!! Juz nie moge sie doczekac kiedy je zaloze na siebie.

Biało-Czerwona jest wspaniala:-) do tego jeszcze fajna jest ta w kolorze stalowym
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 28-05-2008, 19:03   

Jak widać, zdecydowanie prowadzą w ankiecie koszulka biało-czerwona i czarna. i dobrze;)
pytanie do zarządu- kiedy mniej więcej można spodziewać się T-shirtów w sklepiku?:)
_________________

 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-06-2008, 15:06   

Myślę, że jest szansa na to, by koszulki pojawiły się w sprzedaży jeszcze w lipcu, tyle, że należy mieć na uwadze fakt, iż jesteśmy uzależnieni od terminów oferowanych przez dostawców i podwykonawców (nadruk). Mając na uwadze, iż jest to element ubioru typowo wakacyjny dołożymy starań, by pojawił się w ofercie w możliwie krótkim czasie.

W pierwszym etapie zlecona zostanie produkcja dwóch wzorów, w tym co najmniej jednego klasycznego (biało-czerwona).
 
 
chuckydoll 

Nr legitymacji: MCP 628
Wiek: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-07-2008, 08:22   

Witam. Wybrałem czarną i czerwoną. Świetny pomysł z tymi pasami przecinającymi koszulke wzdłuż!
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-07-2008, 21:16   

Witam.Jak dla mnie to biało-czerwona i czerwona jak najbardziej.Co do czarnej dobra ale mało będzie widoczna bo na lato czary nie jest najlepszy "chyba że niebo jest bez słońca"Pozdrawiam i czekam na ich dostępność w sklepiku
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Laasi 

Nr legitymacji: MCP 417
Skąd: Świecie
Wysłany: 11-07-2008, 18:01   

Ja uważam, że najlepsze są klasyczne czerwona i czarna. Najbardziej pasują do treści. Pozdrawiam
 
 
 
myhalek_acm 

Nr legitymacji: MCP 669
Wiek: 31
Skąd: B-stok
Wysłany: 11-07-2008, 23:06   

Najbardziej podoba mi sie koszulka o charakterze Mlodziezowym , poniewaz jest czarna i ma fajna grafike , rownie fajna jest czarna koszulka z czerownym paskiem o charakterze klasycznym :)
_________________
Ci facciamo chilometri ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl