Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Real
Autor Wiadomość
psze_mass 

Nr legitymacji: MCP 823
Wiek: 42
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 05-11-2009, 12:18   

Witam serdecznie...
Nie obyło się bez nieplanowanych opóźnień (niezawodne jak zawsze polskie koleje państwowe), ale w końcu dotarłem do domu w jednym kawałku... ;)
Dziękuję współtowarzyszą wyjazdu za mile spędzony czas i fajną atmosferę, mimo "kilku chwil zwątpienia ;)" - uważam mój pierwszy wyjazd z MCP za świetną i wartą odrobiny cierpień przygodę...
Pozdrawiam i do zobaczenia...
_________________
...talentu nie kupisz...
 
 
markus202 

Wiek: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 05-11-2009, 15:38   

Witam!!
Mecz super,oprawa robi wrażenie, a atmosfera nie do opisania:)szkoda tylko ze gola Pato nie uznali....
Pozdrowienia dla wszystkich!! w szczególności dla siedzących z tyłu autokaru(Łukasza,Marka i Voltrex'a) do zobaczenia na kolejnym pełnych wrażeń wyjeździe!

P.S
podziękowania dla Piotra z Wa-wy!!(za wskazanie ciekawych zakątków w Mediolanie:)
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 05-11-2009, 16:06   

markus202 napisał/a:
podziękowania dla Piotra z Wa-wy!!(za wskazanie ciekawych zakątków w Mediolanie:)

aż się boje zapytać co Ci Piotrek pokazał:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Koper 

Nr legitymacji: MCP9133
Wiek: 41
Skąd: Gdynia
Wysłany: 05-11-2009, 16:36   

Dawajcie foty z meczu a szczególnie te z flagami MCP
_________________
Kopczyński
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 05-11-2009, 17:25   

Hehe jak zwykle Słupsk ostatni...
Dotarłem o 16.30 ! ! !


PS. nie polecam biletomatu na placu Dominikańskim we Wrocławiu..
 
 
 
markus202 

Wiek: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 05-11-2009, 17:35   

Maciek napisał/a:
markus202 napisał/a:
podziękowania dla Piotra z Wa-wy!!(za wskazanie ciekawych zakątków w Mediolanie:)

aż się boje zapytać co Ci Piotrek pokazał:)



dla nie wtajemniczonych chodziło o całodobowy sklep m..... :)
 
 
gatusostce 

Nr legitymacji: MCP 747
Wiek: 39
Skąd: Starachowice
Wysłany: 05-11-2009, 17:57   

Koszty własne xxx zł droga do Mediolanu 17h widok San Siro nocą bezcenny :) naprawdę zapiera dech a jak wszedłem na trybuny to aż mi się w głowie z wrażenia zakręciło niezapomniany widok do końca życia :) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na którymś z kolejnych wyjazdów.
 
 
Leszcz84 

Nr legitymacji: MCP 750
Wiek: 39
Skąd: podlaskie
Wysłany: 05-11-2009, 18:28   

snaxkaka22 napisał/a:
PS. nie polecam biletomatu na placu Dominikańskim we Wrocławiu..

Myślałem, że będziesz go jednak polecał...

Pozdro dla ostatnich wracających!!!
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 05-11-2009, 20:58   

Witam :)
Mogę to już bez problemu powiedzieć ponieważ po raz kolejny : REWELACYJNY WYJAZD MCP !!! i oby tak dalej :) Atmosfera przednia zresztą jak zawsze (zwłaszcza integracja podczas trasy wyglądała wzorowo:) i do zobaczenia na następnym meczu.
Podróż u nas w kraju zawsze bedzie dostarczała nam nie zapomnianych wrażeń, każdy z nas zna dworzec we Wrocławiu na pamięć, a co do rozkład pociągów to .... i ...... !!!! (interpretacja dowolna:)
POZDRAWIAM
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 05-11-2009, 21:12   

Link do zdjęć w panelu.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2009, 08:58   

markus202 napisał/a:
dla nie wtajemniczonych chodziło o całodobowy sklep m..... :)
a czy przypadkiem przy tej okazji, nie wskazal on tobie drogi spiewajaco?? (wiadomo w jakiej intonacji) ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-11-2009, 14:21   

Wrażenia niesamowite, podróż jednak też niesamowicie długa ;) Ale na pewno było warto i na pewno jeszcze się wybiorę na jakiś mecz. Ale na razie święta, sylwester itd. więc pieniążków brak ;(

A oto zdjęcia jakie udało mi się nacykać, może za wiele nie ma, ale zawsze coś ;)

http://www.filefront.com/...wy%20folder.zip
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 06-11-2009, 16:38   

snaxkaka22 napisał/a:
Hehe jak zwykle Słupsk ostatni...
Dotarłem o 16.30 ! ! !

no chyba nie... :D ja właśnie wszedłem do domu :P no ale dobra, to tylko za sprawą tego, że prosto z pociągu z Wrocławia pojechałem do pracy :D pierwszy raz miałem tak, że obudziłem się na dworcu w Tczewie w pociągu i nie musiałem wysiadać :o

wyjazd z mojego punktu widzenia mega udany, atmosfera w pociągu z Poznania po prostu powaliła mnie na łopatki :D pamiętajcie.. 'Atlantic Madryt.. no jest nie? no ale jest czy nie jest?' :D
co do samego pobytu w Mediolanie - żałuję trochę, że tak mała grupa kibiców z Madrytu zebrała się na Duomo, w dodatku w momencie, kiedy za chwilę zwijaliśmy się do Metra.
Próba wejścia na Curva Sud - nieudana, a podejmowana dwukrotnie, chociaż jakiegoś tam niedosytu nie czuję, to wiem, że na następny wyjazd na San Siro postaram się o miejsce na słynnej Curvie.

najlepszym podsumowaniem wyjazdu był pobyt w Paparazzi'm we Wrocławiu, gdzie obsługa uraczyła nas gratisowym shotem - goldwasser z krupnikiem, do przegryzienia cząstka zielonego jabłka obtoczona w brązowym cukrze - po prostu petarda drink :) a to tylko dlatego, że zgodziliśmy się oglądać mecz Liverpoolu z Lyonem, bo rezerwację mieliśmy na Inter, ale większość osób z drugiej sali chciała oglądać Liverpool i Pani bardzo fachowo spytała nas czy się zgadzamy.

Z drogi powrotnej z Wrocławia raczej niewiele pamiętam, bo prawie całe 8godzin przespałem ;)

Zaraz spakuję moje i kilku innych osób fotki i wrzucę na jakiś serwer - link w Panelu Dyskusyjnym, no i prośba - raczej nie wrzucajcie linków w tym temacie, tylko w Panelu.

pozdro i do następnego razu!

EDIT: widzę, że Spidi wrzucił mi na kartę prawie 1,5 GB fotek od różnych osób, więc wrzucę tylko swoje do ściągnięcia, chociaż i tak szału nie ma ;)

EDIT 2: przypomniałem sobie o bardzo hardkorowej sytuacji, kiedyto stewardzi nie chcieli wpuszczać nas na stadion z imiennymi biletami na kogo innego. Możnaby zwrócić uwagę AIMC przy okazji organizacji jakiegoś większego wyjazdu, żeby jednak nie olali maila z listą uczestników, skanami dowodów itd., moim zdaniem to wszystko jest bez sensu, że wielka organizacja, skany, maile, a oni i tak mają to totalnie gdzieś. Potem bieganie i stres, że może być problem - większa część grupy miała lekkie schody z przepisaniem biletu na siebie ;)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2009, 00:22   

sawczen napisał/a:
EDIT 2:
niestety to jest zawsze mega dramat i niewiele mozemy z tym zrobic (mimo uslinych staran)
oczywista wina jest po ich stronie, ale czy nasze wzajemne korespondencje cos moga zmienic??... jak widac nie :(
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
skonias 


Wiek: 38
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 07-11-2009, 11:38   

Witam proszę o jakiś kontakt uprzejmego kolegę, który pstryknął mi parę fotek z dziewczyną pod San siro :):):) z góry dzięki i pozdrawiam całe MCP !!!

FOOORZA MILAN !!!
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 07-11-2009, 15:05   

skonias napisał/a:
Witam proszę o jakiś kontakt uprzejmego kolegę, który pstryknął mi parę fotek z dziewczyną pod San siro :):):) z góry dzięki i pozdrawiam całe MCP !!!

FOOORZA MILAN !!!


Link do fotek jest w panelu. Jedna poszła do kosza bo totalnie nie wyszła.
 
 
lukasz84z 

Nr legitymacji: MCP 388
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 07-11-2009, 16:41   

Witam wszystkich:) Mam wielką prośbę: wysiadałem w Legnicy i zostawiłem szalik a autobusie. Wie ktoś może co się z nim stało? towarzyszy mi od dziecka i bardzo mi zależy aby go odzyskać:)
To był mój pierwszy wyjazd na Milan - spełnienie marzeń;) wyjazd bardzo udany- szkoda tylko tego zamieszania z biletami...
Pozdrawiam wszystkich
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-11-2009, 16:52   

Twój szalik podaliśmy w ręce koordynatorów:):)
_________________

 
 
lukasz84z 

Nr legitymacji: MCP 388
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 07-11-2009, 17:39   

Dzięki za info:) - ile trzeba czekać aby mieć dostęp do Panelu? Chciałem ściągnąć jakieś zdjęcia z wyjazdu oraz swoje dodać- czekam od 3 dni i żadnej odpwiedzi:/
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-11-2009, 18:30   

Ja mam ten szalik. Napisz do mnie na priv i się umówimy na wysyłkę.
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2009, 18:59   

lukasz84z napisał/a:
...i żadnej odpwiedzi:/

priv :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 07-11-2009, 19:30   

http://www.alternativarossonera.it/ - polecam wyjazdowiczom i nie tylko, można popatrzeć na przygotowanie oprawy, którą przygotowywała Alternativa Rossonera :)
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2009, 22:39   

Siema.Przy kompie dopiero dziś a w domu byłem w czwartek o 7.00 i od razu do roboty.Wyjazd bardzo udany i po pobycie na Curva Sud podczas meczu stwierdzam że pora się zacząć uczyć tego ich języka bo ni cholery nie wiedziałem co oni mogą chcieć od mojej skromnej osoby.Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich a w szczególności dla chłopaków którzy byli ze mną w PUB PAPARAZZI.
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-11-2009, 18:38   

Siema.W panelu jest link do moich zdjęć z wyjazdu na Real.Sory że tak późno.Pozdrawiam i miłego oglądania
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Pachel 


Nr legitymacji: MCP 237
Wiek: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 18-11-2009, 12:27   

Kiedy ew mogę spodziewać się zwrotu kasy za wyjazd? (odpadłem w losowaniu)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl