Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Członkowie
Autor Wiadomość
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 20-05-2008, 18:22   Członkowie

Chyba ten dział jest najodpowiedniejszym na forum, aby założyć ten temat. Temat ma służyć do lepszego poznania siebie. Starsi członkowie znają się już dobrze, ale nowi <w tym ja> na pewno chcieliby poznać grupę MCP :-) Tak więc zapraszam wszystkich do udzielania się w tym temacie :-)

No to wypadałoby zacząć :-P

Mam na imię Dawid, Milanowi kibicuję już 8 długich lat <chociaż początki kibicowania nie były takie jak teraz>. Mam 17 lat, mieszkam i uczę się w Wągrowcu <woj. Wielkopolskie> . Jestem uczniem pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Do MCP zapisałem się w tym roku, ponieważ w zeszłym sezonie przeoczyłem zapisy...

Jeżeli dorobię się zdjęć to jakieś wrzucę.

Zapraszam innych członków do "przedstawienia się" :-)
 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 10:26   

Hhe, to teraz ja! Mam na imię Wirginia( wiem, że brzydko i te de) na drugie Felicja :-P Posiadam 17 lat, zamieszkuję najlepsze miasto Polski, czyli Warszawę :-P . Chodzę do LO do klasy o profilu dziennikarskim z przekierowaniem na język niemiecki. Uwielbiam muzykę włoską itd. Ja zapisałam się teraz, ponieważ jedna osoba mi uświadomiła, że jest taka możliwość. Co dziwne, jak zresztą zwykle zbyt powierzchownie przeczytałam regulamin. Ale się udało i mam ochotę pojechać na San Siro 8-) bo to moje największe niespełnione marzenie. To by było na razie tyle.Pzdr ;-)
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 14:01   

Cześć!

Też będę nowy członkiem MCP (od 1 lipca) więc wypada się krótko przedstawić. Mam na imię Michał zamieszkuje nienajlepsze miasto w Polsce czyli Warszawe ;-) . Aktualnie mam wielkie marzenie które może spełnić już niedługo(wyjazd na mecz Milanu). Kibicuje Milanowi odkąd pamiętam że jest coś takiego jak piłka nożna. Na co dzień pracuję jako pracownik biurowy. W wolnych chwilach pije alkohol i chodzę na dziewczyny - oczywiście żart :mrgreen: .

Pozdrawiam
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24-05-2008, 01:03   

Witam mam na imie Wiktor w listopadzie bede mial 18 lat chodze do Ogulno kształcącej szkoły sztuk pieknych w zabrzu mieszkam w Gliwicach w samych Gliwicach urodzili sie LUKAS PODOLSKI,Włodzimierz Lubański i Jerzy Buzek do kibicowania AC MILANOWI namowil mnie moj stary jak ogladalismy finał w Stanbule i zawsze zachwalał mi Paolo Maldiniego i mowil ze dla niego Milan jest najlepszy i jakos tak sie zaczeło! W poniedzialek wplacam moja pierwsza skladke moim mazeniem jest zastapic P.Pawła Czado i miec tak jak on AC MILAN w lewym uchu i chce dalej pociagnac nasz fanklub jak nasi zalozyciele niebeda mieli juz sily. Z charakteru jestem wielkim Jajcazem i nigdy sie niepoddaje.Lubie gorace laski,alkochol,papierosy,sex i rock n' roll
Interesuje sie projektowaniem graficznym,imprezowaniem i robieniem se jajc! narazie tyle POZDROOOOOOOO OD HECTORA 8-) 8-) 8-) 8-)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 24-05-2008, 22:54   

Jestem Michal, mam 23 lata i bardzo chce pozanc Hectora, bo to bardzo ciekawy czlowiek... "Szacun" ;-)
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 25-05-2008, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hyh05 

Wiek: 32
Skąd: Gołdap
Wysłany: 25-05-2008, 18:27   

teraz YaxD
mam na imie "bartek", mieszkam jeszcze w gołdapi:D[przy granicy z Obwodem Kalnigradzkim]
kończe gimnazjum i od następnego roku może będęsię już uczył w olsztynie:D
mieszka tam osoba któa mnie zaraziła milanem, kibicuje krótko bo niecały rokma od lipca pewnie bedę członkiem klubu xD

in teresuje się sportem, hiphop'em[rap, graffirti itp], no i takimi innymi ziemniaczkami xD

peace
 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2008, 19:15   

To ja kibicuję Milanowi ponad 5 lat...per sempre...
 
 
seba2907 


Nr legitymacji: MCP 1514
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2008, 10:47   

Ja kibicuje Milanowi od kąd dostałem 1 koszulkę Milanu z nazwiskiem BAGGIO nr 18 jak sie nie myle ;-) pzdr wiec juz troche latek minęlo odkąd im kibicuje a juz mam Oczko(21)
 
 
caybi 

Wiek: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-09-2008, 01:03   

zapisalem sie w tym roku i serdecznie wszystkich witam :)

Adrian lat 20 Kraków
lubi dobre filmy i muzyke Milanowi kibicuje z calego serca :)
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-09-2008, 16:20   

czesc, jestem Kuba, kibice z Poznania juz mnie znaja reszta byc moze pozna niedlugo :) jak juz wspomnialem jestem z tego jakze wspanialego miasta, stolicy Wielkopolski, oprocz Milanu kibicuje Lechowi, kibicem Milanu jestem od sezonu 2002/03 kiedy to zaczalem na powaznie ogladac LM a ze Milan byl z Wloch ktore lubilem i nadal lubie to sobie ich upatrzylem i tak zostalo :) lat mam 18 i chodze do maturalnej klasy w XVI LO, Poznań Krzesiny :P
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 11-05-2009, 10:18   

Witam wszystkich. Po długich zawirowaniach z emigracją (szukanie swojego miejsca na ziemi) i ja dołączam. Z Milanem od 1993 roku, a w MCP od początku założenia.
 
 
zienek 

Nr legitymacji: MCP 592
Wiek: 41
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 11-05-2009, 18:55   

Jestem z Gniezna nikt mnie nie zna:)
27 lat już oddycham, Milan w sercu od 1993 roku, pozdrawiam z Olsztyna.
 
 
nalepiak 


Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-06-2009, 22:24   

Kłania się świeżak nalepiak z Wrocławia. Czerwono-czarne barwy towarzyszą mi od paru ladnych latek i absolutnie nie przewiduję opcji bym miał się z nimi kiedyś rozstać. Na forum trafiłem poprzez świetną stronę acmilan.pl,gdzie szukałem aktualnych informacji na temat wiadomego klubu.
 
 
Kaka' 

Wiek: 33
Skąd: Leszno
Wysłany: 27-06-2009, 01:04   

Witam.
Łukasz z Leszna. Lat 19. Milanowi kibicuję od 1997r. czyli 12 lat. Hobby: sport.
Dziękuję.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2009, 21:56   

witamy ricky :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
lemon14 

Nr legitymacji: MCP 748
Wiek: 33
Skąd: Leszno/Poznań
Wysłany: 27-06-2009, 22:38   

Michał, mieszkam w Śmiglu. Mam 18 latek ;]. Swoją przygodę z Milanem rozpocząłem w 2003 roku. Pozdrawiam
_________________
FORZA MILANO
 
 
 
Adonim 

Wiek: 38
Skąd: Trzemeszno
Wysłany: 30-06-2009, 11:28   

Robert, lat 24 z Trzemeszna w Wielkopolsce.
Fan Rosso-Nerich od 1999 roku czyli w tym roku stuka mi 10 latek. Trza by było to zaś opić ;]
Pozdrawaim.

@
Zienek - moze kiedyś wskoczymy na piwko w Gnieźnie, w końcu to tylko 10 minut drogi od T-na ;-)
_________________

 
 
 
Siela 

Wiek: 33
Skąd: Tczew
Wysłany: 05-07-2009, 16:15   

Justyna...wiek widoczny z lewej strony ;P
Bede " uniwersalna" i napisze, ze moja przygoda z Milanem dopiero sie zaczyna ;P ;) zaraziła mnie pewna wazna dla mnie osobka i zobaczymy co z tego wyjdzie :) kreci mnie Wloski itd.stad rowniez zainteresowanie funclubem :)
-----------------------------
Salutare! ;p ;)
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 05-07-2009, 23:14   

o, prosze, nawet moja lepsza połówka, w zasadzie 0,7 się zarejestrowała :D

witojcie nowi członkowie, ja ciekaw jestem tylko na jakim numerze legitymacji zakończą się obecne zapisy.... stuknie 800? :>
 
 
 
caśka 

Nr legitymacji: MCP 729
Wiek: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-07-2009, 20:59   

WItam wszystkich, no może faktycznie moja legitymacja będzie miała numer 800...
 
 
MOLU 

Nr legitymacji: MCP 783
Wiek: 42
Skąd: Gorzów, P-ny, Luton
Wysłany: 18-07-2009, 19:12   

Witam wszystkich! Jestem z Gorzowa,ale od trzech lat przebywam w Anglii. Milan w sercu od małego czyli ponad 15lat... Dopiero teraz w końcu będe członkiem MCP...
_________________
AC Milan , PSV Eindhoven ,Arsenal Londyn ,Luton Town...
 
 
ACMkrzysztof22 

Wiek: 32
Skąd: Białystok
Wysłany: 18-07-2009, 23:15   

Siema.Jestem Krzysiek.Mieszkam w Białymstoku i mam 18lat.Swoją przygodę z Milanem rozpocząłem w 2007r.Uczę się w liceum,profil prawniczy.Piłka to moja pasja,kiedyś nawet grałem w klubie przez 4 lata.Członkiem ACMCP zostałem dopiero w tym roku.Pozdrawiam.
 
 
Shadow 


Nr legitymacji: MCP 831
Wiek: 33
Skąd: Elbląg
Wysłany: 19-07-2009, 19:18   

Witam wszystkich, jestem Paweł. Mieszkam w Elblągu, a z Milanem jestem od 2003 roku :>. Członkiem zostałem też w tym roku.

Pozdrawiam :).
_________________
Milan! Because we belive!
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15-08-2009, 21:30   

Witam wszystkich:) w końcu udało mi się zapisać w szeregi MILAN CLUB POLONIA!
w ubiegłum roku przegapiłem zapisy! więc w tym musiałem ostro pilnować:)
Pochodzę z Sosnowca:)
WItam wszystkich!
 
 
gatusostce 

Nr legitymacji: MCP 747
Wiek: 39
Skąd: Starachowice
Wysłany: 16-08-2009, 16:09   

Witam. Z zamiarem zapisu do MCP nosiłem się przez 2 lata i w końcu się udało. Mam na imię Paweł. Pochodzę ze Starachowic i tutaj też obecnie przebywam. Z ACM od 1994/95. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl