Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Członkowie
Autor Wiadomość
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 17-08-2009, 09:03   

gatusostce napisał/a:
Witam. Z zamiarem zapisu do MCP nosiłem się przez 2 lata i w końcu się udało. Mam na imię Paweł. Pochodzę ze Starachowic i tutaj też obecnie przebywam. Z ACM od 1994/95. Pozdrawiam.



Oooo, w końcu jakiś ziomal sie pojawił. Do zobaczenia na zlocie!
 
 
marass2 

Nr legitymacji: MCP 717
Skąd: Toruń
Wysłany: 11-09-2009, 15:10   

Siema

Pociągnę temat:) Mam na imię Marek, rocznik 1979, jestem z Torunia. Pracuję w branży finansowej. Z Milanem od 1989:) Pierwszy mecz jaki pamiętam to finał Ligi Mistrzów w 1989:) Mój ulubiony piłkarz Marco van Basten:) W wolnych chwilach ( a są to przeważnie weekendy:)) chodzą do pubów, kino, muzyka - czyli standard. Pozdrawiam wszystkich
 
 
 
doctor20 

Wiek: 42
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-09-2009, 20:09   

Witam Wszystkich. Narescie w szeregach fanów rossonerich.
Mieszkam w Sosnowcu.
_________________
Forza Milan!!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2009, 20:12   

coraz wiecej was w tym sosnowcu!!
znacie, sie wszyscy?? spotykacie na meczach??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29-09-2009, 08:39   

ja się przyznaje znam tylko doctor20!
razem jeździmy po kraju na mecze reprezentacji Poslki(piłka,siatka,kosz) no i oczywiście sosnowiec piłka i hokej.
resztę mam nadzieje poznać przy najbliższych okazjach spotkań, wyjazdów MCP
_________________

 
 
Kuborr 


Nr legitymacji: MCP 940
Wiek: 38
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 08-06-2010, 20:24   

Witam. Fajnie, że jest takie miejsce na forum, gdzie nowi mogą przywitać się ze starymi klubowiczami. Jestem Kuba. Milanowi kibicuję od ... no policzmy :) ... no będzie ze 13 lat. Sam mam 25 lat, więc ponad pół życia z Milanem. Nie wiem jak się to dokładnie zaczęło, bo tak daleko pamięcią nie sięgam, ale odkąd pamiętam, to kibicowałem Włochom (dokładnie od 1994). Później to już chyba tak naturalnie przyszłą sympatia do Milanu. No ale mniejsza o to. Jeszcze raz wszystkich witam. Mam nadzieję, że na niejednym meczu na San Siro będę miał okazję razem z Wami dopingować Rossonerich. FORZA MILAN!

A teraz lecę się zapisać do MCP.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 09-06-2010, 09:55   

A witamy kolegę.
 
 
oddo 


Nr legitymacji: MCP 936
Wiek: 34
Skąd: Bytom
Wysłany: 15-06-2010, 08:41   

Hey Wszystkim. Nazywam sie Maciej mam 20 lat i jestem z Bytomia. Piłka to całe moje życie, mogę stwierdzić że się wychowałem na boisku. Milanowi kibicuje od finału w 03'. O MCP dowiedziałem się od kumpla który pojechał na Ogólnopolski Turniej Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Więc nie mogłem czekać, odrazu się zapisalem i zaplaciem składkę : ) Ulubionym piłkarzem jest oczywiscie Inzaghi :) strasznie go lubię i darzę wielkim szacunkiem. Zawsze na boisku chcialem byc taki jak on. Mam nadzieję że będe miał jakąś okazję by Was ponać.

Pozdrawiam Wszystkich, czołem!
_________________
http://www.demotywatory.me/upload/file/1388.png
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 15-06-2010, 09:22   

Heh, jednego Pippo to my już mamy i jak widziałeś po turnieju w Kalwarii jest On w formie :-)
Ale drugim nie pogardzimy.

Ogólnie to Witam w Naszych szeregach i do zobaczenia "kiedyś tam".
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 15-06-2010, 09:52   

KluchaMO napisał/a:
Ogólnie to Witam w Naszych szeregach i do zobaczenia "kiedyś tam".

Najlepiej na zlocie.
 
 
Marecki 


Wiek: 34
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 17-06-2010, 10:16   

Witam.
Mam na imię Marek, pochodze i mieszkam w Kołobrzegu. Mam lat 20. Obecnie jestem studentem Dziennikarstwa. Milanowi kibicuję od 1998r. (zakupiłem koszulkę Maldiniego) - choć oczywiście na samym początku moje kibicowanie nie było aż tak aktywne jak to ma miejsce obecnie :)
Moim idolem od samego początku jest Nelson Dida.

Pozdrawiam :)
_________________
Col Il Milan Nel Cuore
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 18-06-2010, 09:21   

Witam na imię mam Kamil i mam 17 lat. Jestem z Legnicy. AC Milanowi kibicuję już przeszło 10 lat. Moim ulubionym piłkarzem jest Maldini. Jego styl gry w obronie jest(był) nieziemski . Do fanklubu zapisuję się z zamiarem wyjazdu na mecz. To jest moim ogromnym marzeniem. Aktualnie jestem publicystą na stronie acmilan24.com . Mam nadzieję, że uda się mi spotkać z wami na najbliższym zlocie, a jeśli nie , to na jednym z wyjazdów;] Forza Rossoneri!!
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 23-06-2010, 12:10   

cześć,
mam na imie Paweł od 6 lat mieszkam i pracuje w Irlandii
przygodam ACM zaczęła się od finału Pucharu Europy Milan - Barcelona w 1994 i już mi jakoś do dziś zostało
jestem jednym z członków Polish Fans From Ireland zrzeszających fanów reprezentacji na Zielonej Wyspie-z tego tytułu mam zaliczone dosyć sporo wyjazdów na kadre zaczynając od World Cup 2006, El.ME 2008,El.MŚ 2010 itp. <mamy swoje 3 flagi>
w MCP jestem nowy choć generalnie Wasze poczynania śledze już od kilku lat,postanowiłem dołączyć do Was i służe pomocą i doświadczeniem na szlaku kibicowskim
pozdr ;)
Pawko
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 23-06-2010, 14:53   

Fajnie, że dołącza kolejna osoba z odpowiedniego klimatu. Ja, Krzysiek i jeszcze pewnie parę osób życzylibyśmy sobie samych takich członków MCP :). Pomarzyć warto.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 23-06-2010, 15:08   

dzięki Pepe ;)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-06-2010, 08:18   

ej, przestan pepe, ja tez kiedys bylem w plocku z polonia ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24-06-2010, 12:02   

jedna jaskółka nie czyni wiosny :)
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 24-06-2010, 18:30   

jedna jaskółka wiosny nie czyni - tak to chyba leciało ;)
 
 
moniq 

Skąd: Łódź
Wysłany: 08-10-2011, 22:55   

A może i ja się przedstawię...
Jestem Monika, mam prawie 20 lat i pochodzę z Bielska-Białej, przy czym trzy dni w tyg spędzam w Katowicach z racji studiów (prawo na UŚ). Tu na forum jestem nowa, jednak o samym MCP dowiedziałam się już około pół roku temu, cały czas waham się z zapisaniem ale pewnie po następnych zapisach będę mogła pochwalić się legitymacją.

Milan jest moją drugą miłością (pierwszą i zawsze najważniejszą jest klub z mojego miasta, któremu aktywnie kibicuję), ale za to najstarszą - początki w wieku ok 8-9 lat - i to on mnie "wychował" w piłce nożnej.

Postaram się w najbliższym czasie wpaść obejrzeć mecz z ekipą spotykającą się w Katowicach i zobaczymy jak to się rozwinie:)

Też jestem przy okazji ciekawa czy znajdzie się tu jakiś kibic Milanu z Bielska?:)

Pozdro,
M
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 08-10-2011, 23:32   

moniq napisał/a:
Też jestem przy okazji ciekawa czy znajdzie się tu jakiś kibic Milanu z Bielska?:)

glock77 coś mnie się wydaje, że zostałeś wywołany do tablicy;D
moniq napisał/a:
cały czas waham się z zapisaniem ale pewnie po następnych zapisach będę mogła pochwalić się legitymacją.
Miejmy nadzieję, że nie tylko legitymacją, a czynnym udziałem w szeregach rodziny MCP!
Pozdro☺
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
moniq 

Skąd: Łódź
Wysłany: 08-10-2011, 23:45   

Cytat:
Miejmy nadzieję, że nie tylko legitymacją, a czynnym udziałem w szeregach rodziny MCP!

Mam nadzieję ;) Dotąd niby była wymiana mailowa z jakimś chłopakiem co się zajmował Katowicami, ale studia miałam tak chamsko rozłożone, że się nie udało. Teraz mam idealnie więc do dzieła :)
Cytat:
glock77 coś mnie się wydaje, że zostałeś wywołany do tablicy;D

To dobrze wróży...:D
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 09-10-2011, 11:48   

moniq napisał/a:
Dotąd niby była wymiana mailowa z jakimś chłopakiem co się zajmował Katowicami, ale studia miałam tak chamsko rozłożone, że się nie udało.

To chyba ja \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 10-10-2011, 15:48   

No to jak się z Bubu kontaktowałaś, to już się nie dziwie dlaczego jeszcze nie wpadłaś na mecz ;) Pozdrawiam :)
 
 
 
sebaflex 

Nr legitymacji: MCP 1384
Wiek: 46
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 14-07-2012, 18:46   

Witam. Widzę , że ost.wpis jest 9 miechów temu, ale co tam :) .
Od końcówki roku 2010 przeglądam to forum, a także stronkę, ale dopiero na ten sezon się zapisałem . Mieszkam w Siemcach [ Siemianowice Śląskie ] , Milanowi kibicuje od końcówki lat 80-tych , gdy trojka Holendrów [ Mistrzów Europy ] robiła we Włoszech furorę.
Mam zamiar w najbliższym sezonie wspólnie z ekipą z MCP oglądać mecze Milanu. Z tego co przeczytałem, to ostatnim aktualnym lokalem jest Sports Pub w K-ce. Ale nie ukrywam , że liczę też na podpisanie przez Canal + umowy na pokazywanie Serie A :) .
Pozdrawiam.
 
 
Q-DC__ 

Nr legitymacji: MCP 1373
Wiek: 33
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 15-07-2012, 10:42   

to też się przedstawie,bo również długi czas przeglądałem strone,ale dopiero w tym sezonie zdecydowałem sie dołączyć do MCP. kibicem Milanu jestem od 1997 - kiedy to na urodziny dostałem swój pierwszy szalik :)
Chętnie też wybiore sie na nie jeden mecz Milanu do Katowic. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl