Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekty...
Autor Wiadomość
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 11-01-2010, 03:11   Projekty...

Wiem że podobny temat już był , ale bardzo dawno z tego co widziałem to w kwietniu ubiegłego roku. Mianowicie chodzi mi o to aby każdy , który ma jakiś pomysł na nową bluzę wstawił swoja idee w ten temat.Z doświadczenia wiem że niektórzy mają bardzo dobre pomysły i szkoda aby nigdy nie ujrzały światła dziennego , więc każdy pomysłowy user może zapodać swoim projektem.
Tu jest przykładowy projekt wykonany przez moja osobę.
Klasyczny przód z małym herbem , natomiast z tyłu czerwony dog na tle
mapy polski
_________________

 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 11-01-2010, 09:49   

herb milanu odpada z wiadomych względów, na plecach to buldog jest a nie dog, różnica w tych rasach jest spora ;)
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-01-2010, 11:21   

Ja chyba tego nigdy nie zrozumiem - czemu odpada herb? Bo jest zastrzezony, no ok...
ale juz nie przesadzajcie - ile jest podrobek na calym swiecie?! Ile jest podrobek na SS z ktorych Milan nie generuje zadnych zyskow?
Czemu nie mozna na zamknietym forum zrobic zapisow na normalne bluzy z herbem Milanu, i wypuscic je w kregu zainteresowanych? Nikt tego nie sprawdzi, a ludzie beda mieli wkoncu polski gadzet klubu ktoremu kibicuja.
I nie mowcie mi ze mozna kupic cos z MCP bo to nie to samo - nie jestem kibicem MCP tylko Milanu.
Mam nadzieje ze sa chetni na wydanie takich bluz (niekoniecznie z buldogiem ;) i jakos sie zbierzemy ...

Moj wklejany juz wczesniej projekt: http://i40.tinypic.com/72ydll.jpg
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 11-01-2010, 12:05   

Ponieważ jest to forum Milan Club Polonia. I proponujesz zarządowi MCP by zrobił bluzę z zastrzeżonym znakiem (ty jeszcze wkleiłeś dodatkowo maskotkę zastrzeżoną przez Warner Bros)... Myślę że nikt z zarządu nie będzie bronił osobom prywatnym robienia sobie takich bluz jakie chcą - po prostu tutaj jest miejsce na wklejanie projektów bluz MCP do zrealizowania przez MCP... chyba czytelniej się nie da tego napisać...
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 11-01-2010, 15:27   

Widzisz kuba jak pisałem wcześniej to jest tylko propozycja za bludoga można wkleić całkowicie co innego chodzi o samą inicjatywę zrobienia odmiennej bluzy.Chodzi o to , aby każdy kto ma pomysł wstawił go tu.A co do psa który rzekomo należy do "Warner Brosa"
niestety pomyłka.



Pozdrowienia z trójkolorowego Jaworzna
_________________

 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-01-2010, 15:56   

Kuba już przestań pierdzielić o tej poprawności, bo odnoszę wrażenie jakbyś był chodzącą świętością. Dobrze wiemy obaj, że tak nie jest :). Hehe. Z tym łorner bros dałeś czadu, bez kitu.
Ja im starszy tym bardziej przekonuję się, że dobrze, że nie używamy logo AC Milan. Bo mamy swoje i to w tej grupie jesteśmy zasymilowani i choćby dlatego, że tu należymy, możemy pisać na tym forum. Dodatkowo jesteśmy oficjalnym FC, otrzymujemy bilety itp. Powinniśmy dbać wobec tego o nasz (MCP) wizerunek i rozpoznawalność, bo Milan o to dbać w zasadzie nie musi...
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 12-01-2010, 15:18   

http://i40.tinypic.com/72ydll.jpg

Proszę mi powiedzieć, bo może się mylę, ale na zdjęciu w poscie na który odpowiadałem (bezpośrednio pod więc nie musiałem używać opcji "CYTUJ"), jest maskotka Milenello która to została zaprojektowana przez WB? Bo na piżamach dzieci które kupiłem w styczniu był zajebiście czytelny (choć nie duży) napis:
(C) Warnes Bros.... i coś tam o Milanie :P

Nie jestem chodzącą świętością i oczywiście oboje o tym wiemy Pepe ;) Ja po prostu odpowiadałem dlaczego takie inicjatywy nie wychodzą od MCP... i jest to temat tak wałkowany, że nawet nie potrzeba do tego odpowiedzi zarządu bo jest to zajebiście oczywiste!! Jak dla mnie jak ktoś chce w czymś takim chodzić, to niech sobie produkuje te bluzy nawet w ilościach hurtowych. Po prostu MCP tego robić nie musi (i nie powinno).

EDIT: Dodam tylko że z podobnych powodów nie jebniemy sobie znaczka NIKE czy ADASIA, choćby bardzo fajnie wyglądało:)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 12-01-2010, 15:35   

Akurat Aqua na samej górze wkleił inny projekt niż ten z maskotką, natomiast takiego psa też kojarzę z jakiejś kreskówki. Pamiętam, że był bardzo groźny i miał zwykle w pysku kość ;-)

A tak już całkiem poważnie, bo Kuba wyjaśnił temat: podsumowując, MCP będzie wypuszczało pamiątki z logo MCP, bez logo Milanu (i bez innych zastrzeżonych znaków). Jeżeli ktoś chce kupić pamiątki Milanu może to zrobić chociażby w MilanPoint w Mediolanie czy przez internet na oficjalnej stronie Milanu, natomiast my jako Milan Club Polonia tworzymy identyfikację dla naszej, polskiej grupy fanów.

Oczywiście inwencja twórcza, koncepcje graficzne czy kolorystyczne - tutaj pozostaje pole do popisu, tylko jakoś chętnych nie ma do projektowania.
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 12-01-2010, 20:05   

No oki doki wszystko wyjaśnione wiem na przyszłość jak mam robić i myślę , że skoro kwestie tego co wolno , a czego nie mamy wyjaśnione więc pozostaje nam już tylko projektować i czekać na dobre pomysły innych userów.
Pzdrawiam aqua
_________________

 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 12-01-2010, 20:10   

Takie bluzy z herbem Milanu, nie-MCP zawsze można sobie zrobić na własną ręke, nie przez stowarzyszenie, ktoś się zajmię zamówieniem potem wysyłką itd ;)
Projekty, dogadać się ile osób chętnych, produkcja, wysyłka i lans hehe
_________________

 
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 12-01-2010, 22:02   

No racja w sumie można się poozumieć , tylko żeby ludzie wrzucali dobre projekty
bo jak już coś zrobić to najlepiej taki ciuch który znokoutuje system.
_________________

 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-01-2010, 11:09   

Bardzo sluszne tez porownanie Kuby ze z tego samego powodu nie mozemy sobie chocby dodac na bluzie loga Adidasa.


Aqua skoro wiec juz wszystko masz wyjasnione i widze, ze masz zdolnosci projektowe to zachecamy do robienia projektow na wszelkie gadzety MCP i przedstawiania swojej propozycji.
 
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-01-2010, 14:40   

krzysiekACM napisał/a:
Takie bluzy z herbem Milanu, nie-MCP zawsze można sobie zrobić na własną ręke, nie przez stowarzyszenie


Dobra, ilu byloby chetnych na takie bluzy? Tak wstepnie (Cena powiedzmy do 100zł)

Oczywiscie nie mowie ze ten projekt ktory wrzucil aqua (bo ten buldog mi jakos srednio pasuje) ale ogolnie - z herbem Milanu z przodu, jakims napisem na kapturze lub rekawie i grafika na plecach? Projekt oczywiscie wybralibysmy wiekszoscia glosow, po przegladnieciu kilku propozycji

Jak zbierzemy 10/15/20 osob to ja sie deklaruje zajac projektem, zbiorka kasy i wyslaniem do Was bluz poczta.

Tak calkiem wstepnie - sa chetni?
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 21-01-2010, 15:05   

Ja jestem raczej chętny tylko zróbmy najpierw ptojekt , który będzie pasił wszystkim.

(Do zobaczenia na turnieju gieksy w m-ce)
_________________

 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 21-01-2010, 18:11   

żeby się deklarować, to muszę zobaczyć jaka bluza, projekt ;)
ale wstępnie jestem zainteresowany
_________________

 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-01-2010, 00:36   

Zalezy od projektow ale wstepnie wchdodze w to
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-01-2010, 09:19   

Zeby myslec nad robieniem projektow trzeba wiedziec czy jest dla kogo to robic;)

Bluza stricte kibicowska
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 22-01-2010, 13:21   

Swego czasu w gronie paru osób myśleliśmy o produkcji takich bluz:






_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-01-2010, 13:34   

rozumiem, za pierwsze 3 zdjecia to tylko taki podglad pod kolejne 3??
nieprzypominam sobie by cs wydala kiedykolwiek takie bluzy...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 22-01-2010, 13:47   

pierwsze 3 zdjęcia to projekty przodu bluzy (różne wersje) , kolejne 3 zdjęcia to projekty tyłu tej bluzy (też 3 różne warianty)
dobrze że sobie nie przypominasz, bo to są NASZE projekty, my chcieliśmy takie wydać ;)
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-01-2010, 15:24   

"wasze" pomysly na przod bluzy sa... "pomyslowe", ciekawe co na to cs ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-01-2010, 15:34   

Przód nr2 z czerwoną czcionką elegancki... tylko żeby umieścić gdzieś motyw herbu, jeśli bluza jest spoza MCP, np z tyłu w projekcie to bym chętnie brał.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-01-2010, 15:41   

moze dobrze ze to "wasze" i ze skonczylo sie tylko na projektach bo naprawde sa "oryginalne" :)


Sama bluza w takim stylu jest natomiast bardzo ciekawa i zamiast robic plagiaty zachecam osoby zdolne do wklejania projektow dotyczacych Milan Club Polonia gdyz to bardzo nam pomaga nie tylko w wydawaniu nowych gadzetow ale takze wskazuje kierunki w jakich mamy isc jesli chodzi o ich styl.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 23-01-2010, 01:36   

A oto moje skromne projekty..


Ostatnio zmieniony przez snaxkaka22 25-01-2010, 23:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 23-01-2010, 11:26   

daj poprawne linki bo nic nie widać :)
podejrzałem to, mi się nie podobają takie oczojebne wzory, na całe plecy itd.
wole jakieś skromne herb, napis, coś jak wrzucałem wyżej te CSM
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl