Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekty...
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 23-01-2010, 14:20   

widac tylko po otwarciu linku w nowej karcie. Z tylu loga jak napisal Krzysiek zdecydowanie za duze. Poza tym tak jak pisalismy wczesniej nie moze byc loga Milanu.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-01-2010, 16:31   

Dlaczego nie może być herbu? Nikt chyba nie mówił, że bluza musi być oficjalnie wypuszczona pod szyldem MCP?
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 23-01-2010, 19:21   

Sonar, koledzy tutaj planują zrobić bluzę prywatnie. Ja bym jednak zamiast CSM wstawił logo BRN. Jest fajniejsze :)
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-01-2010, 23:25   

SonaR napisał/a:
loga Milanu.


logo to ma MC'Donalds :)

Jest ktos jeszcze zainteresowany bluza kibicowska?
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 25-01-2010, 23:11   

tutaj takie najprostsze herb przód na bluzie ninja i z tyłu najzwyklejszy napis ROSSONERI
(oczywiście herb przerobiony żeby nie było że znak firmowy) A tak nawiasem ludzie czytajcie marcin chce zrobić bluze dla siebie i paru innych osób prywatnie a nie starać się żeby MCP zatwierdziło projekt. Więc skoro robi to na własną rękę to może sobie nawet logo adidasa wkleić i nikt poza adidasem nie może mu tego wytknąć.



JAWORZNO
_________________

 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-01-2010, 02:06   

Jakieś dobrze wklejone logo curva sud milano + np herb na plecach albo odwrotnie i będzie ok. Bluzą kibicowską jestem zainteresowany, najlepiej czarna
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2010, 08:32   

chcesz polaczyc "logo csm" (swoja droga ciekawe jak wyglada) z herbem milanu??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 26-01-2010, 08:51   

Cytat:
Więc skoro robi to na własną rękę to może sobie nawet logo adidasa wkleić i nikt poza adidasem nie może mu tego wytknąć.

Jak dla mnie to możesz całą rodzinę siekierą wymordować i nikt nie powinien się ciebie czepiać oprócz psów...:P co nie znaczy że dobrze robisz i nagle oczekujesz powszechnego aplauzu:) Nie dziw się że prezes stara się przytemperować rozpowszechnianie pirackiej odzieży na łamach oficjalnego forum fan clubu:P
Rangiz - jak zrobisz taką kombinację to nie bierz jej do Mediolanu ze sobą:) Bo jak chłopaki z CSM to zobaczą i rozpoznają "nie swoją" produkcję to kto wie co się stanie:P
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2010, 09:10   

kuba1899 napisał/a:
Rangiz - jak zrobisz taką kombinację to nie bierz jej do Mediolanu ze sobą
:/
no i po co pisales!! nie zalamuj chlopakow... teraz to juz na bank, nie bedzie zadnych, nieplanowanych atrakcji.
niedobry kuba, niedobry ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 26-01-2010, 12:08   

Jest zasada zarządu i jest o.k ja to rozumiem. Nie podobają Ci się projekty z logiem MCP to nie kupuj, też bym wolał z logiem Milanu. Ale dostosowuje się do ogółu. bawi mnie jednak podejście niektórych i pisanie o jakis prawach autorskich Warner Bross bo zachowujecie się tak jakbyscie wszystko legalne mieli w domu a niejeden pewnie tysiace mp3 na kompie ma. pozdrawiam:)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2010, 12:31   

jedna roznica.
co innego "dom", co innego "Stowarzyszenie", bawi mnie, ze WCIAZ niektorzy nie widza roznicy...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 26-01-2010, 14:22   

I dlatego mamy takie Państwo jakie mamy bo wszyscy są tacy "kumaci"...
 
 
aqua 


Wiek: 34
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 26-01-2010, 16:06   

Oki doki bez napinki spooko wstawie inne herby tylko projektujcie tu cos bo chodzi o fajny desing na który by śię mogli wszyscy zrzucić i kupić bluzę.Więc mniej gadania więcej projektowania
_________________

 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 26-01-2010, 17:29   

Kiepura napisał/a:
jedna roznica.
co innego "dom", co innego "Stowarzyszenie", bawi mnie, ze WCIAZ niektorzy nie widza roznicy...

a kto tu mówi że te "prywatne" bluzy, z herbem Milanu ma robić MCP?
napisałem na poprzedniej stronie, że można się zgadać w ileś tam osób i sobie takie zrobić, a to forum skupia milanistów i nie rozumiem czemu tutaj nie możemy wklejać takich projektów?

mnie bawi Wasza poprawność, powtarzam: nikt nie mówi że MCP ma robić gadżety z logiem Adidasa czy nawet tam Milanu, ale indywidualnie to możemy sobie robić co chcemy bo jeśli ktoś myśli że z Via Turati będą pozywać do sądu Marcina z Katowic to chyba upadł na głowe
_________________

 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 26-01-2010, 17:45   

Racja Krzysiu!
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-01-2010, 22:27   

Ale on pisal o logu Warner Bross ktore akurat dotyczylo wtedy bluzy ktora mialaby byc wydana przez MCP a to juz roznica.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 27-01-2010, 08:34   

Dobrze, wszyscy już chyba wiedzą o co chodzi. MCP nie będzie używało na gadżetach znaków zastrzeżonych i jest to już powszechnie zrozumiane.

Jeżeli zaś ktoś prywatnie chce sobie coś zrobić (poza MCP i bez logo MCP), to jego sprawa i faktycznie najprawdopodobniej nikt z Via Turati nie będzie go ścigał za użycie logo Milanu czy klubowej maskotki.

Jest też jednak sprawa dobrego smaku. Mimo, że inicjatywa prywatna, projekty jednak nie są wklejane na czyimś gadu-gadu, lecz na forum MCP - i tu są komentowane. I jeżeli pada pomysł zrobienia bluzy z napisem Curva Sud Milano to nie dziwcie się koledzy reakcjom. Uprzedzając: oczywiście nikt z CSM również najprawdopodobniej nie pozwie autora bluzy...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-01-2010, 08:44   

krzysiekACM napisał/a:
a kto tu mówi że te "prywatne" bluzy, z herbem Milanu ma robić MCP?
kto??
kapi napisał/a:
Uprzedzając: oczywiście nikt z CSM również najprawdopodobniej nie pozwie autora bluzy...
dobry "lisc" powinien zalatwic sprawe...

kapi napisał/a:
Jest też jednak sprawa dobrego smaku.

dziekuje za uwage!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 27-01-2010, 14:32   

Kiepura napisał/a:
chcesz polaczyc "logo csm" (swoja droga ciekawe jak wyglada) z herbem milanu??

Zakapturzona postać z zasłoniętymi ustami. Tak swoją drogą polecam wszystkim bekową stronę główną CSM. Hehehe, to się nazywa ksero...
www.curvasudmilano.it
blazej napisał/a:
bawi mnie jednak podejście niektórych i pisanie o jakis prawach autorskich Warner Bross bo zachowujecie się tak jakbyscie wszystko legalne mieli w domu a niejeden pewnie tysiace mp3 na kompie ma. pozdrawiam:)

To Ty nie wiesz, że u nas w FC nikt nie klnie, nie przechodzi na czerwonym świetle i używa wszystkiego legalnego? Jesteśmy k...a strażnikami moralności i prawości, czaisz bazę?
Kiepura napisał/a:
jedna roznica.
co innego "dom", co innego "Stowarzyszenie", bawi mnie, ze WCIAZ niektorzy nie widza roznicy...

Jasne, ale obłuda, sprzeczność z samym sobą i zakłamanie pozostaje to samo. Kwestia dobrego smaku kolego, jak to sam zacytowałeś.
kapi napisał/a:
Uprzedzając: oczywiście nikt z CSM również najprawdopodobniej nie pozwie autora bluzy...

Kapi - sugerujesz, że włoscy koledzy po szalu lubią współpracować z organami powszechnie uważanymi w świecie kibiców za wroga numer 1? :) Mam nadzieję, że się tylko źle wyraziłeś :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 27-01-2010, 15:01   

kapi się dobrze wyraził, bo nikt z csm nie powie do sądu autora takiej bluzy, ewentualnie spyta co to k... ma być, czy to jakaś kpina i raczej nie przybije piątki. Moim zdaniem o tyle stworzenie bluzy czy gazdetu z gadzetem acm polaczonym z jakims haslem czy cos jest okej, tak stworzenie czegokolwiek ze skopiowaniem CSM jest prostym sku.....stwem! wyobrazcie sobie, ze jakies osiłki w Czeczenii bawią się herbem MCP i produkują sobie bluzy z naszym logiem, fajnie prawda?

Chcemy wyglądać w Mediolanie poważnie czy jak dzieciaki z Polski, które robią sobie bluzy z herbem acm w połączeniu z maskotką czy napisem CSM?
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-01-2010, 15:08   

Pepe napisał/a:
Jasne, ale obłuda, sprzeczność z samym sobą i zakłamanie pozostaje to samo. Kwestia dobrego smaku kolego, jak to sam zacytowałeś.
dokladnie, tylko ja ze "swoimi" sciagnietymi mp3 nie wychodze na ulice (np. handlowac), ty juz chcesz :)
pomijajac nawet kwestie smaku jak widac
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 27-01-2010, 18:31   

Ja "Curva Sud Milano" traktowałem bardziej jako nazwę trybuny, młyn Milanu niż nazwe grupy kibicowskiej. Coś jak "Żyleta" "Zegar" czy inny "Kocioł".
Nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby robić bluzy z napisem Brigate Rossonere czy Guerrieri Ultras, bo normalne że nikt z nas nie przynależy do którejś z grup
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 28-01-2010, 10:36   

Kiepura napisał/a:
dokladnie, tylko ja ze "swoimi" sciagnietymi mp3 nie wychodze na ulice (np. handlowac), ty juz chcesz :)
pomijajac nawet kwestie smaku jak widac

Ale ja tych bluz nie chcę kolego. A nawet gdybym chciał, po prostu nie oszukuję innych i siebie przy okazji próbując zachować pozory.

Krzysiu czy Ty sobie żartujesz :)?
We Włoszech mnóstwo ekip ma przydomki związane z curwą. I to są nazwy ekip przecież. To tak jakbyś sobie zrobił Teddy Boys Piotrków :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 28-01-2010, 15:53   

a jakby było "Curva Sud" bez Milano, to też by była nazwa ekipy?
ja zawsze myślałem że Curva Sud to trybuna południowa na Milanie, gdzie zasiadają ultrasi... :]
_________________

 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 28-01-2010, 17:07   

Curva Sud Milano to zdecydowanie nazwa ekipy, a nie młyn, trybuna, czy kocioł. Samo Curva Sud to trybuna więc bluzy z takim napisem nikt nikomu zabraniać nie powinien.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl