Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Man United-Milan 10.03.2010
Autor Wiadomość
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 18-02-2010, 02:18   

dobra jest, Prezes potwierdził "Stejucciemu" dwa bilety dodatkowe, ja "klepnąłem" samoloty w obie strony, więc Panowie i Panie widzimy się w Gdańsku :) ... a Wojtek z Opola doleci z Poznania, flagi już nie ma, bo została u któregoś koordynatora po Mediolanie i ma trafić w dobre ręce do czasu wyjazdu na Wyspy.

pora spać, bo zniszczony trochę jestem po podróży :D
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 18-02-2010, 08:30   

puszu22 napisał/a:
Witam mam bitynie ile biletów dostaliśmy?? i jaka cena.A i jesli nie jestem zapisany to tez by mógl się ubiegac o bilet,na samym koncu jak co.Prosze o odp

puszu22, zadałeś już tego typu pytanie, otrzymałeś odpowiedź i potwierdziłeś jej przeczytanie: http://www.milanclubpolon...opic.php?p=7719

Nie rób śmietnika.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 18-02-2010, 10:19   

przydałoby się jeszcze, żeby Szmalec MCP dał znać o której ląduje w Liverpoolu, bo nie będzie wiadomo czy mamy czekać.

rute, carlo: po wstępnych rozmowach z prezesem zostało ustalone, że raczej na Was nie czekamy na lotnisku, ale to jeszcze kwestia dogadania.
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 18-02-2010, 14:14   

Już informuję, do Liverpoolu smigam z rute i carlo, czyli 13:50 planowo powinnismy byc na miejscu. Wracał będe z Wami, jeśli chodzi o dostaniem się do Luton mysle, ze obędzie się bez większych problemów.
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 22-02-2010, 15:23   

krótkie pytanie, kto i gdzie śpi? :) poza lotniskiem, słyszałem, ze 3 osoby mają jakiś nocleg w hotelu, prośba o cenę, nazwę miejsca itd.

ps. w razie czego Tomek W. pomożesz?


Jestem osobiście za zwiedzaniem Liverpoolu do 14.00, a później ustawka w Manchesterze przed meczem, który jest o godz. 19.45 miejscowego czasu.
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
JamesF 

Wiek: 38
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-02-2010, 19:38   

Mam pytanie odnośnie wpuszczania kibiców na Old Trafford.Kilka razy wybierałem się już na San Siro bez biletu i zawsze udawało się go zdobyć przed meczem,dwa razy nawet dało się wykorzystać zamieszanie i wejść bez biletu.Ale pewnie większość ludzi tutaj wie jak wygląda kontrola we Włoszech.Wracając do tematu nie udało mi się wcześniej załatwić biletu ale planujemy z kolegą jechać do Manchesteru i liczyć po raz kolejny na troche szczęścia.Czy jest jakaś szansa na kupno biletu od koników,ewentualnie od kogoś z Włoch za rozsądną cenę?Wiadomo jak to jest z wyjazdami,komuś w ostatniej chwili coś wypadnie i nie pojedzie itp.Na ostatni mecz z Interem kupowałem bilet pierwszy raz przez onlineticketexpress i później żałowałem dlatego teraz nie mam zamiaru przepłacać.Wiadomo że nie liczę na jakąś konkretną odpowiedź ale może są tu jacyś "pazzo" co mają podobne przeżycia i coś podpowiedzą.Niezależnie od odpowiedzi i tak pewnie pojawimy się w Manchesterze także życze wszystkim świętowania awansu do ćwierćfinału.Niby wynik to sprawa drugorzędna ale zawsze lepiej smakuje świętowanie zwycięstwa.Mój e-mail jamesford77@o2.pl.Będe wdzięczny za każdą informacje.Inter Merda.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-02-2010, 22:02   

radinjo napisał/a:
Jestem osobiście za zwiedzaniem Liverpoolu do 14.00, a później ustawka w Manchesterze przed meczem, który jest o godz. 19.45 miejscowego czasu.

ja w sumie osobiście wolałbym pochodzić po centrum Manchesteru niż Liverpoolu. Poza tym mam nadzieję zobaczyć podobną atmosferę jak na Duomo kilka godzin przed meczem, bo w Bremie tego bardzo brakowało.

radinjo, do Liverpoolu lecimy w 6 osób także dogadamy się na lotnisku co robimy :)
ja jestem taki, że raczej się ustosunkuję do większości, ale obcowałbym za wypadem do Manchesteru najpóźniej koło 12 miejscowego czasu :)
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 22-02-2010, 22:11   

Zazdroszczę Wam tego wyjazdu ;/


Ile płacicie za loty ? A bilety ile Was kosztowały?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-02-2010, 23:01   

sawczen napisał/a:
radinjo napisał/a:
Jestem osobiście za zwiedzaniem Liverpoolu do 14.00, a później ustawka w Manchesterze przed meczem, który jest o godz. 19.45 miejscowego czasu.

ja w sumie osobiście wolałbym pochodzić po centrum Manchesteru niż Liverpoolu. Poza tym mam nadzieję zobaczyć podobną atmosferę jak na Duomo kilka godzin przed meczem, bo w Bremie tego bardzo brakowało.

radinjo, do Liverpoolu lecimy w 6 osób także dogadamy się na lotnisku co robimy :)
ja jestem taki, że raczej się ustosunkuję do większości, ale obcowałbym za wypadem do Manchesteru najpóźniej koło 12 miejscowego czasu :)



Potwierdzam i równiez wolalbym wczuwac sie w meczowa atmosfere w Manchesterze na miescie niz chodzic po Liverpoolu. Zdaje mi sie to zdecydowanie lepsza opcją.
 
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 22-02-2010, 23:02   

JamesF napisał/a:
Mam pytanie odnośnie wpuszczania kibiców na Old Trafford.Kilka razy wybierałem się już na San Siro bez biletu i zawsze udawało się go zdobyć przed meczem,dwa razy nawet dało się wykorzystać zamieszanie i wejść bez biletu.Ale pewnie większość ludzi tutaj wie jak wygląda kontrola we Włoszech.Wracając do tematu nie udało mi się wcześniej załatwić biletu ale planujemy z kolegą jechać do Manchesteru i liczyć po raz kolejny na troche szczęścia.Czy jest jakaś szansa na kupno biletu od koników,ewentualnie od kogoś z Włoch za rozsądną cenę?Wiadomo jak to jest z wyjazdami,komuś w ostatniej chwili coś wypadnie i nie pojedzie itp.Na ostatni mecz z Interem kupowałem bilet pierwszy raz przez onlineticketexpress i później żałowałem dlatego teraz nie mam zamiaru przepłacać.Wiadomo że nie liczę na jakąś konkretną odpowiedź ale może są tu jacyś "pazzo" co mają podobne przeżycia i coś podpowiedzą.Niezależnie od odpowiedzi i tak pewnie pojawimy się w Manchesterze także życze wszystkim świętowania awansu do ćwierćfinału.Niby wynik to sprawa drugorzędna ale zawsze lepiej smakuje świętowanie zwycięstwa.Mój e-mail jamesford77@o2.pl.Będe wdzięczny za każdą informacje.Inter Merda.


Wejść bez biletu na Old Trafford - niemożliwe. co do kupienia u konika to nie wiem, ale w okolicach stadionu są agencje pośredniczące - cena pewnie będzie nie mniej niż 250funtów. U konia, z tego co wiem od ziomka kibica ManU, jakieś 200-250 na pewno.
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 23-02-2010, 07:05   

sawczen napisał/a:
radinjo napisał/a:
Jestem osobiście za zwiedzaniem Liverpoolu do 14.00, a później ustawka w Manchesterze przed meczem, który jest o godz. 19.45 miejscowego czasu.

ja w sumie osobiście wolałbym pochodzić po centrum Manchesteru niż Liverpoolu. Poza tym mam nadzieję zobaczyć podobną atmosferę jak na Duomo kilka godzin przed meczem, bo w Bremie tego bardzo brakowało.

radinjo, do Liverpoolu lecimy w 6 osób także dogadamy się na lotnisku co robimy :)
ja jestem taki, że raczej się ustosunkuję do większości, ale obcowałbym za wypadem do Manchesteru najpóźniej koło 12 miejscowego czasu :)


w sumie lotnisko jest w Liverpoolu, w centrum, więc od tej 7.25 do 12.00 to kilka godzin i myślę, że na przejście się po centrum miasta Beatlesów:)
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 23-02-2010, 12:12   

radinjo napisał/a:
krótkie pytanie, kto i gdzie śpi? :) poza lotniskiem, słyszałem, ze 3 osoby mają jakiś nocleg w hotelu, prośba o cenę, nazwę miejsca itd.
ps. w razie czego Tomek W. pomożesz?

Te trzy osoby to między innymi ja :) My nocujemy w Elton Bank Hotel przy Platt Lane. Koszt około 30 funtów od głowy (nie pamiętam dokładnej kwoty). Widzę jednak, że u nich już nie ma miejsc. Spróbuj www.hostelworld.com - jeszcze mają w wykazie 2 hostele w samym centrum z wolnymi miejscami. Minus jest taki, że zostały im tylko wieloosobowe dormy, więc nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Nie wiem, co na to miejscowi, ale driv i gregor sa z Manchesteru, więc gdybyś się do nich ładnie uśmiechnął, to może rozejrzeliby się za jakimś B&B. W końcu nie wszyscy się reklamują w internecie :)
Co do innych osób, to jeszcze zanim zarezerwowałem dla nas, dostałem sygnał, że 3 osoby nocują u znajomych, a Molu wywozi cztery duszyczki zaraz po meczu. Do tego 2 dwóch miejscowych i ktoś z wyspiarzy planował po meczu odjechać pociągiem.

radinjo napisał/a:
w sumie lotnisko jest w Liverpoolu, w centrum,

Oj centrum to to nie jest ;) Lotnisko jest za miastem - jakieś 11km.
 
 
 
mork82 

Nr legitymacji: MCP 081
Wiek: 42
Skąd: Cięcina/Londyn
Wysłany: 23-02-2010, 22:13   

radinjo napisał/a:
krótkie pytanie, kto i gdzie śpi? :) poza lotniskiem, słyszałem, ze 3 osoby mają jakiś nocleg w hotelu, prośba o cenę, nazwę miejsca itd.


Witam ja wybrałem tą opcję:

http://www.reservations.b...953xVinoA5Vkry0

Pozdr.
 
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 25-02-2010, 16:51   

mork82 napisał/a:
radinjo napisał/a:
krótkie pytanie, kto i gdzie śpi? :) poza lotniskiem, słyszałem, ze 3 osoby mają jakiś nocleg w hotelu, prośba o cenę, nazwę miejsca itd.


Witam ja wybrałem tą opcję:

http://www.reservations.b...953xVinoA5Vkry0

Pozdr.


No to śpimy w tym samym hotelu, zarezerwowałem 6 osobowy pokój z łazienką i WC, więc jak coś to poproś o zmianę rezerwacji do nas, są jeszcze 3 wolne miejsca.
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2010, 14:52   

Leci ktoś z Warszawy? Pytam, bo mam małą flagę i dobrze byłoby ją komuś wybierającemu się na rewanż przekazać.
 
 
 
mork82 

Nr legitymacji: MCP 081
Wiek: 42
Skąd: Cięcina/Londyn
Wysłany: 26-02-2010, 16:39   

radinjo napisał/a:
No to śpimy w tym samym hotelu, zarezerwowałem 6 osobowy pokój z łazienką i WC, więc jak coś to poproś o zmianę rezerwacji do nas, są jeszcze 3 wolne miejsca.

Załatwione. Czyli zostały 2 wolne miejsca :)
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 26-02-2010, 21:56   

łachu, Sonar jedzie z Białegostoku pociągiem, więc może przesyłka konduktorska czy cuś? ;)
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 26-02-2010, 22:41   

lachu zgadamy sie przez priv jakos co do flagi.
 
 
 
dRiV 

Nr legitymacji: MCP 045
Skąd: Manchester/Łaziska
Wysłany: 28-02-2010, 19:15   

może się komuś przyda aktualnie w Manchester jest wystawa Leonardo da Vinci

Da Vinci - The Genius
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 07-03-2010, 20:55   

http://book.wizzair.com/u...n/web_check-in/

... info dla podróżujących WIZZAIREM z Gdańska i innych mieścin, istnieje możliwość odprawy online, co pozwoli uniknąć stania w jakiejkolwiek kolejce i spokojne delektowanie się w tym czasie na lotnisku trunkami :D
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 08-03-2010, 07:54   

rozumiem, że na lot powrotny z Luton też mogę sobie zrobić odprawę przez internet? :)
może głupie pytania, ale to będzie początek mojej przygody z lataniem ;)

czyli Ty radinjo wpadasz na lotnisko już z wszystkim wydrukowanym ta? :)
elegancko, też tak zrobię dziś wieczorem, tylko daj znać czy Anglicy będą ogarnięci, trochę się boję, żebym nie utkwił w Luton :P

pozdro
 
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 08-03-2010, 12:39   

sawczen napisał/a:
rozumiem, że na lot powrotny z Luton też mogę sobie zrobić odprawę przez internet? :)
może głupie pytania, ale to będzie początek mojej przygody z lataniem ;)

Co do powrotu to nie wiem, zależy czym wracasz? ... domyślam się, że również WIZZAIREM, więc wtedy jak najbardziej, poza tym jakbyś wracał np. RYANAIREM to tam zawsze jest odprawa online, pod rygorem 160 złociszy opłaty dodatkowej. Aha i ważne, w WIZZAIRZE nie zrobisz odprawy online na Wyspy jak masz tylko dowód osobisty, musi być paszport :)

sawczen napisał/a:
czyli Ty radinjo wpadasz na lotnisko już z wszystkim wydrukowanym ta? :)
elegancko, też tak zrobię dziś wieczorem, tylko daj znać czy Anglicy będą ogarnięci, trochę się boję, żebym nie utkwił w Luton :P

tak, mam wszystko podrukowane, więc mogę być trochę później na lotnisku i od razu do celników uderzam... będziemy 4.45 na miejscu w Gdańsku.

do zobaczenia!!!
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 08-03-2010, 14:16   

to ja też będę koło tej godziny na lotnisku, wiem, że Grigorio będzie jakoś dużo wcześniej to się z nim skontaktuję i jakoś się ustawimy - Sonar Wasze numery chyba ma, więc problemu nie będzie :)

radinjo napisał/a:
Aha i ważne, w WIZZAIRZE nie zrobisz odprawy online na Wyspy jak masz tylko dowód osobisty, musi być paszport :)

to dobrze, że mam jeszcze ważny :P

dzięki za info ;) dzisiaj wszystko porobię.
 
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 08-03-2010, 22:22   

Miłego wyjazdu i oczywiście 2:0 dla nas :) Pozdrawiam wszystkich i bede szukał naszej flagi na N-SPORT hehehe FORZA MILAN !!!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 08-03-2010, 22:47   

z paszportem to prawda, ja akurat online sie odprawic nie moge bo nie wiem gdzie wlozylem paszport. Bedzie trzeba wiec postac troche przy okienku.

Jutro ruszam juz do Gdanska a na lotnisku bede jakos kolo 4 wiec spotkamy sie na miejscu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl