Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dotyczące wyjazdów
Autor Wiadomość
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 32
Skąd: Opole
Wysłany: 25-05-2008, 12:38   Pytania dotyczące wyjazdów

Mam pytanie jak ma się sprawa z wyjazdami na mecze osób niepełnoletnich? Muszą mieć opiekuna, czy jest on zbędny?

P.S. Jeśli temat jest bez sensu to usuńcie.
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-05-2008, 12:56   

własnie tez jestem ciekaw ale chyba nie jesli w wyjezdzie uczestnicza pełnoletnie osoby to oni jakby sa naszymi opiekunami ale ja juz jestem pełnoletni wiec sie nie martwie
 
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 32
Skąd: Opole
Wysłany: 25-05-2008, 13:08   

Z tego co wiem to nie. Ktoś pełnoletni musiał by podpisać jakiś świstek że na czas ten i ten będzie pełnił role opiekuna tej i tej osoby, ale może w takiej spółce jak MCP sprawa wygląda inaczej.

Hector napisał/a:
ale ja juz jestem pełnoletni wiec sie nie martwie



Z tego co widze w twoim profilu to masz 17 ;)
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-05-2008, 13:13   

w przypadku osob niepeletnoletnich na udzial w imprezach organizowanych przez mcp, w tym na wyjazdach na mecze milanu, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. na tym wymogi formalne zaczynaja i zarazem koncza sie.
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 32
Skąd: Opole
Wysłany: 25-05-2008, 14:04   

Dobrze wiedzieć. Wielkie dzięki :)
 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 17-08-2008, 17:11   

rogal06 napisał/a:
Witam,
Mam pytanie odnośnie strony finansowej wyjazdu. W jakich granicach zamyka się taki wyjazd z wszystkim (wyżywieniem do tego jakieś pamiątki)? Bez transportu do miejsca wyjazdu autokaru?

W sprawie ceny wszystko zalezy od meczu na jaki organizowany jest wyjazd. Zaliczka na wyjazdy autokarowe obejmuje przejazd w tę i spowrotem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Ile kto wyda na pamiątki to juz nie do policzenia. Tak samo z jedzeniem, mozna sie stolowac w barze a mozna wziac ze soba kanapki ;)
Zaliczka na ostatni wyjazd na mecz z Udinese wynosila 350 zl.
 
 
 
skopi 

Nr legitymacji: MCP 057
Wiek: 42
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 02-09-2008, 00:03   

Mam pytanie odnośnie planów wyjazdowych MCP. Czy na zlocie powstał jakis projekt na jaki mecz i kiedy planowany jest najbliższy wyjazd? Szukałem info na stronce MCP ale cos mi nie działa dlatego pytam na forum
pozdrawiam!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 06-09-2008, 02:16   

skopi napisał/a:
Mam pytanie odnośnie planów wyjazdowych MCP. Czy na zlocie powstał jakis projekt na jaki mecz i kiedy planowany jest najbliższy wyjazd? Szukałem info na stronce MCP ale cos mi nie działa dlatego pytam na forum
pozdrawiam!


Nie zostalo nic ustalone bo nie mialo byc. Wszystko co dotyczy wyjzadow jest ustalane jak zwykle na biezaco w trakcie sezonu.
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 15-09-2008, 22:26   

cos cicho o ewentualnym wyjezdzie na derby, szkoda bo mialem nadzieje spotkac sie z MCP na miejscu :( a tak kto wie kiedy bede mial nastepna okazje
 
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2008, 13:58   

Do meczu z Interem zostało 12 dni więc mogłby ktoś się wypowiedzieć czy będą starania żeby zorganizować wyjazd na ten mecz. Jesli wyjazd na te derby nie wypali to pewnie będzie trzeba poczekać cały rok albo i więcej na kolejną taką okazje.

edit: dzięki za odpowiedz!
Ostatnio zmieniony przez forever 16-09-2008, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2008, 14:09   

wg. ustalen - starania (a raczej zapytania) czynione sa/beda na wszystkie "szlagiery".
osobiscie uwazam, ze o nieudanych probach, nie ma co za kazdym razem informowac...
mamy reke na pulsie ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Missy 


Nr legitymacji: MCP 970
Skąd: Rzeczpospolita
Wysłany: 17-08-2010, 13:23   

W związku z ożywioną dyskusją w temacie dotyczącym pomocy kibicom Jagi mam do Was kilka pytań. Jak się ma sprawa wyjazdów na mecze Milanu w świetle atmosfery panującej na trybunach? Gdzie zazwyczaj sasiada MCP? Na czym polega doping MCP? Czy zdarzały się sytuacje niebiezpieczne? Na co powinna zwrócić uwagę osoba jadąca po raz pierwszy na mecz do Włoch? Co powinna wiedzieć? Czego unikać? Myślę, że warto być przygotowanym:)
 
 
johnnywaw 


Nr legitymacji: MCP 945
Wiek: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-08-2010, 17:16   

Ale dałem ciała... wymyśliłem sobie, że polecę na Juve, 31.10 i na derby 14.11. karnet jest, bilety lotnicze kupione (oczywiście bez możliwości zwrotu...), biorę się za rezerwację hoteli i nagle... zauważyłem, że derby są na stadionie Interu... a najtańszy bilet 225 EUR....

czy jako członek MCP i posiadacz karnetu mam szansę kupić bilet na to spotkanie w niższej cenie? pomóżcie!!!!
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-08-2010, 17:55   

johnnywaw napisał/a:
czy jako członek MCP i posiadacz karnetu mam szansę kupić bilet na to spotkanie w niższej cenie? pomóżcie!!!!

To zależy, czy potrzebujesz biletu tylko dla siebie, czy również dla kogoś spoza MCP. Jeśli tylko dla siebie, to jest spora szansa, że nie będziesz jedynym chętnym i Stowarzyszenie spróbuje zdobyć wejściowki (o ile nowy Zarząd będzie kontynuował politykę prywatnych wyjazdów). Jeśli nie tylko dla siebie, to musisz szukać kogoś, kto kupi Ci bilet na derby we Włoszech wykorzystując Twój karnet. Jest jeszcze jedna szansa... Będziesz we Włoszech na Juve, a derby są dwa tygodnie później. Być może zacznie się już przedsprzedaż biletów na Inter, a wówczas mógłbyś z niej skorzystać jako posiadacz karnetu.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-08-2010, 20:39   

TomekW napisał/a:
Jeśli nie tylko dla siebie, to musisz szukać kogoś, kto kupi Ci bilet na derby we Włoszech wykorzystując Twój karnet
czy nie masz przypadkiem na mysli CR??
czy karnet daje jakies przywileje na zakup biletow na mecze wyjazdowe dla osob trzecich??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-08-2010, 20:52   

Mam na myśli karnet (wgrywany obowiązkowo na CR). Z zakupem biletów dla osób trzecich bywa różnie - zależy od konkretnego meczu. Na pewno jednak karnet upoważnia do zakupu biletów w przedsprzedaży. I często jest tak, że posiadacz karnetu może kupić 1 lub kilka dodatkowych wejściówek. Nie wiem jednak, czy tu warunkiem nie będzie posiadanie przez osoby trzecie karty CR.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-08-2010, 21:06   

ok.
w glownej mierze ciekaw bylem, czy dotyczy to rowniez meczow wyjazdowych.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-08-2010, 21:30   

Jeśli faktycznie wejdzie na dobre karta kibica, to na klasyczne wyjazdy na pewno trzeba będzie mieć CR. Ale derby to jednak trochę inna sprawa, bo - jakby nie patrzeć - stadion jest użytkowany wspólnie. A na San Siro jeszcze w zeszłym sezonie kibice spoza Włoch mogli bez problemu kupić papierową wejściówkę, choć oficjalnie miano ich nie sprzedawać ;)
 
 
 
johnnywaw 


Nr legitymacji: MCP 945
Wiek: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-08-2010, 06:56   

dzięki Kolego, mam nadzieje, że jeszcze coś z tego będzie...
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 19-08-2010, 07:33   

tobiara napisał/a:
W związku z ożywioną dyskusją w temacie dotyczącym pomocy kibicom Jagi mam do Was kilka pytań. Jak się ma sprawa wyjazdów na mecze Milanu w świetle atmosfery panującej na trybunach? Gdzie zazwyczaj sasiada MCP? Na czym polega doping MCP? Czy zdarzały się sytuacje niebiezpieczne? Na co powinna zwrócić uwagę osoba jadąca po raz pierwszy na mecz do Włoch? Co powinna wiedzieć? Czego unikać? Myślę, że warto być przygotowanym:)

Nikt się nie pali do odpowiedzi to ja coś napiszę...

Atmosfera na trybunach jest porównywalna do tej jaka jest z reguły na polskich stadionach. Czyli jest spokojnie, od czasu do czasu lecą niecenzuralne przyśpiewki... nic szczególnego. Jeżeli chcesz jednak rozśpiewanego stadionu to w mediolanie już go niestety nie znajdziesz. Jedź na Legię - tam mniejszy stadion, mniej ludzi a są 3x głośniejsi (jak już buzi sobie z ITI dali).

Na derbach już niekoniecznie. Mieliśmy wątpliwą przyjemność siedzieć bezpośrednio pod sektorem zajmowanym przez interistów i leciały w dół najrozmaitsze rzeczy, poczynając od rac (jedna z nich poparzyła naszego kolegę G.). Ale interiści dbali o to by nie doszło do pożaru, bo w ślad za płonącymi racami i resztkami łatwopalnej kartoniady leciał mocz, plwociny i piwo... zdarzały się również zapalniczki i kamienie... na szczęście tym razem nie zdecydowali się zrzucić skutera.

MCP siada gdzie nas posadzi AIMC. Zwykle razem. Doping polega na tym samym co reszty stadionu, chociaż przed meczem na Duomo czy w metrze zdarzały się i typowo polskie jak: "Sheva, Kaka, Gilardino, strzelcie gola ..........." lub po prostu "j...... inter j....."

Poza stadionem jest raczej bezpiecznie, obok siebie chodzą ludzie w różnych koszulkach, nie ma problemu.

Jeżeli bedziesz jechać z MCP to niczym nie musisz się martwić, chłopaki i dziewczyny wszystko ładnie organizują a weterani na pewno ci pomogą, wezmą pod skrzydła. No chyba że będziesz chciała sama chodzić na zakupy do Prady czy D&G to niekoniecznie wszyscy chętnie za tobą pójdą.
 
 
Chrościcki 

Wiek: 32
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 21-06-2011, 22:51   

po odnalezieniu odp tematu pytam ;D .. jesli np na wyjaz jest przeznaczone 40 biletow, a chetnych zalozmy 100.. to kto jedzie? jakies losowanie czy co? jak to przebiega, bo kajs tam wyczytalem ze ludzie wplacali zaliczki i czekali na losowanie, to co jak sie nie wylosuje to kasa przepada czy cos?
_________________
` Daję radę. Słowem radzę , nie wadzę, miej to na uwadze, powolutku się prowadzę dobrze.. `
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 22-06-2011, 07:08   

Czytaj regulamin wyjazdów i statut - tam jest wszystko dokładnie opisane. Reasumując - nie przepada chyba że... i tu czytaj regulamin.
 
 
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 29-07-2011, 19:50   

siema, mam takie pytanie, moge wejsc na mecz Milanu bez tej Karta Cuore Rossonero? mam zamiar się wybrac w tym sezonie na kilka meczy i nie wiem jak to dokladnie jest.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-08-2011, 11:12   

tak, mozesz wejsc na mecze rozgrywane na s siro
 
 
 
Zajcev 

Skąd: Buenos Aires
Wysłany: 31-08-2011, 11:58   

Witam,

Czy istnieje możliwość, że dostane przed samym meczem z Parmą 21 października bilet na Tier 2 zielony albo niebieski ?

http://www.acmilan.com/en..._of_the_sectors

pozdro.
_________________
Against modern football !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl