Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)
Autor Wiadomość
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 18:35   

nie wiem czym ow sedzia sie kierowal, ale zadnych zmian w regulaminie i rozgrywkach w tym roku nie przewidujemy. po turnieju bedziecie mogli skladac zazalenia, moze zostana wziete pod uwage w latach kolejnych.
tyle w tym temacie.

dalej nie pojmuje dlaczego faza pucharowa musi sie rownac drabince ;)
nawet jesli w zadnym innym turnieju tego nie ma, to jestesmy pierwsi, z tego typu turniejem na trawie tez rok temu zaryzykowalismy.

na losowanie nie mamy zadnego wplywu, ew. mozemy wyznaczyc osobe losujaca, nic wiecej.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 18:54   

To ja na koniec posłuże się cytatem:
Cytat:
klucha, Tobie nie odpowiedzialam, spokojnie nikogo nie bede z niczym ganiala na turnieju, a raczej sie mocno postaram. tu jestem po to, zeby wytlumaczyc wszystke niescislosci i dobrze, ze sie pytacie o pewne rzeczy.


To jako ze do turnieju jest jeszcze troche czasu to o ile bedzie to mozliwe prosilbym wlasnie o odpowiedz na wczesniej zadane pytanie dotyczace losowania po fazie grupowej.
I dlaczego tak na sile podkreslasz ze juz nic nie mozna zmienic? Wprowadzenie tej zmiany to edycja jednej linijki w regulaminie i wydzielenie po fazie grupowej (powiedzmy) kulek ze zwycięzcami i z tymi co zajeli 2 miejsce. Nie zabierze to ani troche czasu, nie zaburzy turnieju... A sprawi ze bedzie normalny sprawdzony system rozgrywek.
Nie wiem jak Ty na to patrzysz ale jak w 1/4 zagraja ze soba te same teamy co w grupie to bedzie to dosc nazwijmy to dziwne. Czy tego nie widzisz?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 22-04-2010, 19:09   

KluchaMO: jako, że podróżował będę koleją, ograniczone będą możliwości przywiezienia gadżetów, natomiast spróbujemy to jakoś ogarnąć i jeżeli będzie taka opcja otrzymacie e-mail od Dondamajka.
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 19:10   

owszem, ze mozna to zrobic, ale po co? skoro rok temu sprawdzil sie system, ktory i w tym roku bedzie obowiazywal.
losowane jest po kazdej fazie i bez rozstawiania, najpierw losujemy pierwsze druzyny, a pozniej losujemy do nich rywali, wszystko z jednego koszyka (czapki ;))

dla tego turnieju jest to normalny i sprawdzony system.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 19:20   

Paulinqa napisał/a:
owszem, ze mozna to zrobic, ale po co? skoro rok temu sprawdzil sie system, ktory i w tym roku bedzie obowiazywal.

Co tam....Napisalem to z piec razy to napisze i szosty.
Rok temu sie udalo, OK. Ale w tym moze sie tak wylosowac ze czesc spotkan sie zdubluje, ba nawet wszystkie. Tego chcecie? Zeby te same zespoly rywalizowaly ze soba w grupie a pozniej (OD RAZU) w fazie pucharowej?
Tu praktycznie nic nie trzeba zmieniac. Tylko zrobic tak zeby wykluczyc ewentualnosc taka zeby po meczu Inter-LFC w grupie nie byl mecz Inter-LFC w fazie pucharowej.

Paulinqa napisał/a:
dla tego turnieju jest to normalny i sprawdzony system.

Zakladajac ze za kazdym razem bedzie takie losowanie jak rok temu to mozna ten system zostawic. A jakie jest prawdopodobienstwo ze za kazdym razem losowanie przebiegnie w taki sposob ze nikt na siebie nie wpadnie?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 22-04-2010, 19:48   

Bubu odpuść już.. :D
Są organizatorzy, są zasady przez nich ustalone i za wiele się nie da wskórać..
Może w przyszłości my coś takiego zorganizujemy to z pewnością zastosujemy twoją teorię ;)

Jak dla mnie wszystko jasne.
Co do podziału na grupy, co do losowania i tym bardziej co do numeracji koszulek..
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-04-2010, 21:17   

kapi napisał/a:
KluchaMO: jako, że podróżował będę koleją, ograniczone będą możliwości przywiezienia gadżetów, natomiast spróbujemy to jakoś ogarnąć i jeżeli będzie taka opcja otrzymacie e-mail od Dondamajka.

Tylko, że ja nie mam ich maili... ale mam wszystkie komórki, także jakby coś mogę puścić do wszystkich info SMSem. No problem.

Snax napisał/a:
Bubu odpuść już.. :D
Są organizatorzy, są zasady przez nich ustalone i za wiele się nie da wskórać..

Dokładnie... ich turniej, ich zasady, to nie MŚ... ważne, że będzie "gała" i będzie można parę łanów zboża skosić... ;-DDDDDD

Snax napisał/a:
Jak dla mnie wszystko jasne.

Dla mnie też... a i tak ta dyskusja jest czysto akademicka, bo...

Paulinqa napisał/a:
oczywiście pytam teoretycznie i tak żadnych zmian w tym roku nie przewidujemy.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 22-04-2010, 22:05   

Cytat:
w fazie grupowej sa 2 mecze do rozegrania, wiec nie wiem czemu ktos mialby ktorykolwiek odpuscic, tym bardziej, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie.

Heh, tego trochę nie rozumiem, bo w grupie są 3 zespoły.

Cytat:
przypominam, ze w turnieju bierze udzial 12 druzyn (4 grupy po 3 druzyny) z kazdej grupy 2 druzyny przejda dalej, odpadnie jedna, nie bedzie czasu na odpuszczanie spotkan.

Jeżeli gramy grupowe + ćwierćfinał w sobote to :
1 mecz : MCP - Arsenal 5-0
2 mecz : Arsenal - Ajax 0-2
3 mecz : MCP - Ajax - i tu idziemy na rybki, bo możemy sobie odpuścić ten mecz.
Dajemy walkower 3-0 a i tak wychodzimy z grupy, bez strat kondycyjnych.
To jest właśnie odpuszczanie meczu. Jakby było granie na krzyż 1A z 2B wtedy walczymy o 1 miejsce w grupie.
Wiem, że to zabawa i nie może być na takie coś miejsca, ale to smutne gdy wychodzimy z grupy i trafiamy w ćwierćfinale na rywala z grupy. Ja wolałbym mieć zagwarantowane spotkanie z innym fanklubem, inni pewnie też, tym bardziej że przemierzamy do Was liczne kilometry z chęcią zintegrowania się z jak największą ilością nowych ludzi.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 22-04-2010, 22:07   

:))
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 23:12   

klucha masz racje z tym, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie sie nie popisalam. bylam podirytowana, ale 2 mecze beda sie odbywaly jednoczesnie i nie sadze, zeby ktos przyjechal tylko po to, zeby sie podlozyc komus innemu.
wiem, ze gra czasem jest o pietruche, ale to jest zabawa. fazie pucharowej, pozniej zaczyna sie gra o final i wtedy nie ma szansy na podawanie sie.
moze i ten system nie jest idealny, ale rok temu sie sprawdzil. jak napisal majki to nie sa mistrzostwa swiata, to turniej fanklubow zagranicznych druzyn, dajcie sobie na wstrzymanie.
jesli w tym roku to sie nie sprawdzi, bedziecie mogli zorganizowac turniej numer 3, droga wolna.

i nie wiem jak inni, nikt nam uwag nie zglaszal, ale pewnie jest jeden minus, nie jestem czlonkiem zadnego inego fk poza tym i organizatorskim.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2010, 10:01   

hmm,
mimo, iz nie wybieram sie na ten turniej, to przeczytałem cala wasza dyskusje i nie widze innej opcji jak niezgodzic sie z bubu...

czytajac bardziej wnikliwie:
Paulinqa napisał/a:
nie wiem czym ow sedzia sie kierowal, ale zadnych zmian w regulaminie i rozgrywkach w tym roku nie przewidujemy.
Paulinqa napisał/a:
dalej nie pojmuje dlaczego faza pucharowa musi sie rownac drabince ;)
Paulinqa napisał/a:
moze i ten system nie jest idealny, ale rok temu sie sprawdzil.
prosze cie bubu bys odpuscil... strzelaj gole, polityke zostaw politykom (w tym przypadku majkowi z psl'u :P)

ps. zyjemy w tych samych czasach, choc jak widac inaczej obieramy rzeczywistosc :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 23-04-2010, 13:01   

Kiepura napisał/a:
prosze cie bubu bys odpuscil... strzelaj gole, polityke zostaw politykom (w tym przypadku majkowi z psl'u :P)


A Kierura jak zwykle w samo sedno!
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-04-2010, 15:04   

Kiepura napisał/a:
w tym przypadku majkowi z psl'u :P

W tym przypadku Kiepura przegiąłeś pałę... z PSLuu??? WTF?!

Ja poza tym też zgadzam się z Bubu i pomimo, że...

dondamajk napisał/a:
mi w sumie obojętna jest formuła losowania

to uważam, że

dondamajk napisał/a:
jest to delikatnie niesprawiedliwe

i nielogiczne.

Niemniej jednak... jesteśmy gośćmi i nie ma co prowadzić akademickich dysput na temat czegoś co wiemy, że i tak się nie zmieni w tym roku.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 23-04-2010, 16:41   

To, że jesteśmy gośćmi nie oznacza, że nie możemy wskazywać błędów czy sugerować lepszych rozwiązań. Nie przesadzajmy z chorą "poprawnością polityczną".

U cioci na imieninach również można zauważyć, że okno jest niedomknięte i traci ciocia w zimie ciepło... Ale faktycznie, jeżeli ciocia się upiera, że może i okno jest niedomknięte, ale w sumie nikt w zeszłym roku jej tego nie mówił, więc może kiedyś je domknie, ale na pewno nie tej zimy, bo już zaplanowała, że będzie tak jak rok temu, to już jej - cioci problem :)
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 23-04-2010, 17:43   

alez nikt nie mowi, ze wasze opinie nie zostana wziete pod uwage, zostana, ale przy kolejnej edycji.

teraz niestety nie mozemy zebrac sie w pelnym gronie organizatorow. osob odpowiedzialnych za ten turniej jest kilka, najwazniejsze rzeczy zostaly ustalone przy zmianie daty turnieju, teraz jest tylko domykanie formalnosci.

powtarzam raz jeszcze teraz zadnych zmian w regulaminie nie przewidujemy.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-04-2010, 20:11   

Bubu napisał/a:
Paulinqa napisał/a:
owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.

Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie czyli w tym przypadku 1/4.

ja widziałem, w turnieju olipimpijskim w hokeju na lodzie tak się stało, USA grało ze Szwajcarią w grupie i potem zagrali ze sobą w 1/4 finału :) ale tam były jeszcze play-offy o grę w cwiercfinale pomiędzy drużynami które miały po fazie grupowej miejsca 5-12 wg swojej zdobyczy punktowo-bramkowej w grupach :D zresztą na przyszłośc proponuję ten system organizatorom tego turnieju, dlaczego? Ponieważ wg niego każda bramka może zdecydowac o lepszym lub gorszym miejscu w ogólnym rozrachunku po fazie grupowej i niepotrzebne sążadne dodatkowe losowania :D jakby ktoś chciał wyjaśnienie tego systemu to chętnie go wytłumaczę bo może nie jest przejrzysty ale służy widowiskowej grze do przodu :P
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-04-2010, 21:58   

bajer, tu o piłce nożnej rozmawiamy + sam dodałeś ze byly jakies PO wczesniej.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 23-04-2010, 22:35   

Nie zamierzałem za wiele głosu w tym roku zabierać, jednak coś mnie zaciekawiło.
1. Wynikła tu pewna niescisłość i chyba niezrozumienie. Jak się domyślam Bubu pisze o drabince, jako o ustalonej drodze przez fazę pucharową. Paulina z kolei o tym, że przed każdym etapem będzie losowanie. Mała różnica, która na dodatek wprowadziła w błąd Kiepurę.
2. Paulino, ja wiem że rok temu się udało. Tyle, że rok temu np w naszej grupie zabrakło rywala i graliśmy w sobotę dwa mecze, co przy niepomyślnym losowaniu groziłoby rzezią w 1/4 w meczu z Ajaksem, gdybyśmy powórnie na siebie wpadli. Naprawdę do turnieju zostało ponad miesiąc czasu i nie wmówisz mi, że niemożliwym jest wpisać do regulaminu jedno zdanie: "W 1/4 finału nie mogą zagrać ze sobą zespoły, które spotkały się w fazie grupowej". Uwierz mi, wszyscy to zrozumieją i zaakceptują, a uniemożliwi to takie kwiatki, jakie mogą się zdarzyć w razie przyjazdu 11 ekip.
Ot, moje skromne uwagi ;)
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 23-04-2010, 23:44   

Podpisuje się pod słowami Kargoola nogami, rękami i czym tam się da.........

Paulinko daj cień nadzieii, że można coś zmienić a My uderzymy w fora innych fanklubów i zobaczymy co Oni o tym myślą.

Zaakceptujcie formułę z Ligi Mistrzów i będzie ok.

PS. Nasz bramkarz ma problem ze strojem, Ma ktoś na wypożyczenie jakiegoś "Didę" ??
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 24-04-2010, 09:54   

bramkarz nie musi miec koszulki z numerem, poza tym zrozumiemy, jesli jeden gracz z pola tez bedzie mial 'pusta' koszulke, nazwiemy go x i po sprawie ;).

dobrze, zobacze do da sie zrobic w sprawie losowanie, ale niczego obiecac nie moge.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-04-2010, 10:59   

Bubu napisał/a:
bajer, tu o piłce nożnej rozmawiamy + sam dodałeś ze byly jakies PO wczesniej.

to jeśli liczyc w tamtym turnieju rundę play-off jako pierwszą po fazie grupowej to też tak się zdarzyło, Czesi którzy mieli 5 wynik w fazie grupowej spotkali się z rywalem grupowym, Łotwą, która uzyskała 12, najgorszy bilans :P także coś takiego w niektórych systemach stosowanych na arenie międzynarodowej może się zdarzyć

i rozumiem że mówicie w domyśle o piłce ale tamto zdanie było sformułowane tak:

Cytat:
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie

to podałem przypadek który zaistniał, nie z piłki nożnej bo nie było napisane "w rozgrywkach piłkarskich" ;) i to tyle mojego głosu w dyskusji
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-04-2010, 15:23   

Cytat:
Cytat:
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie

to podałem przypadek który zaistniał, nie z piłki nożnej bo nie było napisane "w rozgrywkach piłkarskich" ;) i to tyle mojego głosu w dyskusji

Nastepnym razem bede robil dopisek dla Ciebie, bo przeciez domyslic sie ze rozmawiamy o pilce noznej na forum pilkarskim o turnieju pilkarskim jest taaaak ciezko.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-04-2010, 23:53   

spokojnie, domyśliłem się, podałem przykład ze sportu że takie rzeczy się dzieją a systemy rozgrywek z innych sportów mogą byc wykorzystane także w futbolu, widac za ciężko chwilę pomyślec i złapac to co chciałem przekazac, następnym razem od razu napiszę co miałem na myśli żeby nikogo przypadkiem nie zmęczyc szukaniem sensu wypowiedzi ;)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-04-2010, 08:04   

dondamajk napisał/a:
W tym przypadku Kiepura przegiąłeś pałę... z PSLuu??? WTF?!
hehe, niczym waldemaru pawlaku, wszysko sie podoba i z nikm nie dyskutuje ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 28-04-2010, 13:23   

Kiepura napisał/a:
wszysko sie podoba i z nikm nie dyskutuje ;)

Niczym Jarosławu Kaczyńsku niedokładnie zapoznłeś się z faktami i wybrałeś z kontekstu te, które były potrzebne do poczynienia zarzutu. ;-DDD

Zgodnie z informacją, którą puściłem w SMSie, zamieszczam tu pozostałe informacje:


Cytat:
Osoby chętne nabyć gadżet MCP na turnieju proszone są o wysłanie e-maila na adres gadzety@milanclubpolonia.pl z informacją co przygotować. Lista dostępnych rzeczy jest tutaj: http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=06

Ważne aby podać szczegóły gadżetu ze strony, np. "Szalik MCP wzór III (021)"
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl