Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)
Autor Wiadomość
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 15-04-2010, 22:24   

Tak jak myślałem.. mam tylko 7 z shevą i 9 z inzaghim... reszta blanki... pozdr.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 15-04-2010, 23:36   

KluchaMO napisał/a:
Ps.2 kończąc pisać ten wpis przypomniało mi się że mam pasiaka Weah - nr 9 i Savicevic nr 10, więc może uzbieramy jakiś komplet.


Hehehehehe rozwaliles mnie:) posiada w szafie dwa mega klasyki, za ktore dalbym sobie uciac moja ulubiona prawa reke i o nich zapomnial;)
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 16-04-2010, 00:08   

dondamajk----> kibice mieszkaja razem z grajacymi w turnieju?
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 16-04-2010, 12:10   

Maciek napisał/a:
ondamajk----> kibice mieszkaja razem z grajacymi w turnieju?

Ciezko powiedziec, ale raczej tak.

Dlaczego ciezko powiedziec? Patrzac na zeszly rok byly dwa budynki oddalone od siebie kawalek drogi.

Dlaczego raczej tak? Z tego co pamietam konkretne fancluby byly rozlokowane w budynkach tak, ze mieszkaly razem.

Pozdr
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-04-2010, 12:37   

Wpłacone.

A co do powyższego "raczej tak", to nie bądź Majk taki miętki. Chyba sobie organizatorzy nie wyobrażają, że zabukują kogoś np. z Interem :). A jeżeli tak sobie wyobrażają, to już ich problem ;-)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 16-04-2010, 12:47   

kapi napisał/a:
A co do powyższego "raczej tak", to nie bądź Majk taki miętki.

Nie no ja Twardy zawodnik jestem... a "raczej tak" napisałem asekuracyjnie... oczywista sprawa, że całe MCP mieszka razem i pije razem... ;-)

A merdaliści pewnie zrobią tak jak w zeszłym roku, że zorganizują sobie równolegle zlot i będą dojeżdżać autokarem pod boisko. ;-)

Lista kibiców:
1. Kapi
2. ...
3. ...

Pierwsze koty za płoty... teraz mam nadzieję będzie z górki... ;-PPP
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-04-2010, 20:32   

jeśli bardzo wam zależy na numerkach to tu macie ofertę od kogoś:

http://www.milanclubpolon...php?p=8178#8178

byłaby 11 dla kogoś :P
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 19-04-2010, 15:10   

Az tak bardzo, żeby wydawać kasę na na jakichś "Crespów", to nam nie zależy... ;-PP

Udało się wygrzebać Wam jakieś nowe koszulki z numerami?? ;-P

Mój apel odniósł jednak skutek... mamy kibiców! ;-)

Lista kibiców:
1. Kapi - opcja pt/nd
2. Maciek - opcja pt/nd
3. Paweł - opcja pt/nd
4. Justyna - opcja pt/nd
5. ...
6. ...


Pamiętajcie, że macie czas na decyzję i wpłatę do środy (21 kwietnia)...

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 19-04-2010, 21:52   

Aniu, Kasiu co z Wami..?
Dziewczyny liczę na Wasz ostry doping..
 
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 21-04-2010, 10:58   

Czy oprócz "lanek" zabrać "halówki" ?
W tamtym roku organizator brał pod uwagę dokończenie turnieju na hali ze względu na pogodę, ale na Nasze szczęście troche się rozpogodziło.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21-04-2010, 11:11   

Cytat:
1. Dopuszczalna jest gra tylko w miękkim obuwiu (trampki, adidasy, “Lanki”). Nie można grać w metalowych wkrętach.

Pytanie do tych co byli. Da rade zagrac w plastikowych?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 21-04-2010, 11:17   

Myślę, że da rade,w końcu lanki to też plastikowe korki tylko że nie okrągłe.
Pozatym nikt nie sprawdzał obuwia w tamtym roku.
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 21-04-2010, 16:24   

ze względu na zamieszanie w zeszlym roku, w tym nie bierzemy pod uwage gry na hali, chocby i sypal snieg ;)

poza tym chciaabym poruszyc kwestie koszulek, nie chodzi nam o utrudnianie Wam życia, a o uproszczenie nam organizatorom kilku spraw.

trzecia sprawa, tak kibice mieszkaja razem z zawodnikami, jesli jednak bedzie za duzo chetnych na nocleg z piatku na sobote, to nie bedziemy kombinowac i robic przeprowadzek, tylko Ci co przyjada na jedna nocke, beda mieszkali w innym miejscu.



wiemy co rok temu bylo zle zorganizowane, w tym roku chcemy pewne bledy wyeliminowac.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 21-04-2010, 23:42   

To teraz Nas oświeć po cholerę potrzebne Wam są te numerki ?
Rozumiem, że do identyfikacji strzelca, ale proste pytanie "kto strzelił ?" od sędziego również by wystarczyło.
Napisałaś "kilka spraw", proszę rozwiń to, bo jestem bardzo ciekawy.

§ 28

1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów.

To już jest przegięcie ... :-)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 09:51   

Cytat:
1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów


Heh, nie zauwazylem tego jak czytalem regulamin (albo wtedy tego nie bylo bo nie sposob tego nie zauwazyc) ale tak jak Klucha napisal to jest jakies przegiecie... Zrobic tak jak w LM a nie kombinowac. Rozumiem w 1/2 ze juz mozna spotkac sie z rywalem z grupy ale zeby odrazu w 1/4? ...
W tym przypadku moze tez dojsc do olewania niektorych spotkan bo skoro 1 czy 2 miejsce w grupie nie ma zadnego znaczenia...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 10:10   

a i juz oswiece:
1. sedzia do zrobienia protokolu meczowego, ulatwienie mu identyfikacji zawodnika na boisku
2. wlasnie, zeby nie bylo zamieszania jak rok temu z bramkami, ja wiem, ze Wy musicie podac tylko swoje bramki, ale my musimy po kazdym meczu miec dokladny wynik i nazwiska pilkarzy, latwiej bedzie nam, jak bedziemy miec numer przyporzadkowany do nazwiska i po prostu bedziemy to robic we wlasnym zakresie, bez pomocy osob trzecich. rok temu byly sytuacje typu: "2 strzelil nowak, a 3 kowalski, albo nie 3 nowak i 2 kowalski", a pozniej okzywalo sie, ze oni strzelili po 2 a 5 dolozyl malinowski'
3. wybranie zadownika turnieju itp. zeby nie bylo "ej ten blondyn na krotko sciety w koszulce interu jest dobry" a takich jest tam dajmy na to trzech.... i co zgaduj zgadula?
rok temu byl problem w tym roku sie go pozbywamy. jesli to dla Was problem zebranie koszulek, to mamy pomaranczowe znaczniki z numerami na stanie.

ichcialabym Was uspokoic, system losowania akurat sie nie zmienil. rok temu Wam to nie pzeszkadzalo. wiec nie wiem czemu nagle teraz pojawiaja sie problemy?
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 10:19   

Cytat:
ichcialabym Was uspokoic, system losowania akurat sie nie zmienil. rok temu Wam to nie pzeszkadzalo. wiec nie wiem czemu nagle teraz pojawiaja sie problemy?

Mnie nie bylo rok temu, Klucha byl wiec uznalem ze skoro "protestuje" to jest to cos nowego.
No ale argument ze to bylo rok temu to nie argument.
Dlaczego nie moze byc "normalnie"? Czyli jak w LM. W 1/4 do pierwszych miejsc dolosowywujemy drugie (oprocz rywala z grupy) a dalej to juz moze byc bez roznicy (no chyba ze zrobicie drabinke)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 10:32   

bubu, a Ty jaki msz argument przeciw temu systemowi losowania? tez jakos zadnego nie znalazlam. system sie nie zmieni, regulamin zostal opracowany przez profesjonalnego sedziego, przy malej pomocy organizatorow i uwazamy, ze na prawde nie wymagamy od nikogo zbyt wiele.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 10:47   

Paulinqa napisał/a:
bubu, a Ty jaki msz argument przeciw temu systemowi losowania? tez jakos zadnego nie znalazlam.

Pierwszy napisalem wyzej:
Cytat:
W tym przypadku moze tez dojsc do olewania (ustawiania) niektorych spotkan bo skoro 1 czy 2 miejsce w grupie nie ma zadnego znaczenia...

Paulinqa napisał/a:
regulamin zostal opracowany przez profesjonalnego sedziego

Chcialbym dowiedziec sie gdzie Pan sedzia widzial taki system rozgrywek i czemu stawia go wyzej niz np system ktorym sie gra w LM?
Drugi: mozliwosc rywalizacji w 1/4 z ta sama druzyna co w grupie. Co za tym idzie jest taka szansa ze w 1/4 w kazdym meczu mozemy miec powtorke z grupy (a chyba nie o to chodzi)
Poza tym system o ktorym pisze jest sprawdzony i lepszego na dzien dzisiejszy nie ma. Czyli jak juz wyzej pisalem do zwycięzców grup dolosowywuje sie drugie miejsca (za wyjatkiem rywala z grupy) a dalej to juz w zaleznosci czy mamy drabinke, czy nie. Nic skomplikowanego.
Do tego rywalizacja w grupie bylaby ciekawsza bo walczy sie o 1 miejsce zeby pozniej w 1/4 trafic na teoretycznie latwiejszego rywala (czyli 2 miejsce z innej grupy)
Mamy ponad 1,5 miesiaca do turnieju wiec chyba jest mozliwosc wprowadzenia takiej zmiany.
Paulinqa napisał/a:
i uwazamy, ze na prawde nie wymagamy od nikogo zbyt wiele.

Tzn?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-04-2010, 11:17   

Paula i było się odzywać niepotrzebnie... teraz się będziesz musiała z wszystkiego wyspowiadać i wytłumaczyć chłopakom czemu słońce świeci na żółto... ;-P Trzeba było pozostać na kontaktach z bezkonfliktowym przedstawicielem MCP, czyli ze mną. ;-DD

A tak na poważnie, to mi w sumie obojętna jest formuła losowania, chociaż oczywiście jest to delikatnie niesprawiedliwe... przyznam się bez bicia, że nie śledziłem i całego regulaminu, tylko punkty, które musiałem znać (głównie organizacyjne)... dlatego, że jestem antysystemowcem (salut Dhorasso ;-PP) i nie zagłębiałem się w system rozgrywek...

Odnośnie koszulek, to moje stanowisko jest niezmienne, uważam, że to trochę upierdliwe, ale z drugiej strony rozumiem stanowisko organizatorów, którzy chcą być jak najbardziej profesjonalni... i tak jak pisałem wcześniej, 5 numerów już mamy, resztę się "wyrzeźbi"... ;-))

Wracając do spraw organizacyjnych, pełne listy chętnych przedstawiają się następująco:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. baker - AMF - wpłacił opcja pt/nd
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9. KluchaMO - AMF - wpłacił opcja pt/nd
10. MachaMO - GK - wpłacił opcja pt/nd

1. Kapi - wpłacił opcja pt/nd
2. Maciek - wpłacił opcja pt/nd
3. Paweł - wpłacił opcja pt/nd
4. Justyna - wpłacił opcja pt/nd

Także na ten moment jedziemy w opcji 10+4 (z czego 1 osoba dojeżdża w sobotę)

I tutaj prośba do organizatorów, zeby jednak udało się znaleźć miejsce razem z nami dla tego jednego rodzynka. ;-)

Paulinqa napisał/a:
trzecia sprawa, tak kibice mieszkaja razem z zawodnikami, jesli jednak bedzie za duzo chetnych na nocleg z piatku na sobote, to nie bedziemy kombinowac i robic przeprowadzek, tylko Ci co przyjada na jedna nocke, beda mieszkali w innym miejscu.


Lista rezerwowych graczy wygląda na ten moment następująco:

11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. marass2 - wszystko poza WB/WF

Ja dzisiaj przesyłam do organizatorów listy graczy i kibiców + 680PLN zebranej kasy (13*50+1*30) i zamykam "delegacje MCP", także jeśli chodzi o pozostałych kibiców, którzy zaspali, będą mogli zdecydować się na ostatnią chwilę itp itd... to zapraszam do kontaktowania się z organizatorami (sprawa uzgodniona), dane znajdziecie na: http://turniej.info/?page_id=27 .

Pozdr
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 22-04-2010, 13:10   

Ok, dzięki za odpowiedź. Już się więcej nie będę czepiał, bo mnie będziesz goniła z siekierą przez cały turniej.

Za to walne z innej beczki. Widzę że jedzie Kapi, który podczas turnieju w Brnie przywiózł chłopakom gadżety z MCP. Czy będzie możliwość złożenia takiego zamówienia na Kalwarię ?
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 17:04   

jakie ustawianie meczow?
po kazdej fazie jest losowanie, na ktore zostana poproszeni przedstawiciele kazdej z druzyn. nie pojdziemy z tym w kat i nie wymyslimy sobie par na poszczegolne mecze.
losowal bedzie ktos z organizatorw, ew. sedzia.

w fazie grupowej sa 2 mecze do rozegrania, wiec nie wiem czemu ktos mialby ktorykolwiek odpuscic, tym bardziej, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie.
przypominam, ze w turnieju bierze udzial 12 druzyn (4 grupy po 3 druzyny) z kazdej grupy 2 druzyny przejda dalej, odpadnie jedna, nie bedzie czasu na odpuszczanie spotkan.

poza tym jesli chcielibysmy wprowadzic drabinke to od razu powinnismy zrobic 4 koszyki przy pierwszym losowaniu, jak to rozwiazac?

oczywiscie pytam teoretycznie i tak zadnych zmian w tym roku nie przewidujemy.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 17:29   

Co do ustawiania to problem sam sie rozwiazal - zapomnialem ze to 4 grupy po 3 druzyny. I nigdzie nie pisalem o losowaniu.
Chodzilo mi (w przypadku gdyby grupy byly 4 zespolowe) o takowe odpuszczanie bo bez roznicy czy 1 czy 2 miejsce. W grupie 3 druzynowej raczej sie tego nie da.
Nigdzie nie pisalem o losowaniu tylko o samej grze (ale to tyczylo sie kwestii gdyby grupa byla 4 zespolowa-sorry ze sie powtarzam ale tak chyba musze)
Paulinqa napisał/a:
poza tym jesli chcielibysmy wprowadzic drabinke to od razu powinnismy zrobic 4 koszyki przy pierwszym losowaniu, jak to rozwiazac?

A gdzie tu jest problem? Druzyn mamy 12, awansuje ich 8 a raczej 4x2. Do zwyciezcow grup dolosowywuje sie drugie miejsca, za wyjatkiem rywala z grupy. No chyba ze chcecie miec cos ala rewanz za spotkanie w grupie bo taka mozliwosc tez jest ze sie 4 mecze zdubluja się.
Poza tym
Cytat:
1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów.

Skoro regulamin "mowi" o 1/4 i 1/2 to mowi o drabince... Dalej nie widze problemu zeby to rozwiazac rozsadniej...

p.s a organizatorzy biora pod uwage cos takiego jak rozstawienie? (na podstawie zeszlorocznych wynikow)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 22-04-2010, 17:41   

prosze uwazniej w takim razie czytac regulamin ;)
nie, nie bierzemy pod uwage rozstawiania, chocby z tego powodu, ze nie bedzie obroncow tytulu w tym roku.

owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.
nie rozumiem, czemu mowiac o 1/4 i 1/2 mowi o drabince? po kazdej fazie jest losowanie i to jest rozsadne.


klucha, Tobie nie odpowiedzialam, spokojnie nikogo nie bede z niczym ganiala na turnieju, a raczej sie mocno postaram. tu jestem po to, zeby wytlumaczyc wszystke niescislosci i dobrze, ze sie pytacie o pewne rzeczy.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-04-2010, 17:49   

Paulinqa napisał/a:
owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.

Nie od Was? A to ciekawe... To od kogo? Wystarczy zrobic tak jak napisalem wyzej i bedzie normalnie. Nie wymaga to zadnych zmian organizacyjnych, jedynie trzeba zmodyfikowac punkt w regulaminie.
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie czyli w tym przypadku 1/4.
Cytat:
nie rozumiem, czemu mowiac o 1/4 i 1/2 mowi o drabince? po kazdej fazie jest losowanie i to jest rozsadne.

Hmm az za bardzo nie wiem co napisac. W rozgrywkach wyrozniamy 2 fazy. Grupowa i pucharowa (drabinka) wiec jezeli po losowaniu nie gramy znowu gupy to gramy drabinke \o/ tyle ze nie ulozona na sztywno a taka gdzie w kolejnej fazie znowu bedzie losowanie.
Dalej nie widze jakiegos argumentu za tym zeby to bylo normalnie. Bo sytuacja gdzie zdubluja sie/moga sie zdublowac WSZYSTKIE mecze z fazy grupowej jest nie spotykana.
No przynajmniej ja sie z tym nie spotkalem a gram/sledze rozne puchary/ligi od dobrych 18 lat...

p.s pomijajac to co wyzej napisalem. Mozna wiedziec czym kierowali sie organizatorzy/i profesjonalny sedzia wymyslajac ten przepis?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl