Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)
Autor Wiadomość
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 02-03-2010, 19:45   II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)

Witam jakis czas temu odezwala sie do mnie organizatorka z zaproszeniem, dzisiaj otrzymalem oficjalnego maila z dodatkowymi informacjami:

Cytat:
Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska pragnie serdecznie zaprosić Was do wzięcia udziału w drugim Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie 29-30 maja. Rok temu 11 drużyn przez trzy dni brało udział w boiskowych zmaganiach, w międzyczasie integrując się z pozostałymi uczestnikami Turnieju. Całonocne dyskusje, wymieniana doświadczeń, wspólna zabawa i chóralne pieśni ukochanych klubów przez cały czas rozbrzmiewały w niewielkiej, lecz niesamowicie gościnnej miejscowości. W tym roku pragniemy aby udział wzięło 12 ekip (4 grupy po 3 drużyny). W razie większej ilości deklaracji o przystąpieniu drużyny do Turnieju zadecyduje data wpłynięcia zgłoszenia (przyjmiemy zaproszenia również dla dwóch ekip rezerwowych, w przypadku niedopełnienia warunków przez drużyny, które zgłosiły się wcześniej).

Turniej organizowany jest pod patronatem Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska i przy wsparciu ze strony Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to znakomita okazją do zawarcia nowych znajomości, aktywnego spędzenia czasu w miłej atmosferze i w malowniczej okolicy. Zapewniamy nocleg, obiad i wieczorem grillowaną kiełbaske z piwem ;). Wpisowe w wysokości 30zł od uczestnika. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia br. Więcej informacji na www.turniej.info lub pod adresem email: turniej.info@gmail.com

WAŻNE !!! Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, gdyż zgłoszenia przez Was przysłane zostaną opatrzone własnoręcznym podpisem kapitana drużyny w dniu rozgrywania turnieju.

Pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy !!

W imieniu FK LFC Polska
Paulina i Marcin


Schemat pewnie ten sam co rok temu. Takze zapewne trzeba zbierac ekipe i poprostu sie zglaszac do organizatorow. Tak jak w zeszlym roku bede temat ogarnial (samozwanczo), takze osoby chetne poprosze o info w temacie lub na PW, najlepiej w ponizszym formacie:

TEMAT: TURNIEJ LFC

TREŚĆ:
Imię:
Nazwisko:
Preferowane pozycje na boisku:

Tworzymy 10 osobowa liste podstawowa (kolejne osoby wciagamy na liste rezerwowych). Mozna oczywiscie pojechac jako kibic. Juz wyslalem zapytanie do organizatorow odnosnie:
- czy jest ograniczenie na fanklub w postaci 10 osob tak jak w zeszlym roku
- jaki koszt bylby dla osob powyzej 10 (w tym dla kibicow)

Warto zeby zglosilo sie wiecej osob, zebysmy stworzyli spora ekipe, ktora bedzie w stanie nie tylko pilkarsko ale i kibicowsko dokopac interistom (no i wiadomo z doswiadczen zeszlorocznych, ze czasami cos wypada zgloszonym, wiec przydaje sie lista rezerwowa- ja odrazu przyznam bez bicia, ze bardzo chce pojechac, ale jeszcze nie wiem na 100% czy dam rade).

Jesli macie jakies inne watpliwosci, to piszcie- bedziemy wyjasniac.

Bo to nie zostalo wyjasnione.

1. dondamajk - RWB/RM
2. ...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 02-03-2010, 22:35   

W końcu pojawiła się motywacja do wznowienia treningów..

Trzeba zrzucić kilka.. no może kilkanaście zbędnych kilogramów (po zimie stulecia) i pokazać odrobinę pomorskiego futbolu - co nie dondamajk? ;)

1. dondamajk - RWB/RM
2. snax - ofensywny pomocnik
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-03-2010, 11:39   

Tym razem bede na 99,99% :)
Co do pozycji to chetnei bym zagral z przodu ale jak nie bedziemy meili obroncow to sie cofne :)

ps mozna byc juz w piatek? :D
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2010, 12:29   

również się wstępnie deklaruję.
zagrać mogę praktycznie na każdej pozycji poza bramką - wszędzie porażam swoją grą w równie wielkim stopniu;)
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 03-03-2010, 13:00   

Mnie również nie może zabraknąć. Środek obrony mógłby być, ewentualnie inna pozycja również;)
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 03-03-2010, 15:50   

ja sie pisze:) RM, RWB, LM, LWB.

Bubu napisał/a:

ps mozna byc juz w piatek? :D

jak sie nie da to w piatek mozna przedbiegi zrobic gdzies u nas w okregu:)
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 03-03-2010, 16:23   

1. dondamajk - RWB/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - F/CB (przyjazd nie na 100%)
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. ...

Dzieki Panowie za szybki odzew. Brakuje nam jeszcze GK, wiec jedno miejsce na liscie podstawowej jest dla chetnego bramkarza zarezerwowane.

Mamy 7 osob zdeklarowanych (z czego 4 nie na 100%), wiec licze, ze zglosi sie jeszcze sporo chentych.

Carlo linia defensywna MCP bez Ciebie to jak Milan bez Paolo, jakos idzie, ale kazdy wolalby, zeby jednak gral... ;-))


Jesli chodzi o ilosc graczy, to jest ona ograniczona do 10 zgloszonych w LFC (nie mniej jednak patrzac na zeszly rok ok 15 osob by sie przydalo [10+5 na liscie rezerwowej], zeby kompletna- 10 osobowa reprezentacja- ostatecznie do Kalwarii pojechala). Odnosnie kibicow, to jeszcze nie wiadomo, bo organizatorzy dogrywaja jakis 3 hotel, ale podobno 5-10 osob kibicujaco-pijacych bedzie moglo bez problemu przyjechac- cena dla nich to takze az 30PLN! ;-P

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Lenox 

Nr legitymacji: MCP 564
Skąd: BPM
Wysłany: 03-03-2010, 17:31   

chetnie tez dołacze , srodek pomocy lub atak :d , byle nie bramka :):)
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2010, 22:26   

Ja będę na 90% - 4 dni później mam swój ślub więc różnie może być ;)

Co do pozycji - to tak jak rok temu: ofensywny pomocnik, skrzydłowy lub środkowy napastnik.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-03-2010, 22:31   

dondamajk,
Te nie 100% to jest tylko i wylacznei dlatego ze zawsze moze cos komus neispodziewanego wypasc :>
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Martan 

Nr legitymacji: MCP 425
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-03-2010, 22:12   

zgłaszam swój akces do drużyny :), jednakże z dopiskiem " nie na 100%"
pozycja: środek lub przód.
to "nie na 100 %" z tych samych powodów co Bubu :)
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 04-03-2010, 22:56   

Znajdzie się jakiś łapacz w naszych szeregach..?

Póki co większość ofensywnie usposobiona.
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-03-2010, 23:34   

1. dondamajk - RWB/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MIEJSCE DLA GK
===========================================
11. Martan - MF/FW

Bubu w takim razie usunalem Ci (przyjazd nie na 100%) bo to ma oznaczac powazniejsze watpliwosci niz to, ze "zycie jest nowela" ;-P

Wciaz szukamy goalkeepera i tak mi sie wydaje, ze to dosc istotna pozycja.. paru GK (a przynajmniej takich co sie uwazaja ;-PPP) w MCP kojarze, wiec liczymy na Was!

Nie zniechecajcie sie pomimo iz juz rozdziwiczylismy liste rezerwowych... jak widzicie nad kreska wciaz sporo watpliwosci.

Widze, ze jedziemy juz napewno (chociaz nie wiadomo w jakim skladzie), takze zglaszam nasz team do organizatorow.

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-03-2010, 00:29   

Marz, Macha zglaszac sie! Ojczyzna Was potrzebuje!

EDIT: no i legendarny bajer chyba tez broni :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-03-2010, 17:53   

Bubu napisał/a:
legendarny bajer chyba tez broni

owszem, bronię, ale od pewnego czasu jak wiem że nie dam rady się nie odzywam, tego mnie nauczyło życie w MCP :P pozdro ;)
 
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 09-03-2010, 11:31   

witam. Szkoda, że tak późno ogarniam temat, niemniej...Jeśli zwolni się jakieś miejsce i przyda się doświadczony obrońca do zgłaszam swój akces. Niestety w tym roku obecność moją może zakłócić fakt, że w czerwcu planowo ma na świat przyjść mój pierworodny, więc może to zakłócić moją obecność. Lecz jeśli zdrowqie pozwoli to tym razem na pewno z żoną przyjadę i wzmocnię defensywę MCP :)
pozdr

PS.
Majk warto taki nius wrzucić też na forum ACM :)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 09-03-2010, 20:03   

Kargool napisał/a:
Majk warto taki nius wrzucić też na forum ACM :)


Jedno co warto... to upic sie warto... fakt faktem, ze pewnie byloby wiecej chetnych i zarazem wiecej glupich pytan od ludzi, ktorzy z mcp maja niewiele albo i nic wspolnego... dlatego na wstepie zdecydowalem sie otworzyc na to najwierniejsze grono... bo chodzi o zabawe i integracje mcp... kazdy kto jest w stowarzyszeniu ma swiadomosc istnienia tego forum, wiec moze bez problemu zajrzec co jakis czas... ale wg Twojej sugestii wrzucilem info na acmilan.pl/forum...

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MIEJSCE DLA GK
===========================================
11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)

Ps. Panowie troche powagi... wciaz nie mamy brmkarza... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 09-03-2010, 23:11   

Jesteś wielki, dzięki ;) Z doświadczeń ubieglorocznych to i tak nas na początku były milijony, a potem się kruszyliśmy i zostało nas siedmiu.
dondamajk napisał/a:
Ps. Panowie troche powagi... wciaz nie mamy brmkarza... ;-P

A może by tak do Juliana zadzwonić? Rok temu dał radę ;)
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 17-03-2010, 18:19   

Witam wszystkich.

Sprawa wygląda tak : ja i MachaMO (bramkarz) możemy przyjechać na 100%, jesteśmy w pakiecie.
Widze, że już jest 10 osób, ale chce mieć zagwarantowany udział w turnieju, a nie że dacie mnie na liste rezerwowych.
Bubu wie jak MachaMO broni, a ja jak gram w ofensywie (Brno).

Czekam na jakiś odzew. Pozdrawiam wszystkich.
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-03-2010, 10:27   

przepraszam za bezposredniosc, ale nalezysz do kategorii 'swietych krow'? - albo mi dacie, co oczekuje (pewne miejsce w skladzie), albo pocalujcie sie w..... - czytaj zapomnijcie o bramkarzu i moich szarzach ofensywnych?

milutko...
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 18-03-2010, 10:50   

heh tylko czekałem aż ktoś o tym napisze.

Chodzi mi o to że ci co grali rok temu powinni mieć pierwszeństwo startu w tym turnieju.
A w szczególności ja i Kargool, bo gdyby nie my to by drużyna wogóle nie zagrała rok temu.
Na początku tłumy chętnych, a przyszło co do czego to zostało 5.

Ogólnie rzecz biorąc jestem z MachąMO na 100% w Kalwarii, bo mamy tam blisko, więc nie ma problemu. Nawet spać mamy gdzie (rodzina tam mieszka).
Proszę o wpisanie Nas na listę (mnie jako rezerwowego).

Jak nie zmieszcze się w kadrze to chętnie pokibicuje (oby nie jako jedyny, bo rok temu 0 Naszych kibiców).
Bubu, Lenox, Kargool możecie liczyć na miejsce w aucie.

Pozdro i nie najeżdzajcie już na mnie :D, chyba wszystko wytłumaczyłem i ładnie stanąłem w kolejce wsród rezerwowych.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-03-2010, 12:58   

Yeah auto sie samo zglosilo po Bubu :) hehe dzieki \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Paweł 

Nr legitymacji: MCP 043
Skąd: Wilamowice
Wysłany: 18-03-2010, 13:51   

ja sie na siłe wpraszał nie będę jednak do Kalwarii mam rzut kamieniem i jak beda braki kadrowe jestem na miejscu
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 18-03-2010, 14:07   

Hehe, ja w ogóle nie rozumiem (i nie rozumiałem rok temu) tworzenia już teraz składu, ustawienia, rezerwy itd. Wiadomo, że część tylko bajeruje i nie przyjedzie, a zazwyczaj i tak do składu dochodzi ktoś, kto zgłosi się/przyjedzie w ostatniej chwili.

Proponowałbym ustalić listę chętnych - i niech ich będzie nawet trzy razy tyle niż miejsc na boisku i kto przyjedzie grać, będzie grał. Wiadomo, że przy większej liczbie zawodników wyjdzie na głowę mniej minut, ale skoro mamy wygrać turniej, to będzie kilka spotkań do rozegrania. Chyba nie muszę tłumaczyć, że można grać po połowie itd.

A co do kibiców to nie ukrywam, że rozważam wycieczkę do Kalwarii - tym samym chciałbym również zmobilizować innych potencjalnych uczestników tej imprezy do wpisania się, gdyż jak wiadomo nie samą piłką kibic żyje ;-)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 18-03-2010, 14:47   

KluchaMO napisał/a:
Ogólnie rzecz biorąc jestem z MachąMO na 100% w Kalwarii, bo mamy tam blisko, więc nie ma problemu. Nawet spać mamy gdzie (rodzina tam mieszka).
Proszę o wpisanie Nas na listę (mnie jako rezerwowego).

Done.

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK
===========================================
11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. KluchaMo - AMF

dezali napisał/a:
przepraszam za bezposredniosc, ale nalezysz do kategorii 'swietych krow'? - albo mi dacie, co oczekuje (pewne miejsce w skladzie), albo pocalujcie sie w..... - czytaj zapomnijcie o bramkarzu i moich szarzach ofensywnych?

milutko...

zgadzam sie z dezem... troche pojechales po bandzie w tym pierwszym poscie... ;-))

Paweł napisał/a:
ja sie na siłe wpraszał nie będę jednak do Kalwarii mam rzut kamieniem i jak beda braki kadrowe jestem na miejscu

Tak jak pisalem na poczatku tematu. Poprosze PW i wciagam Cie na liste.

kapi napisał/a:
Hehe, ja w ogóle nie rozumiem (i nie rozumiałem rok temu) tworzenia już teraz składu, ustawienia, rezerwy itd.

Bardzo mi przykro kapi, ze tego nie rozumiesz... dla mnie to jest jasne. Traktuje ludzi jak doroslych i zbieram chetnych do gry + informacje o pozycjach, zeby wiedziec mniejwiecej czy mamy ludzi na odpowiednie pozycje, bo nie kazdy lubi grac wszedzie. Nikt nie ustala ustawienia, bo wiadomo, ze ono wyklaruje sie na miejscu, tak jak to bylo rok temu. Co ciekawsze negujesz tworzenie teraz skladu (czyli tak naprawde listy chetnych) po czym za chwile piszesz:

kapi napisał/a:
Proponowałbym ustalić listę chętnych - i niech ich będzie nawet trzy razy tyle niż miejsc na boisku i kto przyjedzie grać, będzie grał.

No a co ja wlasnie robie tworzac ta liste chetnych graczy? Dokladnie to o czym piszesz z tym, ze z gory zaznaczam, ze tylko 10 osob bedzie moglo grac i byc zgloszonych do kadry meczowej, bo taka zasada jest odgornie ustalona przez gospodarzy. Takze nastepnym razm proponuje albo zapytac albo wglebic sie w temat zanim bedziesz krytykowal albo dawal jakies fajowskie rady w stylu jak ta powyzej i ta ponizej:

kapi napisał/a:
Wiadomo, że przy większej liczbie zawodników wyjdzie na głowę mniej minut, ale skoro mamy wygrać turniej, to będzie kilka spotkań do rozegrania. Chyba nie muszę tłumaczyć, że można grać po połowie itd.

Jesli chodzi o kibicow to sa mile widziani i wszystkich bardzo zachecam, gdyz w zeszlym roku inne fankluby przyjechaly w spore sile i bylo naprawde ciekawie... czemu MCP ma nie skorzystac. ;-)

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl