Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie w sprawie meczu Milan-Napoli
Autor Wiadomość
evildoer 

Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-03-2010, 17:22   Pytanie w sprawie meczu Milan-Napoli

witam was,mam pytanie,dosyć pilne bo niedziela tuż tuż!jestem kibicem innej drużyny z innej ligi ale w weekend będę ok 200km od Mediolanu więc takiej okazji nie można zmarnować.zamawiałem na mecz Milan-Napoli bilety przez jedną ze stron internetowych,dzisiaj dopiero wysłali mi mejla że anulują rezerwację ponieważ sektor na który zamawiałem bilety na ten mecz mogą wejść tylko mieszkańcy Lombardii.i nie podejmują się tego że na inny sektor bilety zdążą dojść na czas.i tu moje pytanie czy nie orientujecie się czy będzie możliwość kupienia biletów w kasach przed meczem i czy te bilety tam będą??!!po tym meczu Milan może wyjść na lidera dlatego myślę że może być "duże ciśnienie" na ten mecz i nie mam pojęcia czy będą bilety.a wycieczka 400 km w obie strony żeby postać pod San Siro mnie nie kręci.pozdrawiam i liczę na waszą pomoc!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 17-03-2010, 20:53   

w dniu wczorajszym ukazal sie komunikat, ktory mowi o tym, ze bilet na ten mecz będą mogli nabyc tylko i wylacznie mieszkancy regionu Lombardia i to tylko jeden bilet na osobe, posiadacze karnetow i posiadacze kart Cuore Rossonero tez tylko po jednym bilecie na osobe. Zmiana nazwiska na bilecie bedzie mozliwa tylko i wylacznie miedzy posiadaczami kart Cuore Rossonero, z karty na karte.

Podsumowujac, dzieki tej decyzji mieszkaniec innego regionu niz Lombardia lub obcokrajowiec, ktory nie posiada karty Cuore Rossonero biletu na ten mecz nie kupi.


Trzymajac sie wiec tej informacji biletu na mecz nie dostaniesz chociaz o ile mnie pamiec nie myli to kiedys pare osob od nas weszlo na mecz, w ktorym rowniez byly podobne restrykcje. Decyzja czy podejmiesz wiec ryzyko nalezy do ciebie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl