Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Transmisje, czyli jak, gdzie i kiedy?
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-07-2008, 13:16   Transmisje, czyli jak, gdzie i kiedy?

Transmisje - czyli, jak?, gdzie?, kiedy? z pozycji fotela obejrzec KAZDY mecz Milanu!!

kontynujac watek z tematu spotkania:
mediaset , prawda! nalezy bo berlusco, a zarzadza nia fininvest.
sklada sie glownie z 3 kanalow - italia 1, rete 4 i cannale 5 + jeszcze jakis hiszpanski ;) ale pewny nie jestem.
kanaly te mozna we wloszech ogladac za free, a do polski docieraja droga satelitarna, problem moze byc dekoder, przez ktory przepuszczamy sygnal. te standardowe od polsatu, czy cyfry nie zawsze sa tak przestrojone by mogly sciagac" dany sygnal (mimo, iz za free) z satelity.
z tego co pamietam (a pamiec mam zawodna ;)), to wiekszosc dekoderow, nazwijmy je, sprzed epoki, nie ma z tym zadnego problemu. te nowe natomiast, albo kosztuja kosztuja duzo wiecej od chlamu jaki serwuja nam C+ i PC, albo koszt przerobienia dla niejednego mija sie z celem). oczywiscie prawie kazdy dekoder mozna przerobic, ale to juz inna bajka, poza tym najczesciej dzierzawimy jedynie odbiorniki od w/w firm, co sprawia, iz rece mamy zwiazane.

oczywiscie, zeby nie bylo kolorowo, jest jeszcze inna strona medalu, otoz b. czesto zdarza sie, ze mecze np. ligi mistrzow mozliwe sa do odbioru tylko z nadajnikow naziemnych... cos, co kiedys serwowal polsat z filmami... czyli masz satelite i dekoder, ale bez dachowki nie podchodz :/ (oczywiscie opisany przypadek dot. anten dachowych we wloszech)

jesli ktos, zna sie, doswiadczyl podobnych sytuacji, badz ma smykalke do takich rzeczy, niech podzieli sie doswiadczeniem w tym temacie!! (a przede wszystkim poprawi mnie, gdybym cos pokrecil :P)
mimo, iz do sezonu daleko, zachecam wszystkich do dzielania sie swoimi sposobami" na milan.

pozdro!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 07-07-2008, 22:26   

z odbiorem mediasetu na cyfrze to nie jest wlasnie taka prosta sprawa. Zawsze lepiej wczesniej sie upewnic czy dany dekoder bedzie te kanaly odbieral. Cyfra na to nic nie poradzi gdyz oni zapewniaja tylko odbior kanalow takich ktore sa zalezne od nich samych. Kiedys jak poszedlem sie o to klocic to powiedzieli mi ze mediaset to tylko kanaly dodatkowe i "nie musza" one byc dostepne.

Ja mam dekoder Philips DSX 6010 i on niestety nie lapie mediasetu. Takze zanim ktos zdecyduje sie na nabycie cyfrowej telewizji warto zrobic rozeznanie czy bedzie mediaset. Bez mediasetu dla milanisty chyba nie ma co brac tv cyfrowej. Zawsze tam sa skroty i obszerne relacje z meczow. Cala niedziela od 15 do 24 jest poswiecona tylko pilce.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2008, 07:16   

SonaR napisał/a:
powiedzieli mi ze mediaset to tylko kanaly dodatkowe i "nie musza" one byc dostepne.
dokladnie, to wlasnie jest kwestia dekodera.
ja, jak pierwszy raz skorzystalem z promocji (specjalnie na mecz milan-roma (1-0)!!), to dostalem wlasnie ten dekoder philipsa. zorientowalem sie dopiero we wrzesniu, ze nie mam mediasetu i zadzwonilem na infolinie... tam mily pan powiedzial bym wzial dekoder i poszedl do najblizszego punktu cyfry i zglosil usterke (jaka?, obojetnie = oni i tak na miejscu niesprawdzaja)!
od reki wymienili mi na inny (oba byly dzierzawione na okres promocji) w tym przypadku mediasat (nazwa dekodera)... problem znikl, a ja moglem cieszyc sie wieloma transmisjami i skrotami ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2008, 17:23   

Moment moment... A ktoś mógłby podać numer kanału mediaset dla Cyfry???
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 17-07-2008, 14:41   

italia 1 - 240
canale 5 - 241
rete 4 - 242
W telegazecie strona 242 poświęcona jes Milanowi, a na 201, 202 i 208 mozna znaleźć sporo ciekawych newsów.
w okolicach tych kanałów są też włoskie Rai'e, na których tez coś można luknąć, choćby wiadomosci sportowe codziennie o 18.10 na RAiDue ;)
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-07-2008, 21:49   

Siema.No i info z ostatniej chwili.Ponieważ mam n i gadałem z nimi mediaset jest też na n .
italia 1-397
canale 5-398
rete 4-393
Tak wicę i TVN staje na wysokości zadania.Jednak nie ma gwarancji co do transmisji
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-07-2008, 07:18   

witam!
informuje, iz w najblizszy wtorek, tj. 29.07.08r., co roczne TROFEO TIM transmitowane bedzie na Canale 5 (platforma mediaset) od godziny 20.30
dokladne nr stacji dla cyfry i N-ki podane sa w 2 postach wyzej

pozdrawiam
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-07-2008, 20:59   

Dzięki Kiepura za info.Mam tylko nadzieje że tego nie kodują bo zamierzam oglądać.A może nie sam???
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-07-2008, 21:33   

nie powiem tobie jak bedzie napewno, ale fakt jest taki, ze nigdy nie kodowali tego typu meczow.
ani TT, ani TB, ani TBM...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
myhalek_acm 

Nr legitymacji: MCP 669
Wiek: 31
Skąd: B-stok
Wysłany: 25-07-2008, 08:08   

Jak sadzicie czy Ten kanał , jest dostepny normalnie we wloszech , bo bede w Mediolanie wttedy , a do Turynu nie bede mial jak pojechac wiec obejrzec bym chcial :)
_________________
Ci facciamo chilometri ...
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-07-2008, 09:13   

jest on równie dostępny we włoszech, jak tvn, czy polsat w polsce.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 25-07-2008, 09:33   

myhalek_acm, bankowo znajdziesz jakiś bar mleczny z 40 calową plazmą ;)
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-07-2008, 22:08   

Obejrzeć na żywo bezcenne.Za wszystkie inne płace Master Card.TroTim było niezłe.Dobry początek sezonu
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-2008, 15:46   

w sumie lepiej pozno, niz wcale :P
transmisje pucharu lokomotyw" obejrzec mozna bedzie na kanale DUBAI SPORTS (dostepny na hotbirdzie), mecze te beda puszczane odkodowane :D

pierwszy mecz juz dzis - godz. 17.00

szczegoly nt. kanalow, satelit i pochodnych tych rzeczy znalezsc mozna na np. king of sat, a program transmisji na -> live on sat
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
Ostatnio zmieniony przez Kiepura 01-08-2008, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 01-08-2008, 15:53   

dla "szczesliwcow" nieposiadajacyh telewizora ale za to z dostepem do neta. Ogladam mecze w internecie a linki biore ze strony www.soccer-live.pl .Jakosc czesto slaba ale mozna przecierpiec w imie slusznej sprawy ogladania Milanu. Najlepiej w TVU Player lub na jakiejs stronce gdzie ktos wpuszcza strumien np justin.tv. Turniej w moskwie tez bedzie :)
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-08-2008, 17:03   

rafal, na tym dubai sports (378. kanal C+) to mecz owszem leci, ale jakis zupelnie inny;)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-2008, 18:22   

tak!! niestety, zapowiedzi, zapowiedziami, a dali jakas lipe :/
piszac posta ogladalem reklame meczu milan - sewilla, wyszlo - jak bylo :/ :/
sorki
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-08-2008, 18:42   

dla zainteresowanych!!
dzisiejszy mecz Milanu w trofeo L.Berluconi o godz. 20.30 transmituje eN-ka!!
program w tym miejscu...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 17-08-2008, 20:04   

w necie na: http://www.justin.tv/widg...annel=iraqgoals
 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-08-2008, 15:01   

Mam pytanie odnośnie czwartkowego turnieju Birra Moretti, czy nie wie ktoś może jak to będzie z transmisjami na Cyfrze+??? Z góry dziękuję.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-08-2008, 16:35   

na bank bedzie transmisja jak co roku w mediasecie.

kanaly jak podawano wyzej:


italia 1 - 240
canale 5 - 241
rete 4 - 242
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 18-08-2008, 19:30   

Wczoraj sprawdzałam program i trofeo Birra Morreti będzie transmitowane na Canale 5.
_________________

 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-08-2008, 21:24   

Dziekuje za informacje raz jeszcze. Pozdrawiam.
 
 
myhalek_acm 

Nr legitymacji: MCP 669
Wiek: 31
Skąd: B-stok
Wysłany: 20-08-2008, 10:20   

A nie wiecie czy na jakims dekoderze w polsce istnieje mozliwosc odbierania SKY . Bo Mediaset pokazuje chyba tylko mecze towarzyskie a jak jest jakis o stawke to koduja , ot samo na Rai przynajmniej na Cyfrowym Polsacie.
_________________
Ci facciamo chilometri ...
 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-09-2008, 19:33   

Nigdzie nie mogę sie doczytać czy będzie transmitowany mecz Milanu w czwartek.Wie ktoś coś na ten temat?
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl