Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Utrata flagi przez polski fan klub Interu
Autor Wiadomość
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 06-05-2010, 15:53   

krzysiekACM napisał/a:
szok, bez kitu

Chopie, ogarnij się :). Chyba nie sądzisz, że tu są sami ludzie z jakimś kodeksem moralnym (może i prowizorycznym) opartym o wartości życia kibicowskiego... W całym MCP znalazłoby się kilkunastu może. Reszta, to wiesz co :).

Szok to byłby jakbyś Ty sprzedał :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-05-2010, 01:53   

O cholera, kradzież flagi zgłaszać na psiarnię, która jest największym wrogiem kibiców bez względu na to, jakie barwy reprezentują? Wstyd!

W sumie ciekawa akcja Juve, ja sobie nie wyobrażam picia piwa z Interowcem czy Juventino, czy jak im tam, nie, bo nie.
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-05-2010, 10:37   

Zamiast nazywać sie 'kocykowym' fc powinnismy dazyc do tego, zeby taka opinie zmieniac.

Pisalem juz o jednakowych koszulkach na wyjazdach, wydaniu bluz typowo kibicowskich itd.

Ale nie o tym rozmawiamy - Stracili flage i bardzo dobrze, + dla Juve za akcje.
Oczywisice trzeba wziasc poprawke na to, że mieszkamy w Polsce itd. ale barw trzeba pilnować niezależnie od wszystkiego.

Tekstu o zglaszeniu tego na psy nawet nie chce mi sie komentować...
Smutne jest to, że tak mało osob w jakikolwiek kibicowski sposob udziela sie tutaj.
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 07-05-2010, 12:57   

Nie wiem co jest szokiem dla Krzyśka. Najwidoczniej wciąż żyje on w świecie TMK i nie rozumie, że są również ludzie na tej planecie, którzy tego bardzo specyficznego kibicowskiego klimatu nie rozumieją. A przecież "to trzeba [najpierw] przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

Ale abstrahując już od tego, bo temat się przewija cyklicznie, zapomniałem napisać jednej rzeczy, która mnie od początku nurtuje. Otóż nie wiem czy chłopaki z JuvePoland zdają sobie sprawę z tego, co zrobili. Przypomnijmy jeszcze, że na naszym zlocie w Krakowie również próbowano się zakraść po flagę MCP, ale akurat nie było jej tam, gdzie się jej Juventino spodziewał.

Teraz akcja na flagę, tym razem Interu, została przeprowadzona skutecznie i już z 'kocykowego FC' robi się momentalnie wizerunek grupy ostrych fanów gotowych flagi zdobywać i - jak rozumiem - o nie walczyć. Nie jestem jednak przekonany, czy Stowarzyszeniu JuvePoland o to chodzi.

Wszystkie zapędy, aby z komputerowych fanklubów zrobić regularną grupę kibicowską są bardzo interesujące, ale czy JuvePoland, MCP czy inny Inter (a tu warto dodać, że polscy Romaniści nazywają siebie "polskimi ultrasami Romy") chce być kolejną 'ekipą' w Polsce obok Widzewa, Arki czy Motoru?

To pewnie satysfakcja - zdobyć flagę Interu, ale czy JuvePoland jest gotowe, aby ich letni zlot (który chyba organizują tradycyjnie w Wielkopolsce) odwiedziła brygada Lecha Poznań i skroiła im lekko licząc dwie flagi, 50 szalików i 15 koszulek, które przecież Lechici mogą traktować jako barwy zdobyte na ekipie zgodowej ich największego wroga (Legii)?

Czy JuvePoland próbowałby wtedy akcji odwetowej na Lecha? Wjazd na sektor, zasadzka na trasie po powrocie z wyjazdu czy może honorowa ustawka po 50? A może wtedy odezwałyby się głosy, że to tylko kocykowo-komputerowy polski fan klub drużyny zagranicznej?
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 07-05-2010, 14:57   

kapi napisał/a:
Wszystkie zapędy, aby z komputerowych fanklubów zrobić regularną grupę kibicowską są bardzo interesujące, ale czy JuvePoland, MCP czy inny Inter (a tu warto dodać, że polscy Romaniści nazywają siebie "polskimi ultrasami Romy") chce być kolejną 'ekipą' w Polsce obok Widzewa, Arki czy Motoru?

To pewnie satysfakcja - zdobyć flagę Interu, ale czy JuvePoland jest gotowe, aby ich letni zlot (który chyba organizują tradycyjnie w Wielkopolsce) odwiedziła brygada Lecha Poznań i skroiła im lekko licząc dwie flagi, 50 szalików i 15 koszulek, które przecież Lechici mogą traktować jako barwy zdobyte na ekipie zgodowej ich największego wroga (Legii)?

Czy JuvePoland próbowałby wtedy akcji odwetowej na Lecha? Wjazd na sektor, zasadzka na trasie po powrocie z wyjazdu czy może honorowa ustawka po 50? A może wtedy odezwałyby się głosy, że to tylko kocykowo-komputerowy polski fan klub drużyny zagranicznej?


Dziękuje.. koniec imprezy. Brawo kapi- nic dodać nic ująć. Fajnie by było jakby Twój scenariusz się zrealizował... odechciałoby się chłopaczkom pajacować. ;-))
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-05-2010, 15:25   

Ja jednak myślę że kibicowska Polska "ma wyjebane" na te zagraniczne FC :)
Więc taka akcja byłaby możliwa tylko wtedy, gdyby takie JuvePoland skroiło jakichś kibiców Polskiej drużyny.
Natomiast akcja którą zrobili dotyczy raczej tylko naszego środowiska. Ot taka ciekawostka gdzieś tam wspomniana w internecie, polskie FC włoskich drużyn kroją się z flag :)
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2010, 15:41   

mimo, iz powinien byc to "koniec imprezy", to napisze, ze w 100% zgadzam sie z krzyskiem... akcja opisana przez kapiego maaaalo prawdopodobna ;) (no chyba, ze nieoficjalnie)

co innego odwet polskich merd... milo by bylo na to popatrzec.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 07-05-2010, 17:02   

krzysiekACM napisał/a:
Ja jednak myślę że kibicowska Polska "ma wyjebane" na te zagraniczne FC :)

Mam taką świadomość.

krzysiekACM napisał/a:
Ot taka ciekawostka gdzieś tam wspomniana w internecie, polskie FC włoskich drużyn kroją się z flag :)

No i właśnie to jest w tym wszystkim najciekawsze... bo jest jest to dość "wirtualne" pole bitwy, bo drużyny włoskie a FC z Polski... i myślę, że do wirtualnych akcji powinni się raczej ograniczać.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-05-2010, 23:35   

rangiz napisał/a:
O cholera, kradzież flagi zgłaszać na psiarnię, która jest największym wrogiem kibiców bez względu na to, jakie barwy reprezentują? Wstyd!

ja tam się tego nie wstydzę i nie uważam "psiarni" za swojego wroga, przekonałem się niedawno że potrafią byc tak gdzie byc powinni i zrobic porządek więc tym bardziej uważam że takie rzeczy powinny byc traktowane jak wszystko inne, jeśli jesteś hoolsem to owszem policja jest twoim wrogiem, ja nim nie jestem i dlatego uważam inaczej ale spoko, nie komentujcie bo jak macie coś głupiego napisac to zgadzam się, lepiej milczec :)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 09-05-2010, 06:29   

Stary ale inna sprawa isc na policje jak Ci jakis debil komorke zakosi czy porysuje samochod... A inna jak stracisz flage FC. Bawisz sie w kibicowanie, afiszujesz sie z tym to zgadzasz sie na zasady tam panujace.
Albo na przykladzie: idziesz ulica, zostajesz zaczepiony przez 3 typow. Masz oddac komorke i kase, nei oddajesz dostajesz po ryju- idziesz to zglosic OK. Ale jakbys sie z kolesiem ustawil 1 na 1 bo Ci dziewczyne obrazil a dostalbys po ryju i poszedlbys to zglosic na psy to jest jednak roznica, czy nie?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-05-2010, 15:51   

krzysiekACM napisał/a:
Ja jednak myślę że kibicowska Polska "ma wyjebane" na te zagraniczne FC :)
Więc taka akcja byłaby możliwa tylko wtedy, gdyby takie JuvePoland skroiło jakichś kibiców Polskiej drużyny.
Natomiast akcja którą zrobili dotyczy raczej tylko naszego środowiska. Ot taka ciekawostka gdzieś tam wspomniana w internecie, polskie FC włoskich drużyn kroją się z flag :)


Dokładnie.

kapi napisał/a:

To pewnie satysfakcja - zdobyć flagę Interu, ale czy JuvePoland jest gotowe, aby ich letni zlot (który chyba organizują tradycyjnie w Wielkopolsce) odwiedziła brygada Lecha Poznań i skroiła im lekko licząc dwie flagi, 50 szalików i 15 koszulek, które przecież Lechici mogą traktować jako barwy zdobyte na ekipie zgodowej ich największego wroga (Legii)?


Ekipa Lecha tylko by sie osmieszyla taka akcja, oni to moga powoli rownac do najlepszych w Europie pod tym wzgledem, a nie do polskiego FC Juve, gdzie sa w większości sami 'Janusze', i mysle ze ostatnia rzecza na jaka by sie zdecydowali jest krojenie z barw (w wiekszosci) 'Januszy' z polskich FC. Tylko by sie taka akcja ośmieszyli w oczach kibicowskiej Polski.

Musisz to Kapi rozróznić, ze oni nie skroili Lecha tylko wlasnie inny polski fc zagranicznego klubu. Wykorzystali okazje, duży plus dla nich. Barw sie pilnuje i koniec. Ktoś mądrze napisał tutaj, ze wchodząc do swiata kibicowania, obnosząc sie z barwami przyjmujesz w wiekszosci zasady tego świata.

bajer napisał/a:
ja tam się tego nie wstydzę i nie uważam "psiarni" za swojego wroga, przekonałem się niedawno że potrafią byc tak gdzie byc powinni i zrobic porządek więc tym bardziej uważam że takie rzeczy powinny byc traktowane jak wszystko inne, jeśli jesteś hoolsem to owszem policja jest twoim wrogiem, ja nim nie jestem i dlatego uważam inaczej ale spoko, nie komentujcie bo jak macie coś głupiego napisac to zgadzam się, lepiej milczec :)


Tez kiedys mialem takie wyidealizowanie zdanie o policji. I co? I wystarczylo pojechac na jeden, drugi trzeci wyjazd zeby zobaczyc jak to jest naprawde... Ciagle prowokacje, palowania, osadzanie niewinnych itd.
Jasne ze jak Ci ukradna auto to pojdziesz na policje i na nich bedziesz liczyl, ale w zyciu kibicowskim (wyjazdy, mecze u siebie) czy takim normalnym, jak wieczorem wychodzisz posiedziec z kumplami na na lawke na osiedle, i po 3 minutach jestes przez ponad godzine spisywany, wypytywany, prowkowany to jakie mozesz miec o nich zdanie?
Kto naprawde wierzy w ich bohaterskie działania i ze oni zawsze sa swieci ten ma ogromne klapki na oczach.

Bubu napisał/a:
Stary ale inna sprawa isc na policje jak Ci jakis debil komorke zakosi czy porysuje samochod... A inna jak stracisz flage FC. Bawisz sie w kibicowanie, afiszujesz sie z tym to zgadzasz sie na zasady tam panujace.
Albo na przykladzie: idziesz ulica, zostajesz zaczepiony przez 3 typow. Masz oddac komorke i kase, nei oddajesz dostajesz po ryju- idziesz to zglosic OK. Ale jakbys sie z kolesiem ustawil 1 na 1 bo Ci dziewczyne obrazil a dostalbys po ryju i poszedlbys to zglosic na psy to jest jednak roznica, czy nie?


Całe sedno sprawy... Nic dodać, nic ująć.

Pozdrowienia dla normalnych i trwajacych w kibicowskim świecie:)
Fanatyczny Styl Życia!
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
Ostatnio zmieniony przez Marcin64 09-05-2010, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 09-05-2010, 15:52   

Bubu napisał/a:
A inna jak stracisz flage FC. Bawisz sie w kibicowanie, afiszujesz sie z tym to zgadzasz sie na zasady tam panujace.

o Bubu, pozytywnie mnie zaskoczyłeś :)
otóż to drogi kolego Bajer, strate barw czy flagi trzeba przyjąć po męsku.
zakładasz szalik, szyjesz flage - licz się z tym że ktoś może te barwy próbować Ci skroić. jeśli nie akceptujesz takiej zabawy, oglądaj sobie mecze w tv i nie szyj flagi, proste ;)
_________________

 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 09-05-2010, 18:45   

+ za akcje hehe. Flag trzeba pilnować czy to flaga MCP czy Interu czy Koziej wulki z klasy A.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 09-05-2010, 22:16   

Marcin64 napisał/a:
Ekipa Lecha tylko by sie osmieszyla taka akcja, oni to moga powoli rownac do najlepszych w Europie pod tym wzgledem, a nie do polskiego FC Juve, gdzie sa w większości sami 'Janusze', i mysle ze ostatnia rzecza na jaka by sie zdecydowali jest krojenie z barw (w wiekszosci) 'Januszy' z polskich FC. Tylko by sie taka akcja ośmieszyli w oczach kibicowskiej Polski.

Sądziłem, że zrozumiałym będzie, iż Lech to tylko przykład. Przypomnę, iż wspomniałem w swoim poście i o Arce, Widzewie... Można wymienić jeszcze 50 ekip. A mój przykład - Lecha - był celowo dobitny, ale wciąż to tylko przykład.

Marcin64 napisał/a:
Musisz to Kapi rozróznić, ze oni nie skroili Lecha tylko wlasnie inny polski fc zagranicznego klubu. Wykorzystali okazje, duży plus dla nich. Barw sie pilnuje i koniec. Ktoś mądrze napisał tutaj, ze wchodząc do swiata kibicowania, obnosząc sie z barwami przyjmujesz w wiekszosci zasady tego świata.

To, że niektórzy uważają, że polskie FC mają swój własny odrębny świat i żaden Lech czy Motor ich nie ruszy to jedno. A jeżeli w Warszawie ktoś z Legii (inspirowany wieściami z netu, albo i niekoniecznie) może zapolować na szalik/flagę Milanu (w końcu to wróg ich zgody - Juventusu!) to drugie. Chociażby dla zabawy, nie z chęci zaistnienia w poważnym kibicowym świecie. A było już kilka "śmiesznych" akcji. Uwaga: powyższa Legia to znowu tylko przykład :-)

Dla zobrazowania tego, co mam na myśli: jak dobrze wiemy, pikniki raczej nie są "krojeni z flag". Co by się jednak stało, gdyby pikniki Jagi zabrały flagę piknikom Sparty Augustów? Nie można ich ruszać, bo to ich wewnętrzna piknikowa sprawa? Jak dla mnie, takim czynem dają znać, że są już gotowi na mocniejsze wrażenia.

A teraz zauważ co piszesz: "wchodząc do swiata kibicowania, obnosząc sie z barwami przyjmujesz w wiekszosci zasady tego świata". Otóż to! Ja się właśnie zastanawiam, czy JuvePoland chce wejść do tego ciemniejszego świata.

Z tego co piszecie to tak, ale z ograniczoną odpowiedzialnością, bo polskie fan kluby drużyn zagranicznych mają swój własny, mały świat. Pewnie tak - dzisiaj tak...

I żeby nie było wątpliwości: mam nadzieję, że taki czarny scenariusz się nie sprawdzi. Natomiast uważam go za prawdopodobny - a akcję JuvePoland uważam za taką, która nie powinna się przydarzyć.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-07-2010, 14:15   

A tutaj ciekawostka: dwa posty dwóch różnych userów, jak się okazuje napisane tydzień przed moją wypowiedzią na forum MCP. Posty z "kumatego" :) forum kibice.net:

"FC Juventusu kroi FC Interu z flagi. Akcja 3 na 9. Zaczynacie bawic sie w hooliganke?"

"Chłopak obity i skrojony przez kilka osób gdy szedł ze swoją dziewczyną! Brawo Juventus. Zagraniczne FC były traktowane przez kibiców z Polski jako ciekawostka i zazwyczaj nie obijane. Wyznaczacie inną drogę... Co ciekawe siedziba Waszego FC jest bodajże w Poznaniu tak, że jako zgoda Legii możecie stać się łatwym celem na swoim podwórku."
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-07-2010, 14:46   

mysle, ze te teksty z obiciem to sciema... nieudolna proba ratowania honoru
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-07-2010, 16:03   

tyle ze tu nie chodzi o to obicie i akcje typu 69 :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-07-2010, 08:06   

o pozycje 69??
tak, czy inaczej (choc nie mam bladego pojecia co ma bubu na mysli) zapewne drugie wynika z pierwszego.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-11-2010, 13:44   

Mały wyciąg z tego wątku:

kapi napisał/a:
To pewnie satysfakcja - zdobyć flagę Interu, ale czy JuvePoland jest gotowe, aby ich letni zlot (który chyba organizują tradycyjnie w Wielkopolsce) odwiedziła brygada Lecha Poznań i skroiła im lekko licząc dwie flagi, 50 szalików i 15 koszulek, które przecież Lechici mogą traktować jako barwy zdobyte na ekipie zgodowej ich największego wroga (Legii)?

krzysiekACM napisał/a:
Ja jednak myślę że kibicowska Polska "ma wyjebane" na te zagraniczne FC :) Więc taka akcja byłaby możliwa tylko wtedy, gdyby takie JuvePoland skroiło jakichś kibiców Polskiej drużyny. Natomiast akcja którą zrobili dotyczy raczej tylko naszego środowiska. Ot taka ciekawostka gdzieś tam wspomniana w internecie, polskie FC włoskich drużyn kroją się z flag :)

Kiepura napisał/a:
akcja opisana przez kapiego maaaalo prawdopodobna ;) (no chyba, ze nieoficjalnie)

Marcin64 napisał/a:
Ekipa Lecha tylko by sie osmieszyla taka akcja, oni to moga powoli rownac do najlepszych w Europie pod tym wzgledem, a nie do polskiego FC Juve, gdzie sa w większości sami 'Janusze', i mysle ze ostatnia rzecza na jaka by sie zdecydowali jest krojenie z barw (w wiekszosci) 'Januszy' z polskich FC. Tylko by sie taka akcja ośmieszyli w oczach kibicowskiej Polski. Musisz to Kapi rozróznić, ze oni nie skroili Lecha tylko wlasnie inny polski fc zagranicznego klubu.

A teraz coś świeżego: "W sobotę złożyliśmy wizytę na ogólnopolskim spotkaniu kibiców Juve w Poznaniu. W efekcie 3 flagi zmieniają właścicieli" - Lech Poznań.

Czy ktoś jeszcze chce pisać o "tylko naszym środowisku" (fan klubów zagranicznych), "może nieoficjalnej akcji" (to był wjazd do baru) czy też "ośmieszaniu się" (śmieszy to kogoś?)...

Z mojej strony dziękuję za uwagę - i życzę więcej wyobraźni w przyszłości.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2010, 14:14   

zdeklrowali sie czy akcja antylegia, czy antyjudasz...

a ten "swiezy" cytat to skad pochodzi, bo lech poznan to dosc szeroka grupa.

wg mnie to zakrawa na melanzowa akcje typu "nudzi mi sie", a nie cos czym moga chawlic sie na "polskiej arenie"
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-11-2010, 14:47   

Rafał widzę, że już wpisałeś się na JuvePoland pytając o ich flagi. Może faktycznie to będzie lepsze miejsce na Twoje rozkminki?

Cytat jest skąd jest, Lech to Lech, a akcję melanżową to robisz pisząc posty po pijaku. Daj już spokój.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2010, 14:50   

nie widze nic dziwnego w moim poscie, wiec moze dasz linka, a nie wklejasz glupoty (jak na razie) i jak zwykle cwaniakujesz w sieci...

po pijaku... zes dogadal, dobre :)
eh, kapiszon, ty sie nigdy nie zmienisz.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 02-11-2010, 14:58   

kapi napisał/a:
"W sobotę złożyliśmy wizytę na ogólnopolskim spotkaniu kibiców Juve w Poznaniu. W efekcie 3 flagi zmieniają właścicieli" - Lech Poznań

Good job. Rewelacja... może pajacom z JudePoland odechce się pajacować i bawić w huligankę między zagranicznymi fanklubami... jestem nawet pewien, że tak. ;-))

Jestem ciekaw czy w przypadku straty głównej flagi, będą tak ochoczo rozmawiać o włoskim kodeksie honorowym jak to miało miejsce po ich akcji z Fanatici...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 02-11-2010, 16:34   

No to ładnie :)
Wydaje mi się że akcja Lecha ma związek tylko i wyłącznie z meczem Lech-Juve który odbędzie się w niedalekiej przyszłości, wywieszą sobie fanty do góry nogami :)
_________________

 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 16:43   

Jak już w sobotę mówiłam - jestem dumna że jestem z Poznania :)
Sama jestem ciekawa czy zawisną te fanty.
Też mi się wydaje, że to nie miało związku z kosą Lech - Legia, zwłaszcza po tym temacie o meczu Lecha z Juventusem, który znalazł się na forum JP :)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl