Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Zlot MCP (2010)
Autor Wiadomość
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-07-2010, 12:04   

PKP jedzie do Ślesina ale tego obok Bydgoszczy!! Zlot jest w Ślesinie koło Konina.
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 15-07-2010, 12:53   

no i ja na 98% bede.
kasa pojdzie pod koniec miesiaca, bo na razie sa inne sa inne wydatki, ale ustalone jest, ze jade.
mam nadzieje, ze ktos z krk bedzie jechal pkp, lub bedzie mial miejsce w samochodzie :)
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
Mates 

Nr legitymacji: MCP 380
Wiek: 37
Skąd: Wola
Wysłany: 15-07-2010, 12:57   

kasa własnie poszła;p oczywiście opcja nr 2.

Aurora napisał/a:
A ile jest miejsc wolnych na ten zlot ??

miejsc jest tyle ilu będzie chętnych. oby jak najwięcej;p

pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie!
 
 
 
Bafflo 

Nr legitymacji: MCP 462
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-07-2010, 13:32   

Jak ja kocham takie akcje,
Milan w sercu...całe życie wakacje ;p
Jak ja kocham ten stan,
jeśli chodzi o to, to nie jestem tu sam xD
_________________
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU MCP 3CITY http://www.facebook.com/groups/152501178139771/
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15-07-2010, 13:39   

radinjo napisał/a:
88 km... tak blisko, że w tym roku, to już wstyd byłoby nie pojechać ;)

biorę Ciebie za słowo ;p

ps. każdemu zdarza się gorszy dzień i przez chwilę zastanawiałem się nad opcją nr 1, ale oczywiście ta druga opcja zwyciężyła... opcja bez wątpienia lepsza :D do zobaczyska!
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 15-07-2010, 15:13   

w kwestii liczby miejsc to jak zawsze mamy miejsce na ok. 70 osob z mozliwoscia zwiekszenia rezerwacji do ok 80.
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 15-07-2010, 19:35   

Azra napisał/a:
PKP jedzie do Ślesina ale tego obok Bydgoszczy!! Zlot jest w Ślesinie koło Konina.

Wiem, gdzie znajduje się Ślesin, więc nie musisz mi przypominać ! Pociąg z Poznania jedzie przez Piłę i jak zarówno przez Bydgoszcz. Oczywiście z przesiadką !

Ja raczej jestem za drugą opcją, ale kto wie.... Mam nadzieję, że będzie fajnie.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-07-2010, 20:19   

Auroro, wierz mi, że do Ślesina w Wielkopolsce nie dojeżdżają pociągi. Tu jest mapa linii kolejowych http://www.pkp.pl/files/plk_Poznan_poznan.jpg i nie ma na niej trasy do Ślesina.
http://www.kolej.one.pl/i...6444&okno=start na tej stronie możesz zobaczyć, że stacja jest tam jest zamknięta.
Potwierdziłam to również w Ośrodku, do Ślesina można dojechać autobusami z Konina i PKP tam nie dojeżdża. Ty piszesz o Ślesinie w kujawsko-pomorskim.

Pozdrawiam
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 15-07-2010, 21:11   

Aha, pomyliłam województwa. Nawet nie zwróciłam uwagę na granicę. Rzeczywiście odległość pomiędzy tymi samymi miejscowości nie jest aż tak znaczna.

Mnie to bez znaczenia. Byleby dojechać na miejsce. Chociaż za busami nie przepadam.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 15-07-2010, 22:07   

Zachęcam wszystkich Zlotowiczów do wybrania dłuższej (i jak dla mnie - jedynej słusznej ;-)) opcji, czyli nr 2 :-)

Jeżeli ktoś nie zauważył, tutaj: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=383 Sonar będzie w miarę swoich możliwości informował o napływaniu wpłat.

PS. Osoby niemające dostępu do Panelu dyskusyjnego MCP zapraszam tu: http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=38
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 15-07-2010, 23:11   

ja bede jechal samochodem z bialegostoku przez wawe wiec jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc to zapraszam.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2010, 07:22   

no :)
to moze i ja sie skusze Prezesie :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 16-07-2010, 08:39   

Widzę że mojemu lokalnemu koordynatorowi wszechobecne ciepło dało się nieco we znaki jak próbuje do nas wierszem pisać ;)

Stejuk, tak jakby to powiedzieć, ciężko by było znaleźć coś bliżej tego twojego Tyfusowa, więc nie wyobrażam sobie byś się z tego wykręcił... :) i myślałeś w ogóle nad opcją 1?? Porąbało cię? karniaczek będzie za to na zlocie!!

Dobra a teraz najważniejsze!! Czy to jest ten Ślesin koło Lichenia, tak Ślesin i z łukiem triumfalnym w środku wsi i niewiele ponad to?? Myślę że warto byłoby podać jakieś szczegółowe dane najazdowe, bo ja już się nieco też pogubiłem. A mogę iść o zakład że przy braku informacji część osób wyląduje w tym drugim Ślesinie. Swoją drogą co z idiota cierpiał na brak kreatywności i nazwał jedna wieś obok drugiej tak samo...
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-07-2010, 11:58   

Zlot jest w Ślesinie w województwie wielkopolskim i jest to Ślesin obok Konina, nie daleko Lichenia. Nie jest to ten Ślesin obok Bygdoszczy, który znajduje się w kujawsko-pomorskim.
Oczywiście opiszę dokładną drogę dojazdu, dam współrzędne do GPS a nawet sprawdzę ceny biletów autobusowych z Konina jeżeli tylko ktoś tego sobie życzy. Wszystko na pewno pojawi się odpowiednio wcześniej.
Poprzednio też Zloty odbywały się w miejscowościach gdzie nie dojeżdżało PKP i jakoś sobie wszyscy z dotarciem poradzili. Tym razem też nie powinno być problemów, a ja zrobię wszystko, żeby informacje na temat dojazdu były jak najbardziej kompletne.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 16-07-2010, 12:03   

to co, pomorze znowu na dwa auta?
bo ja jeśli w ogóle jadę, to z dziewczyną, więc potrzeba dla mnie dwóch miejsc w aucie :P
nie wiem czy moje auto da radę po wszystkich modyfikacjach przejechać taką drogę, ale myślę, że nie będzie kłopotu. Jeżeli odpalę swojego wraka, to będę miał miejsce dla 2 niedużych osób :P
 
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-07-2010, 12:21   

kuba1899 napisał/a:
Dobra a teraz najważniejsze!! Czy to jest ten Ślesin koło Lichenia, tak Ślesin i z łukiem triumfalnym w środku wsi i niewiele ponad to??

Tak, to ten Ślesin, a łuk triumfalny jest niesamowity ;) Faktycznie nic więcej tam nie ma, ale czy potrzeba nam było jakiś 'zabytków' (poza sklepami monopolowymi) przy okazji ostatnich zlotów? No chyba, że wracamy do koncepcji zjazdów w Krakowie? :>
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-07-2010, 12:58   

Informację na stronie uzupełniliśmy o fragment "koło Konina", aby nie było niedomówień :)
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 16-07-2010, 13:17   

Nie chodzi mi o narzekanie na miejscówkę!! Źle mnie nie zrozumcie. Ośrodek wygląda petarda i aż boję się co może się stać z tym pamiętając weselników i ich wybryki na ognisku...:
http://www.oswgwarek.pl/i...Rekreacja/8.jpg

Czado - twoja rola by do tego nie dopuścić... lol
po prostu nie chciałbym się pomylić po drodze i stracić wiele cennego czasu:) A byłem w tym Ślesinie z łukiem triumfalnym kilka razy, dlatego się pytam:) Miejscowość kojarzę miło a ośrodek naprawdę wygląda fantastycznie!!

BAKER! BROŃ BOŻE MIEJSKIE ZLOTY!! Ja jestem jednym z tych co ośrodki popiera najbardziej!!

Agata - nie chodzi mi też o to że źle jest cokolwiek opisane. po prostu jestem zszokowany że są 2 ślesiny obok siebie (blisko siebie). I wiem że niektórzy już jadąc zaczną tankować coś więcej niż paliwo:) Jak patrzyłem na połączenia kolejowe, to byłem święcie przekonany że to ten do którego mam jechać (chociaz zastanawiałem się co to za super tory są że w 3 godziny bym dojechał) :)
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-07-2010, 13:24   

Kuba - spoko, ja też w pierwszej chwili kiedy szukałam Ośrodków byłam w szoku, że z Bydgoszczy do Ślesina dojadę pociągiem w 30 minut :) Ale wystarczy trochę się ogarnąć i poszukać na mapie :)

Jestem pewna, że będzie tam fantastycznie a co do wesel to tradycyjnie na pewno jedno jest w planie :D
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2010, 13:37   

kuba1899 napisał/a:
Czado - twoja rola by do tego nie dopuścić... lol
do czado, patrzac na date ostatniego logowania, to moze lepiej zadzwon ;)

Azra napisał/a:
Oczywiście opiszę dokładną drogę dojazdu, dam współrzędne do GPS a nawet sprawdzę ceny biletów autobusowych z Konina jeżeli tylko ktoś tego sobie życzy.
nie musisz sie azra fatygowac... wszystko (wraz ze wspolrzednymi) opisane jest na stronie osrodka :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-07-2010, 22:55   

Kuba1899 na mnie możesz liczyć jeżeli chodzi o nocne budzenie;) kto wygra mecz..:D no kto?!;)
 
 
 
saylent 


Nr legitymacji: MCP 866
Wiek: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-07-2010, 00:39   

SonaR napisał/a:
ja bede jechal samochodem z bialegostoku przez wawe wiec jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc to zapraszam.

Kiepura napisał/a:
no :)
to moze i ja sie skusze Prezesie :)

Na tę chwilę to i ja byłbym chętny.

Po wielu latach obserwacji w końcu dołączyłem do szacownego grona. Skutecznym wabikiem okazał się szalik... no i w końcu wypadałoby się zameldować na SS i na zlocie ; )

Swoją ostateczną decyzję uzależniam jeszcze od możliwości urlopowych, ale bardziej jest to kwestia wyboru opcji. Wolałbym oczywiście bramkę numer dwa, ale i jedynkę jestem w stanie ścierpieć, tyle, że wtedy musiałbym pewnie podróżować w pojedynkę, co najwspanialszym rozwiązaniem nie jest.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 17-07-2010, 01:48   

kuba1899 napisał/a:
Ośrodek wygląda petarda i aż boję się co może się stać z tym pamiętając weselników i ich wybryki na ognisku...:
http://www.oswgwarek.pl/i...Rekreacja/8.jpg

Petarda to dopiero jest ta super ciuchcia z linka który podrzuciłeś!:) Kuba jak bedziesz na zlocie pierwszy to przyjedz po mnie do Konina tym wagonem! Ale bedzie sie tam super... grało w szachy:) Już sie nie moge doczekac!
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 17-07-2010, 10:54   

wpłacone, opcja nr 2

Czy ktoś z organizatorów mógłby mi powiedzieć, na jakim boisku będziemy rozgrywać turniej? ;p

Tradycyjnie apel do ludzi z Krakowa. Jeśli planujecie wyjazd samochodem, weźcie mnie pod uwagę, bo chętnie się dolacze
pzdr
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
Majkelinho 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-07-2010, 19:51   

Siemano ludzie ;) Jestem nowym członkiem, rozważam wyjazd na ten zlot, składka członkowska wiadomix opłacona;) Powiedzcie mi czy jedzie ktoś z Wrocka lub okolic;)
Pozdr!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl