Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Zlot MCP (2010)
Autor Wiadomość
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-08-2010, 21:49   

Dzis ciezki dzien pewnie dla wszystkich zlotowiczow,mam nadzieje ze wszyscy juz bezpiecznie dotarli do domow:)Ja wraz z moja dziewczyna Monika chcemy serdecznie podziekowac za wspanialy klimat,nie nudzilismy sie ani chwili:)Oczywiscie juz teraz deklarujemy sie na zimowa rozpierduche:)CALE ŻYCIE Z WARIATAMI!!!!!!!!
 
 
milanito 

Nr legitymacji: MCP 134
Wiek: 46
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 29-08-2010, 21:58   

Ja już też w domu. Wielki szacun dla organizatorów. Wszystko bylo perfekcyjne no i ten klimat :) Dzięki za wspólną imprezę i pozdrawiam Wszystkich!!!
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 29-08-2010, 22:03   

Dzięki, było fajnie :)
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 29-08-2010, 22:07   

Oryginalny nie będę ...GRANDE GRAZIE Wszystkim za ZLot!! Udany( z resztą jak zawsze) w 100% Moje gardło jest świetnym ku temu przykładem:P Do tego kolejne wesele zaliczyliśmy, a Kapiego przyśpiewki, łamały w kostkach, nie wspomne o przyspiewce z "TVN-nem":D nawet ochrone rozbawiła;)
a występ przy "grrillowym pianinie" był popisem, nie do podrobienia hehehe:)
Forza Milan!! i do zobaczenia na kolejnym zlocie;)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 29-08-2010, 22:12   

My z Justyną też wszystkim dziękujemy za wspaniały zlot, a w szczególności ja za tak dobre przyjęcie Jej w szeregi MCP ;)

Już wiem, że tym razem na zlot zimowy przybędziemy o ile tylko czas pozwoli.

FORZA MCP !!!

PS. Maciek - ja też szukam na allegro pewnych części zamiennych jak lewa łydka, udo i szyja, chciałbym też wymienić przypalony kawałek skóry na kostce podczas zawodów sumo :D
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 29-08-2010, 22:17   

sawczen napisał/a:
PS. Maciek - ja też szukam na allegro pewnych części zamiennych jak lewa łydka, udo i szyja, chciałbym też wymienić przypalony kawałek skóry na kostce podczas zawodów sumo :D


Jeśli tylko coś co Cie interesuje znajde podczas swoich poszukiwań wysyłam Ci priorytetem do Tczewa:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
NADZIAK92 

Wiek: 32
Skąd: Morąg
Wysłany: 29-08-2010, 23:25   

Siema :D Dawajcie jakies foty z tego zlotu:) A i dziekuje wszystkim za ten mile spedzony czas wsrod prawdziwych kibicow Milanu:) juz nie moge sie doczekac nastepnego spotkania:)
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-08-2010, 00:21   

co tu dużo gadać - była gruuubizna :) zlot zajebiaszczy, bardzo dużo się działo ;] merdy z interu przegrały, doping na stołach, race odpalone, turniej niestety w plecy ale nie zawsze się wygrywa hehe dzięki wszystkim za naprawdę przednią imprezkę ;D

ps. przed chwilą szukałem nowej wątroby na allegro ale niestety nie znalazłem ;(

ps 2. pomalowanych pleców i miejsca służącego do siedzenia nigdy nie wybaczę ;> :P

ps 3. jesteśmy c... wie gdzie, piwko skończyło się, aeeeeaaaoooo wódka piwo!!!!

poZdro
_________________

 
 
 
Martan 

Nr legitymacji: MCP 425
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-08-2010, 10:32   

Oryginalny nie będę. Zlot Rewelacja! Ekipa! organizacja! atmosfera! miejscówka!
dziękówka Wszystkim :)
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 30-08-2010, 11:00   

Jak zwykle przednio:) Ale powiem szczerze, do ostatniej nocy myślałem że zlot będzie najspokojniejszy ze wszystkich... prawda okazała się zupełnie inna!! Goście z Plusa, nowe dziary Stejuka (następnym razem weźmiemy igiełki więc lepiej nie zasypiaj tak szybko!!), no i poranna obrona krzyża która przebiła wszystko co do tej pory widzieliśmy na zlotach... osobiście dziękuję również Didzie za lekcję pokory ;P
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 30-08-2010, 11:02   

Rzeczywistość po zlocie jest jeszcze trudniejsza do ogarnięcia niż zazwyczaj :)
Dzięki wszystkim za kolejny fantastyczny zlot. Miło było znowu zobaczyć Wasze mordy ;)
Wielkie podziękowania i gratulacje kieruję w stronę organizatorów za przygotowane niespodzianki. Nie wiem jak namówiliście na przyjazd Pierluigiego Collinę, ale pełen szacun ;) Takie rzeczy - tylko w MCP!!!

PS. A wiecie po co Kaladze wstaje o 5 rano? ;)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 30-08-2010, 11:07   

Dzięki wszystkim za zlot, było jak zwykle grubo... szkoda tylko, że w moim przypadku, w tym roku bez sportu, tak krótko i tak bardzo na raty... ;-PP

A ja podążając za Kubą, dziękuję życiu za kolejną lekcję pokory z której i tak nic nie wyniosę... ;-)))

Do zobaczenia, oby zimą!

Ps. Pytanie pomostowe... po to samo po co o 5 rano wstają Cyganie, Mudżina, Oddo i Dida? EM AJ RAJT?? ;-))
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kangur 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-08-2010, 11:48   

Tu nowi z Wrocka. Wielkie dzięki za impreze i gościne. Co prawda tylko jedna noc, ale nie spodziewałem się takiej atmosfery - grubo było !!! :) . Do zobaczenia na wyjazdach
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 30-08-2010, 11:54   

Dziękuję za świetną imprezę :) Naprawdę było ostro. Będę miała co wspominać, szczególnie pieszą wędrówkę, karaoke , i wiele innych śmiesznych sytuacji. Stejuk pomazany pastą do zębów. Bezcenne ; )

Nie mogę się doczekać następnego Zlotu,.


Wielkie brawa dla organizatorów !!
 
 
karol k. 


Nr legitymacji: MCP 220
Wiek: 45
Skąd: Kępno / Opole
Wysłany: 30-08-2010, 12:06   

SUPERZLOT! wielkie dzięki organizatorom, tym oficjalnym, ale także tym skromnym, ukrytym za "wielkich" plecami. najlepsza lokalizacja, najlepszy katering, najlepsze niespodzianki (Pierluigi Collina na grillu i pokaz fajerwerków nad jeziorem - rewelacja!). dziś niestety urlop na żądanie, nie mogę się pozbierać jakoś. ;)


JEEEESTEEEEŚMY...
 
 
Milanelo 

Nr legitymacji: MCP 1093
Wiek: 30
Skąd: Radzionków
Wysłany: 30-08-2010, 12:18   

witam
moze troche nie w temacie ale chcialem sie ze wszystkimi przywitac bo jestem tu nowy :) z tego co czytam na zlocie było rewelacyjnie ... mam nadzieje że za rok do was dołącze :)

pozdrawiam wszystkich
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 30-08-2010, 12:48   

ma ktoś fotkę grupową z racami robioną na wprost z plaży?
narazie takiego zdjęcia brak a ktoś tam na pewno cykał ;)
_________________

 
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 30-08-2010, 13:08   

Witam szanowne grono :) Dziękuje wszystkim i zarazem każdemu z osobna za przybycie i dostarczenie mi niezapomnianych wrażeń. Myślę, że tak dobry zlot zapowiada równie świetny sezon w wykonaniu Milanu :D
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 30-08-2010, 17:44   

dondamajk napisał/a:
Pytanie pomostowe... po to samo po co o 5 rano wstają Cyganie, Mudżina, Oddo i Dida? EM AJ RAJT?? ;-))


Myśle, że JU AR RAJT :) Pewnie, że po to żeby się dłużej poop*****alać:)


kuba1899 napisał/a:
Ale powiem szczerze, do ostatniej nocy myślałem że zlot będzie najspokojniejszy ze wszystkich...



ja też tak myślałem i nawet Maycka mówił gościom WZC z Wrocławia, że to najspokojniejszy Zlot ze wszystkich dotychczasowych :) Jak widać sprawdza sie polskie przysłowie - nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

maycka napisał/a:
Nie wiem jak namówiliście na przyjazd Pierluigiego Collinę, ale pełen szacun ;) Takie rzeczy - tylko w MCP!!!


Koleś był wniebowzięty jak zaczęliśmy skandować "Jego" nazwisko :)

dondamajk napisał/a:
A ja podążając za Kubą, dziękuję życiu za kolejną lekcję pokory z której i tak nic nie wyniosę... ;-)))


Ja mam jeszcze 20 lat żeby zmądrzeć... :) Prawda Maycka?:)

stejuk napisał/a:
ps 3. jesteśmy c... wie gdzie,


Stejuk n....... sie aeeeaoooo, nie ma Jego :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-08-2010, 17:57   

Ja również dziękuje za wspólnie spędzone chwile.Maciek twoje problemy ze zdrowiem są niczym w porównaniu do wizyty nocnej u mnie lekarza.Jak tylko dojde do zdrowia to przewertuje te 400 zdjęć i podam lilki.Pozdrawiam
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 30-08-2010, 18:30   

Piotrek napisał/a:
.Maciek twoje problemy ze zdrowiem są niczym w porównaniu do wizyty nocnej u mnie lekarza


Co sie Piotruś stało? Zatrułeś się czymś? :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2010, 07:56   

ja rowniez dziekuje wszystkim obecnym!! przede wszystkim tym z transportu kolowego :)


info dla tych, ktorzy szukaja ogranow... przerzucicie sie ebay ;) na allegro sie juz skonczyly, badz sa tylko "pozlotowe":P
maycka napisał/a:
PS. A wiecie po co Kaladze wstaje o 5 rano? ;)
i to jest baaaardzo dobre pytanie ;) bedace zarazem nieoficjanym haslem zlotu!!
dondamajk napisał/a:
EM AJ RAJT??
teraz pisze sie "em i rates" :P
karol k. napisał/a:
dziś niestety urlop na żądanie, nie mogę się pozbierać jakoś. ;)
i to jest piekne, ze istnieje cos takiego...

na koniec dzieki wszystkim za piosenki z "aaaeeeeaaaaoooo" w tle!! mistrzostwo...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
stanczyk 

Nr legitymacji: MCP 088
Wiek: 51
Skąd: Poznan
Wysłany: 31-08-2010, 18:37   

panie i panowie
dzieki za kolejne niezapomniane spotkanie
szczegolnie pozdrawiam nowy nabytek MCP i druzyny Wielkopolski
oraz jednego bylego czlonka zarzadu, ktory nie mogac sie przyzwyczaic do faktu, ze tym razem nie mieszkamy razem, nieustannie trafial do nas nad ranem ;)

no i organizatorke
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 31-08-2010, 21:27   

milanito napisał/a:
Wielki szacun dla organizatorów

Racja, Ciężko będzie w przyszłym roku przebić ofertę Ślesina.

SzmalecMCP napisał/a:
Udany( z resztą jak zawsze) w 100% Moje gardło jest świetnym ku temu przykładem:P

Ja do dzisiaj czuje trudy Dżemowego karaoke..

Kangur napisał/a:
Wielkie dzięki za impreze i gościne.

Z tego co pamietam to Maciek troszeczkę narzekał no naszego współlokatora ;)

krzysiekACM napisał/a:
ma ktoś fotkę grupową z racami robioną na wprost z plaży?

Racja Krzysiu też na takową czekam..

Piotrek napisał/a:
Jak tylko dojde do zdrowia to przewertuje te 400 zdjęć i podam lilki

Czekamy, czekamy..

Kiepura napisał/a:
"aaaeeeeaaaaoooo" w tle!!

Powoli staje się hymnem zlotów..
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 31-08-2010, 22:21   

Snax napisał/a:
Z tego co pamietam to Maciek troszeczkę narzekał no naszego współlokatora ;)


bo spał na dwóch łóżkach na raz i nie można go było dobudzić :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl