Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kapiMCP
31-08-2010, 21:53
Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2010/11
Autor Wiadomość
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 08-06-2010, 21:13   Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2010/11

Rozpoczynamy zapisy na kolejny sezon!

-> Informacje dla nowych członków MCP

-> Informacje dla obecnych i byłych członków MCP
 
 
kichasmok 

Nr legitymacji: MCP 889
Wiek: 34
Skąd: Zdzieszowice
Wysłany: 10-06-2010, 13:48   

Witam zapisałem się teraz i wpłaciłem pieniądze chciałbym wiedzieć jak to jest z tym zdjęciem które się wysyła?
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-06-2010, 14:41   

Każdemu nowemu członkowi Milan Club Polonia wyrabiana jest legitymacja członkowska, stanowiąca dodatkowy element identyfikacji z klubem i MCP. Legitymacja posiada miejsce na umieszczenie zdjęcia osoby, dla której tworzony jest identyfikator, w związku z czym wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem legitymacji z fotografią, prosimy o jej dostarczenie w terminie nie przekraczającym 10 lipca br.

Zdjęcia należy dostarczyć drogą elektroniczną na adres zapisy@milanclubpolonia.pl: zdjęcie wysyłane w formie elektronicznej musi spełniać następujące wymogi: posiadać format .jpg, .tif lub .psd, powinno być zeskanowane w skali 1:1, mieć rozdzielczość minimum 300 dpi. Nazwa pliku powinna mieć następujący format: "nazwisko_nr zgłoszeniowy.jpg/tif/psd", np. Nowak_09111.jpg/tif/psd).

W przypadku przesłania zdjęć w innym od wymaganego formacie, z nieprawidłowym opisem uniemożliwiającym ich identyfikację, bądź też przesłania ich po wyznaczonym terminie, zastrzegamy sobie możliwość wyrobienia legitymacji członkowskiej bez umieszczonej fotografii.
 
 
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 37
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 10-06-2010, 15:23   

Czy w jakiś sposób można dowiedzieć się czy mój przelew załapał się na "pierwsze 500"? ;)
_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-06-2010, 18:59   

Każda otrzymana składka zostanie potwierdzona e-mailem wysłanym do wpłacającego (na jego adres podany w MCP).

Prosimy jednak wziąć pod uwagę dwie rzeczy: sam przelew "idzie" 1-2 dni (z poczty może 3-4, a z agencji bankowej jeszcze dłużej) a potwierdzeń e-mailowych nie wyśle robot ;) także spokojnie te kilka dni od wpłaty musi minąć, aby przyszedł mail potwierdzający.

Jeżeli będzie powyżej 10 dni (roboczych) od wpłaty, można zapytać o swoją składkę e-mailem.
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 11-06-2010, 13:12   

No wysłane... ważne by doszło na czas bo inaczej na zlot się nie wbiję ;) Kapi uważaj z tymi szalikami, bo znów będę ci twój musiał zabrać :P
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 12-06-2010, 15:58   

te szaliczki które dajecie za przedłużenie członkowstwa będziecie rozsyłać pocztą?
_________________

 
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2010, 05:09   

Kasa poszła.Kubuś nie wyobrażam sobie zlotu bez ciebie
_________________
Per sempre rossoner
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 13-06-2010, 19:37   

Szaliki oraz legitymacje będą do odbioru osobiście na zlocie - a dla tych, którzy nie będą tam obecni odbiorą je koordynatorzy (tam, gdzie będzie to możliwe) lub zostaną wysłane pocztą.
 
 
forzaKuba 

Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-06-2010, 20:19   

a co z danymi do przelewu ? jest tylko numer konta i nazwa banku ?

dokladnie nazwa odbiorcy
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 13-06-2010, 20:42   

Nazwa odbiorcy to "Stowarzyszenie Milan Club Polonia". W razie potrzeby zawsze wszystkie dane są dostępne na stronie MCP, w zakładce "kontakt".
 
 
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 37
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 14-06-2010, 12:52   

Moj przelew przeszedl po wpisaniu "Milan Club Polonia" ;)
_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 14-06-2010, 16:23   

Ja zrobiłem już w piątek ale nie jestem pewien czy dojdzie:
Na rachunek 24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Stow. Milan Club Polonia, Kredyt Bank S.A I Oddział, Kraków

Tytuł wiadomy;] Czekam na e-mail potwierdzający i może na zlot się wybiorę, a wyjazd do Mediolanu na 100%;][/i]
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-06-2010, 16:25   

mój przelew poszedł w środę i też ciągle potwierdzenia nie mam więc cierpliwości ;)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 14-06-2010, 19:46   

W praktyce jest tak, że wykonując przelew bankowy w Polsce za pośrednictwem internetu w polu odbiorca można wpisać nawet Kaczor Donald - bo jeżeli numer konta jest prawidłowy to wpłata i tak dojdzie.

Natomiast warto dla porządku wpisać chociażby krótkie: MCP.
 
 
forzaKuba 

Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-06-2010, 09:33   

ok dzieki. a kiedy moge sie spodziewac i czy wogole mam sie spodziewac jakiegos potwierdzenia ze przelew dotarl i wszystko dotarlo ze legitymacja jest w trakcie robienia czy cos takiego :P ?
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 15-06-2010, 09:51   

Ludzie nie panikujcie. Przelewy dojdą jeśli nie pomyliliście mumeru konta. Informacje co do info o przelewach i legitymacjach będą jak zawsze w swoim czasie. Trochę cierpliwości.
 
 
forzaKuba 

Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-06-2010, 11:50   

nie panikuje tylko pytam o orientacyjny czas trwania tego procesu :P
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 15-06-2010, 11:58   

forzaKuba: przeczytaj mój post z 10-06-2010, 19:59 - znajduje się on w tym temacie i tam napisałem jak to jest z potwierdzeniami wpłaty.

Jeżeli chodzi o legitymacje to będą one do odbioru na Zlocie, a nieobecnym wysłane we wrześniu.
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-06-2010, 12:47   

Czy jak kilka dni temu zrobiłem przelew i wiem, ze nie bede na zlocie a z koordynatorem będzie mi sie ciezko ustawić bo caly czas jestem zalatany mogę poprosić już teraz o wysłanie mi szalika pocztą?
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 15-06-2010, 14:34   

Niewydane legitymacje, szaliki czy inne materiały będą wysłane we wrześniu niejako automatycznie, także nie ma konieczności zgłaszania tego faktu.

Dodatkowo, nie planujemy rozdzielania wysyłki - to większa operacja i będzie przeprowadzona jednorazowo.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15-06-2010, 20:02   

Zawsze jednak mozesz odwiedzic piekne miasto jakim jest Sosnowiec i odebrac szalik :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marecki 


Wiek: 34
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 16-06-2010, 12:27   

Czy numer zgłoszenia, ktory był podany w mailu jest adekwatny do liczby osób, które są wyświetlane na stronce jako Ci, którzy się zapisali ?

Pytam ponieważ mój numer to 10128 - i wnioskuje, ze zapisalem sie jako 128 osoba a na stronce podane jest 129 osób, a ja nie otrzymałem maila potwierdzającego :(

Czy moja dedukcja jest zła może ? :D
_________________
Col Il Milan Nel Cuore
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-06-2010, 12:52   

Numer zgłoszeniowy to tylko numer zgłoszenia w bazie - są ludzie, którzy wypełniają formularz dwa lub więcej razy i za każdym razem system odnotowuje osobne zgłoszenie. Są też tacy, którzy wypełniają formularz danymi typu Alexandre Pato... :) ot, uroki Internetu.

Na stronie zaś publikujemy orientacyjną (!) liczbę wpłat na sezon 2010/11, bo to opłata rocznej składki jest tutaj kluczowa.

PS. Jeżeli nie otrzymałeś powiadomienia, być może podałeś nieprawidłowy adres e-mail. Prześlij wiadomość na adres zapisy@milanclubpolonia.pl ze swoimi danymi, a zostanie to sprawdzone.
 
 
Marecki 


Wiek: 34
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 16-06-2010, 13:02   

Znaczy email potwiedzający przyjęcie zgłoszenia dotarł, w ktorym było napisane co i jak dalej robić. Wszystko ok.

Mi własnie chodziło o to co napisałeś, w drugim "akapicie". Dodam, ze ja oczywiscie opłatę uiściłem (10 czerwca wysłałem przelew i zgodnie z tym co napisałeś, pownienem czekać do 10 dni) i stąd mój niepokój. Ale pewnie rozumiesz, 45 zł drogą nie chodzi ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl