Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
LM faza grupowa 2010/2011 - terminarz i wyjazdy
Autor Wiadomość
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 29-08-2010, 21:13   LM faza grupowa 2010/2011 - terminarz i wyjazdy

Witam,

Zlot zakończony, a terminarz LM już ustalony:

http://www.uefa.com/Multi...91_DOWNLOAD.pdf


Z tego co dało się zauważyć... jest duże zainteresowanie wyjazdem na Ajax do Amsterdamu, a ponieważ mecz już za niecały miesiąc (wtorek 28.09.2010 ), czas na zdecydowane ruchy w tym temacie.

1. Kto jest zainteresowany? czekam tylko i wyłącznie na mocne deklaracje wzięcia udziału,
2. Jaką widzicie opcję transportu (kolej - padła taka propozycja, busy, autokar, prywatne samochody)?
3. Które z pozostałych meczów grupowych Milanu widzielibyście ewentualnie jako wspólny wyjazd organizowany pod egidą MCP?
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29-08-2010, 22:02   

Milan - Real 3.11.2010r(środa)
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 29-08-2010, 22:51   

radinjo napisał/a:
2. Jaką widzicie opcję transportu (kolej - padła taka propozycja, busy, autokar, prywatne samochody)?

MCP nie organizuje wyjazdow prywatnymi samochodami :) Integracja przede wszystkim.
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 29-08-2010, 22:58   

ja byłbym zainteresowany wyjazdem na 1 z ponizszych meczy lm:

Milan vs Real 3.11.2010

Milan vs Ajax 8.12.2010

Co do transportu to najlepszy bedzie chyba autokar badz bus
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 29-08-2010, 23:06   

SonaR napisał/a:
radinjo napisał/a:
2. Jaką widzicie opcję transportu (kolej - padła taka propozycja, busy, autokar, prywatne samochody)?

MCP nie organizuje wyjazdow prywatnymi samochodami :) Integracja przede wszystkim.

wyjazd samochody też integruje ;)
co za problem zrobić zbiórkę i w kilka aut ruszyć razem jeśli znajdą się kierowcy z autami? ;)
_________________

 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 29-08-2010, 23:25   

Napewno mecz w Amsterdamie - najchętniej pociągiem - patrzyłem na rozkład, wyjazd byłby w poniedziałek w granicach godziny 18, a na Amsterdam Central bylibyśmy po 10 rano. Niestety nie było ceny, próbowałem dodzwonić się do centralnej informacji kolejowej, ale 5 minut czekania na zgłoszenie konsultanta nie wystarczyło. Jutro zlecę to za zadanie Concierge w hotelu i mi sprawdzi cenniki itp.

Poza tym meczem chętnie bym się wybrał do Madrytu, ale to kwestia tego ile kasy wydam w Amsterdamie ;)

pozdro i napewno do zobaczenia o ile pula biletów pozwoli!
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-08-2010, 23:35   

Do Amsterdamu polecam wybrać się nieco wcześniej celem integracyjno-turystycznym ;)
Naprawdę niesamowite miasto.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 29-08-2010, 23:43   

krzysiekACM napisał/a:
SonaR napisał/a:
radinjo napisał/a:
2. Jaką widzicie opcję transportu (kolej - padła taka propozycja, busy, autokar, prywatne samochody)?

MCP nie organizuje wyjazdow prywatnymi samochodami :) Integracja przede wszystkim.

wyjazd samochody też integruje ;)
co za problem zrobić zbiórkę i w kilka aut ruszyć razem jeśli znajdą się kierowcy z autami? ;)


Czy to problem to trzeba by bylo spytac ludzi np ze slaska ktorzy zamiast jechac prosto na Amsterdam mieliby jechac samochodami na "zbiorke" np do Poznania badz na odwrot.
 
 
 
gatusostce 

Nr legitymacji: MCP 747
Wiek: 39
Skąd: Starachowice
Wysłany: 30-08-2010, 08:19   

Ja bardzo chętnie wybrałbym się dopingować naszych w Amsterdamie. Jeśli czas i kierownictwo pozwoli to również na rewanż z Ajaxem na San Siro bym chciał pojechać, ale to dość odległy termin.
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-08-2010, 09:25   

Co do transportu to ode mnie ze Szczecina jest bezpośredni pociąg do Amsterdamu jednak jest to na stację Schiphol z opcja wcześniejszej wysiadki na stacji Amsterdam Zuid.


Pociąg rusza o 6:13 a na miejscu jest o 15.
 
 
Kangur 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-08-2010, 10:51   

Jestem zainteresowany wyjazdem na Real v Milan 19.10.10 (samolot). Nas jest dwóch, są jeszcze chętni ?
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 44
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 30-08-2010, 11:21   

Oczywiście Ajax na wyjeździe, wolałbym opcję samochód, ale skoro taka odpada to kolej jest na drugim miejscu. Autokar jakoś już mi mocno nie pasuje. Pociąg rusza z Poznania o 21:33, w Amsterdamie (stacja Centraal) bez przesiadki jest o 10.29 w dzień meczu. Są miejsca leżące i takie tam różne... Myślę że jest możliwość grupowej rezerwacji. komfort jazdy pociągiem jest nieporównywalny z autokarem, więc myślę że warto rozważyć tą opcję.
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 30-08-2010, 11:25   

Kuba mi o autokar chodzilo przy wiekszej liczbie osob ale na inne mecze.

Amsterdam sobie odpuszczam bo w mediolanie jeszcze nigdy nie bylem;)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 44
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 30-08-2010, 11:32   

Slidewater - nie ma problemu, ja nie odpowiadałem tobie, tylko pisałem o sobie.

dobra... sprawdziłem ceny. I wygląda to bardzo mało zachęcająco...

Siedzące miejsca: 543 PLN... chyba nie będę już nawet zaczynał o kuszetkach...

ale Pani powiedziała, że bardzo często w kasach są promocje i są bilety za 25 euro... ale to trzeba już na miejscu się zapytać. Może sprawa będzie wyglądała inaczej z grupą...
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 30-08-2010, 12:49   

Wspólny wyjazd ? Oczywiście Milan - Real !!! Ale chetnie bym poleciała. Na mecz z Realem w Madrycie chętnie bym się wybrała, ale nie zdążę uzbierać pieniążków ani nie mam CR :(
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 30-08-2010, 14:10   

Na wyjazd z Realem w Madrycie CR nie będzie wymagane, choć z pewnością dla posiadaczy karty będzie łatwiej zdobyć bilety.
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 30-08-2010, 14:17   

Tomek, powiedz mi, jak mam zdobyć bilet na ten wyjazd do Madrytu /.
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 30-08-2010, 14:58   

Jeśli masz opłaconą składkę - a chyba masz - to są dwie możliwości:
1) będzie oficjalny wyjazd MCP, a wtedy musisz się zgłosić na taki
2) nie będzie oficjalnego wyjazdu, a wtedy musisz się zgłosić na wyjazd prywatny
W tym drugim przypadku musi być odpowiednia liczba chętnych, by Zarząd podjął starania o uzyskanie biletów. Szczegóły w regulaminie dystrybucji karnetów.

W zeszłym roku bilet na Real - Milan kosztował 55 euro.
 
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 30-08-2010, 16:35   

Planuję się wybrać z kolegami do Mediolanu na mecz Milan-Real. Wie ktoś jak można zdobyć bilety na mecz w najłatwiejszy i najpewniejszy sposób. Bilety samolotowe już mamy teraz czeka nas najważniejsza rzecz czyli zdobycie biletów meczowych.

Proszę zorientowanych o pomoc.
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
buli 


Nr legitymacji: MCP 873
Wiek: 39
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 30-08-2010, 17:28   

podobnie jak kolega Slidewater nigdy nie byłem w Mediolanie i pisałbym się ba jeden z meczy:

Milan vs Real 3.11.2010

Milan vs Ajax 8.12.2010

pieniądze są już odłożone, wolne w pracy załatwione także pozostało mi tylko czekać na konkrety ze strony zarządu :)
 
 
 
Kangur 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-08-2010, 17:58   

Aurora, tez bym pojechał na mecz w Madrycie. Nas jest dwóch i Ty, to juz trzy osoby. Potrzebujemy jeszcze jedną osobe żeby MCP postarało się o bilety na wyjazd prywatny. Chętni Zgłaszajcie się !
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 30-08-2010, 18:12   

Kangur


Raczej nie wybiorę się na mecz do Madrytu. Mam studia, a poza tym nie zdążę mieć odpowiedniej gotówki. A po raz kolejny trzeba zamówić bilety na samolot.

Ja na pewno zdecyduję się na mecz na San Siro.
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 30-08-2010, 18:17   

buli napisał/a:
podobnie jak kolega Slidewater nigdy nie byłem w Mediolanie i pisałbym się ba jeden z meczy:

Milan vs Real 3.11.2010

Milan vs Ajax 8.12.2010


Podpisuję się pod tym postem, również nigdy nie byłem w Mediolanie i te mecze są tymi na które z pewnością bym się wybrał.
 
 
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-08-2010, 18:52   

Ja wraz z moja dziewczyna chetnie tez bysmy pojechali na meczyk Milan-Real pomomo ze juz bylem w Mediolanie:)Do Amsterdamu raczej nie bo niemam CR a wiec chyba moze byc lekki problem bo jak wiadomo z karta jest latwiej...
 
 
Przemek 

Nr legitymacji: MCP 788
Wiek: 32
Skąd: KRAŚNIK
Wysłany: 30-08-2010, 22:58   

Ja z pewnością chciałbym pojechać na Milan - Real.

Tylko kwestia, ile biletów otrzyma MCP. Na takie spotkanie to raczej znikomą ilość...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl