Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
LM faza grupowa 2010/2011 - terminarz i wyjazdy
Autor Wiadomość
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 30-08-2010, 23:42   

Przemek napisał/a:
ylko kwestia, ile biletów otrzyma MCP. Na takie spotkanie to raczej znikomą ilość...


Nie wiem stary po czym wnosisz, że MCP załatwi znikomą ilość biletów?

Na wyjazd Milan-Real w ubiegłym sezonie Sonar i spółka zorganizowali 44 wejściówki i jestem przekonany, że w tym roku zawalczą o podobną pulę.

Spójrz na tego linka i przejrzyj ile biletów na psozczególne spotkania w zeszłym sezonie udało się zorganizować: http://milanclubpolonia.pl/index.php?id=03 i miej na uwadze, że bodajże 3 kolejne nie doszły do skutku z powodu braku chętnych.

radinjo napisał/a:
1. Kto jest zainteresowany? czekam tylko i wyłącznie na mocne deklaracje wzięcia udziału,


Czasem niektórym zalecam przeczytać to co autor wątku napisał na początku, zastanowić się i nie pisać czegoś typu - ja bym pojechał, ale na pewno nie będzie biletów więc pewnie nie pojade.

Chodzi o to, żeby zarząd miał mniej więcej jakieś rozeznanie w liczbie chętnych na konkretne spotkania, ażeby nie musiał tracić po pierwsze czasu na organizowanie biletów na wyjazdy, które ostatecznie nie dochodzą do skutku, a po drugie dobrego imienia MCP przed AIMC, które dziwnie przyjmuje sytuacje gdy zarząd stara sie wyrwac bilety na szlagier, po czym zmuszony jest z nich rezygnować, bo nagle nie ma chętnych jak przychodzi do wpłacania kasy.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 31-08-2010, 14:40   

Chętnie wybrał bym się do Amsterdamu, ale najchętniej samochodem. Wtedy również pojechali by moi znajomi, którzy akurat nie są członkami MCP. Do tego można by się umówić dzień wcześniej w Amsterdamie żeby zabalować ;)

W następnym dniu można by wtedy zrobić zbiórkę ze wszystkimi pozostałymi, którzy ewentualnie dojadą, a integracja w takim mieście przyjdzie szybko czy podróż odbędzie się razem czy nie ;)

Jeżeli jednak uparcie będziemy dążyć do wspólnej podróży to obstawiam przy pociągu, ponieważ nie ma to jak wyjazdowy wagon :D

Deklaruje się 100% na wyjazd. Jednakże w razie jakiejś potężnej choroby oczekuję wyrozumiałości ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 31-08-2010, 15:24   

wyjazd do Amsterdam brzmi bardzo interesująco, zawsze przy okazji meczu można zobaczyć piękne miasto :) jednak ceny biletów na pociąg mnie dobiły... Gdyby koszty wraz z biletem zamknęły się w 350-400zł rozważyłbym ten wyjazd (oczywiście kieszonkowe to osobna sprawa, nie wliczam te w koszta), zapożyczyłbym się dla tego wyjazdu bo byłoby warto :D
 
 
 
kalas 

Skąd: środa wlkp
Wysłany: 31-08-2010, 21:28   

Mam pytanie,planuje pierwszy raz wybrac sie na mecz wyjazdowy.jaki jest przybilzony koszt takiego wyjazdu?tzn.bilet,transport i kieszonkowe.
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 31-08-2010, 22:00   

Koledzy ogarnijcie. Zapoznajcie się z tematami na forum!

Maciek napisał/a:
Czasem niektórym zalecam przeczytać to co autor wątku napisał na początku
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 31-08-2010, 23:15   

Jeżeli mimo nie przedłużonego członkostwa na nowy sezon, mam szansę dostać bilet, to jestem chętny na Amsterdam. A jak nie to i tak się wbiję, na sektor gospodarzy :)
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-09-2010, 00:49   

W Rotterdamie bardzo nieprzychylnie odnoszą się do przyjezdnych na swoich sektorach, nie wiem natomiast, jak będzie w tym konkretnym przypadku.
 
 
Bafflo 

Nr legitymacji: MCP 462
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-09-2010, 13:28   

Ja jade na "joden" ale jesli Wicio tez jedzie ;p
Ps. a wlasnie czy on ma juz login na forum??
_________________
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU MCP 3CITY http://www.facebook.com/groups/152501178139771/
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 01-09-2010, 16:32   

rangiz napisał/a:
W Rotterdamie bardzo nieprzychylnie odnoszą się do przyjezdnych na swoich sektorach, nie wiem natomiast, jak będzie w tym konkretnym przypadku.


Na Feyenoord śmigam regularnie, na Lechu też byłem, więc wiem o czym mówisz ;) Wiadomo, że jak już będę miał iść na sektor gospodarzy, to nie pójdę na trybunę F- Side i nie założę koszulki Milanu, hehe.
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 01-09-2010, 21:47   

1. jestem BARDZO chetny na wyjazd zoorganizowany na mecz z Ajaxem oraz Realem
2. transport najlepiej autokarem w wiekszej grupie kibicow

pisze sie na 100%

nie mam karty CR niestety
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
Rymek 

Wiek: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: 02-09-2010, 12:00   

Shady_ACM napisał/a:
buli napisał/a:
podobnie jak kolega Slidewater nigdy nie byłem w Mediolanie i pisałbym się ba jeden z meczy:

Milan vs Real 3.11.2010

Milan vs Ajax 8.12.2010


Podpisuję się pod tym postem, również nigdy nie byłem w Mediolanie i te mecze są tymi na które z pewnością bym się wybrał.




Ja tez sie na to pisze
_________________
"La que deja la vida por los colores"
 
 
 
Missy 


Nr legitymacji: MCP 970
Skąd: Rzeczpospolita
Wysłany: 02-09-2010, 12:11   

Mnie jest w zasadzie wszystko jedno. Piszę się na wyjazd, który nie będzie droższy niż jakieś 450 zł.
 
 
Rymek 

Wiek: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: 02-09-2010, 12:21   

Missy moze byc ciezko zmiescic sie w takiej gotowce :)
_________________
"La que deja la vida por los colores"
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-09-2010, 13:03   

nieraz widziałem mecze w których zaliczki wynosiły 380PLN ;) i zgłaszam że w przypadku gdyby tak było z Ajaxem w Amsterdamie to pojadę bez zastanowienia i wpisuję się na listę jeśli takowa zaistnieje :) reszta meczów to już niestety terminy nie dla mnie...
 
 
 
Missy 


Nr legitymacji: MCP 970
Skąd: Rzeczpospolita
Wysłany: 02-09-2010, 13:20   

Rymek napisał/a:
Missy moze byc ciezko zmiescic sie w takiej gotowce :)

:) Tak patrzyłam mniej więcej ile wynosiły kwoty na poprzednie wyjazdy i oscylowało to mniej więcej w tych granicach. No + 50 zeta ... niech stracę;) Hehe
 
 
Ludwik 

Nr legitymacji: MCP 154
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2010, 21:34   

Zgłaszam się na Amsterdam (praktycznie 100%).
_________________
Non ho visto Superman volare, ma ho visto SuperPippo segnare... I Supereroi esistono davvero.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 02-09-2010, 21:40   

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=192
 
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 02-09-2010, 21:50   

Mnie bardzo interesuje wyjazd na mecz Milan - Real, ewentualnie z Ajaxem w Mediolanie. Możecie napisać ile wyniósł koszt wyjazdu na mecz z Realem na San Siro w zeszłym sezonie?
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 03-09-2010, 11:44   

Piszę się na Milan-Real :)
 
 
 
szeval 

Wiek: 37
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 03-09-2010, 14:11   

Wyjazd na mecze MIlanu -> OBECNY :)

najchetniej do mediolanu ma milan real czy z ajaxem
ale do francji czy do madrytu tez byl bym bardzo zainteresowany.:)
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 03-09-2010, 17:58   

kuba1899 napisał/a:
Slidewater - nie ma problemu, ja nie odpowiadałem tobie, tylko pisałem o sobie.

dobra... sprawdziłem ceny. I wygląda to bardzo mało zachęcająco...

Siedzące miejsca: 543 PLN... chyba nie będę już nawet zaczynał o kuszetkach...

ale Pani powiedziała, że bardzo często w kasach są promocje i są bilety za 25 euro... ale to trzeba już na miejscu się zapytać. Może sprawa będzie wyglądała inaczej z grupą...


W przypadku wyjazdu kolejowego może się oazać że bilet kosztuje 25 euro i może na niego jechać 5 osób...

Jakiś czas temu jechałem ze Szczecina do Lubeki. Dzwoniąc na informacje PKP do Szczecina bilet kosztował 275 pln. Dowiedziałem się jednak że istnieje możliwość przejazdu za 5 euro. Wystarczy tylko zebrać 5-osobową grupę i kupić bilet za 25 euro u konduktora w pociągu. W kasie PKP nikt tego głośno nie mówi ale może się okazać że do Amsterdamu sprawa wygląda podobnie... Trzeba to po prostu sprawdzić..
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 03-09-2010, 18:38   

Snax napisał/a:
Trzeba to po prostu sprawdzić..

Jak można Ci pomóc? :>
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 03-09-2010, 19:07   

kapi napisał/a:
Jak można Ci pomóc? :>

Postawić 0.7l Finlandii na odwagę ;)
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2010, 19:10   

jeśli chodzi o przejazd pociągiem do Amsterdamu to byłby ten pociąg:

http://rozklad-pkp.pl/tra...429.1283533077&

powrót:

http://rozklad-pkp.pl/tra...529.1283533197&

wynika z tego że potrzebny byłby nocleg w Amsterdamie z wtorku na środę ;) czyli przydałoby się załatwić coś taniego grupowego tam na miejscu :) w Polsce stacje główne gdzie moglibyśmy wsiąść to Warszawa i Poznań, można zebrać 2 ekipy, jedna wsiądzie w Warszawie, druga w Poznaniu (gdzie komu bliżej/wygodniej) albo zebrać się w jednym z tych miejsc (mój staż wyjazdowy jest zbyt mały żeby ogarnąć co będzie lepsze, niech zdecyduje ktoś bardziej doświadczony), w każdym bądź razie jeśli te bilety za 25 euro to prawda to jak najbardziej jestem za, za podróż 10 euro w 2 strony, nocleg dajmy nawet 30-40 plus kieszonkowego z 50-60 i zamykamy wyjazd w kwocie powiedzmy 100euro+bilet+prowiant na drogę ;) na tę chwilę wygląda to bardzo okazyjnie...

EDIT: I jeszcze ewentualnie koszty dojazdu do i z Poznania/Warszawy bo o tym zapomniałem ;)
 
 
 
Spidi 

Nr legitymacji: MCP 410
Wiek: 38
Wysłany: 03-09-2010, 22:33   

Witam. Chciałbym się zorientować, czy któraś z dziewczyn posiadająca CR nie ma w zamiarze kupować mini karnetu na fazę grupowa LM. Jeśli jest taka w naszym gronie, mam znajomą należącą do MCP, która by taki karnet chętnie kupiła na CR którejś z was i mogla go wykorzystać.. Mam też pytanie do władz MCP, czy jest w ogóle taka możliwość, żeby "pożyczyć " od kogoś CR i wejść na mecz. Jak to wygląda podczas wejść, czy Włosi sumiennie sprawdzają właścicieli CR. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl