Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kapiMCP
22-04-2014, 18:21
Uaktualnij swoje dane i odbierz szalik MCP!
Autor Wiadomość
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-10-2010, 13:50   

Są już wszystkie adresy. Wysyłka w poniedziałek/wtorek. Czas dostarczenia to 3-5 dni roboczych od wysłania.

Szaliki są jednostronne tkane (ten rodzaj szalika daje możliwość dokładniejszego, wyraźniejszego wzoru niż na grubszych szalikach dwustronnych), ale nie są to satynowe, śliskie "szarfy" jakie znamy chociażby z AIMC. Jak najbardziej zatem nowe szale MCP nadają się na szyję :)
 
 
Marecki 


Wiek: 34
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 10-10-2010, 15:21   

Oki, piękne dzięki za informacje. No to teraz czekamy ! :)
_________________
Col Il Milan Nel Cuore
 
 
 
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 37
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 11-10-2010, 10:47   

kapi napisał/a:
Są już wszystkie adresy. Wysyłka w poniedziałek/wtorek. Czas dostarczenia to 3-5 dni roboczych od wysłania.


_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 14-10-2010, 12:37   

Szalik i legitka dotarly:)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
kichasmok 

Nr legitymacji: MCP 889
Wiek: 34
Skąd: Zdzieszowice
Wysłany: 14-10-2010, 18:13   

mi też dotarło i bardzo dziękuję tylko nie mam zdjęcia a je wysłałem, pewnie za duże było ? czy można na tą legitymację nakleić swoje zdjęcie ??:))
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 14-10-2010, 19:04   

tak jak mowiono legitka jest w formie pamiatki wiec pewnie tak:d zadnych chipow itd tam nie masz;)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Marecki 


Wiek: 34
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 15-10-2010, 14:07   

Piękne dzieki. Szalik i legitka dotarły również do mnie :)

Forza Milan ! :)
_________________
Col Il Milan Nel Cuore
 
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 15-10-2010, 14:07   

Witam
Przesylka dotarla. Dzieki za szalik oraz naklejke i karte z wizerunkiem Pato szkoda ze nie z Gattuso :) ogolnie super. Szalik zajebisty!!!
Pozdrawiam
_________________
FINCHÉ VIVRÒ IO SARÒ UN ROSSONERO
E PER IL MILAN CANTERÒ, COMBATTERÒ FINCHÉ VIVRÒ
IO SARÒ UN ROSSONERO...
 
 
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 37
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 15-10-2010, 15:32   

Jest git ;)
_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
Kuborr 


Nr legitymacji: MCP 940
Wiek: 38
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 15-10-2010, 16:27   

Też dzisiaj odebrałem przesyłkę, razem z legitką. Szalik super.
 
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 15-10-2010, 23:56   

A ja po 10-krotnym przeszukaniu zawartości paczki już chciałem szwy w szaliku rozcinać w poszukiwaniu karty Cuore Rossonero :P W porę doczytałem na forum że byłem w trzeciej turze zapisów i karte mogę dostać nawet za rok :D

mgmorpheus napisał/a:
Dzieki za szalik oraz naklejke i karte z wizerunkiem Pato szkoda ze nie z Gattuso :)

Ja nie dostałem żadnej karty więc nie wybrzydzaj :P Sam szalik świetny, lepszy niż ten bazarowy który miałem dotychczas :D
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 16-10-2010, 07:04   

Witam
Cytat:
mgmorpheus napisał/a:
Dzieki za szalik oraz naklejke i karte z wizerunkiem Pato szkoda ze nie z Gattuso :)


Ja nie dostałem żadnej karty więc nie wybrzydzaj :P Sam szalik świetny, lepszy niż ten bazarowy który miałem dotychczas :D

Prosze Cie czytaj posty ze zrozumieniem ich tresci.
Pozdrawiam
_________________
FINCHÉ VIVRÒ IO SARÒ UN ROSSONERO
E PER IL MILAN CANTERÒ, COMBATTERÒ FINCHÉ VIVRÒ
IO SARÒ UN ROSSONERO...
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 16-10-2010, 14:54   

mgmorpheus napisał/a:

Prosze Cie czytaj posty ze zrozumieniem ich tresci.


Ty również


 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 16-10-2010, 16:10   

Witam. Ja również otrzymałem przesyłkę z MCP. Wielkie dzięki. Dziękuję za kartę z Pato. Szalik wygląda świetnie, na pewno będę z dumą go prezentował. Mam nadzieję, że uda mi się z wami wybrać na jakiś mecz ligowy jeszcze w tym sezonie, bo taki gadżet warto pokazać Na San Siro.

W paczce znalazła się również długo wyczekiwana karta CR i w związku z tym mam pytanie. Mianowicie, otrzymałem kartę bez żadnego chipa, ani paska magnetycznego. Wiem, że ten chip jest używany tylko we Włoszech i korzystać z pełni funkcji karty mogą posiadacze włoskiego rachunku bankowego. Chciałbym wiedzieć, czy ta karta ma mi służyć tylko jako gadżet, czy będę miał jakieś ułatwienie np przy zakupie biletu na mecz Milanu na San Siro?
Co oznacza nr na karcie, czy będzie on dla mnie przydatny w jakiś sposób?

Dziękuję jeszcze raz za paczkę.
Pozdrawiam.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-10-2010, 10:32   

Na kartę wgrają ci bilet jeśli kupisz sobie go on-line, co ma być możliwe w najbliższym czasie na stronie milanu.
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 17-10-2010, 12:24   

Dzięki Marcu za odpowiedź. Pytałem dla tego, ponieważ moja karta nie posiada żadnego chipa, ani paska magnetycznego. Rozumiem, że posiadacze kart z chipem będą mieli do dyspozycji jakieś czytniki w okolicy lub na stadionie, gdzie będą mogli "odebrać w sposób elektroniczny" swój bilet, tak? W moim przypadku znaczenie będzie miał nr na karcie, a bilet mógłbym odebrać tylko w kasie klubowej. Czy dobrze rozumiem?.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-10-2010, 13:00   

Biletów się nie odbiera. Skanujesz kartę przy bramce i wchodzisz.
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 17-10-2010, 13:24   

ale co ja mam skanować?
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-10-2010, 13:28   

Po prostu przysuwasz kartę do czytnika. Nie przejmuj się tym, że nie ma chipa czy paska magnetycznego - w karcie jest element skanowalny, nawet jeśli go nie widać :)
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 17-10-2010, 13:33   

To właśnie chciałem przeczytać. Dzięki wielkie.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-10-2010, 09:57   

wszystkie odpowiedzi na wasze pytania juz byly w topiku o karcie Cuore Rossonero. Polecam wiec uwaznie przeczytac ten temat.

Cytat:
Karty mamy juz w naszych rekach i to co trzeba powiedziec to, ze narzekalismy na czas ich wyrobienia a tymczasem mamy inne zaskoczenie ze strony Milanu.

Przede wszystkim przy "pierwszej edycji" byly one ladnie wydane z imienna koperta dla kazdej osoby wraz z listem od Szanownego Pana Gallianiego, ktory dziekowal za nabycie karty a tym razem karty zostaly przekazane wszystkie razem spiete jedynie w jedną gumkę.

Po drugie, w tej edycji, co jest wielkim zaskoczeniem nie są to karty Maestro, ani Banca Intesa i nie maja ani chipu ani paska magnetycznego. Poza tym wszystkim wygladaja dokladnie tak jak zwykla karta Cuore Rossonero i posiada tez normalnie zdjecie. Pisalem oczywiscie o tym do AIMC z pytaniem dlaczego tak jest i jakie w zwiazku z tym bedzie ona miala zastosowanie i odpisali mi, ze:


obecna karta, którą dostalismy jest klasyczną kartą kibica, ktora jest wprowadzana na wloskich stadionach. Nie otrzymalismy karty Maestro ponieważ obcokrajowcom, ktorzy nie posiadaja wloskiego NIPu nie jest w tej chwili wydawana karta Maestro. Wg AIMC dziala ona jednak normalnie jesli chodzi o merytokracje, wgrywanie na nią biletu, abonamentu i otwierania dzieki niej bramki przed stadionem. Napisali ze mogą one sie nam nie podobac ale w tej chwili wszystkie karty obcokrajowcom sa wydawane w ten sposob i nic nie mogą poradzić.



Zatem jesli chodzi o samo dzialanie karty ze strony bankowej to nie bylo jej rowniez w "pierwszej edycji" poniewaz nie bylo PINow tym razem jednak karty dodatkowo sie nieco różnią i spelniaja role klasycznej wloskiej karty kibica, ktore kluby musza wprowadzac. Z naszego punktu widzenia najwazniejsze jest to by karty te dawaly nam mozliwosc nabycia biletow i bysmy mieli do nich dostep.


z tego co pamietam ktos rowniez pisal ze bodajze karty legii tez nie maja ani chipa ani paska a dzialaja. Krzysiek potwierdzisz?
 
 
 
Kasia 


Nr legitymacji: MCP 984
Wiek: 37
Skąd: Bytom
Wysłany: 18-10-2010, 16:50   

Ja mogę powiedzieć, że karty na Polonii działają w taki sposób. Nie mają ani paska ani chipa.
_________________
...by z krwi naszej życie wzięła, ta Jedyna, co jeszcze nie zginęła!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 18-10-2010, 16:52   

Potwierdze, tak jak pisał Tomek, bilet nie jest nabijany na karte, a jest odnotowany w systemie biletowym na stadionie, w momencie przyłożenia karty do czytnika, system sprawdza czy macie wykupiony bilet, jeśli tak zapala się zielone światełko i wchodzicie :)
Karta nie ma widocznego chipa, ale ponoć takowy tam się znajduje, wewnątrz jakiś niewidoczny ;)
_________________

 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 18-10-2010, 21:06   

To raczej nie jest chip, tylko jakiś element magnetyczny umieszczony między warstwami karty. Jakiś czas temu Milan informował bowiem, że zdarza się, iż CR się rozmagnesuje ;) Zasada działania jednak się nie zmienia.

PS: A propos... Jak komuś się CR rozmagnesuje, to nie wpadać w panikę, tylko biegiem do kasy (albo stanowiska AIMC) i oni się tym zajmą.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 19-10-2010, 12:46   

Dopiero po przyjściu legitymacji mogłem się zalogować i potwierdzić dane w systemie, po dwukrotnej zmianie numeru, na forum nadal wisi niepoprawny czego nie omieszkam zgłosić ;)

Najważniejsze, że się nie przeprowadzałem to i paczka dotarła we właściwe miejsce.

Szal ładnie wykonany.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl