Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kapiMCP
22-04-2014, 18:21
Uaktualnij swoje dane i odbierz szalik MCP!
Autor Wiadomość
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 31-08-2010, 16:58   Uaktualnij swoje dane i odbierz szalik MCP!

Witam
Wlasnie dostalem maila z prosba o uktaualnienie swoich danych na stronie
http://www.milanclubpolonia.pl/mojedane
wchodze wpisuje PESEL i nr leg. i niestety nic sie nie dzieje nie loguje mnie nigdzie czy wie ktos co jest grane? :)
Pozdrawiam
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 31-08-2010, 17:28   

Odpowiedz na e-mail, który otrzymałeś i podaj jakie dane wprowadzasz. Zostanie sprawdzona ich zgodność z danymi w bazie.
 
 
Missy 


Nr legitymacji: MCP 970
Skąd: Rzeczpospolita
Wysłany: 31-08-2010, 17:34   

Maile zostały już wysłane do wszystkich?
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 31-08-2010, 19:32   

Wszystko ładnie i pięknie, ale u mnie też nie loguje.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 31-08-2010, 20:54   

Rangiz, jakieś problemy z czytaniem? :-) Powyżej napisałem co warto zrobić w takim przypadku: "Odpowiedz na e-mail, który otrzymałeś i podaj jakie dane wprowadzasz. Zostanie sprawdzona ich zgodność z danymi w bazie."

Missy: tak. Jeżeli nie otrzymałaś wiadomości, zaloguj się tam i sprawdź czy podany jest Twój poprawny adres e-mail.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 31-08-2010, 21:44   

pamiętajcie że wpisując numer legitymacji należy wpisać sam numer, bez MCP przed nim ;) mi zalogowało z samym numerem za pierwszym razem, pozdro
 
 
 
Szypii 

Nr legitymacji: MCP 967
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-08-2010, 21:52   

A skąd wziąć numer legitymacji? Uprzedzam pytanie: tak składkę mam opłaconą
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 31-08-2010, 21:55   

Jeżeli ktoś jeszcze nie poznał numeru swojej legitymacji - lub go zapomniał, może wysłać e-mail do MCP z prośbą o jego podanie/przypomnienie. W e-mailu prosimy podać dane identyfikujące: imię i nazwisko.
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 01-09-2010, 13:38   

Witam
Kolejny raz odpowiedzialem na mail przyslany mi wczoraj z prosba o weryfikacje danych bo po wczorajszej interwencji jak narazie nadal nie moge sie zalogowac na stronie mam nadzieje ze tym razem sie cos ruszy czekam cierpliwie do 14wrzesnia jest jeszcze troche czasu moze zdaze:)
Pozdrawiam
 
 
buli 


Nr legitymacji: MCP 873
Wiek: 39
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 01-09-2010, 21:34   

To u mnie jest jeszcze inna sytuacja nie dostałem meila z prosba o weryfikacje danych, a co za tym idzie wpisując swój pesel i znając nr legitymacji nie jestem wstanie się zalogować.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-09-2010, 21:47   

Pisanie postów na forum niestety nie pomoże. Każdy taki problem należy zgłosić e-mailem do MCP zgodnie z powyższymi wytycznymi.

Jeżeli o to poprosisz, przy okazji sprawdzona zostanie również poprawność adresu e-mail w bazie. Bo, wierzcie mi, przy rejestracji ludzie wpisują cuda, z literówkami we własnym nazwisku włącznie :)
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 01-09-2010, 22:01   

Ja już czekam drugi dzień na odpowiedź na mojego maila i nic :P Też nie mogę się zalogować :/
 
 
buli 


Nr legitymacji: MCP 873
Wiek: 39
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 01-09-2010, 22:15   

meil wysłany, pozostało mi tylko czekać na odpowiedź.
 
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 02-09-2010, 06:27   

Witam
Ja juz wyslalem dwa maile ostatni nawet z zalacznikiem w ktorym byla kopia mojego przelewu na ten sezon jakby padlo pytanie czy abym napewno oplacil skladke. Jak narazie zero reakcji ale czekam dzis sprawdzalem skrzynke niestety brak odpowiedzi wszedlem tez na strone sprawdzic a noz moze zrobili ale nie powiadomili niestety to samo nie moge sie zalogowac szkoda. Mam nadzieje ze ten termin 14wrzesien zostanie przedluzony jesli wiekszosc bedzie miala takie problemy.
Pozdrawiam
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-09-2010, 08:29   

Przede wszystkim prosimy o zachowanie spokoju... :) Po drugiej skrzynki e-mail nie siedzi robot, który 24h na dobę automatycznie odpisuje na e-maile. Robi to człowiek, który w ramach swojego wolnego czasu próbuje Wam jak najlepiej pomóc. Ale to trwa.

Co do terminu, nie będzie problemu z jego przedłużeniem, jeśli kłopoty techniczne potwierdzą się i nie zostaną w porę zażegnane.

PS. Nie ma potrzeby wysyłania jakichkolwiek załączników, jeżeli nikt o to nie prosi.
 
 
Jass 

Nr legitymacji: MCP 956
Wiek: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-09-2010, 09:21   

kapi napisał/a:
Odpowiedz na e-mail, który otrzymałeś i podaj jakie dane wprowadzasz. Zostanie sprawdzona ich zgodność z danymi w bazie.


Hej, a ja nie dostałem żadnego maila a zauważyłem, że podczas przyznawania dostępu do panelu dyskusyjnego( nie miałem wtedy jeszcze legitymacji) przyznano mi nr 915, teraz mam 956 a nr. mojej legitymacji to 955.

Spróbowałem się zalogować na wszystkie te numery i nic:)
pzdr
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-09-2010, 11:33   

Pewnie to Cię zaskoczy, ale napisz e-mail na adres kontakt@milanclubpolonia.pl opisując problem, jaki Cię spotkał.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 02-09-2010, 11:48   

mgmorpheus napisał/a:
Witam
Ja juz wyslalem dwa maile ostatni nawet z zalacznikiem w ktorym byla kopia mojego przelewu na ten sezon jakby padlo pytanie czy abym napewno oplacil skladke. Jak narazie zero reakcji ale czekam dzis sprawdzalem skrzynke niestety brak odpowiedzi wszedlem tez na strone sprawdzic a noz moze zrobili ale nie powiadomili niestety to samo nie moge sie zalogowac szkoda. Mam nadzieje ze ten termin 14wrzesien zostanie przedluzony jesli wiekszosc bedzie miala takie problemy.
Pozdrawiam


Wyslales nam dokladnie 5 maili ! i na jeden z nich dostales wczoraj odpowiedz. Proponuje sprawdzic skrzynke, zachowac spokoj i kontaktowac sie przez mail. Na pewno dostaniesz odpowiedz i wszystko zostanie wyjasnione. Bez potrzeby pisania 5 maili z roznych skrzynek w jednej sprawie.
 
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 02-09-2010, 13:54   

Witam
Tak zgadza sie 5 maili nawet 6 dwie rzeczy sie jednak nie zgadzaja posiadam te maile zapisane (wlasnie sprawdzalem) i wszystkie sa wyslane z jednej skrzynki poczta.onet.pl tylko ze 2 z UBUNTU, 2 z XP, 1 z BlackBerry i 1 bezposrednio ze strony onetu ale wszystkie z tej samej skrzynki nie zmienia to jednak faktu ze nadal nie otrzymalem odpowiedzi.
SonaR tak jak napisales czekam cierpliwie zachowuje spokoj i co jakis czas ponawiam probe logowania na stronie.
Pozdrawiam bez urazy
 
 
milanista16 

Wiek: 28
Skąd: Czarże
Wysłany: 07-09-2010, 20:55   

Witam,
Jestem nowy i od razu mówię że chciałbym dołączyć do MCP. Nie jeździłbym na spotkania ani mecze, ale samo uczestniczenie w tym funclubie to wielki prestiż. Mam 15 lat więc nie będę mógł jeździć na różnego typu akcje.
Pozdrawiam
_________________
Grande Milan
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-09-2010, 22:25   

Również chciałbym Cie z tego miejsca serdecznie pozdrowić!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 37
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 08-09-2010, 10:12   

SonaR - jak juz jestesmy przy tym, ze twierdzisz, ze wysylasz odpowiedzi, a ktos takowych nie otrzymuje, to ja sie tutaj zapytam - czy do mnie tez juz odpisywales, a mail nie dotarl?
_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
Szypii 

Nr legitymacji: MCP 967
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-09-2010, 10:18   

Ja dalej nie dostałem odpowiedzi na maila jeśli chodzi o mój numer legitymacj

szypii@gmail.com
 
 
mgmorpheus 


Nr legitymacji: MCP 711
Wiek: 46
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 08-09-2010, 10:36   

Witam
Ja otrzymalem odpowiedz na moich 6 maili (sorry ze az tyle) z informacja zebym sie nie martwil bo moja skladka na kolejny sezon 10/11 zostala odnotowana takze moje dane sa ok. Nadal jednak nie moge sie zalogowac na strone z moimi danymi ale mam nadzieje ze juz nie musze tego robic jak wynika to z tresci maila. Tym ktorzy tez maja klopoty z zalogowaniem sie na stronie proponuje wyslac maila ze swoimi danymi pelnymi i bedzie po klopocie.
Pozdrawiam
_________________
FINCHÉ VIVRÒ IO SARÒ UN ROSSONERO
E PER IL MILAN CANTERÒ, COMBATTERÒ FINCHÉ VIVRÒ
IO SARÒ UN ROSSONERO...
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 08-09-2010, 11:53   

Ponad tydzień czekałem na odpowiedź i takowa nie przyszła więc dzisiaj postanowiłem wysłać drugiego maila. slimshady_7@wp.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl