Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Polonia - znaczy Polska
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-10-2012, 09:00   

oficjalnie??
chyba kpisz!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 31-10-2012, 11:14   

Podobnie jak Karol uważam to za świetny pomysł. Kiepura skąd Twe obiekcje? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-10-2012, 13:56   

karolu co tu rozwijac... milan club polonia to przede wszystkim MILAN, nie polonia!!

takie inicjatywy (z reszta bardzo sluszne i potrzebne) to moga sobie robic jakies lokalne stowarzyszenia i ugrupowania.

a tak na marginesie, to troche zenujace jest wykorzystywanie takich akcji do cv :/
jeszcze znajda sie osoby, ktore pomysla, ze robione sa one tylko po to...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 31-10-2012, 14:02   

Zgadzam się z Kiepurą, natomiast to co MCP według mnie może robić (i niejako "robi" dzięki chociażby wpisowi Karola na forum) to właśnie propagowanie, informacja o takich akcjach.
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 31-10-2012, 14:40   

W moim przekonaniu jest tak samo Milan jak i Polonia. Mnijesza o to.
A Stowarzyszenie Odra-Niemen jest dofinansowywane przez Senat RP, Ministerstwo Edukacji Narodowej i SKOKi (2,5 mln klientów), także nie uważam, że takie inicjatywy powinny wspierać jedynie "jakieś lokalne stowarzyszenia"
a co do osób, które coś sobie pomyślą to odpowiem angielskim powiedzeniem: jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 31-10-2012, 15:58   

Tak jak pisałem powyżej, wg mnie to akcja warta wsparcia. Może to być zarówno bezpośrednie wsparcie ze strony zarządu MCP bądź też umożliwienie zbiórki produktów i zachęcenie członków MCP do przyłączenia się do akcji.
Nasze stowarzyszenie rozwija się prężnie z roku na rok. Być może warto pomyśleć już o symbolicznej pomocy charytatywnej?
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 31-10-2012, 17:37   

Ja osobiście uważam, że jeśli już prężnie rozwijająca się organizacja taka jak MCP miałaby się udzielać charytatywnie to widziałbym to jako jakąś akcję spełniającą marzenia małych milanistów. Coś w rodzaju ufundowania/pomocy w zdobyciu biletu i organizacji wyjazdu dla małego/niepełnosprawnego dziecka które kibicuje naszej drużynie.

Akcja paczki dla kombatanta to bardzo honorowa i dobra akcja ale moim zdaniem nijak nie dotyczy MCP. Każdy kto ma ochotę może wesprzeć ją jako osoba prywatna.
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 31-10-2012, 21:09   

W pełni popieram przedmówcę odnośnie tej kwestii. Podobnie było chociażby przy okazji zbiórek na pomoc małym, chorym dzieciom kibicującym zagranicznym drużynom (najbardziej utkwiła mi w pamięci kibicka Arsenalu, której pomogliśmy po wypadku).
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
karol k. 


Nr legitymacji: MCP 220
Wiek: 45
Skąd: Kępno / Opole
Wysłany: 01-11-2012, 16:55   

Uważam, że Stowarzyszenie MCP nie jest organizacją charytatywną i nie powinno pomagać komukolwiek, a już napewno nie powinno oficjalnie udzielać się w akcji, o której informuje faszyzujący portal nacjonalista.pl
Pozdrawiam!
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 01-11-2012, 18:17   

jak dla mnie krotka pilka, na turniejach charytatywnych jakos mcp nie bralo czynnego udzialu czy to jako stowarzyszenie czy osoby prywatne. albo pomagacie albo nie i tyle. nie ma sensu wybierac co jest bardziej potrzebne. Skoro tylu tu katoli i prawicowcow to pojade z biblii 'niech nie wie wie lewa ręka twoja, co czyni prawa' czy jakos tak.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
wito 

Nr legitymacji: MCP 989
Wiek: 33
Skąd: Poniatowa
Wysłany: 02-11-2012, 14:08   

Czy wybiera się ktoś może na tegoroczny Marsz Niepodległości?
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2012, 15:50   

Oczywiście, na Marszu będzie najprawdopodobniej 10 osobowa delegacja MCP. Natomiast 6 osób pojawi się w Warszawie już w piątek z zamiarem zwiedzenia kilku ważnych dla naszej historii miejsc.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 03-11-2012, 08:36   

Paulinqa napisał/a:
Skoro tylu tu katoli i prawicowcow


Ludzie mają prawo być kim chcą. Jeden jest pedałem, lewusem czy innym dziwadłem, drugi jest "katolem" czy prawicowcem.
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 03-11-2012, 10:09   

A czy powiedzialam, ze to cos zlego, obrazilam owych katoli czy prawicowcow?
ci co chca wiedziec, wiedza, ze raczej liberalna jestem, ale nie zdarza mi sie obrazac ludzi za ich poglady.
_________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 14-11-2012, 13:00   

Do sprzedaży trafiła pierwsza w Polsce płyta z patriotycznym rapem: http://www.bliskopolski.p...wygodna-prawda/



Nie będzie ona do kupienia w Empikach i innych sieciowych sklepach, gdyż twórcy zależy na tym, aby płyta miała niską cenę (w detalu 12 zł) i dotarła do maksymalnie wielu ludzi.

Zaangażowałem się nieco w dystrybucję tego krążka i w związku z tym zachęcam osoby zainteresowane do zamawiania płyt (od ilości 5 w górę) w cenie 10 zł/sztuka i własnej sprzedaży wśród znajomych lub obdarowywanie tychże. Wysyłka w Polsce na mój koszt. Szósty i dwudziesty czwarty grudnia już niedługo!

Zamówienia proszę składać poprzez prywatną wiadomość do mnie na forum.
Ostatnio zmieniony przez kapiMCP 02-06-2013, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 14-11-2012, 19:09   

a co powiedzą wszyscy wypowiadający się w tym temacie o wydarzeniach z Warszawy z 11 listopada?
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2012, 09:49   

wg mnie lepiej by w tym miejscu takie tematy nie byly dyskutowane przez mialnistow.
z drugiej strony rozumiem, ze to forum/temat ogolodostepny, wiec...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 15-11-2012, 14:10   

Kiepura, dobrze prawisz. Łączy nas Milan, i też uważam, że takie tematy lepiej żeby nie były tutaj dyskutowane. Ja w tym temacie się nie wypowiem.
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 15-11-2012, 16:03   

LinkeS - nie sądzisz, że dobrym zwyczajem byłoby też na początku wątku napisać swoją opinię?
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 15-11-2012, 17:45   

Kiepura, Mucha - macie racje. Zbyt ostry temat do dyskusji.
Pepe - gdybym chciał to bym ją napisał. Chciałem poznać zdanie bardziej z tematem zaznajomionych i obytych
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 15-11-2012, 21:03   

Krótko i na temat: komuś zależało aby na Marszu wywołać zamieszki, by potem w mediach pokazywać marsz Komoruskiego jako ten dobry, super cudowny itd, a nasz marsz na którym było 10 razy więcej ludzi jako tylko bandyckie awantury...

polecam dzisiaj oglądać program "Bliżej" Pospieszalskiego na TVP Info, o 22:30
ciekawe jak ta gnida Sokołowski będzię się tłumaczył
_________________

 
 
 
Michał 


Nr legitymacji: MCP 1233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2012, 21:50   

Byłem i nie żałuję. Owszem, zadyma zbyt przyjazna nie była, ale znając obecną sytuację w kraju nie dziwi mnie przebieg tej akcji. Mimo to, do domu wróciłem z pozytywnym nastawieniem. Zasługą tego są dziesiątki tysięcy osób, dumnie maszerujących w tłumie i manifestujących swoje przywiązanie do ojczyzny. Wyjątkowo ciepło na sercu robi się człowieku, gdy taki tłum jednocześnie śpiewa chociażby Rotę bądź Mazurka Dąbrowskiego. Już wiem, że za rok bez względu na przeciwności ponownie wezmę udział w tym Marszu. Ubolewam tylko nad tym, że nie dość, że media przedstawiają całe to wydarzenie w złym świetle przez starcia z Policją, to jeszcze społeczeństwo łyka to, uważając ten pochód za zbiorowisko świrów, zadymiarzy i faszystów.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-11-2012, 00:01   

Kręcimy :-) film o Rotmistrzu Pileckim, jednym z największych Polaków w historii!

http://www.facebook.com/ProjektPilecki

 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-11-2012, 20:26   

Dziś otrzymałem pięć sztuk płyty TADEK-NIEWYGODNA PRAWDA.
Bardzo szybka wysyłka (wczoraj zamówione, dziś u mnie w domu), profesjonalne podejscie do tematu, zasłużony pozytyw.
Gorąco polecam tego forumowicza-->kapi.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 23-11-2012, 13:12   

♪♫ Zamówienie złożone, adres posłany, kasa przelana;) ♫♪
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl